TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mentalista I. 14/23 [i] 06:40 Tom a Jerry [i] 06:50 Tučniaky z Madagaskaru II. 30-31/39 [i] 07:40 Alf III. 19/25 [i] 08:10 Tajomstvo bratov MacCannovcov [i] 10:10 Tú starú treba zabiť! [i] 11:45 Zákon príťažlivosti [i] 13:35 Tvoj snúbenec, môj milenec [i] 15:45 Pravá blondínka 3 [i] 17:30 Zita na krku [i] 18:15 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Prvý alebo druhý (HD) [i] 23:00 Obchod s bielym mäsom [i] 02:25 Tajný agent [i] 04:15 Odložený prípad VI. 1/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Slovensko v obrazoch [i] 05:30 Svet v obrazoch [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Počasie [i] 06:50 Pinocchio: V sieti [i] 07:15 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Torta pre kráľovnú [i] 07:30 Alica v krajine zázrakov 23/26 [i] 07:55 Fidlibumove rozprávky [i] 08:20 Ujo maliar pozýva: Kútik a Striháčik [i] 08:50 Tanečná akadémia II.: Záchranná misia 14/26 [i] 09:15 Tanečná akadémia II.: Pokrok 15/26 [i] 09:45 Milujem Slovensko [i] 11:10 Autosalón [i] 11:40 On air [i] 12:00 Krištof Kolumbus 1/4 [i] 13:40 Toskánska vášeň 10/12 [i] 15:20 Muž bez tváre [i] 17:15 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Patince [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:15 Kadiaľ tečie rieka [i] 23:15 Góly - body - sekundy [i] 23:25 Ukradni, čo môžeš! [i] 01:00 Muž bez tváre [i] 02:55 Kadiaľ tečie rieka [i] 04:55 Nízke Tatry srdce Slovenska [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:55 Zem - planéta ľudí: Veľkomestá - prežitie v mestskej džungli [i] 09:45 Ambulancia: Keď Vás tlačí pruh [i] 10:15 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:40 Keď dochádza dych [i] 11:15 Môj otec [i] 12:05 5 minút po dvanástej: RIEŠME SI TO SAMI [i] 13:05 Slováci vo svete: Bulharsko I [i] 13:30 Život v pohybe: Turistika [i] 14:00 Ktosi je za dverami [i] 15:00 Kapura [i] 15:40 Farmárska revue [i] 16:05 Test magazín [i] 16:20 Senior klub [i] 16:50 Predohra v mol [i] 18:00 Na ceste II.: Na ceste po Novom Škótsku [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Smieško [i] 18:40 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 18:45 Kultúrna pasovačka [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Národnostné správy [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Art Film Fest [i] 20:00 60 rokov SAV [i] 20:30 GEN.sk: Jozef Masarik [i] 20:45 FIFA pohár konfederácií [i] 23:00 Kinorama [i] 23:25 Československý filmový týždenník [i] 23:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:40 Mulan 2 [i] 07:10 My Little Pony [i] 07:35 Monsuno [i] 08:00 Utrhnutý z reťaze [i] 10:15 Mulan 2 [i] 11:55 Detektívka Victoria I. Warshawská [i] 13:55 K-9: Súkromný detektív [i] 16:00 Krásky od kráv [i] 18:00 Vylomeniny [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Percy Jackson: Zlodej blesku [i] 23:15 Hulk [i] 02:15 Úloha zabiť [i] 03:45 Strážca zákona [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Diagnóza: Vražda VII. [i] 06:55 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 Policajt z L.A. 41,42 [i] 10:10 Farmár hľadá ženu 2 [i] 12:00 M*A*S*H 52,53,54,55,56 [i] 14:50 Kutyil s.r.o. III. 18 [i] 15:45 MacGyver - Cesta do skazy [i] 