TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mentalista I. 8/23 [i] 06:40 Tom a Jerry [i] 07:00 Tučniaky z Madagaskaru II. 26-27/39 [i] 07:50 Alf III. 17/25 [i] 08:20 Tlsťoch Harry zasahuje [i] 10:00 Hlava štátu [i] 11:50 Kým nás smrť nerozdelí [i] 13:45 Tá mrcha nedá pokoj! [i] 15:40 Mamin frajer je postrach [i] 17:30 Zita na krku [i] 18:15 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Ľahko ju zbaliť (HD) [i] 22:25 Disturbia [i] 00:40 Ľahko ju zbaliť (HD) [i] 02:15 Disturbia [i] 03:50 Odložený prípad V. 14/18 [i] 04:35 Dva a pol chlapa III. 24/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Počasie [i] 07:05 Pinocchio: Sám na mori [i] 07:30 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Prečo Dyno nemá priateľov [i] 07:45 Alica v krajine zázrakov 21/26 [i] 08:10 Fidlibum [i] 08:40 Ujo maliar pozýva: Šimonov otecko [i] 09:10 Tanečná akadémia II.: Bod zlomu 12/26 [i] 09:35 Tanečná akadémia II.: Zrada 13/26 [i] 10:10 Milujem Slovensko [i] 11:30 Nikto nie je dokonalý [i] 12:35 Reportéri [i] 13:05 Autosalón [i] 13:35 On air [i] 14:00 Toskánska vášeň 9/12 [i] 15:35 Srdcová sedmička [i] 17:15 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Med [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:15 Cesta za šťastím [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Americká zbraň [i] 00:25 Srdcová sedmička [i] 02:00 Cesta za šťastím [i] 03:35 Americká zbraň [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:55 Zem - planéta ľudí: Rieky - priateľské i kruté [i] 09:45 Ambulancia: Nadýchnuť sa do života [i] 10:15 Cesta [i] 10:55 Mama to vie najlepšie [i] 11:25 Separé [i] 11:50 Kvarteto [i] 12:20 Basketbal - ME ženy - zápasy [i] 14:45 Kapura [i] 15:30 Farmárska revue [i] 15:50 Test magazín: Kuchynské roboty [i] 16:05 Senior klub-magazín [i] 16:35 Vynes na horu svoj hrob [i] 18:00 Na ceste II.: Na ceste po Kostarike [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Veselé vtáčie rozprávky [i] 18:40 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 18:50 Kultúrna pasovačka [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Národnostné správy [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Najväčšie poklady sveta: Večné monumenty [i] 20:45 FIFA pohár konfederácií [i] 22:55 Kinorama [i] 23:20 Pred rokmi... [i] 23:50 Československý filmový týždenník [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:35 Tarzan 2 [i] 06:55 My Little Pony [i] 07:25 Monsuno [i] 07:50 Zázračné psy [i] 10:05 Tarzan 2 [i] 11:30 Princezná [i] 13:40 Dr. Dolittle 3 [i] 15:45 Biely tesák - Mýtus bieleho vlka [i] 18:00 Vylomeniny [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Rýchlo a zbesilo: Tokijská jazda [i] 23:10 Zlý poliš [i] 02:00 Právo na vraždu [i] 03:50 Zlý poliš [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Diagnóza: Vražda VII. [i] 06:55 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 Policajt z L.A. 37,38 [i] 10:10 Rodná zem [i] 12:30 M*A*S*H 42,43,44,45,46 [i] 15:10 Kutyil s.r.o. II. 17 [i] 16:00 MacGyver: Stratený poklad Atlantídy [i] 18:10 30 prípadov majora Zemana: Dáma s erbom - 1959 16 [i] 19:50 DA VINCI [i] 20:30 Rodinka na výlete [i] 22:30 Mafstory: Zapálené lýtka [i] 23:00 Haló 1 [i] 23:45 Mafstory: Kiahne [i] 00:40 Blázni v Amerike 11/11 [i] 01:10 Otec na prenájom 4,5,6,7,8,9 [i] 03:20 Griffinovci V. 9,10 [i] 04:00 American Dad III. 10 [i] 04:20 Ted a spol. II. 1,2,3,4/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Pán času V. 11 [i] 07:55 Pán času V. 12 [i] 08:55 Star Trek: Stanice Deep Space Nine VI. 20 [i] 09:55 Star Trek: Stanice Deep Space Nine VI. 21 [i] 10:55 Tarzan: The Epic Adventures 3 [i] 11:50 Merlin IV. 8 [i] 12:45 Ztracený svět I. 6 [i] 13:45 Posel ztracených duší IV. 12 [i] 14:40 Dr. House VII. 8 [i] 15:35 Dr. House VII. 9 [i] 16:30 Ten, kdo tě chrání III. 3 [i] 17:25 Ten, kdo tě chrání III. 4 [i] 18:20 Posel ztracených duší IV. 13 [i] 19:15 Tajemná Calenda I. 11 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 24 [i] 21:55 Jak prosté I. 13 [i] 22:50 Hannibal I. 10 [i] 23:45 Doktorka podsvětí I. 13 [i] 00:40 Jak prosté I. 13 [i] 01:35 Hannibal I. 10 [i] 02:30 Doktorka podsvětí I. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 19 [i] 06:00 Jak se to dělá: Podvodní roboti/lasagne/pásové pily/túry na lyžích [i] 06:25 Opravna vraků: Londýnský autoservis 12 [i] 07:15 Pátá rychlost 7 [i] 07:45 Pátá rychlost 8 [i] 08:10 Megastavitelé: Král nákladních lodí [i] 09:05 Impozantní lodě: USS Gravely [i] 09:55 Hledači pokladů na aukcích: Divoký západ [i] 10:25 Hledači pokladů na aukcích: Velké terno [i] 10:50 Hledači pokladů na aukcích: Ton má zbraň [i] 11:15 Hledači pokladů na aukcích: Stratocaster na prodej [i] 11:40 Hledači pokladů na aukcích: Žádný podvrh [i] 12:10 Hledači pokladů na aukcích: Zbraně bojů minulosti [i] 12:35 Hledači pokladů na aukcích: Gangsterova whisky [i] 13:05 Hledači pokladů na aukcích: Doma na střelnici [i] 13:30 Mimořádné projekty: Mimořádná přeměna Ázerbájdžánu [i] 14:25 Nejlepší světová pětka: Nejlepších 5 superaut světa [i] 15:20 Skvělé špinavé stroje 3 [i] 16:15 Pátá rychlost 7 [i] 17:10 Americký chopper: Bezvýchodná situace [i] 18:05 Bořiči mýtů: Obličejové masky z filmu Mission Impossible [i] 19:00 Jak se to dělá: Dekorativní lišty, komerční kladky a průmyslové gumové hadice [i] 19:30 Jak se to dělá: Tužky/Recyklace kovů/Káva [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: Pozor, pozor [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích: Zvířecí instinkt [i] 21:00 Králové aukcí: Kulečníkový stůl Rolling Stones [i] 21:30 Králové aukcí: Rubínový náhrdelník [i] 22:00 Island, časovaná bomba [i] 23:00 Mega zemětřesení - Hodina, která otřásla Japonskem [i] 00:00 Přestavba Japonska: Vřící naděje [i] 00:30 Přestavba Japonska: Zpracovatelé mořských řas [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Pozor, pozor [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích: Zvířecí instinkt [i] 01:50 Králové aukcí: Kulečníkový stůl Rolling Stones [i] 02:20 Králové aukcí: Rubínový náhrdelník [i] 02:50 Island, časovaná bomba [i] 03:45 Mega zemětřesení - Hodina, která otřásla Japonskem [i] 04:40 Americký chopper: Bezvýchodná situace [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Malý televizní kabaret [i] 06:30 Tajemství nových dinosaurů: Elektřina 8/15 [i] 06:55 Bez připojení [i] 08:15 Vřesový trůn [i] 09:15 Pohádka