Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Monk VII. 13/16 [i] 06:40 Scooby-Doo, ako sa máš? [i] 07:05 Tom a Jerry [i] 07:15 Tučniaky z Madagaskaru II. 24-25/39 [i] 08:05 Alf III. 16/25 [i] 08:30 Najužitočnejší hráč 2 [i] 10:15 Zita na krku [i] 10:55 Agenti v sukniach: Aký otec, taký syn [i] 13:00 Na telo [i] 13:45 Lampáreň [i] 14:55 Policajti na baterky [i] 16:40 Pomstiteľ bez mena [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Thor (HD) [i] 22:55 Star Trek (HD) [i] 01:20 Pomstiteľ bez mena [i] 03:15 Bez servítky [i] 03:55 Na telo [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Autosalón [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Pinocchio: Cesta do mesta delfínov [i] 07:25 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Letecké oprávnenie [i] 07:40 Alica v krajine zázrakov 20/26 [i] 08:05 Maškrtníček [i] 08:30 Dovidenia, Zuzanka! [i] 08:55 Rozprávky bratov Grimmovcov: Stolček, prestri sa! [i] 10:00 Najsvätejšie Srdce Ježišovo [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Agatha Christie: Slečna Marpleová II.: Svrbenie v prstoch [i] 15:05 Zlatá klasika - Oldřich Lipský: "Tajemství hradu v Karpatech" [i] 16:45 Pošta pre teba [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Ruská ruleta 1/2 [i] 21:40 Ruská ruleta 2/2 [i] 23:10 Góly - body - sekundy [i] 23:20 Agatha Christie: Slečna Marpleová II.: Svrbenie v prstoch [i] 00:55 Ruská ruleta 1/2 [i] 02:25 Ruská ruleta 2/2 [i] 03:55 Inšpektor Rocca IV: Z osobných dôvodov [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Extrémne v horách [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:40 Test magazín [i] 09:50 Dribling [i] 11:00 Najväčšie poklady sveta: Sopky sveta [i] 11:45 Miško Drotár a naozajstná princezná [i] 12:50 On air [i] 13:10 Orientácie [i] 13:40 Slovo [i] 13:45 Família: Família - Julka [i] 14:25 Folklórny festival Východná: Seniori II. [i] 15:30 Superstar series [i] 17:00 Život v pohybe: Plávanie [i] 17:25 Anjeli strážni: Anjeli strážni Romana Poláka [i] 18:00 Pred rokmi... [i] 18:30 Večerníček: Veselé vtáčie rozprávky [i] 18:40 Huby: Rozmnožovanie [i] 18:50 Portréty vedcov - prof.RNDr. Ondrej Šedivý CSc. [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Colnica alebo Československo po 20 rokoch: Národné mantinely [i] 21:30 Odpískané [i] 21:55 Pozvánka do divadla: Katarínka z Heilbronnu [i] 23:50 Umenie 2013: Vizuálne umenie [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Zločinné úmysly [i] 05:40 NOVINY TV JOJ 06:10 Timon a Pumbaa [i] 07:35 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 08:55 Vylomeniny [i] 09:50 Van Helsing [i] 12:45 Stoj, lebo mamička vystrelí! [i] 14:40 Gulliverove cesty [i] 16:35 Mama, ožeň ma! [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Zúbková víla [i] 22:50 Mystery, Alaska [i] 01:30 Bloodrayne 2 [i] 03:20 87. okrsok: Vlna horúčav [i] 04:50 Zločinné úmysly [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Diagnóza: Vražda VI. [i] 06:55 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 Policajt z L.A. 35,36 [i] 10:15 DA VINCI [i] 12:00 Ice Road Truckers IV. 6 [i] 13:00 Posledné minúty 6 [i] 14:00 Lyžiarska hliadka [i] 16:00 Lyžiarska akadémia [i] 17:50 Valdez prichádza [i] 19:50 DA VINCI [i] 20:30 Buldozér [i] 23:00 Neporaziteľný 2 [i] 01:10 Mŕtva zóna [i] 03:00 DA VINCI [i] 03:35 Steven Seagal: Muž zákona 6,7,8/8 [i] 04:40 Liga snov 4,5,6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 