Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Búrlivé víno [i] 09:30 HORÚCA KRV II. [i] 10:40 Hrôza v školskom autobuse [i] 12:35 Mentalista I. 8/23 [i] 13:35 Odložený prípad V. 14/18 [i] 14:30 Monk VIII. 2/16 [i] 15:30 Dva a pol chlapa III. 24/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 24/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 REFLEX [i] 17:55 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:40 AKČNÝ PIATOK: Poliši (HD) [i] 00:00 Myšlienky vraha V. 15-16/23 [i] 01:40 Let smrti [i] 03:15 Monk VIII. 2/16 [i] 04:00 Bez servítky [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy RTVS "N" [i] 06:00 Dve tváre Anny 30/60 [i] 06:45 Helenine oči 8/18 [i] 07:30 Správy RTVS [i] 08:10 Góly - body - sekundy [i] 08:25 Počasie [i] 08:30 Reportéri [i] 09:00 Duel [i] 09:35 5 proti 5 [i] 10:20 District IV.: Rozdelený svet 7/22 [i] 11:05 Sila lásky V. 127 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Dámsky klub [i] 13:55 Nebíčko v papuľke: Bylinky [i] 14:45 Dve tváre Anny 30/60 [i] 15:35 Sila lásky VI. 139 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Milujem Slovensko [i] 21:30 Policajti z centra: Ananás 11/14 [i] 22:25 Hráč so smrťou [i] 00:00 District IV.: Rozdelený svet 7/22 [i] 00:45 Helenine oči 8/18 [i] 01:30 Hráč so smrťou [i] 03:05 Sila lásky V. 127 [i] 03:55 Sila lásky VI. 139 [i] 04:45 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Polícia [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Banícke rozprávky: Baníci a Baniarik [i] 08:55 Táraninky: Telekomunikácie [i] 09:00 Orbita - pozoruhodná cesta Zeme 1/3 [i] 09:50 Toda - ďakujem [i] 10:10 Jastrabka [i] 10:45 Rómsky magazín [i] 11:10 Fokus právo [i] 11:45 Svet zvierat II.: Medvedie kúpele [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:40 Zabudnutá dolina [i] 13:10 Mama to vie najlepšie [i] 13:35 Večer pod lampou [i] 16:05 Tvárou v tvár [i] 16:30 Eurovirtuál - Anton Gajdoš, Elvíra Chadimová [i] 16:55 Fokus rodina [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Encyklopédia slov.obcí: Miková [i] 18:00 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 18:30 Večerníček: Veselé vtáčie rozprávky [i] 18:35 Ovce.sk [i] 18:40 Profesionál [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Zem - planéta ľudí: Rieky - priateľské i kruté [i] 20:50 Família: Tri ženy [i] 21:20 Góly - body - sekundy [i] 21:25 Počasie [i] 21:30 Kino na Dvojke: Malcolm X [i] 00:45 Bratislavské jazzové dni 2012: FAT break FAST (SR) [i] 01:30 Správy RTVS "N" [i] 02:10 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 07:45 Súdna sieň: Matka je vždy istá [i] 08:45 Súdna sieň: Prekliaty po otcovi [i] 09:50 Panelák: Zachráňte Willyho [i] 11:00 Dom snov VI. 9 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:50 Súdna sieň: Dieťa ako zbraň [i] 15:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. 8 [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 SÚDNA SIEŇ: Stratila si dieťa [i] 18:00 VÝMENA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Hor sa na čunder [i] 21:40 VIP Nákupné maniačky [i] 23:10 Divoká žúrka [i] 01:00 Vojak cti [i] 02:55 87. okrsok: Sneh [i] 04:20 Zločinné úmysly V. