Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 09:00 Búrlivé víno [i] 10:10 Thor (HD) [i] 12:35 Mentalista I. 3/23 [i] 13:35 Odložený prípad V. 10/18 [i] 14:35 Monk VII. 14/16 [i] 15:30 Dva a pol chlapa III. 20/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 20/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 Lampáreň [i] 17:55 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:40 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 23:55 Nočné Televízne noviny [i] 00:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 20/24 [i] 01:10 Monk VII. 14/16 [i] 01:55 Odložený prípad V. 10/18 [i] 02:35 Hrozba z temnoty IV. 19/22 [i] 03:15 Mentalista I. 3/23 [i] 04:00 Bez servítky [i] 04:40 Lampáreň [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:20 Počasie [i] 06:25 Dve tváre Anny 26/60 [i] 07:10 Helenine oči 4/18 [i] 07:55 Správy RTVS [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Duel [i] 09:35 5 proti 5 [i] 10:20 District IV.: Láskaví neznámi 3/22 [i] 11:05 Sila lásky V. 123 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:40 Dve tváre Anny 26/60 [i] 15:35 Sila lásky VI. 135 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Miesto činu: Borowski a otázka chuti [i] 21:40 Vyvolení: Ďalší život 4/12 [i] 22:40 Policajti z centra: Utečenci 10/14 [i] 23:35 District IV.: Láskaví neznámi 3/22 [i] 00:20 Miesto činu: Borowski a otázka chuti [i] 01:50 Vyvolení: Ďalší život 4/12 [i] 02:45 Helenine oči 4/18 [i] 03:35 Sila lásky V. 123 [i] 04:25 Sila lásky VI. 135 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Pred dedinou, za dedinou [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:50 Táraninky: Vlaky [i] 08:55 Zlatá brána [i] 09:50 Miestopis cechov a manufaktúr: Kremnický vodný had [i] 10:10 Okolo Piliša 1/2 [i] 10:35 Okolo Piliša 2/2 [i] 11:10 Tvárou v tvár [i] 11:40 Fokus rodina [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:55 ArtSpektrum [i] 13:00 Zahrajte mi takúto [i] 13:40 Umenie 2013: Vizuálne umenie [i] 14:05 Família: Família - Julka [i] 14:35 Odpískané [i] 15:05 Športové ozveny [i] 15:40 Autosalón [i] 16:05 Debut 1997: Big Bang [i] 16:20 Národnostný magazín mix: Poľský [i] 16:55 Fokus práca [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Encyklopédia slov.obcí: Štós [i] 18:00 60 zabijakov divočiny 17/26 [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Veselé vtáčie rozprávky [i] 18:40 GEN.sk: Ivan Gálfy [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Úžasné stavby: Úžasné stavby - Svetová výstava v Šanghaji [i] 20:45 VAT - Veda a technika [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Počasie [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Volver [i] 00:00 On air [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:05 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 07:55 Súdna sieň: Botoxová obluda [i] 08:55 Súdna sieň: Hotel [i] 10:00 Dom snov V. 17,18 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:50 Zúbková víla [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 SÚDNA SIEŇ: Chcem lásku, nie prachy [i] 18:00 VÝMENA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Kto zabil Jurija? [i] 21:40 Mama, ožeň ma! [i] 23:15 Haló [i] 00:05 Šialená banda [i] 02:15 Mama, ožeň ma! [i] 03:35 KRIMI 04:05 Zločinné úmysly V. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Diagnóza: Vražda VI. [i] 06:55 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 V uliciach San Francisca 10,11 [i] 10:40 Kutyil s.r.o. II. 10 [i] 11:30 Mladosť Butcha Cassidyho a Sundance Kida [i] 13:30 M*A*S*H 37 [i] 14:00 Akty X II. 8 [i] 15:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas: VIII. 8 [i] 16:15 Simpsonovci X. 15,16 [i] 17:15 Kutyil s.r.o. II. 11 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 13 [i] 19:00 Profesionáli II.: Nudisti 15/15 [i] 20:00 Deň a Noc 103 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 7 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 8 [i] 22:30 Chicago: Zákon ulice 10 [i] 23:30 Agent IV. 9 [i] 00:30 Zákon gangu III. 7 [i] 01:25 Bat 21 [i] 03:05 Ruský dom [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedkyně VI. 8 [i] 07:30 Sestra Hawthornová III. 5 [i] 08:25 Drzá Jordan VI. 9 [i] 09:20 Ten, kdo tě chrání II. 5 [i] 10:15 Ztracený svět II. 15 [i] 11:10 Tarzan: The Epic Adventures 14 [i] 12:05 Sestra Hawthornová III. 6 [i] 13:00 Ten, kdo tě chrání II. 5 [i] 13:55 Posel ztracených duší V. 11 [i] 14:50 Tarzan: The Epic Adventures 15 [i] 15:45 Na lodi II. 8 [i] 17:15 Ztracený svět II. 16 [i] 18:15 Ten, kdo tě chrání II. 6 [i] 19:10 Posel ztracených duší V. 12 [i] 20:05 Drzá Jordan VI. 10 [i] 21:00 House Viii. 18 [i] 21:55 Sherlock II. 3 [i] 23:40 Doktorka podsvětí I. 10 [i] 00:35 House Viii. 18 [i] 01:30 Sherlock II. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá: Kartáče, tabule, uzený losos a zipy [i] 06:00 Jak se to dělá: Sladké trubičky/dřevěné pelety/prsteny pro maturanty [i] 06:25 Rození obchodníci: Saab 9-3 [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro závodní tým Stewart-Haas [i] 08:10 Nebezpečné rybaření: Aljaška [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Zbraně bojů minulosti [i] 09:30 Bitvy o zavazadla 6 [i] 09:55 Nutné k přežití: Horské hřbety Aljašky [i] 10:50 Jak to dělají? 9 [i] 11:15 Jak se to dělá: Podkovy/myčky na nádobí/grafitové rybářské pruty/mražená pizza [i] 11:40 Mimořádné projekty: Alpské tunely [i] 12:35 Tuning: GTO [i] 13:30 Texaské války aut: Úspěch či nezdar [i] 14:25 Rození obchodníci: Lotus Elan [i] 15:20 Bořiči mýtů: MacGyverovy mýty [i] 16:15 Králové aukcí: Rubínový náhrdelník [i] 16:45 Bitvy o zavazadla 6 [i] 17:10 Nebezpečné rybaření: Nový Zéland [i] 18:05 Nutné k přežití: Sopka Mount Kilauea [i] 19:00 Jak se to dělá: Prostorové komerční nápisy, podlahy z tvrdého dřeva, vlnité potrubí a matrace [i] 19:30 Jak se to dělá: Kožichy/Pohřební vozy/Venkovní osvětlovací tělesa/Držáky na golfové míčky [i] 20:00 Bitvy o zavazadla 9 [i] 20:30 Bitvy o zavazadla: Kradená auta [i] 21:00 Aljaška: překonání poslední hranice: V aljašské tundře [i] 22:00 Muži Yukonu: Poslední šance 2 [i] 23:00 Načerno pálený alkohol: Poklad v podobě načerno páleného alkoholu [i] 00:00 Vězněm v cizině: Peru [i] 00:55 Bitvy o zavazadla 9 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Kradená auta [i] 01:50 Aljaška: překonání poslední hranice: V aljašské tundře [i] 02:50 Muži Yukonu: Poslední šance 2 [i] 03:50 Načerno pálený alkohol: Poklad v podobě načerno páleného alkoholu [i] 04:45 Jak se to dělá: Stožáry z uhlíkových vláken/Čínské sušenky s psaníčky/Promítací zařízení IMAX [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Brněnské varieté před