To je vražda, napsala II. 5 [i] 07:55 Don Matteo V. 5 [i] 09:05 Sherlock II. 2 [i] 10:50 Drzá Jordan IV. 5 [i] 11:45 Námořní vyšetřovací služba LA III. 23 [i] 12:35 Conan 5 [i] 13:30 Posel ztracených duší IV. 11 [i] 14:25 Sestra Hawthornová III. 6 [i] 15:20 Sue Thomas: Agentka FBI III. 1 [i] 16:15 JAG IV. 6 [i] 17:10 JAG IV. 7 [i] 18:05 Profil zločinu II. 7 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba V. 12 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba V. 13 [i] 21:00 Kung-fu mela 1 [i] 22:55 Myšlenky zločince VIII. 6 [i] 23:50 Vražda I. 10 [i] 01:00 Kung-fu mela 1 [i] 02:50 Námořní vyšetřovací služba V. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá: Brusné kotouče, kompost, žaluzie a mléko [i] 06:00 Jak se to dělá: Skládací kajaky/pinaty/popelářské vozy/brzdové destičky [i] 06:25 Jak to dělají? 11 [i] 06:50 Jak to dělají? 12 [i] 07:15 Američtí dřevorubci: Pekelný týden [i] 08:10 Bořiči mýtů: Modrý led [i] 09:05 Extrémní stroje: Sea Hawk, Atlas, Collosus [i] 09:55 Mimořádné projekty: Výcvikový tábor pro nováčky [i] 10:50 Americké zbraně: Dvojhlavňový kanón [i] 11:40 Pátrání po Yettim: Tanec s Yettim [i] 12:35 Králové aukcí: Kytara Lese Paula/největší netopýr [i] 13:05 Králové aukcí: Souprava na upíry [i] 13:30 Bitvy o zavazadla 5 [i] 14:00 Bitvy o zavazadla 6 [i] 14:25 Zlatá horečka - Aljaška: O muže méně [i] 15:20 Zlato Beringova moře: Stres ze zlata [i] 16:15 Rození obchodníci: TVR Cerbera [i] 17:10 Nutné k přežití: Jak přežít ve městě [i] 18:05 Zvědavost: Existuje paralelní vesmír? [i] 19:00 Jak se to dělá: Kartáče, tabule, uzený losos a zipy [i] 19:30 Jak se to dělá: Pouta/Těsnění a zalévací hmota na spoje/Propanové bomby [i] 20:00 Když ryby útočí 2 [i] 21:00 Říční příšery – nejlepší momenty: Smrtelné legendy [i] 22:00 Podivná těla 6 [i] 23:00 Nebezpečné lety: Pekelný let [i] 00:00 Dvojí přežití: Dva vrcholy [i] 00:55 Rození obchodníci: Velká Británie [i] 01:50 Říční příšery – nejlepší momenty: Smrtelné legendy [i] 02:50 Podivná těla 6 [i] 03:50 Nebezpečné lety: Pekelný let [i] 04:45 Rození obchodníci: TVR Cerbera [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Mumínci [i] 06:50 Trojčátka: Brémští muzikanti 23/26 [i] 07:20 Dobrodružství Shirley Holmesové III: Případ prázdné ruky 10/13 [i] 07:45 Studio Kamarád [i] 09:15 Na cestě po Ho Či Minově Městě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Život na zámku "60" Přemysl Otakar II. 23/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Křišťálek meč [i] 14:20 Tenký led [i] 15:20 Stará láska nerezaví [i] 17:00 Slavné historky zbojnické "60" Jan Jiří Grasel [i] 18:00 Příběhy slavných - Josef Bek [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Doktor pro zvláštní případy [i] 21:40 168 hodin [i] 22:12 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:15 Všichni moji blízcí "60" Josef Abrhám a Libuše [i] 23:50 Televizní legendy [i] 01:05 Manéž Bolka Polívky [i] 02:20 Magický Špilberk [i] 03:10 Veselosti nikdy dosti [i] 03:45 Komediograf [i] 04:15 Rendez-vous s Gustavem Bromem [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Podzim v Simiane [i] 05:25 Cesty [i] 05:40 Oživlý obraz Gustava Courbeta [i] 06:00 Putování za vínem: Beira-Dao [i] 06:30 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 06:50 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 22/26 [i] 07:50 Vlastní cestou [i] 07:55 Československý filmový