Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Monk VIII. 2/16 [i] 06:40 Tom a Jerry [i] 07:05 Tučniaky z Madagaskaru II. 28-29/39 [i] 07:50 Alf III. 18/25 [i] 08:20 Vojvoda [i] 10:05 Zita na krku [i] 10:45 Mamin frajer je postrach [i] 12:30 Modrá lagúna [i] 14:45 Inštinkt lovca [i] 17:05 Let smrti [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Mačacie zlato [i] 23:00 Catwoman [i] 01:10 Poliši (HD) [i] 02:50 Catwoman [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Košice INTERFACE 2013 - Európske hlavné mesto kultúry [i] 05:20 On air [i] 05:40 Autosalón [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Počasie [i] 07:05 Pinocchio: Čudesný záchranca [i] 07:30 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Odvážna matka [i] 07:40 Alica v krajine zázrakov 22/26 [i] 08:10 Maškrtníček [i] 08:35 Čarovala ryba, aby bola chyba...: Anička 1/3 [i] 09:05 Rozprávky bratov Grimmovcov: Sedliakova múdra dcéra [i] 10:05 Geo report: Laeticia a jej vlky [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Agatha Christie: Slečna Marpleová II.: Niet dymu bez ohňa [i] 15:10 Zlatá klasika - Oldřich Lipský: "Adela ještě nevečeřela" [i] 16:50 Pošta pre teba [i] 17:50 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Celá pravda 1/2 [i] 21:55 Celá pravda 2/2 [i] 23:35 Góly - body - sekundy [i] 23:50 Agatha Christie: Slečna Marpleová II.: Niet dymu bez ohňa [i] 01:25 Celá pravda 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín: Kuchynské roboty [i] 09:50 Tri šťastné čerešne [i] 10:35 Najväčšie poklady sveta: Večné monumenty [i] 11:20 Ľudská láska [i] 12:20 Basketbal - ME ženy - zápasy [i] 14:15 On air [i] 14:35 Orientácie [i] 15:05 Slovo [i] 15:20 Folklórny festival Východná 2009: Korene a iné tvary [i] 15:50 Anjeli strážni: Anjeli strážni Ľubomíra Bajaníka [i] 16:20 Família: Tri ženy [i] 16:50 Opojenie z premeny [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Veselé vtáčie rozprávky [i] 18:40 Huby: Hríby [i] 18:50 Portréty vedcov : RNDr. Zuzana Horváthová, PhD. [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Colnica alebo Československo po 20 rokoch: Za svetlú budúcnosť [i] 21:30 Odpískané [i] 21:55 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 23:00 Umenie 2013: Hudba [i] 23:25 Správy RTVS "N" [i] 00:05 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 Timon a Pumbaa II. [i] 07:10 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 08:30 Vylomeniny [i] 09:25 Rýchlo a zbesilo: Tokijská jazda [i] 12:05 Biely tesák - Mýtus bieleho vlka [i] 14:20 Rodinka na výlete [i] 16:35 Mama, ožeň ma! [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Nezastaviteľný vlak [i] 22:40 Pach krvi 3 [i] 00:55 Pomstiteľ [i] 02:50 KRIMI 03:15 Kód 252 - Katastrofa v Japonsku [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Diagnóza: Vražda VII. [i] 06:55 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 Policajt z L.A. 39,40 [i] 10:15 DA VINCI [i] 12:30 Ice Road Truckers IV. 7 [i] 13:30 Posledné minúty 7 [i] 14:30 DA VINCI [i] 16:00 Rančer McCall [i] 17:50 Krádež legendy [i] 19:50 DA VINCI [i] 20:30 Red Rock West [i] 22:35 Bruce Lee - môj brat [i] 01:20 Kód 252 - Katastrofa v Japonsku [i] 03:40 Prison Break: Útek z väzenia II. 22 [i] 04:20 Otec na prenájom 10,11,12,13/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 To je vražda, napsala II. 6 [i] 07:55 Don Matteo V. 6 [i] 09:05 Sherlock