Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Monk VIII. 7/16 [i] 06:40 Tom a Jerry [i] 06:50 Tučniaky z Madagaskaru II. 32-33/39 [i] 07:40 Alf III. 20/25 [i] 08:10 Jezerní královna [i] 10:00 Zita na krku [i] 10:40 Pravá blondínka 3 [i] 12:25 Návrat do Modrej lagúny [i] 14:30 Láska v utajení [i] 16:45 Miesto dopadu: Berlín [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Spider-Man 3 (HD) [i] 23:35 Odsúdení [i] 01:45 Obchod s bielym mäsom [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 On air [i] 05:45 Autosalón [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Počasie [i] 07:10 Pinocchio: V dedine usilovných včielok [i] 07:30 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Húsenice v kruhu [i] 07:45 Alica v krajine zázrakov 24/26 [i] 08:10 Maškrtníček [i] 08:40 Čarovala ryba, aby bola chyba...: Veronika 2/3 [i] 09:00 Rozprávky bratov Grimmovcov: Perinbaba [i] 10:05 Geo report: Uspávanky pre šimpanzy [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Agatha Christie: Slečna Marpleová II.: Sittafordská záhada [i] 15:10 Zlatá klasika - Oldřich Lipský: "Čtyři vraždy stačí, drahoušku" [i] 17:00 Uragán [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Zamrznuté nebo 1/2 [i] 21:40 Zamrznuté nebo 2/2 [i] 23:10 Góly - body - sekundy [i] 23:25 Agatha Christie: Slečna Marpleová II.: Sittafordská záhada [i] 01:00 Zamrznuté nebo 1/2 [i] 02:30 Zamrznuté nebo 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapura [i] 09:20 Farmárska revue [i] 09:40 Test magazín [i] 09:50 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 10:00 900.výročie prvej písomnej zmienky o obci Horné Lefantovce [i] 12:10 Zadná Poľana [i] 12:25 Vymenená princezná [i] 13:40 On air [i] 14:00 Orientácie [i] 14:25 Slovo [i] 14:40 Folklórny festival Detva: Moje najmilšie [i] 15:45 Família: Família - Tam hore nás voľakto ľúbi ... [i] 16:15 Dávajte si pozor! [i] 17:55 Pred rokmi... [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Smieško [i] 18:40 Huby: Kozáky [i] 18:50 (Ne)celebrity: Daniel Haas Kianička [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Art Film Fest [i] 20:00 Colnica alebo Československo po 20 rokoch: Ruky v hlave [i] 21:30 Fotografi: TIBOR HUSZÁR_Návrat späť [i] 22:00 Pozvánka do divadla: Sluha dvoch pánov [i] 23:45 Umenie 2013: Divadlo a tanec [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVINY TV JOJ 06:15 Timon a Pumbaa II. [i] 07:10 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 08:30 Vylomeniny [i] 09:20 Mickey, Donald, Goofy: Traja mušketieri [i] 10:45 Hulk [i] 13:50 Percy Jackson: Zlodej blesku [i] 16:35 Mama, ožeň ma! [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Blesk [i] 22:40 Bankový kuriér [i] 01:15 Reťazová reakcia [i] 03:30 Bankový kuriér [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Diagnóza: Vražda VII. [i] 06:55 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 Policajt z L.A. 43,44/44 [i] 10:10 DA VINCI [i] 12:25 Ice Road Truckers IV. 8 [i] 13:25 Posledné minúty 8 [i] 14:25 DA VINCI [i] 15:45 Záchranca [i] 17:40 Nemilosrdní [i] 19:50 DA VINCI [i] 20:30 Špeciálna operácia [i] 23:00 Kšeftári [i] 01:25 Otec na prenájom (7 [i] 04:00 American Dad III. 12 [i] 04:20 Ted a spol. II. 10,11,12,13/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 To je vražda, napsala II. 7 [i] 07:55 Don Matteo V. 7 [i] 09:00 Případy Anikky Bengtzonové I. 1 [i] 10:45 Drzá Jordan IV. 7 [i] 11:40 Drzá Jordan IV. 8 [i] 12:35 Conan 7 [i] 13:30 Posel ztracených duší IV. 15 [i] 14:25 Sestra Hawthornová III. 8 [i] 15:20 Sue Thomas: Agentka FBI III. 3 [i] 16:15 JAG IV. 10 [i] 17:10 JAG IV. 11 [i] 18:05 Profil zločinu II. 9 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba V. 16 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba V. 17 [i] 21:00 Mr. & Mrs. Smith 1 [i] 23:15 Myšlenky zločince VIII. 8 [i] 00:05 Vražda I. 12 [i] 01:15 Mr. & Mrs. Smith 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá: Automobilové motory, mouka, sklápěcí křesla a obálky [i] 06:00 Jak se to dělá: Štětky na čištění dýmek/sýr Stilton/elektrické měřící hodiny/dalekohledy [i] 06:25 Jak to dělají? 15 [i] 06:50 Jak to dělají? 16 [i] 07:15 Američtí dřevorubci: Zapadlí v bahně [i] 08:10 Bořiči mýtů: Pohánějte si svou plachtu [i] 09:05 Extrémní stroje: Čepel, mamut a řezačka [i] 09:55 Mimořádné projekty: Bitevní stroje [i] 10:50 Americké zbraně: Kulomet do vrtulníku [i] 11:40 Pátrání po Yettim 15 [i] 12:35 Králové aukcí: Kniha Johna Hancocka [i] 13:05 Králové aukcí: Kulečníkový stůl Rolling Stones [i] 13:30 Bitvy o zavazadla 9 [i] 14:00 Bitvy o zavazadla: Kradená auta [i] 14:25 Zlatá horečka - Aljaška: Vyřazení ze hry [i] 15:20 Zlato Beringova moře: Americký sen [i] 16:15 Nutné k přežití: Sahara 1 - část 1 [i] 17:10 Nutné k přežití: Vůle přežít v extrémních podmínkách [i] 18:05 Zvědavost: Můžete být nesmrtelní? [i] 19:00 Jak se to dělá 32 [i] 19:30 Jak se to dělá: Čepele bruslí z kalené oceli [i] 20:00 Mistrovství v rybaření rukama 1 [i] 21:00 Říční příšery – nejlepší momenty: Neznámé příběhy [i] 22:00 Vzestup Warlocků 2 [i] 23:00 Jednotka na likvidaci bomb 2 [i] 00:00 Dvojí přežití: Mars na Zemi [i] 00:55 Rození obchodníci: Japonsko [i] 01:50 Říční příšery – nejlepší momenty: Neznámé příběhy [i] 02:50 Vzestup Warlocků 2 [i] 03:50 Jednotka na likvidaci bomb 2 [i] 04:45 Nutné k přežití: Sahara 1 - část 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Mumínci [i] 06:55 Trojčátka: Honza a fazolový stonek 25/26 [i] 07:20 Dobrodružství Shirley Holmesové III: Případ zázračného dolu 12/13 [i] 07:45 Studio Kamarád [i] 09:15 Na cestě po ostrově Moorea [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Život na zámku: Kdo s koho 25/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Restaurace U prince [i] 14:05 Sardinky, aneb život jedné rodinky [i] 15:25 Svatba jako řemen [i] 17:00 Slavné historky zbojnické "60" Róža Šándor [i] 18:00 Příběhy slavných - Jaroslav Marvan [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Lehká jako dech AD - [i] 21:10 168 hodin [i] 21:42 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:45 Veni, vidi, vici [i] 23:30 Komisař Moulin [i] 01:00 Manéž Bolka Polívky [i] 02:15 Hovory přes rampu [i] 03:10 Návštěva ve varieté [i] 03:35 Nadoraz v Obludáriu [i] 04:05 Humor barevně a černobíle [i] 04:30 Giro di vita [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Ovčáci [i] 05:50 Divnopis [i] 06:00 Putování za vínem: Porto, Douro [i] 06:30 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 06:50 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 24/26 [i] 07:50 Vlastní cestou [i] 07:55 Československý filmový