týdeník 1963 941/2379 [i] 08:10 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 22 [i] 08:30 Mýty a fakta historie: Hrobka faraóna [i] 09:25 Konvoje 4/4 [i] 10:20 Letečtí stíhači v boji: Smrt japonské flotily [i] 11:05 Nedej se: Konec pražské zeleně? [i] 11:35 Chcete mě? [i] 12:00 Sváteční slovo římskokatolického kněze Petra Vrbackého [i] 12:10 Království divočiny: Bratrstvo tajemných mangust 2/8 [i] 12:40 Bonbónky světa [i] 13:00 20 000 mil pod mořem [i] 15:05 Křesťanský magazín [i] 15:30 Uchem jehly [i] 15:55 Cesty víry: Poslání [i] 16:25 Amundsen - Ztracen v Arktidě [i] 17:15 Návraty dokumentaristů: Alena [i] 17:45 Malý princ I: Planeta Ohnivého ptáka - 2. část 4/26 [i] 18:05 Prasátko Peppa II [i] 18:10 Mikulášovy patálie [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček "60" Byla jednou koťata [i] 18:50 Byl jednou jeden... člověk: Člověk neandrtálský 2/26 [i] 19:20 Maxova dobrodružství 4/11 [i] 19:40 Bambulka a Bazilínek 20:00 Navždy svoji 4/6 [i] 20:50 Celnice: Národní mantinely [i] 22:20 Na plovárně s Benjaminem Fragnerem "60" Rozhovor Marka Ebena s významným českým historikem architektury. Režie J. Hojtaš [i] 22:50 Ohnivé léto 3/5 [i] 00:35 Disco a atomová válka [i] 01:55 Stažení [i] 03:45 ČT Live - Rangers - Plavci [i] 04:35 Cesty víry: Poslání [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:20 Oggy a Škodíci [i] 06:30 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 13 [i] 06:40 Spiderman 11 [i] 07:05 Virus Attack 10 [i] 07:35 Želvy Ninja VIII 8 [i] 08:00 Hannah Montana II 17, 18 [i] 08:55 Víkend: Rodný dům [i] 09:35 Coneheads [i] 11:10 Mr. Bean: Odpal, pane Beane [i] 11:35 Holka na zabití [i] 13:30 Beze stopy VII 9 [i] 14:20 Chytrá horákyně [i] 15:25 Jak ukrást nevěstu [i] 17:15 PRÁSK! [i] 18:00 Dnes v jednom domě: Dobití kóty 78 1 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Účastníci zájezdu [i] 22:40 Střepiny [i] 23:00 Prostředníci [i] 00:55 Žalobce a obhájce 12 [i] 01:35 Novashopping 02:15 Koření: Všechny vůně světa [i] 02:55 Áčko: Chtěl jsem létat pro NATO [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Chima: Bitva začíná 2/2 [i] 07:40 Mickeyho klubík II: Donaldovy kachny 36 [i] 08:10 Tajemství 2. světové války: Nacistické drancování Evropy 19 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Vraždy mezi muškáty II: Výbuchy v říši zvířat 2 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 13:05 Zbožňuju trable [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru VI: Umění žít [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Prázdniny pana Beana [i] 22:15 Wanted [i] 00:30 Anatomie lži III: Dvojí hra 4 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:10 Vraždy mezi muškáty II: Výbuchy v říši zvířat 2 [i] 04:00 Tajemství 2. světové války: Nacistické drancování Evropy 19 [i] 04:55 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 SEDEM s r.o. [i] 06:10 Skrytá vášeň 149/188 [i] 06:55 Dokonalý svet 12/16 [i] 08:15 Úbohá Nasťa 123 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Katie Ffordeová: Slávnostný okamih [i] 12:05 Gossip Girl IV. 7-8/22 [i] 14:00 Modré z neba [i] 16:00 Larina voľba 169 [i] 16:55 Skrytá vášeň 150/188 [i] 17:50 Rosamunde Pilcherová: Tajomstvo bielej holubice [i] 20:00 Skutočný príbeh: Medzi riadkami [i] 22:30 Dracula [i] 00:50 Skutočný príbeh: Medzi riadkami [i] 02:45 Dracula [i] 04:40 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ruce