dvaceti lety [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:29 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Finley požární autíčko 16/39 [i] 09:25 Král zábavy Vladimír Menšík [i] 10:35 Toulavá kamera [i] 11:05 Náhrdelník: Intrika 3/12 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:40 Z Divadélka pod věží [i] 15:45 13. komnata Heleny Sukové [i] 16:10 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:05 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Cirkus Humberto: Varieté 10/12 [i] 20:55 Rub a líc pozdního rodičovství [i] 21:37 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:40 Reportéři ČT [i] 22:20 Na stopě [i] 22:45 MI5 VIII 4/8 [i] 23:40 Divá Bára [i] 00:55 Tísňová linka [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Kalendárium [i] 02:30 Sváteční slovo římskokatolického kněze Petra Vrbackého [i] 02:35 Banánové rybičky [i] 03:00 Zkus mít vkus [i] 03:25 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Blues ze Staré Pekárny [i] 05:40 Jan Saudek a Arnošt Goldflam o fotografii a kolem... [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Chcete mě? [i] 09:15 Zeměpis světa: Vulkány [i] 09:35 Bohemia Incognita [i] 09:55 Kamera na cestách: Seychely, ráj uprostřed Indického oceánu [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 11:00 Film 2013 [i] 11:25 Československý filmový týdeník 1963 941/2379 [i] 11:40 Klíč - AD [i] 12:10 Křesťanský magazín [i] 12:40 Krásný ztráty [i] 13:10 Šumné stopy [i] 13:40 Tibet: Vražda ve sněhu [i] 14:35 Stopy, fakta, tajemství [i] 15:05 Dozorkyní ve Státech 1/2 [i] 15:55 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 22/26 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" Byla jednou koťata [i] 18:50 Byl jednou jeden... člověk: Člověk cromagnonský 3/26 [i] 19:20 Herkules: Herkules a velká show 64/65 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kolaborovali s nacisty 1/12 [i] 20:55 Tajemství Bermudského trojúhelníku [i] 21:45 Velikáni filmu: Jane Campionová [i] 23:45 451 stupňů Fahrenheita [i] 01:30 Zpověď muže, který 37 let žil s mužem [i] 01:45 Na stojáka [i] 02:15 Pološero - Nerovný boj [i] 02:40 Proměna údolí [i] 03:40 Babylon [i] 04:05 Sešli se... [i] 04:55 Podle práva [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2425 [i] 09:50 Dnes v jednom domě: Dobytí kóty 78 1 [i] 11:25 Zpátky do školy III [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Jsem do tebe blázen II 9 [i] 13:00 Ten, kdo tě chrání 19 [i] 13:55 Třetí hlídka II 8 [i] 14:50 Beze stopy 7 [i] 15:40 Dr. House II 10 [i] 16:35 Dva a půl chlapa II 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami II: Přepadení [i] 18:35 Ulice 2426 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Den dětí 61 [i] 21:30 Helena: Zub za zub [i] 21:55 Comeback: Strakonický bubák [i] 22:30 Noční televizní noviny [i] 22:55 Šerifové z Texasu 15 [i] 23:45 Strážce pořádku 10 [i] 00:30 Kriminálka Miami II: Přepadení [i] 01:15 Novashopping 01:50 Vabank [i] 02:40 Přestávka ve vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk V: Hoteloví zloději 10 [i] 07:20 Kutil Tim IV: Ne, ne Godota 21 [i] 07:50 M*A*S*H 200 [i] 08:40 Prostřeno! [i] 09:30 To je vražda, napsala III: Vražda bez scénáře 15 [i] 10:35 Julie Lescautová VI: Jasný případ 6 [i] 12:40 Policie Hamburk V: Peníze, nebo láska 11 [i] 13:40 