týdeník 1963 943/2379 [i] 08:10 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 24 [i] 08:30 Mýty a fakta historie: Mongolsko - ve stínu Čingischána [i] 09:30 Kolaborovali s nacisty [i] 10:25 Letečtí stíhači v boji: Hon na [i] 11:10 Nedej se: Ach, ty vlečky [i] 11:40 Chcete mě? [i] 12:10 Sváteční slovo dominikána Romualda Štěpána Roba [i] 12:15 Království divočiny: Bratrstvo tajemných mangust 4/8 [i] 12:45 Copak bych vám lhal? [i] 13:15 Bez zpáteční jízdenky [i] 15:10 Křesťanský magazín [i] 15:35 Uchem jehly [i] 16:00 Cesty víry: Panna a gay [i] 16:30 Bikini - ráj v zakázané oblasti [i] 17:15 Neztrácejme půdu pod nohama [i] 17:45 Malý princ I: Planeta polykače - 2. část 6/26 [i] 18:10 Prasátko Peppa II [i] 18:15 Mikulášovy patálie [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Byl jednou jeden... člověk: Alžbětínská Anglie 16/26 [i] 19:20 Maxova dobrodružství 8/11 [i] 19:40 Bambulka a Bazilínek 20:00 Navždy svoji 6/6 [i] 20:50 Celnice: Ruce v hlavě [i] 22:20 Na plovárně s Frankem Gambalem [i] 22:50 Ohnivé léto 5/5 [i] 00:40 Cesta za nadějí [i] 01:35 Jak nezískat Pulitzera [i] 03:05 Festivalové ozvěny [i] 03:30 Městské divadlo Mladá Boleslav [i] 04:00 Cesty víry: Panna a gay [i] 04:25 Blues ze Staré Pekárny [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:20 Oggy a Škodíci [i] 06:30 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 15 [i] 06:45 Liga Špačků 2 [i] 07:10 Virus Attack 12 [i] 07:40 Želvy Ninja IX 4 [i] 08:10 Hannah Montana II 21, 22 [i] 09:00 Víkend: Čistý stůl [i] 09:45 Připoutejte se, prosím! [i] 11:25 Sázka na třináctku [i] 13:00 Mr. Bean: Pozor na dítě, pane Beane [i] 13:30 Beze stopy VII 10 [i] 14:20 Sněhurka [i] 15:25 Protivný sprostý holky 2 [i] 17:15 PRÁSK! [i] 17:55 Dnes v jednom domě 3 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Vrchní, prchni [i] 22:00 V elektrizující mlze [i] 00:10 Sázka na třináctku [i] 01:40 Novashopping 02:15 Koření: Všechny vůně světa [i] 03:00 Áčko: Nemoc jménem žárlivost [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Ninjago: Kamenná armáda [i] 07:40 Mistr Manny II 1 [i] 08:10 Tajemství 2. světové války: Zvláštní úkol: Chaos a zkáza 21 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Vraždy mezi muškáty II: Divoká jízda 4 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 13:10 Věčný příběh [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru VI: Draví ptáci [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Země ztracených [i] 22:25 Rozsudek smrti [i] 00:40 Anatomie lži III: Věřte, nevěřte 6 [i] 01:35 Volejte Věštce [i] 03:20 Vraždy mezi muškáty II: Divoká jízda 4 [i] 04:10 Tajemství 2. světové války: Zvláštní úkol: Chaos a zkáza 21 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 SEDEM s r.o. [i] 06:05 Skrytá vášeň 163/188 [i] 06:50 Dokonalý svet 16/16 [i] 08:10 Úbohá Nasťa 127 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Katie Ffordeová: Láska na vysočine [i] 12:05 Gossip Girl IV. 11-12/22 [i] 14:00 Inga Lindströmová: Po stopách lásky [i] 16:00 Larina voľba 173 [i] 16:55 Skrytá vášeň 164/188 [i] 17:50 Rosamunde Pilcherová: Nespútané šťastie [i] 20:00 Tak dobre, ako sa len dá [i] 22:45 Skutočný príbeh: Sama na lásku [i] 00:40 Tyranstvo srdca: Príbeh Laurie Kelloggovej [i] 02:15 Sama na lásku [i] 03:45 Ružové okuliare [i] 04:30 