o lidské duši [i] 10:10 Hercule Poirot [i] 11:05 Byli jednou dva písaři "60" Divadlo 7/10 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Jak se tančí brumbambule [i] 13:50 O Rozárce a zakletém králi [i] 14:35 Šťastnou cestu [i] 16:10 Do nebíčka [i] 17:35 Náhrdelník: Svatba 4/12 [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Zlatý časy! [i] 21:05 Legendární dvojice [i] 21:59 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Sicilský klan [i] 00:00 Malý svědek [i] 01:25 Sváteční slovo římskokatolického kněze Petra Vrbackého [i] 01:35 Po stopách [i] 01:50 Komediograf [i] 02:20 Zkus mít vkus [i] 02:40 Rendez-vous s Gustavem Bromem [i] 03:40 Veselosti nikdy dosti [i] 04:15 Halabalašou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Podle práva [i] 05:25 Cesty víry: Poslání [i] 06:00 Přežít! [i] 06:50 Chcete je? [i] 06:55 Terra musica [i] 07:45 Divadlo žije! [i] 08:15 Vlastní cestou [i] 08:20 Úsměvy [i] 09:00 Náš venkov [i] 09:30 Znovu Na Vlachovce [i] 10:05 Folklorní výlety [i] 10:30 Modrá tajemství [i] 11:30 Bohemia Incognita [i] 11:50 Genus: Život cestovatelů Jiřího [i] 12:10 Průzkum umění 3/5 [i] 13:00 Dozorkyní ve Státech 2/2 [i] 13:55 Galerie umění II 12/13 [i] 14:20 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 14:45 Copak bych vám lhal? [i] 15:15 Svět zázraků [i] 15:40 Kamera na cestách: Nizozemsko, země tradic i moderny [i] 16:35 Zázračná planeta: Elsa - lvice, která změnila svět [i] 17:30 Křišťálek meč - [i] 18:45 Večerníček "60" Byla jednou koťata [i] 18:55 Byl jednou jeden... člověk: Šíření islámu 8/26 [i] 19:20 Maxova dobrodružství 5/11 [i] 19:40 Bambulka a Bazilínek 20:00 Mýty a fakta historie: Atlantida - důkaz [i] 20:50 Vstupenka do francouzského podsvětí [i] 21:50 Krev mojí krve [i] 23:25 Na stojáka [i] 23:50 Politické kruhy [i] 01:35 Disco a atomová válka [i] 02:50 Navždy svoji 4/6 [i] 03:35 Zpověď sirotka, který se zamiloval do vraha [i] 03:50 Za svědky minulosti [i] 04:05 Sešli se... [i] 04:55 Na hranici tradic [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:05 Oggy a Škodíci [i] 06:25 Looney Tunes: Úžasná Show 15 [i] 06:50 Taz - mania III 24 [i] 07:10 Spiderman 12 [i] 07:35 Batman: Odvážný hrdina II 3 [i] 08:00 Želvy Ninja IX 1 [i] 08:30 Tajemství kruhu 12 [i] 09:20 Sluneční šíp [i] 11:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Otec Kondelík a ženich Vejvara [i] 14:25 Jane má schůzku [i] 16:00 Tuxedo [i] 17:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Babicovy dobroty: Masové hody [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Andělé a démoni [i] 22:50 Domácí mazlíček [i] 00:30 Sedm hříchů 2/2 [i] 02:00 Novashopping 02:35 Vabank [i] 03:25 Áčko: Oběti narkomanů [i] 04:25 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Chima: Tvůj vnitřní bojovník [i] 07:20 Mickeyho klubík II: Minnie a včelka 37 [i] 07:50 M*A*S*H 204 [i] 08:25 Autosalon [i] 09:40 Columbo: Smrt nabízí pomocnou ruku [i] 11:15 Auta [i] 13:50 Lhář, lhář [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru VI: Smrt a sny [i] 18:00 Reportéři na vaší straně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Mumie se vrací [i] 23:10 Souboj zabijáků [i] 01:05 Hra s nevěrou [i] 03:15 