Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Dieťa Medúzy [i] 12:35 Mentalista I. 7/23 [i] 13:35 Odložený prípad V. 13/18 [i] 14:35 Monk VIII. 1/16 [i] 15:30 Dva a pol chlapa III. 23/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 23/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 REFLEX [i] 17:55 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:40 HORÚCA KRV II. [i] 23:10 Nočné Televízne noviny [i] 23:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 23/24 [i] 00:30 Monk VIII. 1/16 [i] 01:20 Odložený prípad V. 13/18 [i] 02:00 Hrozba z temnoty IV. 22/22 [i] 02:40 Mentalista I. 7/23 [i] 03:25 Monk VIII. 1/16 [i] 04:00 Bez servítky [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy RTVS "N" [i] 06:00 Dve tváre Anny 29/60 [i] 06:45 Helenine oči 7/18 [i] 07:35 Správy RTVS [i] 08:15 Góly - body - sekundy [i] 08:25 Počasie [i] 08:30 Občan za dverami [i] 09:05 Duel [i] 09:35 5 proti 5 [i] 10:25 District IV.: Jupiter sa dobre predáva 6/22 [i] 11:10 Sila lásky V. 126 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Dámsky klub [i] 14:10 Hurá do záhrady [i] 14:45 Dve tváre Anny 29/60 [i] 15:35 Sila lásky VI. 138 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Toskánska vášeň 9/12 [i] 21:35 Reportéri [i] 22:05 Piráti - stratený poklad: Rum, rum, rum, fľaša rumu! 4/8 [i] 23:15 District IV.: Jupiter sa dobre predáva 6/22 [i] 00:00 Inšpektor Rocca IV: Dievča so psíkom [i] 01:40 Helenine oči 7/18 [i] 02:25 Piráti - stratený poklad: Rum, rum, rum, fľaša rumu! 4/8 [i] 03:35 Sila lásky V. 126 [i] 04:25 Sila lásky VI. 138 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 08:55 Táraninky: Lietadlá [i] 09:00 Noc v archíve: Pre deti, pionierov a mládež [i] 10:05 Pred rokmi... [i] 10:30 Maďarský magazín [i] 10:55 Fokus spotrebiteľ [i] 11:35 Fotografia: Piktorializmus [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Keď Brom hral swing [i] 13:15 Strom života [i] 13:35 Polícia [i] 13:50 Profesionál [i] 14:05 Moderná architektúra na Slovensku [i] 15:00 Spomíname na Ela Havettu: Ráčte vstúpiť, pán Havetta! [i] 15:40 Senior klub [i] 16:05 Rómsky magazín [i] 16:35 Na zelenej linke alebo Neseparujte sa - SEPARUJTE! [i] 16:55 Fokus právo [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Encyklopédia slov.obcí: Drienov [i] 18:00 Svet zvierat II.: Medvedie kúpele [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Veselé vtáčie rozprávky [i] 18:40 Halali [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Orbita - pozoruhodná cesta Zeme 1/3 [i] 20:50 Toda - ďakujem [i] 21:10 Gen.sk: Branislav Sitár [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Počasie [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Večer pod lampou [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI 05:55 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Klamstvo [i] 08:45 Súdna sieň: Nemám viac! [i] 09:50 Panelák: Dvaja kocúri [i] 11:00 Dom snov VI. 8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:50 Súdna sieň: Neboj sa priznať otcovstvo [i] 15:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. 7 [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 SÚDNA SIEŇ: Neonacistka [i] 18:00 VÝMENA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Zachráňte Willyho [i] 21:40 Diablov obhajca [i] 00:15 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. - NOVÉ ČASTI 10 [i] 01:20 Kosti III. 11 [i] 02:50 Diablov obhajca [i] 04:45 Zločinné úmysly V. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Diagnóza: Vražda VII. [i] 06:55 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 V uliciach San Francisca 16,17 [i] 10:40 Kutyil s.r.o. II. 13 [i] 11:30 Prison Break: Útek z väzenia 5,6 [i] 13:30 M*A*S*H 40 [i] 14:00 Akty X II. 11 [i] 15:15 V uliciach San Francisca 17 [i] 16:15 Simpsonovci X. 21,22 [i] 17:15 Kutyil s.r.o. II. 14 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 16 [i] 19:00 Profesionáli III.: Biankin asistent 3 [i] 20:00 Deň a Noc 106 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 9 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 9 [i] 22:30 Hawaii 5.0 II. 19 [i] 23:30 Hawaii 5.0 15 [i] 00:30 Policajt z L.A. 3 [i] 01:25 Simpsonovci X. 22 [i] 01:50 Chameleón 70,71 [i] 03:15 Kojak II. 6 [i] 04:00 Starý 1/90 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedkyně VI. 11 [i] 07:30 Sestra Hawthornová III. 8 [i] 08:20 Drzá Jordan VI. 12 [i] 09:15 Ten, kdo tě chrání II. 8 [i] 10:10 Ztracený svět II. 18 [i] 11:05 Tarzan: The Epic Adventures 17 [i] 12:00 Sestra Hawthornová III. 9 [i] 12:55 Ten, kdo tě chrání II. 8 [i] 13:50 Posel ztracených duší V. 14 [i] 14:45 Tarzan: The Epic Adventures 18 [i] 15:40 Na lodi II. 11 [i] 17:15 Ztracený svět II. 19 [i] 18:15 Ten, kdo tě chrání II. 9 [i] 19:10 Posel ztracených duší V. 15 [i] 20:05 Drzá Jordan VI. 13 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 7 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba IV. 21 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba IV. 22 [i] 23:40 Boj o čas III. 21 [i] 00:35 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 7 [i] 01:30 Námořní vyšetřovací služba IV. 21 [i] 02:20 Námořní vyšetřovací služba IV. 22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 17 [i] 06:00 Jak se to dělá: Biče/trouby na pizzu/vonné františky/modelové tryskáče [i] 06:25 Rození obchodníci: Nákladní vůz Chevy [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka pro Window World [i] 08:10 Nebezpečné rybaření: Cape Cod [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Útok čtyřkolky [i] 09:30 Bitvy o zavazadla 9 [i] 09:55 Nutné k přežití: Africká savana [i] 10:50 Jak to dělají? 12 [i] 11:15 Jak se to dělá: Profesionální hokejové hole/ pobronzované dětské botičky /šlapadla [i] 11:40 Mimořádné projekty: Rozšíření Panamského kanálu [i] 12:35 Jízda: Jádro [i] 13:30 Americký chopper: Zklamání pro Juniora [i] 14:25 Rození obchodníci: Volvo P1800S [i] 15:20 Bořiči mýtů: Výbuch steaku [i] 16:15 Králové aukcí: Hodinky pro špiona/model A [i] 16:45 Bitvy o zavazadla 9 [i] 17:10 Nebezpečné rybaření: Jihozápadní Austrálie [i] 18:05 Nutné k přežití: Močály Everglades [i] 19:00 Jak se to dělá: Umělohmotné kelímky a příbory, make-up pro zvláštní efekty, zlato a harfy [i] 19:30 Jak se to dělá: Dalekohledy/prskavky/gumové holínky/kotoučové pily [i] 20:00 Bitvy o zavazadla 1 [i] 20:30 Bitvy o zavazadla 2 [i] 21:00 Králové aukcí: Souprava na upíry [i] 21:30 Králové aukcí: Ruční dělo [i] 22:00 Hledači pokladů na aukcích: Divoký západ [i] 22:30 Hledači pokladů na aukcích: Velké terno [i] 23:00 Nejdůležitější bitvy: První americká válka proti komunismu [i] 00:00 Zbraně, které změnily svět: Puška M1 Garand [i] 00:55 Bitvy o zavazadla 1 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 2 [i] 01:50 Králové