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Flynn Carsen 3: Kletba Jidášova kalichu [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Iron Man [i] 13:40 Tvrdá hra [i] 15:35 Kde je Fred? [i] 17:35 Jak vykrást banku [i] 19:05 Škola svádění [i] 20:50 Iluze lásky [i] 22:30 Moje borůvkové noci [i] 00:10 Přepadení 13. okrsku [i] 01:55 Obchodník se smrtí [i] 03:50 Povýšení [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    09:00 Vytrvalostní závody [i] 09:30 Vytrvalostní závody [i] 15:15 Vytrvalostní závody [i] 15:30 Atletika [i] 19:00 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 22:00 Snooker [i] 00:30 Motorsport [i] 00:45 Formule [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Odcizená identita [i] 08:00 Interní záležitost [i] 10:00 Báječná dovolená [i] 12:00 Vraždy v Midsomeru 15: Psáno ve hvězdách 3 [i] 14:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a rusovlasý cizinec 11 [i] 15:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a letadlo 12 [i] 16:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk se vrací do školy 1 [i] 17:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jede do Mexika 2 [i] 18:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jde na baseball 3 [i] 19:00 Skandál 2 22 [i] 20:00 Dobrá manželka 4: Kola spravedlnosti 19 [i] 21:00 PREMIÉRA POKRAČOVÁNÍ PREMIÉROVÝCH SERIÁLŮ: Vraždy v Midsomeru 15: Sicilská obrana 5 [i] 23:00 Junior [i] 01:10 Superžralok [i] 02:50 Vraždy v Midsomeru 14: Tajemství moštárny 6 [i] 04:30 Fakta nebo fikce 1: Muzikální duch / Létající humanoid 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Sedm divů sluneční soustavy: Mrtvý nebo živý 4 [i] 06:00 Život 6 [i] 07:00 Země z ptačí perspektivy: Dvě křídla na Zemi 6 [i] 08:00 Země: Planeta a její moc 5 [i] 09:00 Jak vznikla Země 24 [i] 09:55 Zvířecí Rekordman 7 [i] 10:50 Zvířecí Rekordman 8 [i] 11:45 Divoké zločiny 4 [i] 12:00 Podzemí měst 6 [i] 13:00 Americké aukce 11 [i] 13:30 Americké aukce 12 [i] 14:00 Penn a Teller: Oblafni mě! 6 [i] 14:55 Mistři písku 3 [i] 15:25 Mistři písku 4 [i] 15:55 Amazonka s Brucem Parrym 3 [i] 17:00 Konečná nabídka 3 [i] 17:55 Sedm divů sluneční soustavy: Cizinci 5 [i] 19:00 Utajený šéf 5 [i] 20:00 Věda nebo pověra [i] 21:00 Sport očima vědy 7 [i] 22:00 Sport očima vědy 8 [i] 23:00 Americké aukce 11 [i] 23:30 Americké aukce 12 [i] 00:00 Penn a Teller: Oblafni mě! 6 [i] 00:55 Mistři písku 3 [i] 01:25 Mistři písku 4 [i] 01:55 Chladnokrevně: Kdo zabil Jimet? 5 [i] 02:55 Sport očima vědy 7 [i] 03:55 Amazonka s Brucem Parrym 3 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Pět žen [i] 07:30 Maturita s překážkami [i] 08:55 LOL [i] 10:30 Kocour v botách [i] 12:05 Řekni, že to tak není [i] 13:40 Footloose: Tanec zakázán [i] 15:35 Win Win [i] 17:20 Moneyball [i] 19:30 Před kamerou X. 25 [i] 20:00 Amazing Spider-Man [i] 22:10 Hra o trůny III. 10 [i] 23:20 Veronika se rozhodla zemřít [i] 01:05 Zrcadla 2 [i] 02:30 Odsouzení [i] 04:20 Zkurvenej pátek [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Twilight sága: Rozbřesk - 1. část [i] 07:55 Filmy a filmové hvězdy V. 25 [i] 08:25 Můj přítel delfín [i] 10:15 Monte Carlo [i] 12:00 Muž na hraně [i] 13:40 Animální přitažlivost [i] 15:15 Karamelka [i] 17:00 Děti moje [i] 18:50 Mupeti [i] 20:30 Komuna mé matky [i] 22:00 Mezi vlky