II. 3 [i] 10:50 Drzá Jordan IV. 6 [i] 11:45 Námořní vyšetřovací služba LA III. 24 [i] 12:40 Conan 6 [i] 13:35 Posel ztracených duší IV. 13 [i] 14:30 Sestra Hawthornová III. 7 [i] 15:20 Sue Thomas: Agentka FBI III. 2 [i] 16:15 JAG IV. 8 [i] 17:10 JAG IV. 9 [i] 18:05 Profil zločinu II. 8 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba V. 14 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba V. 15 [i] 21:00 Vítejte v džungli 1 [i] 22:55 Myšlenky zločince VIII. 7 [i] 23:50 Vražda I. 11 [i] 01:00 Vítejte v džungli 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá: Prostorové komerční nápisy, podlahy z tvrdého dřeva, vlnité potrubí a matrace [i] 06:00 Jak se to dělá: Dřevěné trámy/terénní vozy/zeleninové hamburgery/vrtáky do dřeva [i] 06:25 Jak to dělají? 13 [i] 06:50 Jak to dělají? 14 [i] 07:15 Američtí dřevorubci: Vichřice na obzoru [i] 08:10 Bořiči mýtů: Problémy s bublinami [i] 09:05 Extrémní stroje: Antonov, Behemoth, Sea Monster [i] 09:55 Mimořádné projekty: Nejvyšší mrakodrap světa [i] 10:50 Americké zbraně: Odstřelovačská puška Lapua [i] 11:40 Pátrání po Yettim: Kriminálka Yetti [i] 12:35 Králové aukcí: Ruční dělo [i] 13:05 Králové aukcí: Růžový Cadillac [i] 13:30 Bitvy o zavazadla 7 [i] 14:00 Bitvy o zavazadla 8 [i] 14:25 Zlatá horečka - Aljaška: Dostat se zase do plusu [i] 15:20 Zlato Beringova moře: Už nás nic nerozdělí [i] 16:15 Rození obchodníci 7 [i] 17:10 Nutné k přežití: Kanadské Skalisté hory [i] 18:05 Zvědavost: Bermudský trojúhelník [i] 19:00 Jak se to dělá: Špachtle, garážová vrata, elektrické motory a vlna [i] 19:30 Jak se to dělá: Oštěpy [i] 20:00 Když ryby útočí 3 [i] 21:00 Říční příšery – nejlepší momenty: Nejsmrtelnější setkání [i] 22:00 Vzestup Warlocků 1 [i] 23:00 Jednotka na likvidaci bomb 1 [i] 00:00 Dvojí přežití: Na pánev [i] 00:55 Rození obchodníci: Švédsko [i] 01:50 Říční příšery – nejlepší momenty: Nejsmrtelnější setkání [i] 02:50 Vzestup Warlocků 1 [i] 03:50 Jednotka na likvidaci bomb 1 [i] 04:45 Rození obchodníci 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Klobouk Jiří Wimmer [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Mumínci [i] 06:50 Trojčátka: Modrovous 24/26 [i] 07:20 Dobrodružství Shirley Holmesové III: Případ desetidolarového zloděje 11/13 [i] 07:45 Studio Kamarád [i] 09:15 Na cestě po západní Namibii [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Život na zámku "60" Host do domu 24/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Trampoty vodníka Jakoubka [i] 14:05 Já bych se tak ráda vdávala [i] 15:05 Čintamani & podvodník [i] 16:55 Slavné historky zbojnické "60" Schinderhannes [i] 18:00 Příběhy slavných - Martin Růžek [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Černá karta [i] 21:35 168 hodin [i] 22:07 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:10 Stůj, nebo se netrefím [i] 23:40 Komisař Moulin [i] 01:15 Zlatý časy! [i] 02:25 Hodinový manžel [i] 02:50 Halabalašou [i] 03:35 Trocha šafránu z televizního archivu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 05:30 Podle práva [i] 06:00 Putování za vínem: Bairrada, Madeira [i] 06:25 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 06:45 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 23/26 [i] 07:45 Vlastní cestou [i] 07:55 Československý filmový týdeník 1963 942/2379 [i] 08:05 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 23 [i] 08:25 