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 SEDEM s r.o. [i] 06:10 Skrytá vášeň 155/188 [i] 06:55 Dokonalý svet 13/16 [i] 08:20 Úbohá Nasťa 124 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Zachráňme Emily [i] 12:20 Lovkyňa záhad: Fotografia vraždy [i] 14:15 Hrôza v školskom autobuse [i] 16:05 Larina voľba 170 [i] 17:05 Skrytá vášeň 156/188 [i] 18:00 Inga Lindströmová: Stretnutie pri mori [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Svadba plná zmätkov [i] 21:55 Katie Ffordeová: Krehké šťastie [i] 23:55 Dosť! [i] 01:55 Zachráňme Emily [i] 03:25 Ružové okuliare [i] 04:15 Bzzz!!! [i] 04:40 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Mary a Max [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ostrov ztracených duší [i] 13:55 Rytíři nebes [i] 16:20 Před svatbou ne! [i] 18:30 FILM+ BONUS: Američan 18:45 Skandál [i] 20:45 Special Forces [i] 22:25 Zkurvená noc [i] 23:55 Film o filmu: Czech Made Man [i] 00:25 Poslední kat [i] 02:00 Nebezpečný cíl [i] 03:35 Podivný zločin [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:00 Tenis [i] 10:00 Kanoistika [i] 11:45 Tenis [i] 14:00 Tenis [i] 18:00 Tenis [i] 19:00 Watts [i] 20:00 Box [i] 22:15 Jezdectví [i] 22:30 Jezdectví [i] 00:00 Jezdectví [i] 00:15 Tenis [i] 01:00 Watts [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vraždy v Midsomeru 12: Malá milosrdenství 5 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 12: Čahoun 6 [i] 10:00 Bratři a sestry 2: Předchozí závazky 16 [i] 11:00 Bratři a sestry 3: Domy ze skla 1 [i] 12:00 Bratři a sestry 3: Osudová kniha 2 [i] 13:00 Bratři a sestry 3: Vzpomínka z války 3 [i] 14:00 Bratři a sestry 3: Všechno musí jít 4 [i] 15:00 Megažralok versus Crocosaurus [i] 17:00 Paradox [i] 19:00 Jeden a půl policajta [i] 21:00 MĚSÍC PLNÝ KOMEDIÍ: Policajt ze školky [i] 23:10 Dobrá manželka 4: Smrt klienta 18 [i] 00:10 Skandál 2 21 [i] 01:10 Krutá pravda [i] 02:50 Paradox [i] 04:30 Agentura Jasno 4: Zmatek od začátku do konce 15 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Nejdrsnější kamioňáci světa: Kanada 5 [i] 06:00 Život 3 [i] 07:00 Země z ptačí perspektivy: Evropa 3 [i] 08:00 Země: Planeta a její moc 2 [i] 09:00 Jak vznikla Země 21 [i] 09:55 Zvířecí Rekordman 1 [i] 10:50 Zvířecí Rekordman 2 [i] 11:45 Divoké zločiny 1 [i] 12:00 Podzemí měst 2 [i] 13:00 Americké aukce 5 [i] 13:30 Americké aukce 6 [i] 14:00 Penn a Teller: Oblafni mě! 3 [i] 14:55 Bunkry pro soudný den 3 [i] 15:55 Arktidou s Brucem Parry: Severní Evropa 5 [i] 16:55 Katastrofa: Ti, kdo přežili 5 [i] 17:55 Sedm divů sluneční soustavy: Chaos 2 [i] 18:55 Utajený šéf 2 [i] 19:55 Ženya rodičovství [i] 21:00 Sport očima vědy 1 [i] 22:00 Sport očima vědy 2 [i] 23:00 Americké aukce 5 [i] 23:30 Americké aukce 6 [i] 00:00 Penn a Teller: Oblafni mě! 3 [i] 00:55 Bunkry pro soudný den 3 [i] 01:55 Rekonstrukce zločinu 8 [i] 02:55 Sport očima vědy 1 [i] 03:55 Arktidou s Brucem Parry: Severní Evropa 5 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Filmy a filmové hvězdy V. 24 [i] 06:00 Šest žen Henryho Lefaye [i] 07:30 Čas probuzení [i] 09:30 Odvážní [i] 11:35 Planeta 51 [i] 13:00 Tintinova dobrodružství [i] 14:45 Scooby-Doo! Upíří hudba [i]