TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 11:35 Mentalista I. 4-5/23 [i] 13:35 Odložený prípad V. 11/18 [i] 14:35 Monk VII. 15/16 [i] 15:30 Dva a pol chlapa III. 21/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 21/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 REFLEX [i] 17:55 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:40 HORÚCA KRV II. [i] 23:10 Nočné Televízne noviny [i] 23:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 21/24 [i] 00:30 Monk VII. 15/16 [i] 01:20 Odložený prípad V. 11/18 [i] 02:05 Hrozba z temnoty IV. 20/22 [i] 02:40 Mentalista I. 4-5/23 [i] 04:00 Bez servítky [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy RTVS "N" [i] 06:00 Góly - body - sekundy [i] 06:10 Počasie [i] 06:15 Dve tváre Anny 27/60 [i] 07:05 Helenine oči 5/18 [i] 07:55 Správy RTVS [i] 08:35 Góly - body - sekundy [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Duel [i] 09:30 5 proti 5 [i] 10:20 District IV.: Voľný ako vták 4/22 [i] 11:05 Sila lásky V. 124 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:40 Dve tváre Anny 27/60 [i] 15:35 Sila lásky VI. 136 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Nikto nie je dokonalý [i] 21:10 Hlavne, že sa máme radi... [i] 21:40 Dr.House VIII.: Houseova labutia pieseň 23/23 [i] 22:25 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Mladý delikvent 23/24 [i] 23:05 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Odbachnutá 24/24 [i] 23:45 District IV.: Voľný ako vták 4/22 [i] 00:30 Nikto nie je dokonalý [i] 01:30 O 5 minút 12 [i] 02:35 Helenine oči 5/18 [i] 03:30 Sila lásky V. 124 [i] 04:20 Sila lásky VI. 136 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop! [i] 08:55 Táraninky: Lode [i] 09:00 Športové ozveny [i] 09:30 Slováci na bojiskách [i] 10:25 Národnostný magazín mix: Poľský [i] 10:50 Fokus práca [i] 11:25 60 zabijakov divočiny 17/26 [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Malokarpatský gól [i] 13:20 Spomíname na herca Petra Raševa: Prípad Evy Burdovej [i] 14:40 Úžasné stavby: Úžasné stavby - Svetová výstava v Šanghaji [i] 15:35 Orientácie [i] 16:05 Ukrajinský magazín [i] 16:30 Halali [i] 16:55 Fokus zdravie [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Encyklopédia slov.obcí: Štrba [i] 18:00 Záchranári - pomoc v núdzi 2/12 [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Veselé vtáčie rozprávky [i] 18:40 Portréty Rómov : Jana [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Veda zločinu: Profil úmrtia [i] 20:50 Ambulancia: Nadýchnuť sa do života [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Počasie [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Umenie 2013: Hudba [i] 22:30 Kinorama [i] 23:00 Colnica alebo Československo po 20 rokoch: Národné mantinely [i] 00:30 Tempo [i] 00:45 Veda zločinu: Profil úmrtia [i] 01:35 Správy RTVS "N" [i] 02:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: "Lóve" [i] 08:45 Súdna sieň: Enriko [i] 09:50 Panelák: Osudný pád [i] 11:00 Dom snov VI. 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:50 Súdna sieň: Bohatý a sebecký [i] 15:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. 5 [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 SÚDNA SIEŇ: Gynekológ [i] 18:00 VÝMENA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Dvaja kocúri [i] 21:40 Riskni to s Polly [i] 23:40 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV.- NOVÉ ČASTI 9 [i] 00:45 Kosti III. 10 [i] 01:50 Sexi internát [i] 03:35 KRIMI 04:00 Zločinné úmysly [i] 04:40 Kosti III. 9 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Diagnóza: Vražda VI. [i] 06:55 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 V uliciach San Francisca 12,13 [i] 10:40 Kutyil s.r.o. II. 11 [i] 11:30 Prison Break: Útek z väzenia 1,2/22 [i] 13:30 M*A*S*H 38 [i] 14:00 Akty X II. 9 [i] 15:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 7 [i] 16:15 Simpsonovci X. 17,18 [i] 17:15 Kutyil s.r.o. II. 12 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 14 [i] 19:00 Profesionáli III.: Forenzný kriminalista 1 [i] 20:00 Deň a Noc 104 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 