pryč od Mississippi [i] 13:50 Rande naslepo [i] 15:40 Poznáš muže svých snů [i] 17:25 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 19:05 Žhavé nápady [i] 20:35 Vášeň a cit [i] 22:35 Zkrocená hora [i] 00:50 Nejlepší z Brooklynu [i] 03:05 Závěť [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:00 Cestovní vozy [i] 08:25 Sprots Excellence [i] 08:30 Tenis [i] 09:30 Studio Game, Set and Mats 09:45 Cyklistika [i] 10:45 Motorsport [i] 11:00 Cestovní vozy [i] 12:00 Cestovní vozy [i] 13:00 Motorky [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:00 Tenis [i] 17:30 Tenis [i] 17:45 Watts [i] 18:00 Snooker [i] 19:00 Snooker [i] 21:00 Tenis [i] 22:15 Tenis [i] 22:30 Motorky [i] 23:15 Motorky [i] 00:00 Motorsport [i] 00:15 Tenis [i] 01:10 Sports Excellence [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Agentura Jasno 4: Vše o Juliet 12 [i] 07:00 Agentura Jasno 4: Smrt je ve vzduchu 13 [i] 08:00 Agentura Jasno 4: Mozkovna 14 [i] 09:00 Agentura Jasno 4: Zmatek od začátku do konce 15 [i] 10:00 Tak se měj [i] 12:00 Prozíravost 1: Stín 9 [i] 13:00 Prozíravost 1: Světlo 10 [i] 14:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk se seznamuje s kandidátem 1 [i] 15:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a psychotronička 2 [i] 16:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a obr Dale 3 [i] 17:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk v lunaparku 4 [i] 18:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk jde do blázince 5 [i] 19:00 Skandál 2: Zhrzená žena 20 [i] 20:00 Dobrá manželka 4: Výzva K Vyšetřování 17 [i] 21:00 Vraždy v Midsomeru 15: Smrt a primadony 4 [i] 23:00 Vše o Adamovi [i] 01:00 Útok dvojhlavého žraloka [i] 02:40 Vraždy v Midsomeru 12: Černá kniha 2 [i] 04:20 Fakta nebo fikce 1: Planoucí horizont/Převraceč 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:45 Divoké zločiny 1 [i] 06:00 Život 2 [i] 07:00 Země z ptačí perspektivy: Afrika 2 [i] 08:00 Země: Planeta a její moc 1 [i] 09:00 Jak vznikla Země 20 [i] 10:00 Rekonstrukce Tyranosaura 1 [i] 11:00 Rybaření na chalupě: Jihozápadní Anglie 3 [i] 12:00 Podzemí měst 1 [i] 13:00 Americké aukce 3 [i] 13:30 Americké aukce 4 [i] 14:00 Penn a Teller: Oblafni mě! 2 [i] 14:55 Bunkry pro soudný den 2 [i] 15:55 Arktidou s Brucem Parry: Kanada 4 [i] 16:55 Katastrofa: Planeta ohně 4 [i] 17:55 Sedm divů sluneční soustavy: Říše Slunce 1 [i] 19:00 Utajený Šéf 6 [i] 20:00 Opravdu to chcete vědět? [i] 21:00 LOUIS THEROUX: Léčené děti Ameriky [i] 22:05 Pravdivé Příběhy 10 [i] 23:00 Americké aukce 3 [i] 23:30 Americké aukce 4 [i] 00:00 Penn a Teller: Oblafni mě! 2 [i] 00:55 Bunkry pro soudný den 2 [i] 01:55 Chladnokrevně: Kdo zabil Trente? 3 [i] 02:55 Pravdivé Příběhy 10 [i] 03:50 Arktidou s Brucem Parry: Kanada 4 [i] 04:45 Sedm divů sluneční soustavy: Říše Slunce 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy V. 23 [i] 06:00 Nadějný rok [i] 07:40 Prvních 20 miliónů je nejtěžších [i] 09:25 Na chuti záleží: Speciality Paula Liebrandta [i] 10:35 Mupeti [i] 12:15 Stopařův průvodce po Galaxii [i] 14:00 Tři mušketýři [i] 15:50 Notting Hill [i] 17:50 Čtyři slunce [i] 19:30 Před kamerou X. 23 [i] 20:00 Hněv Titánů [i] 21:40 Znovu a jinak [i] 23:15 Martha Marcy May Marlene [i] 00:55 Margaret [i] 03:25 Real Sex 29 [i] 04:20 Chilli, sex a samba [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Green Lantern [i] 07:55 Jiná země [i] 09:25 Láska a basket