aukcí: Souprava na upíry [i] 02:20 Králové aukcí: Ruční dělo [i] 02:50 Hledači pokladů na aukcích: Divoký západ [i] 03:20 Hledači pokladů na aukcích: Velké terno [i] 03:50 Nejdůležitější bitvy: První americká válka proti komunismu [i] 04:45 Jak se to dělá: Vrtáky/Fotografické budky/Poštovní známky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:29 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Finley požární autíčko 19/39 [i] 09:25 Pošta pro tebe [i] 10:25 Objektiv [i] 11:00 Cirkus Humberto: Varieté 10/12 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:45 Z Divadélka pod věží [i] 15:50 13. komnata Jiřího Štědroně [i] 16:20 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Kriminálka Staré Město: Případ tančícího fantoma 5/7 [i] 21:00 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:58 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Komisař Montalbano [i] 23:55 MI5 VIII 4/8 [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:15 Banánové rybičky [i] 01:45 Bolkoviny [i] 02:35 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Folklorika [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Dozorkyní ve Státech 1/2 [i] 09:40 Postřehy odjinud [i] 09:45 Mýty a fakta historie: Hrobka faraóna [i] 10:40 Vesmír II.: Jak zastavit Armagedon 8/12 [i] 11:25 Babylon [i] 11:55 Jezevec [i] 12:05 Cesty víry: Poslání [i] 12:30 Chcete je? [i] 12:40 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 13:05 Putování za vínem: Bairrada, Madeira [i] 13:35 Zázračná planeta: Podivuhodné přírodní úkazy 2/2 [i] 14:30 Naušika z Větrného údolí [i] 16:25 Televizní klub neslyšících [i] 16:50 Vlastní cestou [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" Byla jednou koťata [i] 18:50 Byl jednou jeden... člověk: Periklova doba 6/26 [i] 19:20 Kim Possible I: Nový Ron 2/21 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Modrá tajemství [i] 21:00 Svět zázraků [i] 21:30 Přežít! [i] 22:20 Kennedyové: Poslední chvíle před tragedií 7/8 [i] 23:05 Krásný ztráty [i] 23:35 Pravá krev III: Mám právo zpívat blues 6/12 [i] 00:35 Moje rodina VII: Život začíná v padesáti 9/9 [i] 01:05 Tokyo Ska Paradise Orchestra [i] 02:05 Náš venkov [i] 02:30 Uchem jehly [i] 02:55 Křesťanský magazín [i] 03:25 Nedej se: Konec pražské zeleně? [i] 03:50 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 04:05 Aréna [i] 04:45 Podle práva [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2428 [i] 09:50 Gympl s (r)učením omezeným: Eliška ráda divočinu 62 [i] 11:05 Dva a půl chlapa II 23 [i] 11:25 Zpátky do školy III: Studia moderního stěhování [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Jsem do tebe blázen II 12 [i] 13:00 Ten, kdo tě chrání 22 [i] 13:55 Třetí hlídka II 11 [i] 14:50 Beze stopy 10 [i] 15:40 Dr. House II 13 [i] 16:35 Dva a půl chlapa II 24 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami II: Uzávěrka [i] 18:35 Ulice 2429 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Pěkná bouda 424 [i] 21:25 Kriminálka Las Vegas XII: Dělba práce 19 [i] 22:20 Noční televizní noviny [i] 22:50 Přepadení ve vzduchu [i] 00:20 Smallville IX 15 [i] 01:00 Novashopping 01:35 Kriminálka Miami II: Uzávěrka [i] 02:20 Vabank [i] 03:05 Áčko: Pes jako vražedná zbraň [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk V: Bez hájení 13 [i] 07:20 Kutil Tim IV: Sestry a bratři 24 [i] 07:50 M*A*S*H 203 [i] 08:40 