Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Susedia [i] 09:00 Ikona: Brána smrti [i] 12:35 Mentalista I. 13/23 [i] 13:35 Odložený prípad V. 18/18 [i] 14:35 Monk VIII. 6/16 [i] 15:30 Dva a pol chlapa IV. 4/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 4/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa IV. 5/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:40 HORÚCA KRV II. [i] 23:10 Nočné Televízne noviny [i] 23:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 4/19 [i] 00:30 Monk VIII. 6/16 [i] 01:20 Odložený prípad V. 18/18 [i] 02:30 Tvoj snúbenec, môj milenec [i] 04:10 Susedia [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Dve tváre Anny 34/60 [i] 06:35 Helenine oči 12/18 [i] 07:25 Správy RTVS [i] 08:10 Góly - body - sekundy [i] 08:25 Počasie [i] 08:30 Občan za dverami [i] 09:00 Duel [i] 09:35 5 proti 5 [i] 10:20 District IV.: Vnútorný hlas 11/22 [i] 11:05 Sila lásky V. 131 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Dámsky klub [i] 14:10 Hurá do záhrady [i] 14:45 Dve tváre Anny 34/60 [i] 15:40 Sila lásky VI. 143 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Toskánska vášeň 10/12 [i] 21:45 Reportéri [i] 22:15 Piráti - stratený poklad: List pre kráľa 5/8 [i] 23:25 District IV.: Vnútorný hlas 11/22 [i] 00:10 Inšpektor Rocca IV: Jedy [i] 01:55 Piráti - stratený poklad: List pre kráľa 5/8 [i] 03:05 Helenine oči 12/18 [i] 03:55 Sila lásky V. 131 [i] 04:45 Sila lásky VI. 143 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 08:55 Táraninky: Vlasy [i] 09:00 Noc v archíve: Prázdniny sa blížia [i] 10:05 Utečenci [i] 10:35 Maďarský magazín [i] 11:00 Fokus spotrebiteľ [i] 11:35 Fotografia: Nájdené obrázky [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Farebné transkripcie [i] 13:20 Polícia [i] 13:35 Profesionál [i] 13:50 Kataklizma nádeje [i] 14:20 Legionári [i] 15:10 Vydedenci [i] 15:45 Senior klub-magazín [i] 16:10 Rómsky magazín [i] 16:40 Miro jilo - Moje srdce [i] 16:55 Fokus právo [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Encyklopédia slov.obcí: Liptovský Ján [i] 18:00 Svet zvierat II.: Európske vydry - chytrí plavci [i] 18:30 Večerníček: Veselé vtáčie rozprávky [i] 18:40 Halali [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Orbita - pozoruhodná cesta Zeme 2/3 [i] 20:50 Lovci lesných tíšin [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Počasie [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Večer pod lampou [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Feťáčka [i] 08:50 Súdna sieň: Už je ženatý [i] 09:50 Panelák: Zombie útočia [i] 11:00 Dom snov VI. 12 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:50 Súdna sieň: Kamarát sviniar [i] 15:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. 11 [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 SÚDNA SIEŇ: Nedostaneš ani fuka [i] 18:00 VÝMENA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Sex a iné šity [i] 21:40 127 hodín [i] 23:50 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. - NOVÉ ČASTI 12 [i] 00:55 Kosti III. 14 [i] 02:00 Pápež [i] 04:30 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Diagnóza: Vražda VII. [i] 06:55 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 V uliciach San Francisca 26,27 [i] 10:40 Kutyil s.r.o. III. 18 [i] 11:30 Prison Break: Útek z väzenia 15,16 [i] 13:30 M*A*S*H 50 [i] 14:00 Akty X II. 16 [i] 15:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 20 [i] 16:15 Simpsonovci XI. 8,9 [i] 17:15 Kutyil s.r.o. III. 19 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 21 [i] 19:00 Profesionáli III.: Tehotná Skarlet 23 [i] 20:00 Deň a Noc 111 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 12 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 11 [i] 22:30 Hawaii 5.0 II. 20 [i] 23:30 Hawaii 5.0 16 [i] 00:30 Policajt z L.A. 5 [i] 01:30 Chameleón 80,81 [i] 03:05 Kojak II. 12 [i] 03:50 Starý 8,9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zoom Mini Special Edition 5 [i] 07:10 Posel ztracených duší V. 19 [i] 08:05 Drzá Jordan VI. 17 [i] 09:00 Ten, kdo tě chrání II. 13 [i] 09:55 Ztracený svět III. 1 [i] 10:50 Tarzan: The Epic Adventures 22 [i] 11:45 Drzá Jordan VI. 16 [i] 12:40 Ten, kdo tě chrání II. 13 [i] 13:35 Posel ztracených duší V. 19 [i] 14:30 Drzá Jordan VI. 16 [i] 15:25 Sue Thomas: Agentka FBI I. 2 [i] 16:20 JAG II. 2 [i] 17:20 Ztracený svět III. 2 [i] 18:15 Ten, kdo tě chrání II. 14 [i] 19:10 Posel