TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Búrlivé víno [i] 09:30 HORÚCA KRV II. [i] 10:40 Miluj suseda svojho [i] 12:35 Mentalista I. 6/23 [i] 13:35 Odložený prípad V. 12/18 [i] 14:35 Monk VII. 16/16 [i] 15:30 Dva a pol chlapa III. 22/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 22/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 REFLEX [i] 17:55 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Bláznivo zamilovaní (HD) [i] 22:50 Nočné Televízne noviny [i] 23:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 22/24 [i] 00:10 Monk VII. 16/16 [i] 01:00 Odložený prípad V. 12/18 [i] 01:45 Hrozba z temnoty IV. 21/22 [i] 02:25 Mentalista I. 6/23 [i] 03:15 Monk VII. 16/16 [i] 04:00 Bez servítky [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Počasie [i] 05:55 Dve tváre Anny 28/60 [i] 06:40 Helenine oči 6/18 [i] 07:35 Správy RTVS [i] 08:15 Góly - body - sekundy [i] 08:30 Počasie [i] 08:35 Autosalón [i] 09:05 Duel [i] 09:35 5 proti 5 [i] 10:25 District IV.: Zaslepený 5/22 [i] 11:05 Sila lásky V. 125 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Dámsky klub [i] 14:10 Taxík [i] 14:40 Dve tváre Anny 28/60 [i] 15:35 Sila lásky VI. 137 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Honba za Kopijou osudu [i] 22:05 Muž z vlaku [i] 23:30 District IV.: Zaslepený 5/22 [i] 00:15 Honba za Kopijou osudu [i] 02:10 Muž z vlaku [i] 03:40 Sila lásky V. 125 [i] 04:30 Sila lásky VI. 137 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Táraninky: Rodina [i] 09:05 Osudy slávnych: Národný hriešnik 2/2 [i] 10:25 Ukrajinský magazín [i] 10:55 Fokus zdravie [i] 11:30 Záchranári - pomoc v núdzi 2/12 [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Slovenské ľudové hudobné nástroje: Detské zvukové zábavky [i] 13:00 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:30 Spomíname na režiséra Ivana Petrovického: Poslední [i] 14:35 Liptáci v Budapešti [i] 15:05 VAT - Veda a technika [i] 15:40 Kvarteto [i] 16:05 Maďarský magazín [i] 16:35 Energetika [i] 16:55 Fokus spotrebiteľ [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Encyklopédia slov.obcí: Hunkovce [i] 18:00 Fotografia: Piktorializmus [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Veselé vtáčie rozprávky [i] 18:45 Test magazín [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Moderná architektúra na Slovensku [i] 20:50 Bez nároku na obdiv a slávu [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Počasie [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Spomíname na Ela Havettu: Ľalie poľné [i] 23:20 Polícia [i] 23:35 Profesionál [i] 23:50 Autosalón [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 00:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 07:40 Súdna sieň: Doplácam na rodičov [i] 08:45 Súdna sieň: Ako poslušný pes [i] 09:50 Panelák: Kto zabil Jurija? [i] 11:00 Dom snov VI. 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Riskni to s Polly [i] 15:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. 6 [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 SÚDNA SIEŇ: Nevlastná dcéra [i] 18:00 VÝMENA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kriminálka Vegas 1,2/22 [i] 22:30 Vtierka Castle IV. 13 [i] 23:30 Hawaii 5.0 II. 19 [i] 00:30 Hawaii 5.0 15 [i] 01:30 Vtierka Castle IV. 13 [i] 02:25 KRIMI 02:50 NOVINY TV JOJ 03:20 Zločinné úmysly V. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Diagnóza: Vražda VII. [i] 06:55 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 V uliciach San Francisca 14,15 [i] 10:40 Kutyil s.r.o. II. 12 [i] 11:30 Prison Break: Útek z väzenia 3,4 [i] 13:30 M*A*S*H 39 [i] 14:00 Akty X II. 10 [i] 15:15 Letecke katastrofy IX. 8/8 [i] 16:15 Simpsonovci X. 19,20 [i] 17:15 Kutyil s.r.o. II. 13 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 15 [i] 19:00 Profesionáli III.: Sára a sexizmus 2 [i] 20:00 Deň a Noc 105 [i] 20:30 Panelák: Kto zabil Jurija?, Dvaja kocúri [i] 22:50 Planéta bez ľudí 10/10 [i] 23:45 Črepiny: 2013 - PREMIÉRA [i] 00:35 Špeciálne komando IV. 16 [i] 01:35 Strach z tmy [i] 03:00 Thelma a Louise [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedkyně VI. 10 [i] 07:30 Sestra Hawthornová III. 7 [i] 08:20 Drzá Jordan VI. 11 [i] 09:15 Ten, kdo tě chrání II. 7 [i] 10:10 Ztracený svět II. 17 [i] 11:05 Tarzan: The Epic Adventures 16 [i] 12:00 Sestra Hawthornová III. 8 [i] 12:55 Ten, kdo tě chrání II. 7 [i] 13:50 Posel ztracených duší V. 13 [i] 14:45 Tarzan: The Epic Adventures 17 [i] 15:40 Na lodi II. 10 [i] 17:25 Ztracený svět II. 18 [i] 18:20 Ten, kdo tě chrání II. 8 [i] 19:15 Posel ztracených duší V. 14 [i] 20:10 Drzá Jordan VI. 12 [i] 21:05 Myšlenky zločince VIII. 7 [i] 22:00 Hannibal I. 10 [i] 22:55 CSI: New York VIII. 7 [i] 23:50 Myšlenky zločince VII. 1 [i] 00:45 Hannibal I. 10 [i] 01:40 CSI: New York VIII. 7 [i] 02:30 Myšlenky zločince VII. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 16 [i] 06:00 Jak se to dělá: Volanty/palivové vedení/jablečné koláče/radiátory [i] 06:25 Rození obchodníci: DeLorean [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka pro Domani Studios [i] 08:10 Nebezpečné rybaření: Severovýchodní Austrálie [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Doma na střelnici [i] 09:30 Bitvy o zavazadla 8 [i] 09:55 Nutné k přežití: Pustý ostrov [i] 10:50 Jak to dělají? 11 [i] 11:15 Jak se to dělá: Sifonové bombičky/preclíky/nůžky/ umělé kluziště [i] 11:40 Mimořádné projekty: Výstavba hongkongského letiště [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Lincoln lowrider [i] 13:30 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto Fénix [i] 14:25 Rození obchodníci: Land Rover Defender [i] 15:20 Bořiči mýtů: NASA – Přistání na Měsíci [i] 16:15 Králové aukcí: Měřič lásky [i] 16:45 Bitvy o zavazadla 8 [i] 17:10 Nebezpečné rybaření: Cape Cod [i] 18:05 Nutné k přežití: Africká savana [i] 19:00 Jak se to dělá: Automobilové motory, mouka, sklápěcí křesla a obálky [i] 19:30 Jak se to dělá: Poklopy průlezů/Digestoře/Umělá polena/Sněžné skútry [i] 20:00 Nutné k přežití: Nejlepších 25 Bearových zážitků [i] 21:00 Nutné k přežití: Džungle Bornea [i] 22:00 Dvojí přežití: Na pánev [i] 23:00 Muž, žena a divočina: Kalifornská poušť ve vysoké nadmořské výšce [i] 00:00 Mistři přežití: Základy přežití [i] 00:55 Nutné k přežití: Nejlepších 25 Bearových zážitků [i] 01:50 Nutné k přežití: Džungle Bornea [i] 02:50 Dvojí přežití: Na pánev [i] 03:50 Muž, žena a divočina: Kalifornská poušť ve vysoké nadmořské výšce [i] 04:45 Jak se to dělá: Halogenové žárovky/Buničinová izolace/ [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:29 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Finley požární autíčko 18/39 [i] 09:25 Příběhy slavných - Josef Bek [i] 10:25 Byli jednou dva písaři "60" Anatomie 6/10 [i] 11:15 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Banánové rybičky [i] 14:45 Z Divadélka pod věží [i] 15:45 Toulavá kamera ochutnává Česko [i] 16:15 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Neobyčejné životy [i] 21:57 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Tělo jako důkaz: Pomocná ruka 3/13 [i] 22:45 Profil zločinu: Budeš mě milovat 17/18 [i] 23:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 00:30 13. komnata Anife Vyskočilové [i] 00:55 Malá farma: Přeštické masíčko [i] 01:20 AZ-kvíz [i] 01:45 Sváteční slovo římskokatolického kněze Petra Vrbackého [i] 01:50 Banánové rybičky [i] 02:25 Po stopách [i] 02:40 Brněnské varieté před dvaceti lety [i] 03:25 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Vincenc Priessnitz, Evropa [i] 05:25 Putování za vínem: Beira-Dao [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Náš venkov [i] 09:15 Chcete je? [i] 09:20 Království divočiny: Bratrstvo tajemných mangust 2/8 [i] 09:55 Kolaborovali s nacisty 1/12 [i] 10:45 Přežít! [i] 11:35 Ta naša kapela "60" Ivana Slabáková vás [i] 12:10 Celnice: Národní mantinely [i] 13:45 Modrá tajemství [i] 14:40 Evropa dnes [i] 15:05 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 15:35 Průzkum umění: Auguste Clésinger a Gustave Courbet. 