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Diagnóza: Vražda VII. [i] 06:55 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 V uliciach San Francisca 18,19 [i] 10:40 Kutyil s.r.o. II. 14 [i] 11:30 Prison Break: Útek z väzenia 7,8 [i] 13:30 M*A*S*H 41 [i] 14:00 Akty X II. 12 [i] 15:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 9 [i] 16:15 Simpsonovci X. 23/23 [i] 16:40 Simpsonovci XI. 1/22 [i] 17:15 Kutyil s.r.o. II. 15 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 17 [i] 19:00 Profesionáli III.: Detektívka 4 [i] 20:00 Deň a Noc 107 [i] 20:30 Strážcovia Dračej brány [i] 22:40 30 prípadov majora Zemana: Dáma s erbom - 1959 16 [i] 00:20 Po prečítaní spáľte [i] 02:15 Simpsonovci XI. 1/22 [i] 02:35 Chameleón 72,73 [i] 04:00 Kojak II. 7 [i] 04:50 Starý 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedkyně VI. 12 [i] 07:30 Sestra Hawthornová III. 9 [i] 08:20 Drzá Jordan VI. 13 [i] 09:15 Ten, kdo tě chrání II. 9 [i] 10:10 Ztracený svět II. 19 [i] 11:05 Tarzan: The Epic Adventures 18 [i] 12:00 Sestra Hawthornová III. 10 [i] 12:50 Ten, kdo tě chrání II. 9 [i] 13:45 Posel ztracených duší V. 15 [i] 14:40 Tarzan: The Epic Adventures 19 [i] 15:35 Na lodi II. 12 [i] 17:20 Ztracený svět II. 20 [i] 18:15 Ten, kdo tě chrání II. 10 [i] 19:10 Posel ztracených duší V. 16 [i] 20:05 Drzá Jordan VI. 14 [i] 21:00 Rudá vdova I. 5 [i] 22:00 Hurikán v ringu 1 [i] 00:45 House Viii. 4 [i] 01:40 Rudá vdova I. 5 [i] 02:35 Drzá Jordan VI. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 18 [i] 06:00 Jak se to dělá: Klenoty z vřesu/instantní film/řepný cukr/elektrické sporťáky [i] 06:25 Rození obchodníci: Karmann Ghia [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka pro Esab [i] 08:10 Nebezpečné rybaření: Jihozápadní Austrálie [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Buď, anebo [i] 09:30 Bitvy o zavazadla 10 [i] 09:55 Nutné k přežití: Močály Everglades [i] 10:50 Jak to dělají? 13 [i] 11:15 Jak se to dělá: Motocykly/Hliněné dýmky/Bubenické paličky/Píšťaly [i] 11:40 Mimořádné projekty: Bostonské metro [i] 12:35 Pátá rychlost 1 [i] 13:05 Pátá rychlost 2 [i] 13:30 Auto budoucnosti: Mozek [i] 14:25 Rození obchodníci: Subaru Impreza WRX [i] 15:20 Bořiči mýtů: Ninjové 2 [i] 16:15 Králové aukcí: Zub dinosaura/nábytek ve viktoriánském stylu [i] 16:45 Bitvy o zavazadla 10 [i] 17:10 Nebezpečné rybaření: Thajsko [i] 18:05 Nutné k přežití: Ekvádor [i] 19:00 Jak se to dělá: Laminát, zmražené pochoutky, dětské stavební kostky a prací prostředky [i] 19:30 Jak se to dělá: Anatomické modely/hudební skříně/kukuřičné lupínky Tortilla/zapalovací svíčky [i] 20:00 Zvědavost: Já, člověk jeskynní 1 [i] 21:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 22:00 Rození obchodníci: Švédsko [i] 23:00 Rychlokurz: Mladí versus staří [i] 23:30 Rychlokurz: Nejbezpečnější místo k sezení [i] 00:00 Zvědavost: Kolik v sobě máte zla? [i] 00:55 Zvědavost: Já, člověk jeskynní 1 [i] 01:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 02:50 Rození obchodníci: Švédsko [i] 03:50 Rychlokurz: Mladí versus staří [i] 04:20 Rychlokurz: Nejbezpečnější místo k sezení [i] 04:45 Jak se to dělá: Podvozky pro jachty/Lemované koberce [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů: Sucho 19/26 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:29 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Finley požární autíčko 20/39 [i] 09:25 Neobyčejné životy [i] 10:20 Rub a líc