Walker, Texas Ranger VIII: Ztráta paměti 11 [i] 14:40 Siska I: Déšť ve Wimbledonu 6 [i] 15:55 Rosamunde Pilcher: Shledání v Rose Abbey [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů: Protijed 196 [i] 21:45 Vylomeniny [i] 22:35 Partička [i] 23:20 Poslední správnej chlap [i] 01:25 Kriminálka Kolín II: Odpočívej v pokoji 10 [i] 02:20 Volejte Věštce [i] 04:10 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Skrytá vášeň 150/188 [i] 06:15 Rebeli II. 13-14/225 [i] 08:15 Zakázaná vášeň 94/140 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Inga Lindströmová: Farma pri Mälarskom jazere [i] 12:15 Tisíc a jedna noc 124 [i] 13:05 Čarodejnice IV. 5/22 [i] 14:15 Rozprávkovo bohaté 15/18 [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 2/22 [i] 16:00 Teresa 34/152 [i] 16:55 Skrytá vášeň 151/188 [i] 17:50 Tisíc a jedna noc 125 [i] 18:45 Čarodejnice IV. 6/22 [i] 19:40 Ja alebo pes [i] 20:30 SULTÁN [i] 21:40 Perla Orientu - NOVÝ SERIÁL 7-8 [i] 23:30 Ally McBealová III. 18/21 [i] 00:20 Sestrička Jackie II. 1/12 [i] 00:50 Adela show [i] 01:25 Čarodejnice IV. 6/22 [i] 02:05 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 2/22 [i] 02:50 Sestrička Jackie II. 1/12 [i] 03:15 L.O.V.E. [i] 03:50 Na streche [i] 04:40 Máša 41/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Tristan a Isolda [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Svět zítřka [i] 13:55 Transamerika [i] 15:50 Vždy připraven! [i] 17:45 Bublina [i] 19:10 Zapomenutá minulost [i] 20:50 Probuzení [i] 22:15 Puls [i] 23:45 Zkrocená hora [i] 01:55 Vášeň a cit [i] 03:50 Žhavé nápady [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Cestovní vozy [i] 09:45 Plochá dráha [i] 10:55 Sports Excellence 11:00 Watts [i] 11:15 Tenis [i] 13:15 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 21:30 Wrestling [i] 22:00 Wrestling [i] 23:00 Snooker [i] 00:30 Watts [i] 00:45 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Titanic 2 [i] 08:20 Dobrá manželka 2: VIP služby 5 [i] 09:20 Bratři a sestry 2: Morální riziko 15 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 12: Pomsta špionů 3 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 2: Úkryt 5 [i] 13:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk jde do blázince 5 [i] 14:20 Dobrá manželka 2: Jedovatá pilulka 6 [i] 15:20 Bratři a sestry 2: Předchozí závazky 16 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 12: Chybná teorie 4 [i] 18:20 Kauzy podle Kate 2: Pravda pod povrchem 4 [i] 19:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a miliardářský lupič 6 [i] 20:20 Agentura Jasno 4: Pan Yin uvádí ... 16 [i] 21:20 Dobrá manželka 4: Smrt klienta 18 [i] 22:20 Skandál 2: Zhrzená žena 20 [i] 23:20 Zničující střet [i] 01:20 Kauzy podle Kate 2: Pravda pod povrchem 4 [i] 02:20 Dobrá manželka 2: Jedovatá pilulka 6 [i] 03:20 Agentura Jasno 4: Pan Yin uvádí ... 16 [i] 04:15 Titanic 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:45 Divoké zločiny 2 [i] 06:00 Top 10 - Architekti 3 [i] 06:30 Top 10 - Architekti 4 [i] 07:00 Univerzita Vševědoucna 2 [i] 08:00 Farma pro mě: Využitelné zdroje 1 [i] 09:05 Sedm podob těhotenství [i] 10:10 Zvláštní jedlíci 6 [i] 11:10 Utajený Šéf - USA 9 [i] 12:00 Vášnivý jedlík uvádí 1 [i] 12:30 Vášnivý jedlík uvádí 2 [i] 13:00 Deratizátor 9 [i] 13:30 Deratizátor 10 [i] 14:00 Jurské Bojiště 5