TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Búrlivé víno [i] 09:30 HORÚCA KRV II. [i] 10:40 Nezvestná [i] 12:35 Mentalista I. 14/23 [i] 13:35 Odložený prípad VI. 1/23 [i] 14:35 Monk VIII. 7/16 [i] 15:30 Dva a pol chlapa IV. 5/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 5/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa IV. 6/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:40 AKČNÝ PIATOK: Tajný agent [i] 00:00 Myšlienky vraha V. 17-18/23 [i] 01:40 Odsúdení [i] 03:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 5/19 [i] 04:10 Susedia [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:15 Dve tváre Anny 35/60 [i] 07:00 Helenine oči 13/18 [i] 07:45 Správy RTVS [i] 08:30 Reportéri [i] 09:00 Duel [i] 09:35 5 proti 5 [i] 10:20 District IV.: Dych života 12/22 [i] 11:05 Sila lásky V. 132 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Dámsky klub [i] 13:55 Nebíčko v papuľke: Med [i] 14:45 Dve tváre Anny 35/60 [i] 15:40 Sila lásky VI. 144 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Milujem Slovensko [i] 21:30 Policajti z centra: Trofej 12/14 [i] 22:30 Kráľ komédie [i] 00:15 District IV.: Dych života 12/22 [i] 01:00 Helenine oči 13/18 [i] 01:45 Kráľ komédie [i] 03:30 Sila lásky V. 132 [i] 04:20 Sila lásky VI. 144 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Polícia [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Banícke rozprávky: Tanec v zlatej bani [i] 08:55 Táraninky: Umenie, hudba [i] 09:05 Orbita - pozoruhodná cesta Zeme 2/3 [i] 09:55 Lovci lesných tíšin [i] 10:20 Rómsky magazín [i] 10:50 Fokus právo [i] 11:25 Svet zvierat II.: Európske vydry - chytrí plavci [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 V čase slnovratu [i] 13:00 Budem ešte vidieť? [i] 13:30 Večer pod lampou [i] 16:05 Tvárou v tvár [i] 16:30 Eurovirtuál - Ľubica Galisová, Ladislav Hegyi [i] 16:55 Fokus rodina [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Encyklopédia slov.obcí: Smrečany [i] 18:00 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 18:30 Večerníček: Smieško [i] 18:35 Ovce.sk [i] 18:40 Profesionál [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Art Film Fest [i] 20:00 Zem - planéta ľudí: Veľkomestá - prežitie v mestskej džungli [i] 20:55 Família: Família - Tam hore nás voľakto ľúbi ... [i] 21:25 Jeden deň: Železní muži [i] 21:50 Góly - body - sekundy [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Kino na Dvojke: Gauneri [i] 23:40 Bratislavské jazzové dni 2012: Mario Biondi & The Italian Jazz Players(Taliansko) [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Kosti III. 13 [i] 05:50 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:35 Súdna sieň: Vypadni už konečne! [i] 08:45 Súdna sieň: Postaraj sa! [i] 09:50 Panelák: Sex a iné šity [i] 11:00 Dom snov VI. 13 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:05 127 hodín [i] 15:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. 12 [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 SÚDNA SIEŇ: Odíď, lebo ťa zabijem! [i] 18:00 VÝMENA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Pasca sklapla [i] 21:40 VIP Nákupné maniačky [i] 23:10 K-9: Súkromný detektív [i] 01:15 Sladký život na Ibize [i] 03:10 NOVINY TV JOJ 03:40 Tajomstvo tunela [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Diagnóza: Vražda VII. [i] 06:55 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 V uliciach San Francisca 28,29 [i] 10:40 Kutyil s.r.o. III. 19 [i] 11:30 Prison Break: Útek z väzenia 17,18 [i] 13:30 M*A*S*H 51 [i] 14:00 Akty X II. 17 [i] 15:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 12 [i] 16:15 Simpsonovci XI. 10,11 [i] 17:15 Kutyil s.r.o. III. 20 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 22 [i] 19:00 Profesionáli III.: Halloweenski zlodeji 24 [i] 20:00 Deň a Noc 112/112 [i] 20:30 Nebezpečná misia [i] 22:30 30 prípadov majora Zemana: Prekliate dedičstvo - 1960 17 [i] 00:30 Ruská mafia [i] 02:30 Chameleón 82,83 [i] 03:55 Kojak II. 13 [i] 04:45 Starý 10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zoom Mini Special Edition 8 [i] 07:05 Posel ztracených duší V. 20 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 