Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 11:35 Mentalista I. 10-11/23 [i] 13:35 Odložený prípad V. 16/18 [i] 14:35 Monk VIII. 4/16 [i] 15:30 Dva a pol chlapa IV. 2/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 2/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa IV. 3/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:40 HORÚCA KRV II. [i] 23:10 Nočné Televízne noviny [i] 23:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 2/19 [i] 00:30 Monk VIII. 4/16 [i] 01:25 Odložený prípad V. 16/18 [i] 02:05 Mentalista I. 10-11/23 [i] 03:25 Monk VIII. 4/16 [i] 04:05 Susedia [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:45 Góly - body - sekundy [i] 06:00 Dve tváre Anny 32/60 [i] 06:45 Helenine oči 10/18 [i] 07:30 Správy RTVS [i] 08:10 Góly - body - sekundy [i] 08:25 Počasie [i] 08:30 Svet v obrazoch [i] 09:00 Duel [i] 09:30 5 proti 5 [i] 10:20 District IV.: Veríme v Boha 9/22 [i] 11:05 Sila lásky V. 129 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:40 Dve tváre Anny 32/60 [i] 15:35 Sila lásky VI. 141 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Nikto nie je dokonalý [i] 21:10 Sanitka 1/11 [i] 22:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VII.: Šťastie je vrtkavé 1/24 [i] 22:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VII.: Zlatíčka 2/24 [i] 23:40 District IV.: Veríme v Boha 9/22 [i] 00:25 Nikto nie je dokonalý [i] 01:25 O 5 minút 12 [i] 02:30 Helenine oči 10/18 [i] 03:20 Sila lásky V. 129 [i] 04:10 Sila lásky VI. 141 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop! [i] 09:00 Táraninky: Antarktída [i] 09:05 Športové ozveny [i] 09:30 FIFA magazín [i] 10:00 Ventily zeme [i] 10:30 Slováci vo svete 2012: Slovinsko [i] 11:00 Fokus práca [i] 11:35 60 zabijakov divočiny 18/26 [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:50 Kukurica strapatá [i] 13:20 Sonatína pre páva [i] 14:50 Úžasné stavby III.: Úžasné stavby - Najväčšie metro na svete [i] 15:40 Orientácie [i] 16:05 Rusínsky magazín [i] 16:35 O čom je život podľa...: Režisér [i] 16:55 Fokus zdravie [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Encyklopédia slov.obcí: Čičava [i] 18:00 Záchranári - pomoc v núdzi 3/12 [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Veselé vtáčie rozprávky [i] 18:40 Portréty Rómov :Paulína a Karol [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Veda zločinu: Toxikológia [i] 20:50 Ambulancia: Keď Vás tlačí pruh [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Počasie [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Umenie 2013: Divadlo a tanec [i] 22:30 Kinorama [i] 22:55 Colnica alebo Československo po 20 rokoch: Za svetlú budúcnosť [i] 00:30 Kvarteto [i] 00:55 Veda zločinu: Toxikológia [i] 01:45 Správy RTVS "N" [i] 02:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 07:40 Súdna sieň: Dcéra sa ho bojí [i] 08:45 Súdna sieň: Porážka [i] 09:50 Panelák: Hor sa na čunder [i] 11:00 Dom snov VI. 10 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:50 Súdna sieň: Potrat za odpustenie [i] 15:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. 9 [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 SÚDNA SIEŇ: Raz ty, raz ja! [i] 18:00 VÝMENA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Zombie útočia [i] 21:40 Naša rodinná svadba [i] 00:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. - NOVÉ ČASTI 11 [i] 01:05 Kosti III. 12 [i] 02:05 Na hrane temnoty [i] 04:05 Zločinné úmysly V. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Diagnóza: Vražda VII. [i] 06:55 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 V uliciach San Francisca 22,23 [i] 10:40 Kutyil s.r.o. III. 16 [i] 11:30 Prison Break: Útek z väzenia 11,12 [i] 13:30 M*A*S*H 48 [i] 14:00 Akty X II. 14 [i] 15:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 10 [i] 16:15 Simpsonovci XI. 4,5 [i] 17:15 Kutyil s.r.o. III. 17 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 19 [i] 19:00 Profesionáli III.: Návrat Rabiho 21 [i] 20:00 Deň a Noc 109 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 11 [i] 21:30 Agentka bez minulosti [i] 23:30 Letecké katastrofy 2 [i] 00:40 Policajt z L.A. 4 [i] 01:40 Chameleón 76,77 [i] 03:05 Kojak II. 9 [i] 03:55 Starý 5,6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedkyně VI. 14 [i] 07:25 Posel ztracených duší V. 17 [i] 08:20 Drzá Jordan VI. 15 [i] 09:15 Ten, kdo tě chrání II. 11 [i] 10:10 Ztracený svět II. 21 [i] 11:05 Tarzan: The Epic Adventures 20 [i] 12:00 Drzá Jordan VI. 14 [i] 12:55 Ten, kdo tě chrání II. 11 [i] 13:50 Posel ztracených duší V. 17 [i] 14:45 Tarzan: The Epic Adventures 21 [i] 15:40 Na lodi II. 14 [i] 17:20 Ztracený svět II. 22 [i] 18:15 Ten, kdo tě chrání II. 12 [i] 19:10 Posel ztracených duší V. 18 [i] 20:05 Drzá Jordan VI. 16 [i] 21:00 Jak prosté I. 14 [i] 21:55 Doktorka podsvětí I. 12 [i] 22:50 Vražda I. 12 [i] 00:00 Firma I. 11 [i] 00:55 Jak prosté I. 14 [i] 01:50 Doktorka podsvětí I. 12 [i] 02:35 Vražda I. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 20 [i] 06:00 Jak se to dělá: Vzorované skleněné panely / cestovní kontejnery / fázová animace [i] 06:25 Rození obchodníci: Fiat Dino Coupe 900 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka z dílny PJD – 1. část [i] 08:10 Nebezpečné rybaření: Filipíny [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Disko a kostky [i] 09:30 Bitvy o zavazadla 12 [i] 09:55 Nutné k přežití: Kimberly, Austrálie [i] 10:50 Jak to dělají? 15 [i] 11:15 Jak se to dělá: Kožichy/Pohřební vozy/Venkovní osvětlovací tělesa/Držáky na golfové míčky [i] 11:40 Mimořádné projekty: Protizáplavová zdymadla v Benátkách [i] 12:35 Opravna vraků 15 [i] 13:30 Pátá rychlost 3 [i] 14:25 Rození obchodníci: Mini Moke [i] 15:20 Bořiči mýtů: Virální hodinka [i] 16:15 Králové aukcí: Samurajský meč/lodní kufr [i] 16:45 Bitvy o zavazadla 12 [i] 17:10 Nebezpečné rybaření 1 [i] 18:05 Nutné k přežití: Mexiko [i] 19:00 Jak se to dělá: Nehty/kovové spony/ochranné brýle/látky/kola [i] 19:30 Jak se to dělá: Filmové kamery [i] 20:00 Říční příšery: Tvor, který mrzačí [i] 21:00 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky: Na čertovské řece [i] 21:30 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky: Hurá na kranase [i] 22:00 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem 2 [i] 23:00 Rybí legendy Jakuba Vágnera 3 [i] 23:30 Rybí legendy Jakuba Vágnera 4 [i] 00:00 Rybaření rukama s venkovany: Ale prosím tě, ty jedna rybářská primadono! [i] 00:55 Říční příšery: Tvor, který mrzačí [i] 01:50 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky: Na čertovské řece [i] 02:20 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky: Hurá na kranase [i] 02:50 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem 2 [i] 03:50 Rybí legendy Jakuba Vágnera 3 [i] 04:20 Rybí legendy Jakuba Vágnera 4 [i] 04:45 Jak se to dělá: Skleněné lahve/pilky na kov/brankářské masky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:29 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Finley požární autíčko 22/39 [i] 09:30 Legendární dvojice [i] 10:25 Kluci v akci [i] 10:55 Slavné historky zbojnické [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:45 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 15:45 13. komnata Romana Skamene [i] 16:15 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Miroslav Donutil ve Spirále [i] 21:30 Komici na jedničku [i] 22:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:25 Tísňová linka [i] 22:55 Hercule Poirot [i] 23:45 Dempsey a Makepeaceová: Přihořívá - 1. část 22/31 [i] 00:40 Na stopě [i] 01:05 AZ-kvíz [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Banánové rybičky [i] 02:25 Slivovice [i] 02:40 Všechnopárty [i] 03:25 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Náš venkov [i] 09:15 Navždy svoji 5/6 [i] 10:00 Uvězněni na Hořkém jezeře [i] 10:55 Chcete je? [i] 11:00 Nedej se: Zavřené okno geologického vesmíru [i] 11:30 Kdyby nastal soudný den [i] 12:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 13:05 Terra musica [i] 14:00 Vesmír II.: Jak najít další Zemi 9/12 [i] 14:40 Letečtí stíhači v boji: Peklo nad Hanojí [i] 15:30 Babylon [i] 15:55 Rakev na přání [i] 16:50 Vlastní cestou [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" Byla jednou koťata [i] 18:50 Byl jednou jeden... člověk: Stavitelé katedrál 11/26 [i] 19:20 Kim Possible I: Downhill 5/21 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji: Hon na [i] 20:50 Stopy, fakta, tajemství [i] 21:20 Na cestě po ostrově Moorea [i] 21:50 Pološero - Já hacker [i] 22:20 Chodníky slávy: Clint Eastwood [i] 23:50 Carmen 1/2 [i] 00:50 Galerie umění II 12/13 [i] 01:15 Divadlo žije! [i] 01:45 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 02:10 Evropa dnes [i] 02:35 Na plovárně s Richardem Lesterem "60" Rozhovor Marka Ebena s britským režisérem amerického