Prostřeno! [i] 09:30 To je vražda, napsala III: Nic pro zasmání 18 [i] 10:35 Julie Lescautová VI: Právo zabíjet 9 [i] 12:40 Policie Hamburk V: Voják 14 [i] 13:40 Walker, Texas Ranger VIII: Jde o princip 14 [i] 14:40 Siska I: Smrt na kauci 9 [i] 15:55 Rosamunde Pilcher: Presumpce lásky [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 TOP STAR: Jiří Krampol [i] 21:30 Vařte jako šéf! [i] 22:05 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III: Špinavé sázky 14 [i] 23:05 Zákon a pořádek: Los Angeles: Pasadena 5 [i] 00:05 Myšlenky zločince I 8 [i] 00:55 Reportéři na vaší straně [i] 01:35 Volejte Věštce [i] 03:20 Receptář prima nápadů [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Skrytá vášeň 153/188 [i] 06:10 Rebeli II. 19-20/225 [i] 08:05 Zakázaná vášeň 97/140 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Dr. Oz [i] 11:00 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 12:05 Tisíc a jedna noc 127 [i] 13:10 Sladké lži [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 5/22 [i] 16:00 Teresa 37/152 [i] 16:55 Skrytá vášeň 154/188 [i] 17:50 Tisíc a jedna noc 128 [i] 18:45 Čarodejnice IV. 9/22 [i] 19:40 Ja alebo pes [i] 20:30 SULTÁN [i] 21:40 Perla Orientu - NOVÝ SERIÁL 11-12 [i] 23:25 Ally McBealová III. 20/21 [i] 00:15 Sestrička Jackie II. 4/12 [i] 00:45 Adela show [i] 01:20 Čarodejnice IV. 9/22 [i] 02:00 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 5/22 [i] 02:45 Sestrička Jackie II. 4/12 [i] 03:10 L.O.V.E. [i] 03:45 Na streche [i] 04:40 Máša 44/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Poznáš muže svých snů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Mein Kampf [i] 14:05 Lord of the Dance in 3D [i] 15:55 Nezvratný důkaz [i] 17:40 Mary a Max [i] 19:20 Černá Dahlia [i] 21:25 Cashback [i] 23:10 Harry Brown [i] 00:55 Politické kruhy [i] 02:40 Svatý boj [i] 04:20 Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Business Class 08:40 Cestovní vozy [i] 09:00 Fotbal [i] 10:00 Fotbal [i] 10:45 Fotbal [i] 11:45 Fotbal [i] 12:00 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 21:30 Box [i] 23:00 Box [i] 01:00 Cestovní vozy [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Z jiného úhlu [i] 08:20 Dobrá manželka 2: Připravený 8 [i] 09:20 Bratři a sestry 3: Osudová kniha 2 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 12: Čahoun 6 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 2: Zpět ve škole 7 [i] 13:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a maratonec 8 [i] 14:20 Dobrá manželka 2: Devět hodin 9 [i] 15:20 Bratři a sestry 3: Vzpomínka z války 3 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 12: Báječní a dobří 7 [i] 18:20 Kauzy podle Kate 2: Kapka naděje 8 [i] 19:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk na dovolené 9 [i] 20:20 Havaj 5-0 1: V hlubokém utajení 3 [i] 21:20 Krutá pravda [i] 23:20 Megažralok versus Crocosaurus [i] 01:20 Kauzy podle Kate 2: Kapka naděje 8 [i] 02:20 Dobrá manželka 2: Devět hodin 9 [i] 03:20 Havaj 5-0 1: V hlubokém utajení 3 [i] 04:15 Z jiného úhlu [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Nejdrsnější kamioňáci světa: Brazilie, pralesy 3 [i] 06:00 Top 10 - Architekti 9 [i] 06:30 Top 10 - Architekti 10 [i] 07:00 Univerzita Vševědoucna 5 [i] 08:00 Farma pro mě: Pokus na trhu 4 [i] 09:05 Aby rozvod děti nebolel [i] 10:00 Zvláštní jedlíci 2 [i] 11:05 Utajený Šéf - USA 12