1 [i] 08:55 Ten, kdo tě chrání II. 14 [i] 09:50 Ztracený svět III. 2 [i] 10:45 JAG II. 2 [i] 11:45 Drzá Jordan VI. 17 [i] 12:40 Ten, kdo tě chrání II. 14 [i] 13:35 Posel ztracených duší V. 20 [i] 14:30 Námořní vyšetřovací služba LA III. 1 [i] 15:25 Sue Thomas: Agentka FBI I. 3 [i] 16:20 JAG II. 3 [i] 17:20 Ztracený svět III. 3 [i] 18:15 Ten, kdo tě chrání II. 15 [i] 19:10 Posel ztracených duší V. 21 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 2 [i] 21:00 Rudá vdova I. 6 [i] 21:55 Divoká hranice 1 [i] 23:45 House Viii. 5 [i] 00:40 Rudá vdova I. 6 [i] 01:35 Divoká hranice 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 23 [i] 06:00 Jak se to dělá: Kaviár z chovu/přívodní potrubí/motorkářské bundy/lopady a rýče [i] 06:25 Rození obchodníci: Renault Alpine [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Lawless Drag Bike – 2. část a motorka z dílny PJD – 4. část [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 3 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Souboj v Chicagu [i] 09:30 Bitvy o zavazadla 3 [i] 09:55 Nutné k přežití: Skotsko [i] 10:50 Jak to dělají? 18 [i] 11:15 Jak se to dělá: Dalekohledy/prskavky/gumové holínky/kotoučové pily [i] 11:40 Mimořádné projekty: Most přes Oaklandský záliv [i] 12:35 Pátá rychlost 3 [i] 13:05 Pátá rychlost 4 [i] 13:30 Auto budoucnosti: Pohonná paliva [i] 14:25 Rození obchodníci: Saab 9-3 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Přelet na motorce [i] 16:15 Králové aukcí: Poznámky Lindbergha/starožitné hračky [i] 16:45 Bitvy o zavazadla 3 [i] 17:10 Nebezpečné rybaření 4 [i] 18:05 Nutné k přežití: Sahara 1 - část 1 [i] 19:00 Jak se to dělá 29 [i] 19:30 Jak se to dělá: Tahací harmoniky [i] 20:00 Zvědavost: Já, člověk jeskynní 2 [i] 21:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 22:00 Rození obchodníci: Japonsko [i] 23:00 Rychlokurz: Kluk z tanku [i] 23:30 Rychlokurz: Ve vleku [i] 00:00 Zvědavost: Jak zanikne náš svět? [i] 00:55 Zvědavost: Já, člověk jeskynní 2 [i] 01:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 02:50 Rození obchodníci: Japonsko [i] 03:50 Rychlokurz: Kluk z tanku [i] 04:20 Rychlokurz: Ve vleku [i] 04:45 Jak se to dělá: Podkovy/myčky na nádobí/grafitové rybářské pruty/mražená pizza [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů: Ve službách lidu 20/26 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:29 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Finley požární autíčko 25/39 [i] 09:25 Neobyčejné životy [i] 10:20 Rub a líc dobrodružných výprav [i] 11:00 Život na zámku "60" Host do domu 24/52 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:45 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 15:35 13. komnata Simony Chytrové [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:05 Malá farma: První sýr [i] 17:25 Besipky: Oprava dálnice [i] 17:30 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Trhák [i] 21:34 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:35 Všechnopárty [i] 22:15 Kaiser a Lábus poprvé [i] 23:10 Kriminálka Paříž: Výbuch 59/62 [i] 00:05 Deník doktorky III: No konečně! Dítě s Markem 7/8 [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:25 Sama doma - [i] 02:55 Banánové rybičky [i] 03:25 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Počesku [i] 05:10 Chcete mě? [i] 05:35 Zeměpis světa: Štítové sopky [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Genus: Život cestovatelů Jiřího [i] 09:00 Galerie umění II 12/13 [i] 09:30 Rakev na přání [i] 10:25 Pojďte dál [i] 10:55 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 11:15 Proměny přítelkyně Evy [i] 11:35 Na plovárně s Richardem Lesterem "60" Rozhovor Marka Ebena s britským režisérem amerického původu, který se proslavil [i] 12:05 Folklorní výlety [i] 12:30 Chcete mě? [i] 13:00 Zeměpis světa: Datová linie [i] 13:20 Království divočiny: Bratrstvo tajemných mangust [i] 13:55 Vstupenka do francouzského podsvětí [i] 14:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:40 Kdyby nastal soudný den [i] 16:30 Film 2013 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Byl jednou jeden... člověk: Renesance 14/26 [i] 19:20 Kim Possible