Mýty a fakta historie: Atlantida - důkaz [i] 09:20 Kolaborovali s nacisty 1/12 [i] 10:10 Letečtí stíhači v boji: Peklo nad [i] 11:00 Nedej se: Zavřené okno geologického vesmíru [i] 11:25 Chcete mě? [i] 11:55 Sváteční slovo starokatolického biskupa Dušana Hejbala [i] 12:05 Království divočiny: Bratrstvo tajemných mangust 3/8 [i] 12:40 Copak bych vám lhal? [i] 13:10 Hezký, charakterní Ital v [i] 15:00 Křesťanský magazín [i] 15:25 Uchem jehly [i] 15:55 Cesty víry: Nebe na zemi [i] 16:20 Uvězněni na Hořkém jezeře [i] 17:15 Pojďte dál [i] 17:45 Malý princ I: Planeta polykače - 1. část 5/26 [i] 18:05 Prasátko Peppa II [i] 18:10 Mikulášovy patálie [i] 18:35 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček "60" Byla jednou koťata [i] 18:50 Byl jednou jeden... člověk: Karlovci 9/26 [i] 19:20 Maxova dobrodružství 6/11 [i] 19:40 Bambulka a Bazilínek 20:00 Navždy svoji 5/6 [i] 20:50 Celnice: Za světlou budoucnost [i] 22:20 Na plovárně s Richardem Lesterem "60" Rozhovor Marka Ebena s britským režisérem amerického původu, který se proslavil [i] 22:50 Ohnivé léto 4/5 [i] 00:35 Scientologie, pravda o lži - ST [i] 02:10 Fígle [i] 03:40 Cesty víry: Nebe na zemi [i] 04:10 Oj, to byl boj [i] 04:15 Sešli se... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:10 Oggy a Škodíci [i] 06:20 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 14 [i] 06:35 Spiderman 13 [i] 06:55 Virus Attack 11 [i] 07:25 Želvy Ninja IX 2 [i] 07:50 Hannah Montana II 19, 20 [i] 08:45 Víkend: Levou zadní [i] 09:25 Správná dvojka [i] 11:10 Mr. Bean: Kadeřnický salón pana Beana, Londýn [i] 11:40 Noc klavíristy [i] 13:15 Beze stopy VII 9 [i] 14:00 Rampelník [i] 15:10 Láska na hlídání [i] 17:05 PRÁSK! [i] 17:50 Dnes v jednom domě 2 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Obecná škola [i] 22:20 Střepiny [i] 22:45 Vražedné alibi [i] 00:35 Žalobce a obhájce 13 [i] 01:15 Novashopping 01:55 Koření: Všechny vůně světa [i] 02:35 Volejte Novu [i] 03:00 Áčko: Vychovali mě gayové [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Trní [i] 06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Chima: Bláznivá jízda [i] 07:40 Mickeyho klubík II: Goofyho super přání 38 [i] 08:10 Tajemství 2. světové války: Zkáza křižníku Scharnhorst 20 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Vraždy mezi muškáty II: A věčně zpívá slavík 3 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 13:10 Jestřábí žena [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru VI: Malované krví [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Past na rodiče [i] 23:10 Templář [i] 01:30 Anatomie lži III: Pokusný králík 5 [i] 02:25 Volejte Věštce [i] 04:10 Vraždy mezi muškáty II: A věčně zpívá slavík 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 SEDEM s r.o. [i] 06:10 Skrytá vášeň 156/188 [i] 06:50 Dokonalý svet 14/16 [i] 08:15 Úbohá Nasťa 125 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Katie Ffordeová: Krehké šťastie [i] 12:05 Gossip Girl IV. 9-10/22 [i] 14:05 Inga Lindströmová: Stretnutie pri mori [i] 16:00 Larina voľba 171 [i] 16:55 Skrytá vášeň 157/188 [i] 17:50 Rosamunde Pilcherová: Svadba plná zmätkov [i] 20:00 Smiem prosiť? [i] 22:05 Nočné hriechy 1-2/2 [i] 01:30 Vzrušujúce zabíjanie [i] 02:55 Ružové okuliare [i] 03:45 Bzzz!!! [i] 04:15 SEDEM s r.o. [i] 04:50 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Doctor Strange [i] 13:30 Melodie