8 [i] 21:30 Letecke katastrofy IX. 8/8 [i] 22:30 Letecké katastrofy 1/6 [i] 23:40 Originály na cestách 2 [i] 00:50 Policajt z L.A. 2 [i] 01:50 Hitman [i] 03:10 Durhamskí býci [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedkyně VI. 9 [i] 07:30 Sestra Hawthornová III. 6 [i] 08:25 Drzá Jordan VI. 10 [i] 09:20 Ten, kdo tě chrání II. 6 [i] 10:15 Ztracený svět II. 16 [i] 11:10 Tarzan: The Epic Adventures 15 [i] 12:05 Sestra Hawthornová III. 7 [i] 13:00 Ten, kdo tě chrání II. 6 [i] 13:55 Posel ztracených duší V. 12 [i] 14:50 Tarzan: The Epic Adventures 16 [i] 15:45 Na lodi II. 9 [i] 17:20 Ztracený svět II. 17 [i] 18:15 Ten, kdo tě chrání II. 7 [i] 19:10 Posel ztracených duší V. 13 [i] 20:05 Drzá Jordan VI. 11 [i] 21:00 Jak prosté I. 13 [i] 21:55 Doktorka podsvětí I. 11 [i] 22:50 Vražda I. 11 [i] 00:00 Firma I. 10 [i] 00:55 Jak prosté I. 13 [i] 01:50 Doktorka podsvětí I. 11 [i] 02:45 Vražda I. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 15 [i] 06:00 Jak se to dělá: Závodní brusle/syntetická pryž/kakaové boby/čokoláda [i] 06:25 Rození obchodníci: Dodge Charger [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro výrobce nářadí Kobalt [i] 08:10 Nebezpečné rybaření: Nový Zéland [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Gangsterova whisky [i] 09:30 Bitvy o zavazadla 7 [i] 09:55 Nutné k přežití: Sopka Mount Kilauea [i] 10:50 Jak to dělají? 10 [i] 11:15 Jak se to dělá: Písty/malířské válečky/padáky/komíny [i] 11:40 Mimořádné projekty: Holandské mořské hráze [i] 12:35 Opravna vraků 14 [i] 13:30 Pátá rychlost 2 [i] 14:25 Rození obchodníci: Bond Bug [i] 15:20 Bořiči mýtů: MacGyverovy mýty [i] 16:15 Králové aukcí: Meč z Iwodžimy [i] 16:45 Bitvy o zavazadla 7 [i] 17:10 Nebezpečné rybaření: Severovýchodní Austrálie [i] 18:05 Nutné k přežití: Pustý ostrov [i] 19:00 Jak se to dělá: Keramické dlaždičky, matky, ocelová kování a skateboardy [i] 19:30 Jak se to dělá: Rybářské navijáky/Miniaturní domečky/Kuchyňské mixéry [i] 20:00 Říční příšery: Rozparovač [i] 21:00 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky: Žralokománie! [i] 21:30 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky: Souboj s plachetníkem [i] 22:00 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem 1 [i] 23:00 Rybí legendy Jakuba Vágnera 1 [i] 23:30 Rybí legendy Jakuba Vágnera 2 [i] 00:00 Rybaření rukama s venkovany: Sumci jsou pekelně roztomilí [i] 00:55 Říční příšery: Rozparovač [i] 01:50 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky: Žralokománie! [i] 02:20 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky: Souboj s plachetníkem [i] 02:50 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem 1 [i] 03:50 Rybí legendy Jakuba Vágnera 1 [i] 04:20 Rybí legendy Jakuba Vágnera 2 [i] 04:45 Jak se to dělá: Požárnické helmy/Námořnické kompasy/Balicí hadice [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:29 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Finley požární autíčko 17/39 [i] 09:30 Slavné parodie [i] 10:25 Kluci v akci [i] 10:55 Slavné historky zbojnické "60" Jan Jiří Grasel [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:40 Z Divadélka pod věží [i] 15:45 13. komnata Petra Kratochvíla [i] 16:15 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:05 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Devatenáct klavírů [i] 21:25 Komici na jedničku [i] 22:22 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:25 Tísňová linka [i] 22:50 Hercule Poirot [i] 23:45 Dempsey a Makepeaceová: Přízrak 21/31 [i] 00:35 Na stopě [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Banánové rybičky [i] 02:15 Zkus mít vkus [i] 02:40 Všechnopárty [i] 03:25 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 05:30 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Navždy svoji 4/6 [i] 09:35 Amundsen - Ztracen v Arktidě [i] 10:25 Chcete je? [i] 10:30 Nedej se: Konec pražské zeleně? [i] 11:00 Tajemství Bermudského trojúhelníku [i] 11:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 12:30 Krásy evropského pobřeží: Anglická [i] 12:40 Návraty dokumentaristů: Alena [i] 13:05 Artmix [i] 14:00 Vesmír II.: Jak zastavit