pozdního rodičovství [i] 11:00 Život na zámku "60" Přemysl Otakar II. 23/52 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:40 Z Divadélka pod věží [i] 15:40 Toulavá kamera ochutnává Česko [i] 16:10 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:05 Malá farma: Brambory na slámě [i] 17:25 Besipky: Přívěsy [i] 17:30 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:00 Vyprávěj: Něco končí, jiné začíná 22/22 [i] 20:55 13. komnata Miloše Holaně [i] 21:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Všechnopárty [i] 22:10 Slavní zpěváci ve scénkách [i] 23:00 Kriminálka Paříž: Krvavá svatba 58/62 [i] 23:50 Deník doktorky III: Auvajs! Pád z kariérního žebříčku 6/8 [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Sama doma - [i] 02:35 Banánové rybičky [i] 03:00 Chalupa je hra [i] 03:25 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Chcete mě? [i] 05:35 Zeměpis světa: Vulkány [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Šumné stopy [i] 09:15 Galerie umění II: Belvedere: Klimtova láska 11/13 [i] 09:40 Eduard VIII. v síti tajných služeb [i] 10:30 Návraty dokumentaristů: Alena [i] 11:00 Oj, to byl boj [i] 11:10 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 11:30 Na plovárně s Benjaminem Fragnerem "60" Rozhovor Marka Ebena s významným českým historikem architektury. Režie J. Hojtaš [i] 12:00 Folklorika [i] 12:25 Chcete mě? [i] 12:55 Bonbónky světa [i] 13:15 Zeměpis světa: Štítové sopky [i] 13:35 Království divočiny: Bratrstvo tajemných mangust 2/8 [i] 14:05 Amundsen - Ztracen v Arktidě [i] 15:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:45 Tajemství Bermudského trojúhelníku [i] 16:30 Film 2013 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" Byla jednou koťata [i] 18:50 Byl jednou jeden... člověk: Římská říše 7/26 [i] 19:15 Kim Possible I: Poraď si, jak umíš 3/21 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Zázračná planeta: Elsa - lvice, která změnila svět [i] 20:55 Vesmír II.: Jak najít další Zemi 9/12 [i] 21:45 Eurovizní soutěž mladých tanečníků 2013 [i] 23:15 Copak bych vám lhal? [i] 23:45 B.S.P. Live [i] 00:25 Zpověď sirotka, který se zamiloval do vraha [i] 00:40 Proměny přítelkyně Evy [i] 01:00 Divadlo žije! [i] 01:30 Stopy, fakta, tajemství [i] 01:55 Evropa dnes [i] 02:25 Průzkum umění: Auguste Clésinger a Gustave Courbet. 2/5 [i] 03:15 Televizní klub neslyšících [i] 03:40 Za svědky minulosti [i] 03:55 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 04:10 Sešli se... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2429 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Pěkná bouda 424 [i] 11:05 Dva a půl chlapa II 24 [i] 11:25 Zpátky do školy III: Natáčení dokumentu: Návrat [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Jsem do tebe blázen II 13 [i] 13:00 Ten, kdo tě chrání II 1 [i] 13:55 Třetí hlídka II 12 [i] 14:50 Beze stopy 11 [i] 15:40 Dr. House II 14 [i] 16:35 Dva a půl chlapa IV 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami II: Nezdařené přistání [i] 18:35 Ulice 2430 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Fantomas se zlobí [i] 22:10 Lovec policajtů [i] 00:00 Životní zkouška [i] 02:20 Novashopping 02:55 Áčko: Unesli mě teroristi [i] 04:25 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk V: Voják 14 [i] 07:20 Kutil