ztracených duší V. 20 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 1 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 8 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba IV. 23 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba IV. 24 [i] 23:45 Boj o čas III. 22 [i] 00:45 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 8 [i] 01:40 Námořní vyšetřovací služba IV. 23 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba IV. 24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 22 [i] 06:00 Jak se to dělá: Čokoládové mince/podlahové topení/šlapací auta/latexové meče [i] 06:25 Rození obchodníci: BMW M5 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Lawless Drag Bike – 1. část, motorka z dílny PJD – 3. část [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 2 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Mimořádný úspěch v Chicagu [i] 09:30 Bitvy o zavazadla 2 [i] 09:55 Nutné k přežití: Island [i] 10:50 Jak to dělají? 17 [i] 11:15 Jak se to dělá: Poklopy průlezů/Digestoře/Umělá polena/Sněžné skútry [i] 11:40 Mimořádné projekty: Islandské tunely [i] 12:35 Jízda: Svazek [i] 13:30 Americký chopper: Staré rány [i] 14:25 Rození obchodníci: Frogeye Sprite [i] 15:20 Bořiči mýtů: Vodní paralyzér [i] 16:15 Králové aukcí: Kytara Johnnyho Cashe/rychlý kobereček [i] 16:45 Bitvy o zavazadla 2 [i] 17:10 Nebezpečné rybaření 3 [i] 18:05 Nutné k přežití: Skotsko [i] 19:00 Jak se to dělá 28 [i] 19:30 Jak se to dělá: Motorky Hot Rod [i] 20:00 Bitvy o zavazadla 3 [i] 20:30 Bitvy o zavazadla 4 [i] 21:00 Králové aukcí: Růžový Cadillac [i] 21:30 Králové aukcí: Kniha Johna Hancocka [i] 22:00 Hledači pokladů na aukcích: Ton má zbraň [i] 22:30 Hledači pokladů na aukcích: Stratocaster na prodej [i] 23:00 Nejdůležitější bitvy: Konflikt na Středním východě [i] 00:00 Zbraně, které změnily svět: Samopal Thompson [i] 00:55 Bitvy o zavazadla 3 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 4 [i] 01:50 Králové aukcí: Růžový Cadillac [i] 02:20 Králové aukcí: Kniha Johna Hancocka [i] 02:50 Hledači pokladů na aukcích: Ton má zbraň [i] 03:20 Hledači pokladů na aukcích: Stratocaster na prodej [i] 03:50 Nejdůležitější bitvy: Konflikt na Středním východě [i] 04:45 Jak se to dělá: Baterie/plechovky/ optické čočky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:29 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Finley požární autíčko 24/39 [i] 09:30 Pošta pro tebe [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Cirkus Humberto "60" Útěk 11/12 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:45 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 15:40 Toulavá kamera ochutnává Česko [i] 16:15 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Kriminálka Staré Město: Případ ztraceného syna 6/7 [i] 21:00 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:58 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Komisař Montalbano [i] 23:40 MI5 VIII 5/8 [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Banánové rybičky [i] 01:30 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 02:20 Zloděj [i] 02:35 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 U stánků na levnou krásu [i] 05:30 Folklorní výlety [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Majčini kluci [i] 09:10 Dozorkyní ve Státech 2/2 [i] 10:00 Postřehy odjinud [i] 10:10 Mýty a fakta historie: Atlantida - důkaz [i] 11:00 Vesmír II.: Jak najít další Zemi 9/12 [i] 11:45 Babylon [i] 12:15 Cesty víry: Nebe na zemi [i] 12:45 Chcete je? [i] 12:50 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 13:15 Putování za vínem: Porto, Douro [i] 13:45 Zázračná planeta: Elsa - lvice, která změnila svět [i] 14:40 Modelka [i] 16:25 Klíč AD - [i] 16:50 Vlastní cestou [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Byl jednou jeden... člověk: Stoletá válka 13/26 [i] 19:20 Kim Possible I: Agent číslo jedna 7/21 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Poslední šance pro tygra 1/2 [i] 21:00 Svět zázraků [i] 21:25 Přežít! [i] 22:15 Kennedyové: Dozvuky rodinného prokletí 8/8 [i] 23:00 Krásný ztráty [i] 23:30 Pravá krev III: Tvrdý dopad 7/12 [i] 00:15 Moje rodina [i] 00:45 Carmen 1/2 [i] 01:45 Náš venkov [i] 02:10 Uchem jehly [i] 02:40 Křesťanský magazín [i] 03:05 Nedej se: Zavřené okno geologického vesmíru [i] 03:30 Žijeme s vírou [i] 04:30 Oldřich Mikulášek, bard moravský [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2433 [i] 09:50 Gympl s (r)učením omezeným: Samé jedničky 64 [i] 11:05 Dva a půl chlapa IV 4 [i] 11:25 Zpátky do školy III: Současní impresionisté [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Jsem do tebe blázen II 17 [i] 13:00 Ten, kdo tě chrání II 5 [i] 13:50 Třetí hlídka II 16 [i] 14:45 Beze stopy 15 [i] 15:35 Dr. House II 18 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami III: Samoobhájce 2 [i] 18:35 Ulice 2434 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Spěchej za láskou 426 [i] 21:25 Kriminálka Las Vegas XII: Znovu a lépe 20 [i] 22:20 Noční televizní noviny [i] 22:55 Útěk z L. A. [i] 00:45 Smallville IX 18 [i] 01:25 Novashopping 02:05 Vabank [i] 02:50 Pop Corn TV 03:05 Áčko: Čím platí vrcholoví sportovci [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk V: Velké blafování 18 [i] 07:15 Kutil Tim V: Myšlenky na nevěru 3 [i] 07:45 M*A*S*H 208 [i] 08:30 Prostřeno! [i] 09:25 To je vražda, napsala I: Vražda Sherlocka Holmese 1/2 [i] 10:35 Julie Lescautová VII: Predátoři 1 [i] 12:40 Policie Hamburk V: Poslední cesta 19 [i] 13:40 Walker, Texas Ranger VIII: Vojáci nenávisti 19 [i] 14:40 Siska II: Konec profesora Hauga 2 [i] 15:55 Rosamunde Pilcher: Ať půjdeš kamkoli [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Což takhle dát si JANŽURKU! [i] 21:40 Vařte jako šéf! [i] 22:20 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III: Životní dramata 15 [i] 23:15 Zákon a pořádek: Los Angeles: Hondo Field 6 [i] 00:15 Myšlenky zločince I 9 [i] 01:05 Reportéři na vaší straně [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Receptář prima nápadů [i] 04:30 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Skrytá vášeň 160/188 [i] 06:10 Rebeli II. 29-30/225 [i] 08:10 Zakázaná vášeň 102/140 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Dr. Oz II. [i] 11:10 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 12:15 Tisíc a jedna noc 132 [i] 13:20 Vražedné vzťahy [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 10/22 [i] 16:00 Teresa 42/152 [i] 16:55 Skrytá vášeň 161/188 [i] 17:50 Tisíc a jedna noc 133 [i] 18:40 Čarodejnice IV. 14/22 [i] 19:40 Ja alebo pes [i] 20:30 SULTÁN [i] 21:40 Perla Orientu - NOVÝ SERIÁL 17-18 [i] 23:30 Ally McBealová IV. 2/23 [i] 00:20 Sestrička Jackie II. 8/12 [i] 00:50 Adela show [i] 01:30 Čarodejnice IV. 14/22 [i] 02:10 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 10/22 [i] 02:50 Sestrička Jackie II. 8/12 [i] 03:15 L.O.V.E. [i] 03:50 Na streche [i] 04:40 Máša 48/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Světák [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Království surikat: příběh začíná [i] 13:30 Rytíři nebes [i] 15:55 Prodám šéfa zn.spěchá [i] 17:30 Za zavřenými dveřmi [i] 19:15 Zajíček bez oušek [i] 21:15 Moje matka je na holky [i] 23:00 Deník nymfomanky [i] 00:45 Všichni milují Mandy Lane [i] 02:15 Přímý zásah [i] 03:50 Flynn Carsen 3: Kletba Jidášova kalichu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 12:00 Tenis [i] 14:00 Snooker [i] 16:30 Skoky do vody [i] 17:00 Skoky do vody [i] 17:30 Skoky do vody [i] 18:30 Atletika [i] 19:00 Vytrvalostní závody [i] 21:00 Vytrvalostní závody [i] 22:00 Vytrvalostní závody [i] 00:00 Jezdectví [i] 01:00 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 V očekávání zázraku [i] 08:20 Dobrá manželka 2: Informátor 13 [i] 09:20 Bratři a sestry 3: Věříte na kouzla? 7 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 14: Tajná operace v klubu Oblong 4 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 2: Na hraně 11 [i] 13:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk se vrací do školy 1 [i] 14:20 Dobrá manželka 2: Čisté jmění 14 [i] 15:20 Bratři a sestry 3: Rodinná večeře 8 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 14: Kamenné kruhy a pověry 5 [i] 18:20 Kauzy podle Kate 2: Převaha 12 [i] 19:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jede do Mexika 2 [i] 20:20 Havaj 5-0 1: Věrnost až za hrob 8 [i] 21:20 Křivé svědectví [i] 23:20 Superžralok [i] 01:20 Kauzy podle Kate 2: Převaha 12 [i] 02:20 Dobrá manželka 2: Čisté jmění 14 [i] 03:20 Havaj 5-0 1: Věrnost až za hrob 8 [i] 04:15 V očekávání zázraku [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Nejdrsnější kamioňáci světa: Indie 8 [i] 06:00 On The Spot: On The Spot - Reportéři v akci: Srí Lanka 6 [i] 07:00 Univerzita Vševědoucna 10 [i] 08:00 Jak Žijí Jonesovi 1 [i] 09:00 Jak žít se ženou 3