mého srdce [i] 15:35 Američan [i] 17:25 FILM+ BONUS: Američan 17:40 Světák [i] 19:25 Griffin a Phoenixová [i] 21:15 Šéfe, jsem v tom! [i] 22:55 I Love You Phillip Morris [i] 00:35 Zkurvená noc [i] 02:00 Special Forces [i] 03:35 Skandál [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Motorsport [i] 09:00 Formule [i] 09:30 Formule [i] 10:00 Kanoistika [i] 11:30 Tenis [i] 13:00 Kanoistika [i] 14:15 Tenis [i] 15:00 Tenis [i] 17:00 Tenis [i] 18:00 Tenis [i] 19:15 Kanoistika [i] 20:15 Box [i] 22:00 Watts [i] 23:00 Motorsport [i] 23:15 Motorsport [i] 23:30 Tenis [i] 00:15 Tenis [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vraždy v Midsomeru 12: Báječní a dobří 7 [i] 08:00 Agentura Jasno 4: Zmatek od začátku do konce 15 [i] 09:00 Agentura Jasno 4: Pan Yin uvádí ... 16 [i] 10:00 Jeden a půl policajta [i] 12:00 Vraždy v Midsomeru 15: Smrt a primadony 4 [i] 14:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a miliardářský lupič 6 [i] 15:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a ta druhá 7 [i] 16:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a maratonec 8 [i] 17:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk na dovolené 9 [i] 18:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a zemětřesení 10 [i] 19:00 Skandál 2 21 [i] 20:00 Dobrá manželka 4: Smrt klienta 18 [i] 21:00 Vraždy v Midsomeru 15: Psáno ve hvězdách 3 [i] 23:00 Policajt ze školky [i] 01:10 Megažralok versus Crocosaurus [i] 02:50 Vraždy v Midsomeru 14: Smrt v pomalém pruhu 1 [i] 04:30 Fakta nebo fikce 1: Dozorce/Sekáč 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Sedm divů sluneční soustavy: Chaos 2 [i] 06:00 Život 4 [i] 07:00 Země z ptačí perspektivy: Jižní Amerika 4 [i] 08:00 Země: Planeta a její moc 3 [i] 09:00 Jak vznikla Země 22 [i] 09:55 Zvířecí Rekordman 3 [i] 10:50 Zvířecí Rekordman 4 [i] 11:45 Divoké zločiny 2 [i] 12:00 Podzemí měst 3 [i] 13:00 Americké aukce 7 [i] 13:30 Americké aukce 8 [i] 14:00 Penn a Teller: Oblafni mě! 4 [i] 14:55 Lidská kamera [i] 15:55 Amazonka s Brucem Parrym 1 [i] 17:00 Konečná nabídka 1 [i] 17:55 Sedm divů sluneční soustavy: Tenká modrá linie 3 [i] 18:55 Utajený šéf 3 [i] 19:55 Sedm podob pití [i] 21:00 Sport očima vědy 3 [i] 22:00 Sport očima vědy 4 [i] 23:00 Americké aukce 7 [i] 23:30 Americké aukce 8 [i] 00:00 Penn a Teller: Oblafni mě! 4 [i] 00:55 Lidská kamera [i] 01:55 Chladnokrevně: Kdo zabil Laurie? 4 [i] 02:55 Sport očima vědy 3 [i] 03:55 Amazonka s Brucem Parrym 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Zamilovaní [i] 07:30 Filmy a filmové hvězdy V. 24 [i] 07:55 Zarafa [i] 09:15 Velký esa [i] 10:45 Tohle je válka! [i] 12:20 Podmořský svět [i] 13:00 Nahlas a naplno [i] 14:55 Válečný kůň [i] 17:20 Anonym [i] 19:30 Před kamerou X. 24 [i] 20:00 Vrtěti ženou [i] 21:40 Hra o trůny III. 9 [i] 22:45 Veterán [i] 00:15 Komuna mé matky [i] 01:50 Mapa zvuků Tokia [i] 03:35 Vrtěti ženou [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Zrození Planety opic [i] 07:45 Koupili jsme ZOO [i] 09:45 Zamilovaný profesor [i] 11:20 Batman Rok jedna [i] 12:25 Vyměřený čas [i] 14:10 Rolničky, kam se podíváš [i] 15:35 Honičky králíčka Bugse [i] 16:55 Beyoncé: Život je jen sen [i] 18:20 Sherlock Holmes: Hra stínů [i] 20:25 Malá vražda [i] 22:00 Krach [i] 23:25 Cedar Rapids [i] 00:55 Californication VI.: Drogová škola 7 [i] 01:20 Californication VI.: Všichni jenom kritizujou 8