17:50 30 prípadov majora Zemana: Prekliate dedičstvo - 1960 17 [i] 19:50 DA VINCI [i] 20:30 Nemilosrdní [i] 22:40 Mafstory: "Žebráci" [i] 23:10 Mafstory: Sobášny podvodník, Vendeta 58,59 [i] 01:05 Otec na prenájom 1,2,3,4,5,6/13 [i] 03:20 Griffinovci V. 11,12 [i] 04:00 American Dad III. 11 [i] 04:20 Ted a spol. II. 6,7,8,9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedkyně VI. 4 [i] 07:25 Pán času V. 13 [i] 08:30 Pán času VI. 1 [i] 09:25 Star Trek: Stanice Deep Space Nine VI. 22 [i] 10:20 Star Trek: Stanice Deep Space Nine VI. 23 [i] 11:15 Tarzan: The Epic Adventures 4 [i] 12:10 Merlin IV. 9 [i] 13:05 Ztracený svět I. 7 [i] 14:00 Posel ztracených duší IV. 14 [i] 14:55 Dr. House VII. 10 [i] 15:50 Dr. House VII. 11 [i] 16:45 Ten, kdo tě chrání III. 5 [i] 17:40 Ten, kdo tě chrání III. 6 [i] 18:35 Posel ztracených duší IV. 15 [i] 19:30 Tajemná Calenda I. 12 [i] 21:00 Kráska a zvíře I. 1 [i] 21:55 Jak prosté I. 14 [i] 22:50 Hannibal I. 11 [i] 23:45 Myšlenky zločince VII. 3 [i] 00:40 Jak prosté I. 14 [i] 01:35 Hannibal I. 11 [i] 02:25 Myšlenky zločince VII. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 24 [i] 06:00 Jak se to dělá: Voskové figuríny/vysouvací rolety/suché pečivo/cínové korbele [i] 06:25 Opravna vraků: Gangsterská kára pro Martina Kempa - část 1 [i] 07:15 Pátá rychlost 9 [i] 07:45 Pátá rychlost 10 [i] 08:10 Megastavitelé: Hard Rock Park [i] 09:05 Impozantní lodě: MV Solitaire [i] 09:55 Obchodníci 1 [i] 10:50 Obchodníci 2 [i] 11:40 Obchodníci 3 [i] 12:35 Obchodníci 4 [i] 13:30 Mimořádné projekty: Jak zachránit Austrálii před suchem [i] 14:25 Nejlepší světová pětka: Nejlepších 5 megatováren světa [i] 15:20 Skvělé špinavé stroje 4 [i] 16:15 Pátá rychlost 8 [i] 17:10 Americký chopper: Poslední motorka [i] 18:05 Bořiči mýtů: Běh po vodě [i] 19:00 Jak se to dělá 30 [i] 19:30 Jak se to dělá: Obrovské ventily [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: Bostonští dražitelé [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích: Nezastavitelný Ton [i] 21:00 Králové aukcí: Meč z Iwodžimy [i] 21:30 Králové aukcí: Měřič lásky [i] 22:00 Osudný let č. 447 [i] 23:00 Jediný, kdo přežil [i] 00:00 Cela smrti Warnera Herzoga: Rozhovor s Jamesem Barnesem [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Bostonští dražitelé [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích: Nezastavitelný Ton [i] 01:50 Králové aukcí: Meč z Iwodžimy [i] 02:20 Králové aukcí: Měřič lásky [i] 02:50 Osudný let č. 447 [i] 03:45 Jediný, kdo přežil [i] 04:40 Americký chopper: Poslední motorka [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Hovory H ještě po dvaceti letech [i] 07:00 Tajemství nových dinosaurů: Dinolov 9/15 [i] 07:20 Divoký hřebec [i] 08:45 O Rozárce a zakletém králi [i] 09:30 Jak se tančí brumbambule [i] 10:15 Hercule Poirot [i] 11:10 Byli jednou dva písaři "60" Tělocvik 8/10 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Pavouk se smaragdovýma očima [i] 13:45 O třech stříbrných hřebenech [i] 14:25 Záhada hlavolamu [i] 16:05 Florenc 13,30 [i] 17:35 Náhrdelník "60" Výměna 5/12 [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Manéž Bolka Polívky [i] 21:15 Zlatá hokejka [i] 22:46 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:50 