TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Búrlivé víno [i] 09:35 HORÚCA KRV II. [i] 10:45 Hrôza na predmestí [i] 12:35 Mentalista I. 12/23 [i] 13:35 Odložený prípad V. 17/18 [i] 14:35 Monk VIII. 5/16 [i] 15:30 Dva a pol chlapa IV. 3/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 3/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa IV. 4/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Tvoj snúbenec, môj milenec [i] 22:55 Nočné Televízne noviny [i] 23:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 3/19 [i] 00:15 Monk VIII. 5/16 [i] 01:05 Odložený prípad V. 17/18 [i] 01:45 Mentalista I. 12/23 [i] 02:45 Hrôza na predmestí [i] 04:10 Susedia [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:45 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Dve tváre Anny 33/60 [i] 06:45 Helenine oči 11/18 [i] 07:30 Správy RTVS [i] 08:15 Góly - body - sekundy [i] 08:25 Počasie [i] 08:30 Autosalón [i] 09:00 Duel [i] 09:35 5 proti 5 [i] 10:20 District IV.: Skrytý priestor 10/22 [i] 11:05 Sila lásky V. 130 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Dámsky klub [i] 14:10 Taxík [i] 14:45 Dve tváre Anny 33/60 [i] 15:35 Sila lásky VI. 142 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Honba za Jantárovou komnatou [i] 22:00 V zajatí Yakuzy [i] 23:50 District IV.: Skrytý priestor 10/22 [i] 00:35 Honba za Jantárovou komnatou [i] 02:25 V zajatí Yakuzy [i] 04:15 Sila lásky VI. 142 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibum [i] 08:55 Táraninky: Prečo sa ženy líčia [i] 09:05 Osudy slávnych: Doktor Bencúr [i] 09:55 Rusínsky magazín [i] 10:25 Fokus zdravie [i] 10:55 Vyšné Hágy 1941 - 2011 [i] 11:15 Záchranári - pomoc v núdzi 3/12 [i] 11:35 Živá panoráma [i] 12:10 ArtSpektrum [i] 12:15 Klenotnica\Na Zemplíne [i] 12:45 Cesta [i] 13:10 Chlapec s husľami [i] 14:35 VAT - Veda a technika [i] 15:00 Slováci vo svete 2012: Slovinsko [i] 15:40 Separé [i] 16:05 Maďarský magazín [i] 16:35 Tempo [i] 16:55 Fokus spotrebiteľ [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Encyklopédia slov.obcí: Zázrivá [i] 18:00 Fotografia: Nájdené obrázky [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Veselé vtáčie rozprávky [i] 18:45 Test magazín: Kuchynské roboty [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Legionári [i] 20:45 FIFA pohár konfederácií [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Počasie [i] 23:10 Polícia [i] 23:25 Profesionál [i] 23:40 Autosalón [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 00:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 KRIMI 06:00 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: To decko je závislák [i] 08:45 Súdna sieň: Rošády [i] 09:50 Panelák: Silnejší prežije [i] 11:00 Dom snov VI. 11 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 Naša rodinná svadba [i] 15:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. 10 [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 SÚDNA SIEŇ: Spopolnená svokra [i] 18:00 VÝMENA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kriminálka Vegas 3,4 [i] 22:30 Vtierka Castle IV. 14 [i] 23:30 Hawaii 5.0 II. 20 [i] 00:30 Hawaii 5.0 16 [i] 01:30 Vtierka Castle IV. 14 [i] 02:30 KRIMI 02:55 NOVINY TV JOJ 03:25 Zločinné úmysly V. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Diagnóza: Vražda VII. [i] 06:55 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 V uliciach San Francisca 24,25 [i] 10:40 Kutyil s.r.o. III. 17 [i] 11:30 Prison Break: Útek z väzenia 13,14 [i] 13:30 M*A*S*H 49 [i] 14:00 Akty X II. 15 [i] 15:15 Letecké katastrofy 2 [i] 16:15 Simpsonovci XI. 6,7 [i] 17:15 Kutyil s.r.o. III. 18 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 20 [i] 19:00 Profesionáli III.: Brat 22 [i] 20:00 Deň a Noc 110 [i] 20:30 Panelák: Silnejší prežije, Zombie útočia [i] 22:50 Nespravodlivo odsudeni [i] 01:00 Špeciálne komando IV. 17 [i] 01:50 Chameleón 78,79 [i] 03:15 Kojak II. 10,11 [i] 04:55 Starý 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Zoom Mini Special Edition 3 [i] 07:20 Posel ztracených duší V. 18 [i] 08:15 Drzá Jordan VI. 16 [i] 09:10 Ten, kdo tě chrání II. 12 [i] 10:05 Ztracený svět II. 22 [i] 11:00 Tarzan: The Epic Adventures 21 [i] 11:55 Drzá Jordan VI. 15 [i] 12:50 Ten, kdo tě chrání II. 12 [i] 13:45 Posel ztracených duší V. 18 [i] 14:40 Tarzan: The Epic Adventures 22 [i] 15:35 Sue Thomas: Agentka FBI I. 1 [i] 16:30 JAG II. 1 [i] 17:30 Ztracený svět III. 1 [i] 18:25 Ten, kdo tě chrání II. 13 [i] 19:20 Posel ztracených duší V. 19 [i] 20:15 Drzá Jordan VI. 17 [i] 21:10 Myšlenky zločince VIII. 8 [i] 22:00 Hannibal I. 11 [i] 22:55 CSI: New York VIII. 8 [i] 23:50 Myšlenky zločince VII. 2 [i] 00:45 Hannibal I. 11 [i] 01:40 CSI: New York VIII. 8 [i] 02:30 Myšlenky zločince VII. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 21 [i] 06:00 Jak se to dělá: Průmyslová ocelová lana/živé stěny/velký formát [i] 06:25 Rození obchodníci: Morgan [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka z dílny PJD – 2. část, motorka pro Geico – 1. část a motorka pro FBI [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 1 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Miamský žár [i] 09:30 Bitvy o zavazadla 1 [i] 09:55 Nutné k přežití: Mexiko [i] 10:50 Jak to dělají? 16 [i] 11:15 Jak se to dělá: Rybářské navijáky/Miniaturní domečky/Kuchyňské mixéry [i] 11:40 Mimořádné projekty: Kontejnerové lodi [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Monstrózní Ford [i] 13:30 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Nádherný surfař [i] 14:25 Rození obchodníci: Range Rover [i] 15:20 Bořiči mýtů: Legenda o telefonním seznamu [i] 16:15 Králové aukcí: Sekera na stínání hlav/klasický automat na Coca-Colu [i] 16:45 Bitvy o zavazadla 1 [i] 17:10 Nebezpečné rybaření 2 [i] 18:05 Nutné k přežití: Island [i] 19:00 Jak se to dělá 27 [i] 19:30 Jak se to dělá: Mikrofony [i] 20:00 Nutné k přežití: Gruzie/východní Evropa [i] 21:00 Nutné k přežití: Malajské souostroví [i] 22:00 Dvojí přežití: Mars na Zemi [i] 23:00 Muž, žena a divočina: Opuštěné město Montserrat [i] 00:00 Mistři přežití: Do pekla a zpět [i] 00:55 Nutné k přežití: Gruzie/východní Evropa [i] 01:50 Nutné k přežití: Malajské souostroví [i] 02:50 Dvojí přežití: Mars na Zemi [i] 03:50 Muž, žena a divočina: Opuštěné město Montserrat [i] 04:45 Jak se to dělá: Lakrosové pálky/mražené rybí výrobky/kapesní svítilny/malířské štětce [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:29 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Finley požární autíčko 23/39 [i] 09:30 Příběhy slavných - Martin Růžek [i] 10:25 Byli jednou dva písaři "60" Divadlo 7/10 [i] 11:15 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:45 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 15:40 Toulavá kamera ochutnává Česko [i] 16:15 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Neobyčejné životy [i] 21:54 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Tělo jako důkaz: Všechno v rodině 4/13 [i] 22:40 Profil zločinu: Závislost 18/18 [i] 23:35 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 00:30 13. komnata Miloše Holaně [i] 01:00 Sváteční slovo starokatolického biskupa Dušana Hejbala [i] 01:05 Malá farma: Brambory na slámě [i] 01:30 AZ-kvíz [i] 02:00 Banánové rybičky [i] 02:30 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 03:25 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Putování za vínem: Bairrada, Madeira [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Chcete je? [i] 08:55 Království divočiny: Bratrstvo tajemných mangust 3/8 [i] 09:25 Kolaborovali s nacisty 2/12 [i] 10:20 Přežít! [i] 11:10 Za vesnickými muzikanty: Josef Zíma [i] 11:40 Celnice: Za světlou budoucnost [i] 13:10 Modrá tajemství [i] 14:10 Pojďte dál [i] 14:40 Kvarteto [i] 15:05 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 15:35 Průzkum umění 3/5 [i] 16:30 Moje rodina [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Byl jednou jeden... člověk: Marco Polo a jeho cesty 12/26 [i] 19:20 Kim Possible I: Bueno Papčo 6/21 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kamera na cestách: Namibie, přírodní bohatství Afriky [i] 21:00 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 21:25 Copak bych vám lhal? [i] 21:55 Na stojáka [i] 22:25 Smetanova Litomyšl 2012 [i] 00:05 Bratři a sestry IV: Slavnost vína 8/24 [i] 00:45 Vstupenka do francouzského podsvětí [i] 01:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:25 Úsměvy [i] 03:05 Žijeme s vírou [i] 04:05 Hledači opálů [i] 04:30 Země Belgů [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2432 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Nomen omen 425 [i] 11:00 Dva a půl chlapa IV 3 [i] 11:25 Zpátky do školy III: Městské manželství