Armagedon 8/12 [i] 14:45 Letečtí stíhači v boji: Smrt japonské flotily [i] 15:30 Babylon [i] 16:00 Eduard VIII. v síti tajných služeb [i] 16:50 Vlastní cestou [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" Byla jednou koťata [i] 18:55 Byl jednou jeden... člověk: Úrodná údolí 4/26 [i] 19:20 Herkules: Herkules a hádka na Olympu 65/65 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji: Peklo nad [i] 20:50 Stopy, fakta, tajemství [i] 21:20 Na cestě po západní Namibii [i] 21:50 Chodníky slávy: Christopher Lambert [i] 23:45 Tokyo Ska Paradise Orchestra [i] 00:45 Galerie umění II: Belvedere: Klimtova láska 11/13 [i] 01:10 V peřejích Sun Kosi [i] 01:30 Domov ve středu Evropy [i] 01:40 Divadlo žije! [i] 02:05 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 02:35 Evropa dnes [i] 03:00 Na plovárně s Benjaminem Fragnerem "60" Rozhovor Marka Ebena s významným českým historikem architektury. Režie J. Hojtaš [i] 03:25 Bohemia Incognita [i] 03:45 Chcete je? [i] 03:50 Sešli se... [i] 04:45 Podle práva [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2426 [i] 09:50 Gympl s (r)učením omezeným: Den dětí 61 [i] 11:00 Dva a půl chlapa II 21 [i] 11:25 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Jsem do tebe blázen II 10 [i] 13:00 Ten, kdo tě chrání 20 [i] 13:55 Třetí hlídka II 9 [i] 14:50 Beze stopy 8 [i] 15:40 Dr. House II 11 [i] 16:35 Dva a půl chlapa II 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami II: Peníze na nic [i] 18:35 Ulice 2427 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Podvod století 423 [i] 21:25 Víkend: Levou zadní [i] 22:15 Noční televizní noviny [i] 22:45 Vzpomínky 2 [i] 23:30 Nikita II 14 [i] 00:15 Smallville IX 13 [i] 01:00 Novashopping 01:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:25 Babicovy dobroty: Speciality [i] 03:05 Áčko: Můj partner má jinou barvu kůže [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk V: Peníze, nebo láska 11 [i] 07:05 Kutil Tim IV: Wilsonova přítelkyně 22 [i] 07:35 M*A*S*H 201 [i] 08:20 Prostřeno! [i] 09:10 To je vražda, napsala III: Smrt podle dohody 16 [i] 10:35 Julie Lescautová VI: Nebezpečné schůzky 7 [i] 12:40 Policie Hamburk V: Starý dluh 12 [i] 13:40 Walker, Texas Ranger VIII: Otázka víry 12 [i] 14:40 Siska I: Zatmění 7 [i] 15:55 Rosamunde Pilcher: Na křídlech lásky [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Ano, šéfe! [i] 21:30 Polívka na víně [i] 22:35 Sběratelé kostí VI: Pinocchio v truhlíku 20 [i] 23:35 Myšlenky zločince: Chování podezřelých: Hle, oheň 5 [i] 00:30 Kriminálka Kolín II: Válka hvězd 11 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:15 Kriminálka Kolín II: Válka hvězd 11 [i] 04:05 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Skrytá vášeň 151/188 [i] 06:10 Rebeli II. 15-16/225 [i] 08:05 Zakázaná vášeň 95/140 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Perla Orientu - NOVÝ SERIÁL 7-8 [i] 12:10 Tisíc a jedna noc 125 [i] 13:00 SULTÁN [i] 14:10 Rozprávkovo bohaté 16/18 [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 3/22 [i] 16:00 Teresa 35/152 [i] 16:55 Skrytá vášeň 152/188 [i] 17:50 Tisíc a jedna noc 126 [i] 18:45 Čarodejnice IV. 7/22 [i] 19:40 Ja alebo pes [i] 20:30 SULTÁN [i] 21:40 Perla Orientu - NOVÝ SERIÁL 9-10 [i] 23:25 Ally McBealová III. 19/21 [i] 00:20 Sestrička Jackie II. 2/12 [i] 00:50 Adela show [i] 01:25 Čarodejnice IV. 7/22 [i] 02:05 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 3/22 [i] 02:50 Sestrička Jackie II. 2/12 [i] 03:15 L.O.V.E. [i] 03:50 Na streche [i] 04:45 Máša 42/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Rande naslepo [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Vždy připraven! [i] 14:00 Bublina [i] 15:30 Miláček [i] 17:05 Kid [i] 19:00 The Doors - When You Are Strange [i] 20:30 Hazard [i] 22:25 Air Marshal [i] 00:05 Puls [i] 01:30 Probuzení [i] 02:50 Zapomenutá minulost [i] 04:20 Bublina [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:30 Jezdectví [i] 09:45 Watts [i] 10:00 Fotbal [i] 13:00 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 21:30 Box [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Cestovní vozy [i]