Před svatbou ne! [i] 00:50 Sváteční slovo starokatolického biskupa Dušana Hejbala [i] 01:05 Bolkoviny [i] 01:55 Vojta [i] 02:10 Televizní memoáry Gustava Broma [i] 02:45 Brněnské kolo [i] 03:25 Zpívání v Grandu [i] 04:05 Chatař [i] 04:30 Trocha šafránu z televizního archivu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Podoby nejbližšího světa [i] 05:30 Cesty víry: Nebe na zemi [i] 06:00 Přežít! [i] 06:50 Chcete je? [i] 06:55 Uvězněni na Hořkém jezeře [i] 07:50 Jezerní aféra [i] 08:25 Vlastní cestou [i] 08:35 Úsměvy "60" Jaromír Hanzlík vám tentokrát představí Vladimíra [i] 09:15 Náš venkov [i] 09:45 Ta naša kapela [i] 10:10 Folklorika [i] 10:40 Poslední šance pro tygra 1/2 [i] 11:35 Moravia Incognita [i] 11:55 Průzkum umění 4/5 [i] 12:50 Galerie umění II 13/13 [i] 13:15 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 13:35 Značka "Krása" [i] 14:30 Copak bych vám lhal? [i] 15:00 Svět zázraků [i] 15:25 Festivalové ozvěny [i] 15:55 Kamera na cestách: Namibie, přírodní bohatství Afriky [i] 16:50 Zázračná planeta: Planeta dinosaurů [i] 17:45 Trampoty vodníka Jakoubka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Byl jednou jeden... člověk: Španělské zlaté století 15/26 [i] 19:20 Maxova dobrodružství 7/11 [i] 19:45 Bambulka a Bazilínek 20:00 Jaromír Jágr: stále na vrcholu [i] 20:55 Mýty a fakta historie: Mongolsko - ve stínu Čingischána [i] 21:55 Zmatený poutník [i] 22:40 Osudová noc [i] 00:10 Na stojáka [i] 00:35 Grace už není [i] 02:00 Scientologie, pravda o lži [i] 03:35 Navždy svoji 5/6 [i] 04:20 Zpověď básníka, který nosí jméno milovaného muže [i] 04:35 Crescendo [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:05 Oggy a Škodíci [i] 06:25 Looney Tunes: Úžasná Show 16 [i] 06:50 Taz - mania III 25 [i] 07:15 Liga Špačků 1 [i] 07:40 Batman: Odvážný hrdina II 4 [i] 08:05 Želvy Ninja IX 3 [i] 08:30 Tajemství kruhu 13 [i] 09:20 Perfektní skóre [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:55 Volejte Novu [i] 12:25 Cesta do hlubin študákovy duše [i] 13:55 Navždy [i] 16:10 Chlupatá odplata [i] 17:45 Tipy ptáka Loskutáka [i] 18:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Babicovy dobroty: Tvarohové dobroty a triky v kuchyni [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Hezké vstávání [i] 22:20 Valkýra [i] 00:20 Boogeyman 2 [i] 01:50 Novashopping 02:25 Volejte Novu [i] 02:55 Vabank [i] 03:40 Áčko: Zločinecké děti [i] 04:35 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Ninjago: V nesprávný čas na nesprávném místě [i] 07:40 Mickeyho klubík II: Mickeyho velké překvapení 39 [i] 08:10 M*A*S*H 209 [i] 08:45 Autosalon [i] 10:05 Columbo: Vražda podle knihy [i] 11:40 Robinsonovi [i] 13:45 Zamilovaný profesor [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru VI: Příběh dvou vesnic [i] 18:00 Reportéři na vaší straně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Mumie: Hrob Dračího císaře [i] 22:35 Král Škorpion [i] 00:35 Poslední přání [i] 02:35 Volejte Věštce [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 SEDEM s r.o. [i] 06:05 Skrytá vášeň 162/188 [i] 06:45 Dokonalý svet 15/16 [i] 08:10 Úbohá Nasťa 126 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Hora hrdinov [i] 12:15 Lovkyňa záhad: Vražda na golfovom