původu, který se proslavil [i] 03:05 Bohemia Incognita [i] 03:20 Chcete je? [i] 03:25 Žijeme s vírou [i] 04:25 Ďáblova bible [i] 04:50 Hraje vám... Gloria [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2431 [i] 09:50 Gympl s (r)učením omezeným: Stupně vítězů 63 [i] 11:00 Dva a půl chlapa IV 2 [i] 11:25 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Jsem do tebe blázen II 15 [i] 13:00 Ten, kdo tě chrání II 3 [i] 13:50 Třetí hlídka II 14 [i] 14:50 Beze stopy 13 [i] 15:40 Dr. House II 16 [i] 16:35 Dva a půl chlapa IV 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami II: Nevinná [i] 18:35 Ulice 2432 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Nomen omen 425 [i] 21:30 Víkend: Čistý stůl [i] 22:15 Noční televizní noviny [i] 22:50 Vzpomínky 3 [i] 23:35 Nikita II 15 [i] 00:25 Smallville IX 16 [i] 01:05 Novashopping 01:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:35 Babicovy dobroty: Masové hody [i] 03:10 Áčko: Souboj s epilepsií [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:25 Policie Hamburk V: Poplach v mateřské škole 16 [i] 07:25 Kutil Tim V: Káva na cestu 1 [i] 07:55 M*A*S*H 206 [i] 08:40 Prostřeno! [i] 09:35 To je vražda, napsala III: Stará historie 21 [i] 10:35 Julie Lescautová VI: Julie v Paříži 12 [i] 12:40 Policie Hamburk V: Samá lež 17 [i] 13:40 Walker, Texas Ranger VIII: Den očisty 17 [i] 14:40 Siska I: Svědek 12 [i] 15:55 Rosamunde Pilcher: Cesta za štěstím [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Ano, šéfe! [i] 21:30 Polívka na víně [i] 22:30 Sběratelé kostí VI: Znamení v tichu 21 [i] 23:30 Myšlenky zločince: Chování podezřelých: Oddanost 6 [i] 00:25 Kriminálka Kolín III: Otcovské starosti 1 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:10 Kriminálka Kolín III: Otcovské starosti 1 [i] 04:00 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:25 Jak se staví sen [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Skrytá vášeň 158/188 [i] 06:10 Rebeli II. 25-26/225 [i] 08:05 Zakázaná vášeň 100/140 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Perla Orientu - NOVÝ SERIÁL 13-14 [i] 12:05 Tisíc a jedna noc 130 [i] 12:55 SULTÁN [i] 14:10 Čarodejnice z Eastwicku 2/13 [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 8/22 [i] 16:00 Teresa 40/152 [i] 16:55 Skrytá vášeň 159/188 [i] 17:50 Tisíc a jedna noc 131 [i] 18:40 Čarodejnice IV. 12/22 [i] 19:40 Ja alebo pes [i] 20:30 SULTÁN [i] 21:40 Perla Orientu - NOVÝ SERIÁL 15-16 [i] 23:25 Ally McBealová IV. 1/23 [i] 00:15 Sestrička Jackie II. 6/12 [i] 00:45 Adela show [i] 01:20 Čarodejnice IV. 12/22 [i] 02:00 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 8/22 [i] 02:40 Sestrička Jackie II. 6/12 [i] 03:10 L.O.V.E. [i] 03:45 Na streche [i] 04:40 Máša 46/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Melodie mého srdce [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Jarní úklid s.r.o. [i] 13:45 Ten kluk [i] 15:45 Pan Dokonalý [i] 17:25 Zkratky ke štěstí [i] 19:15 Warholka [i] 20:50 Lékařská akademie [i] 22:35 Drsný časy [i] 00:30 Nenávist [i] 02:00 Spoušť [i] 03:25 Panic je nanic [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 12:30 Tenis [i] 13:15 Jezdectví [i] 13:30 Snooker [i] 17:30 Skoky do vody [i] 19:00 Snooker [i] 20:00 Vytrvalostní závody [i] 20:30 Box [i] 22:30 Watts [i] 22:45 Vytrvalostní závody [i] 23:15 Motorsport [i] 23:30 Vytrvalostní závody [i] 00:30 Vytrvalostní závody [i] 01:00 Motorsport [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Odcizená identita [i] 08:20 Dobrá manželka 2: Dva soudy 11 [i] 09:20 Bratři a sestry 3: Dostaneš, co zasloužíš 5 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 14: Ponurá tajemství 2 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 2: Polib mě, Kate 9 [i] 13:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a rusovlasý cizinec 11 [i] 14:20 Dobrá manželka 2: Smolné období 12 [i] 15:20 Bratři a sestry 3: Třetí žena 6 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 14: Dokud nás smrt nerozdělí 3 [i] 18:20 Kauzy podle Kate 2: Na kousky 10 [i] 19:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a letadlo 12 [i] 20:20 Havaj 5-0 1: Surfařský ráj 6 [i] 21:20 PREMIÉRA Skandál 2 22 [i] 22:20 Dobrá manželka 4: Kola spravedlnosti 19 [i] 23:20 Krutá pravda [i] 01:20 Kauzy podle Kate 2: Na kousky 10 [i] 02:20 Dobrá manželka 2: Smolné období 12 [i] 03:20 Havaj 5-0 1: Surfařský ráj 6 [i] 04:15 Odcizená identita