a sendvičové umění [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Jsem do tebe blázen II 16 [i] 13:00 Ten, kdo tě chrání II 4 [i] 13:50 Třetí hlídka II 15 [i] 14:45 Beze stopy 14 [i] 15:40 Dr. House II 17 [i] 16:35 Dva a půl chlapa IV 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami III: Ztracený syn 1 [i] 18:35 Ulice 2433 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Samé jedničky 64 [i] 21:25 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:15 Noční televizní noviny [i] 22:45 Anakonda [i] 00:25 Smallville IX 17 [i] 01:05 Novashopping 01:40 Střepiny [i] 02:05 PRÁSK! [i] 02:40 Pop Corn TV 02:55 Áčko: Profesionální žebráci [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:25 Policie Hamburk V: Samá lež 17 [i] 07:25 Kutil Tim V: První pokušení Tima 2 [i] 07:55 M*A*S*H 207 [i] 08:40 Prostřeno! [i] 09:35 To je vražda, napsala III: To je vražda, řekla 22 [i] 10:35 Julie Lescautová VI: Do posledního dechu 13 [i] 12:40 Policie Hamburk V: Velké blafování 18 [i] 13:40 Walker, Texas Ranger VIII: Černí draci 18 [i] 14:40 Siska II: Klíč k vraždě 1 [i] 15:55 Rosamunde Pilcher: Když srdce pláče [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Tři mušketýři [i] 22:40 TOP STAR magazín [i] 23:45 Hawaii 5-0 II: Smrtící léčba 8 [i] 00:45 Právo a pořádek XX: Právo na život 5 [i] 01:40 Kriminálka Kolín III: Někdo je vinen 2 [i] 02:40 Volejte Věštce [i] 04:25 Kriminálka Kolín III: Někdo je vinen 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Skrytá vášeň 159/188 [i] 06:10 Rebeli II. 27-28/225 [i] 08:05 Zakázaná vášeň 101/140 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Perla Orientu - NOVÝ SERIÁL 15-16 [i] 12:15 Tisíc a jedna noc 131 [i] 13:00 SULTÁN [i] 14:10 Čarodejnice z Eastwicku 3/13 [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 9/22 [i] 16:00 Teresa 41/152 [i] 16:55 Skrytá vášeň 160/188 [i] 17:50 Tisíc a jedna noc 132 [i] 18:40 Čarodejnice IV. 13/22 [i] 19:40 Ja alebo pes [i] 20:30 Nekalé úmysly [i] 22:35 Vražedné vzťahy [i] 00:25 Sestrička Jackie II. 7/12 [i] 00:55 Adela show [i] 01:35 Čarodejnice IV. 13/22 [i] 02:15 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 9/22 [i] 03:00 L.O.V.E. [i] 03:35 Na streche [i] 04:40 Máša 47/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Před svatbou ne! [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Pan Dokonalý [i] 13:45 Zkratky ke štěstí [i] 15:40 Království surikat: příběh začíná [i] 17:05 Rytíři nebes [i] 19:25 Flynn Carsen 3: Kletba Jidášova kalichu [i] 21:05 Přímý zásah [i] 22:45 Všichni milují Mandy Lane [i] 00:20 Drsný časy [i] 02:10 Lékařská akademie [i] 03:50 Warholka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Snooker [i] 12:00 Tenis [i] 14:00 Snooker [i] 16:30 Skoky do vody [i] 17:00 Skoky do vody [i] 17:30 Skoky do vody [i] 18:45 Skoky do vody [i] 19:00 Wednesday Selection 19:05 Jezdectví [i] 20:05 Jezdectví [i] 20:35 Jezdectví [i] 20:40 Golf [i] 20:55 Golf [i] 21:00 Month Selection 21:05 Jachting [i] 21:10 Wednesday Selection 21:20 Business Class 21:30 Vytrvalostní závody [i] 22:00 Vytrvalostní závody [i] 00:00 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Interní záležitost [i] 08:20 Dobrá manželka 2: Smolné období 12 [i] 09:20 Bratři a sestry 3: Třetí žena 6 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 14: Dokud nás smrt nerozdělí 3 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 2: Na kousky 10 [i] 13:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a letadlo 12 [i] 14:20 Dobrá manželka 2: Informátor 13 [i] 15:20 Bratři a sestry 3: Věříte na kouzla? 7 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 14: Tajná operace v klubu Oblong 4 [i] 18:20 Kauzy podle Kate 2: Na hraně 11 [i] 19:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk se vrací do školy 1 [i] 20:20 Havaj 5-0 1: Nevím, že jsem zabil 7 [i] 21:20 Superžralok [i] 23:20 Dobrá manželka 4: Kola spravedlnosti 19 [i] 00:20 Skandál 2 22 [i] 01:20 Kauzy podle Kate 2: Na hraně 11 [i] 02:20 Dobrá manželka 2: Informátor 13 [i] 03:20 Havaj 5-0 1: Nevím, že jsem zabil 7 [i] 04:15 Interní záležitost [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Nejdrsnější kamioňáci světa: Himaláje 7 [i] 06:00 On The Spot: On The Spot - Reportéři v akci: Špicberky 2 [i] 07:00 Univerzita Vševědoucna 9 [i] 08:00 Farma pro mě: Poslední duel 8 [i] 09:05 Jak žít se ženou 2