ihrisku [i] 14:10 Nezvestná [i] 16:05 Larina voľba 172 [i] 17:05 Skrytá vášeň 163/188 [i] 18:00 Inga Lindströmová: Po stopách lásky [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Nespútané šťastie [i] 21:55 Katie Ffordeová: Láska na vysočine [i] 23:55 Striptíz [i] 01:50 Lovkyňa záhad: Vražda na golfovom ihrisku [i] 03:10 McBride: Vražda v éteri [i] 04:30 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Pan Dokonalý [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ultimate Avengers: konečná pomsta [i] 13:20 Ultimate Avengers II: konečná pomsta II [i] 14:45 Letec [i] 17:40 Holka na hlídání [i] 19:35 Povýšení [i] 21:10 Obchodník se smrtí [i] 23:10 Přepadení 13. okrsku [i] 01:00 Noční incident [i] 02:30 Hrozba v poušti [i] 04:00 Bláznovství [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:00 Vytrvalostní závody [i] 10:00 Vytrvalostní závody [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Formule [i] 13:00 Atletika [i] 13:15 Fotbal [i] 14:15 Vytrvalostní závody [i] 14:45 Vytrvalostní závody [i] 22:00 Vytrvalostní závody [i] 22:30 Vytrvalostní závody [i] 03:00 Vytrvalostní závody [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vraždy v Midsomeru 14: Tajná operace v klubu Oblong 4 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 14: Kamenné kruhy a pověry 5 [i] 10:00 Bratři a sestry 3: Dostaneš, co zasloužíš 5 [i] 11:00 Bratři a sestry 3: Třetí žena 6 [i] 12:00 Bratři a sestry 3: Věříte na kouzla? 7 [i] 13:00 Bratři a sestry 3: Rodinná večeře 8 [i] 14:00 Bratři a sestry 3: Nedokončené záležitosti 9 [i] 15:00 Superžralok [i] 17:00 Smrtící sestup [i] 19:00 Báječná dovolená [i] 21:00 Junior [i] 23:10 Dobrá manželka 4: Kola spravedlnosti 19 [i] 00:10 Skandál 2 22 [i] 01:10 Křivé svědectví [i] 02:50 Smrtící sestup [i] 04:30 Fakta nebo fikce 1: Mlha ve strašidelném domě / Mimozemské UFO 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Když Se Země Zatřese: Hrozba Slunce 6 [i] 06:00 Život 5 [i] 07:00 Země z ptačí perspektivy: Asie a Austrálie 5 [i] 08:00 Země: Planeta a její moc 4 [i] 09:00 Jak vznikla Země 23 [i] 09:55 Zvířecí Rekordman 5 [i] 10:50 Zvířecí Rekordman 6 [i] 11:45 Divoké zločiny 3 [i] 12:00 Podzemí měst 5 [i] 13:00 Americké aukce 9 [i] 13:30 Americké aukce 10 [i] 14:00 Penn a Teller: Oblafni mě! 5 [i] 14:55 Mistři písku 1 [i] 15:25 Mistři písku 2 [i] 15:55 Amazonka s Brucem Parrym 2 [i] 17:00 Konečná nabídka 2 [i] 17:55 Sedm divů sluneční soustavy: Mrtvý nebo živý 4 [i] 19:00 Utajený šéf 4 [i] 20:00 Srdcem a myslí [i] 21:00 Sport očima vědy 5 [i] 22:00 Sport očima vědy 6 [i] 23:00 Americké aukce 9 [i] 23:30 Americké aukce 10 [i] 00:00 Penn a Teller: Oblafni mě! 5 [i] 00:55 Mistři písku 1 [i] 01:25 Mistři písku 2 [i] 01:55 Oddělení dopravních nehod 1 [i] 02:25 Oddělení dopravních nehod 2 [i] 02:55 Sport očima vědy 5 [i] 03:55 Amazonka s Brucem Parrym 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Den zrady [i] 07:40 Filmy a filmové hvězdy V. 25 [i] 08:10 Za zimního slunovratu [i] 09:50 Albert Nobbs [i] 11:45 Neděle u Tiffanyho [i] 13:15 Čtyři slunce [i] 14:55 Znovu a jinak [i] 16:30 Srdce mužů... a jedna opravdová láska [i] 18:20 Den zrady [i] 20:00 Pět žen [i] 21:30 Jeff, který žije s mámou [i] 22:55 Vrtěti ženou