2/5 [i] 16:25 Moje rodina VII: Život začíná v padesáti 9/9 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" Byla jednou koťata [i] 18:50 Byl jednou jeden... člověk: První říše 5/26 [i] 19:20 Kim Possible I: Zamilovaná 1/21 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kamera na cestách: Nizozemsko, země tradic i moderny [i] 21:00 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 21:30 Šumné stopy [i] 22:00 Copak bych vám lhal? [i] 22:30 Na stojáka [i] 23:00 Terra musica [i] 23:50 Bratři a sestry IV: Parukový večírek 7/24 [i] 00:35 Poprvé aneb střípky ze života [i] 01:20 Love story [i] 02:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:55 Úsměvy "60" Jaromír Hanzlík nám tentokrát nabídne pohled na soužití divadla a televizního média. Režie P. Vantuch [i] 03:30 Sešli se... [i] 04:30 Podle práva [i] 04:55 Co Karel Čapek fotografoval [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2427 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Podvod století 423 [i] 11:05 Dva a půl chlapa II 22 [i] 11:25 Zpátky do školy III: Gaylogie pro pokročilé [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:40 Jsem do tebe blázen II 11 [i] 13:00 Ten, kdo tě chrání 21 [i] 13:55 Třetí hlídka II 10 [i] 14:50 Beze stopy 9 [i] 15:40 Dr. House II 12 [i] 16:35 Dva a půl chlapa II 23 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami II: Falešný kriminalista [i] 18:35 Ulice 2428 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Eliška ráda divočinu 62 [i] 21:25 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:10 Noční televizní noviny [i] 22:45 Zločinec [i] 00:40 Smallville IX 14 [i] 01:20 Novashopping 01:55 Střepiny [i] 02:20 PRÁSK! [i] 02:55 Áčko: Vampyrismus v Čechách [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk V: Starý dluh 12 [i] 07:20 Kutil Tim IV: Sledovaný muž 23 [i] 07:50 M*A*S*H 202 [i] 08:40 Prostřeno! [i] 09:30 To je vražda, napsala III: Namaluj mi smrt 17 [i] 10:35 Julie Lescautová VI: Kauza prokurátor 8 [i] 12:40 Policie Hamburk V: Bez hájení 13 [i] 13:40 Walker, Texas Ranger VIII: Slepota 13 [i] 14:40 Siska I: Pět, nejvýš šest sekund 8 [i] 15:55 Rosamunde Pilcher: Zeptej se srdce [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů: Loučení 197 [i] 21:45 TOP STAR magazín [i] 22:50 Hawaii 5-0 II: Pohřebiště 7 [i] 23:50 Právo a pořádek XX: Smutná realita 4 [i] 00:45 Kriminálka Kolín II: Juppova zbraň 12 [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Kriminálka Kolín II: Juppova zbraň 12 [i] 04:20 Jak se staví sen [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Skrytá vášeň 152/188 [i] 06:15 Rebeli II. 17-18/225 [i] 08:05 Zakázaná vášeň 96/140 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Perla Orientu - NOVÝ SERIÁL 9-10 [i] 12:10 Tisíc a jedna noc 126 [i] 13:00 SULTÁN [i] 14:15 Rozprávkovo bohaté 17/18 [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 4/22 [i] 16:00 Teresa 36/152 [i] 16:55 Skrytá vášeň 153/188 [i] 17:50 Tisíc a jedna noc 127 [i] 18:45 Čarodejnice IV. 8/22 [i] 19:40 Ja alebo pes [i] 20:30 Vražda v Bielom dome [i] 22:50 Sladké lži [i] 00:40 Sestrička Jackie II. 3/12 [i] 01:10 Adela show [i] 01:45 Čarodejnice IV. 8/22 [i] 02:25 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 4/22 [i] 03:05 L.O.V.E. [i] 03:40 Na streche [i] 04:40 Máša 43/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Ruce pryč od Mississippi [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Miláček [i] 13:40 Kid [i] 15:40 Mein Kampf [i] 17:40 Lord of the Dance in 3D [i] 19:25 Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna [i] 21:05 Svatý boj [i] 22:55 Politické kruhy [i] 00:45 Air Marshal [i] 02:20 Hazard [i] 04:10 The Doors - When You Are Strange [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Fotbal [i] 09:30 Fotbal [i] 10:15 Fotbal [i] 11:15 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 12:30 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 21:25 Business Class 21:30 Wednesday Selection 21:35 Jezdectví [i] 21:40 Golf [i] 22:40 Golf [i] 23:10 Golf [i] 23:15 Jachting [i] 23:20 Wednesday Selection 23:30 Fotbal [i] 23:45 Pass Sport 00:00 Business Class 00:05 Tenis [i] 01:00 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Ledové snění [i] 08:20 Dobrá manželka 2: Zlobivé holky 7 [i] 09:20 Bratři a sestry 3: Domy ze skla 1 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 12: Malá milosrdenství 5 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 2: Zdání klame 6 [i] 13:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a ta druhá 7 [i] 14:20 Dobrá manželka 2: Připravený 8 [i] 15:20 Bratři a sestry 3: Osudová kniha 2 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 12: Čahoun 6 [i] 18:20 Kauzy podle Kate 2: Zpět ve škole 7 [i] 19:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a maratonec 8 [i] 20:20 Havaj 5-0 1: Univerzální klíč 2 [i] 21:20 Megažralok versus Crocosaurus [i] 23:20 Dobrá manželka 4: Smrt klienta 18 [i] 00:20 Skandál 2 21