I: Hrátky s mozkem 8/21 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Zázračná planeta: Planeta dinosaurů [i] 20:55 Vesmír II.: Podivné objekty a jevy 10/12 [i] 21:45 Velikáni filmu: José Giovanni [i] 23:30 Copak bych vám lhal? [i] 00:00 Zpověď básníka, který nosí jméno milovaného muže [i] 00:15 Pološero - Já hacker [i] 00:40 Divadlo žije! [i] 01:10 Stopy, fakta, tajemství [i] 01:35 Kvarteto [i] 02:05 Průzkum umění 3/5 [i] 02:55 Klíč AD - [i] 03:20 Postřehy odjinud [i] 03:25 Blues ze Staré Pekárny [i] 04:05 Na Rusavě [i] 04:30 Cesty [i] 04:50 Na lúkách [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2434 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Spěchej za láskou 426 [i] 11:05 Dva a půl chlapa IV 5 [i] 11:25 Zpátky do školy III: Digitální průzkum bytového designu [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Jsem do tebe blázen II 18 [i] 13:00 Ten, kdo tě chrání II 6 [i] 13:55 Třetí hlídka II 17 [i] 14:50 Beze stopy 16 [i] 15:35 Dr. House II 19 [i] 16:35 Dva a půl chlapa IV 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami III: Pod vlivem [i] 18:35 Ulice 2435 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Fantomas kontra Scotland Yard [i] 22:15 Aljaška v plamenech [i] 00:10 Cestující [i] 01:45 Novashopping 02:20 Vabank [i] 03:10 Áčko: Tabu mi změnilo život [i] 04:20 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:25 Policie Hamburk V: Poslední cesta 19 [i] 07:25 Kutil Tim V: Jill slaví narozeniny 4 [i] 07:55 M*A*S*H 209 [i] 08:45 Prostřeno! [i] 09:40 To je vražda, napsala I: Vražda Sherlocka Holmese 2/2 [i] 10:35 Julie Lescautová VII: Únos 2 [i] 12:40 Policie Hamburk V: Okouzlení 20 [i] 13:40 Walker, Texas Ranger VIII: Generálův návrat 20 [i] 14:40 Siska II: Vražedná hokejka 3 [i] 15:55 Rosamunde Pilcher: Pírka ve větru [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Místo činu: Smrt mezi zahrádkáři [i] 22:20 Show Jana Krause [i] 23:20 Stalo se [i] 01:15 Městečko Black River [i] 03:10 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Skrytá vášeň 161/188 [i] 06:10 Rebeli II. 31-32/225 [i] 08:05 Zakázaná vášeň 103/140 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Perla Orientu - NOVÝ SERIÁL 17-18 [i] 12:05 Tisíc a jedna noc 133 [i] 12:55 SULTÁN [i] 14:10 Čarodejnice z Eastwicku 4/13 [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 11/22 [i] 16:00 Teresa 43/152 [i] 16:55 Skrytá vášeň 162/188 [i] 17:50 Tisíc a jedna noc 134 [i] 18:45 Čarodejnice IV. 15/22 [i] 19:40 Ja alebo pes [i] 20:30 Striptíz [i] 23:00 Danielle Steelová: Spomienky [i] 00:40 Prežiť [i] 02:40 Čarodejnice IV. 15/22 [i] 03:25 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 11/22 [i] 04:10 L.O.V.E. [i] 04:45 PROMINENTI [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Američan [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Prodám šéfa zn.spěchá [i] 13:40 Za zavřenými dveřmi [i] 15:30 Nikdy to nevzdávej! [i] 17:25 Romulus, můj otec [i] 19:15 Bláznovství [i] 21:00 Hrozba v poušti [i] 22:35 Noční incident [i] 00:10 Deník nymfomanky [i] 01:50 Moje matka je na holky [i] 03:30 Zajíček bez oušek [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 12:30 Tenis [i] 13:30 Snooker [i] 17:00 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 22:00 Jezdectví [i] 22:15 Atletika [i] 22:30 Vytrvalostní závody [i] 23:00 Silové sporty [i] 00:00 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Křivé svědectví [i] 08:20 Dobrá manželka 2: Čisté jmění 14 [i] 09:20 Bratři a sestry 3: Rodinná večeře 8 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 14: Kamenné kruhy a pověry 5 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 2: Převaha 12 [i] 13:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jede do Mexika 2 [i] 14:20 Dobrá manželka 2: Dlouholetý problém 15 [i] 15:20 Bratři a sestry 3: Nedokončené záležitosti 9 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 14: Tajemství moštárny 6 [i] 18:20 Kauzy podle Kate 2: Finale 13 [i] 19:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jde na baseball 3 [i] 20:20 Havaj 5-0 1: V obležení 9 [i] 21:20 Vraždy v Midsomeru 15: Psáno ve hvězdách 3 [i] 23:20 Skandál 2 22