Tim IV: Zkažený žaludek 1/2 [i] 07:50 M*A*S*H 204 [i] 08:40 Prostřeno! [i] 09:35 To je vražda, napsala III: Nevyúčtovaná vražda 19 [i] 10:35 Julie Lescautová VI: Vybočení z mezí 10 [i] 12:40 Policie Hamburk V: Hlad po krvi 15 [i] 13:40 Walker, Texas Ranger VIII: Hřmící jestřáb 15 [i] 14:40 Siska I: Svůdné hedvábí 10 [i] 15:55 Rosamunde Pilcher: Láska na obzoru [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Místo činu: Nickův zákon [i] 22:20 Show Jana Krause [i] 23:20 Barva noci [i] 02:05 Hory mají oči 2 [i] 03:50 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Skrytá vášeň 154/188 [i] 06:10 Rebeli II. 21-22/225 [i] 08:05 Zakázaná vášeň 98/140 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Perla Orientu - NOVÝ SERIÁL 11-12 [i] 12:10 Tisíc a jedna noc 128 [i] 13:05 SULTÁN [i] 14:15 Rozprávkovo bohaté 18/18 [i] 15:10 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 6/22 [i] 16:00 Teresa 38/152 [i] 16:55 Skrytá vášeň 155/188 [i] 17:50 Tisíc a jedna noc 129 [i] 18:50 Čarodejnice IV. 10/22 [i] 19:50 Smotánka [i] 20:30 Dosť! [i] 22:45 Danielle Steelová: Cena za šťastie [i] 00:35 Diablov obhajca [i] 02:10 Danielle Steelová: Cena za šťastie [i] 03:35 Čarodejnice IV. 10/22 [i] 04:20 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Nezvratný důkaz [i] 13:50 Mary a Max [i] 15:35 Dokaž to! [i] 17:10 Muž proti muži [i] 19:05 Podivný zločin [i] 21:00 Nebezpečný cíl [i] 22:40 Poslední kat [i] 00:20 Harry Brown [i] 02:00 Cashback [i] 03:40 Černá Dahlia [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:15 Watts [i] 10:15 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 21:30 Silové sporty [i] 22:30 Jezdectví [i] 23:00 Watts [i] 00:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Láska hory přenáší [i] 08:20 Dobrá manželka 2: Devět hodin 9 [i] 09:20 Bratři a sestry 3: Vzpomínka z války 3 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 12: Báječní a dobří 7 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 2: Kapka naděje 8 [i] 13:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk na dovolené 9 [i] 14:20 Dobrá manželka 2: Odchod z firmy 10 [i] 15:20 Bratři a sestry 3: Všechno musí jít 4 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 14: Smrt v pomalém pruhu 1 [i] 18:20 Kauzy podle Kate 2: Polib mě, Kate 9 [i] 19:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a zemětřesení 10 [i] 20:20 Havaj 5-0 1: Lepší je nevyhrát 4 [i] 21:20 Vraždy v Midsomeru 15: Smrt a primadony 4 [i] 23:20 Skandál 2 21 [i] 00:20 Dobrá manželka 4: Smrt klienta 18 [i] 01:20 Kauzy podle Kate 2: Polib mě, Kate 9 [i] 02:20 Dobrá manželka 2: Odchod z firmy 10 [i] 03:20 Havaj 5-0 1: Lepší je nevyhrát 4 [i] 04:15 Vraždy v Midsomeru 11: Život v Midsomeru 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Nejdrsnější kamioňáci světa: Amazonie 4 [i] 06:00 On The Spot: On the Spot - Reportéři v akci: Siwa 8 [i] 07:00 Univerzita Vševědoucna 6 [i] 08:00 Farma pro mě: Kuřecí křídla - pokus omyl 5 [i] 09:05 To se mě netýká [i] 10:00 Zvláštní jedlíci 3 [i] 11:00 Utajený Šéf - USA 13 [i] 11:55 Vášnivý jedlík: Kroniky masožravců 3 [i] 12:25 Vášnivý jedlík: Kroniky masožravců 4 [i] 12:55 Deratizátor 17 [i] 13:25 Deratizátor 18 [i] 13:50 Divoké zločiny 1 [i] 14:05 Jurské Bojiště 9 [i] 15:05 Podzemí měst 13 [i] 16:00 Podzemí měst 1