Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mentalista I. 2/23 [i] 06:40 Scooby-Doo, ako sa máš? [i] 07:00 Tom a Jerry [i] 07:25 Tučniaky z Madagaskaru II. 22-23/39 [i] 08:10 Alf III. 15/25 [i] 08:35 Andre [i] 10:20 Olsen Twins: Jeden deň v New Yorku [i] 12:05 SUPERSTAR GRAND FINÁLE [i] 15:25 Zvodca na prenájom [i] 17:40 Zita na krku [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Agenti v sukniach: Aký otec, taký syn [i] 22:45 Tango a Cash [i] 00:45 Agent bez mena [i] 02:20 Tango a Cash [i] 04:30 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Slovensko v obrazoch [i] 05:50 Svet v obrazoch [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Pinocchio: Hľadanie [i] 07:30 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Výlet pani Pižmovcovej [i] 07:45 Alica v krajine zázrakov 19/26 [i] 08:10 Fidlibumove rozprávky [i] 08:35 Ujo maliar pozýva: Kvákačka [i] 09:10 Tanečná akadémia II.: Sebapoškodzovanie 11/26 [i] 09:40 Milujem Slovensko [i] 11:05 Nikto nie je dokonalý [i] 12:10 Reportéri [i] 12:40 Autosalón [i] 13:10 On air [i] 13:35 Toskánska vášeň 8/12 [i] 15:15 Generál mama [i] 16:45 Hlavne, že sa máme radi: Panenka [i] 17:15 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Bylinky [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:15 Posledný pekný deň [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Poctivé dievča [i] 00:25 Generál mama [i] 02:00 Posledný pekný deň [i] 03:30 Správy RTVS "N" [i] 04:10 Poctivé dievča [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 08:55 Zem - planéta ľudí: Trávnate pastviny - korene moci [i] 09:45 Ambulancia: Bez okuliarov [i] 10:15 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:45 Mama to vie najlepšie [i] 11:10 Strom života [i] 11:30 Trieda 9.A [i] 12:05 5 minút po dvanástej: BEZ NENÁVISTI NA INTERNETE [i] 13:05 Slováci vo svete 2012: Slovinsko [i] 13:30 Blízki cudzí ľudia [i] 14:55 Kapura [i] 15:40 Farmárska revue [i] 16:00 Test magazín [i] 16:15 Senior klub [i] 16:45 Medveď;Pytačky [i] 18:00 Na ceste II.: Na ceste po Sydney [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Veselé vtáčie rozprávky [i] 18:40 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 18:50 Kultúrna pasovačka [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Národnostné správy [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Najväčšie poklady sveta: Sopky sveta [i] 20:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Romana Poláka [i] 21:10 Kinorama [i] 21:40 Moje čučoriedkové noci [i] 23:10 Československý filmový týždenník [i] 23:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 05:45 Pocahontas 2: Cesta do nového sveta [i] 07:15 My Little Pony [i] 07:40 Monsuno [i] 08:05 Superkočky v akcii [i] 10:25 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. 12/12 [i] 11:20 Honba za Klenotom Nílu [i] 13:50 Stoj, lebo mamička vystrelí! [i] 15:50 Policajtka [i] 18:00 Vylomeniny [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Gulliverove cesty [i] 22:25 Van Helsing [i] 01:15 Prípad nevernej Kláry [i] 03:10 KRIMI 03:35 87.okrsok: Postrach [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Diagnóza: Vražda VI. [i] 06:55 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 Policajt z L.A. 33,34 [i] 10:10 Očovské pastorále [i] 12:10 M*A*S*H 33,34,35,36 [i] 14:25 Mladý Billy Young [i] 16:20 Zlatá horúčka [i] 18:10 30 prípadov majora Zemana: Kvadratúra ženy - 1958 15 [i] 19:50 DA VINCI [i] 20:30 Na hrane temnoty [i] 22:55 Mafstory: Zákerný boss [i] 23:25 Haló 12/12 [i] 00:10 Mafstory: Kokaín [i] 01:05 Blázni v Amerike 10 [i] 01:35 Otec na prenájom 12,13/13 [i] 02:15 Otec na prenájom 1,2,3/13 [i] 03:20 Griffinovci V. 7,8 [i] 03:40 American Dad III. 8,9 [i] 04:00 Liga snov 1,2,3/6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedkyně VI. 2 [i] 07:30 Pán času V. 9 [i] 08:25 Pán času V. 10 [i] 09:25 Star Trek: Stanice Deep Space Nine VI. 18 [i] 10:20 Star Trek: Stanice Deep Space Nine VI. 19 [i] 11:15 Tarzan: The Epic Adventures 2 [i] 12:10 Merlin IV. 7 [i] 13:05 Ztracený svět I. 5 [i] 14:00 Posel ztracených duší IV. 10 [i] 14:55 Dr. House VII. 6 [i] 15:50 Dr. House VII. 7 [i] 16:45 Ten, kdo tě chrání III. 1 [i] 17:40 Ten, kdo tě chrání III. 2 [i] 18:35 Posel ztracených duší IV. 11 [i] 19:30 Tajemná Calenda I. 10 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 23 [i] 21:50 Jak prosté I. 12 [i] 22:45 Hannibal I. 9 [i] 23:40 Doktorka podsvětí I. 11 [i] 00:35 Doktorka podsvětí I. 12 [i] 01:30 Jak prosté I. 12 [i] 02:25 Hannibal I. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 14 [i] 06:00 Jak se to dělá: Kukuřičné placky/klikové hřídele/letadla do buše/kola jízdních kol [i] 06:25 Opravna vraků: Londýnský autoservis 11 [i] 07:15 Pátá rychlost 5 [i] 07:45 Pátá rychlost 6 [i] 08:10 Megastavitelé: Jak vyrobit mořské vlny [i] 09:05 Impozantní lodě: Umiak I [i] 09:55 Králové aukcí: Souprava na upíry [i] 10:25 Králové aukcí: Ruční dělo [i] 10:50 Králové aukcí: Růžový Cadillac [i] 11:15 Králové aukcí: Kniha Johna Hancocka [i] 11:40 Králové aukcí: Kulečníkový stůl Rolling Stones [i] 12:10 Králové aukcí: Rubínový náhrdelník [i] 12:35 Králové aukcí: Meč z Iwodžimy [i] 13:05 Králové aukcí: Měřič lásky [i] 13:30 Mimořádné projekty: Stavba nejdelšího mostu v Srbsku [i] 14:25 Nejlepší světová pětka: Nejlepších pět megalodí světa [i] 15:20 Skvělé špinavé stroje 2 [i] 16:15 Pátá rychlost 6 [i] 17:10 Americký chopper: Rozbouřené vody [i] 18:05 Bořiči mýtů: Operace Valkýra [i] 19:00 Jak se to dělá: Brusné kotouče, kompost, žaluzie a mléko [i] 19:30 Jak se to dělá: Motocykly/Hliněné dýmky/Bubenické paličky/Píšťaly [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: Souboj v Chicagu [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích: Machr Ton [i] 21:00 Králové aukcí: Růžový Cadillac [i] 21:30 Králové aukcí: Kniha Johna Hancocka [i] 22:00 Vystopuj mě, když to dokážeš [i] 23:00 Odvážlivci: Návrat lidského pavouka [i] 00:00 Přestavba Japonska: Supervlak [i] 00:30 Přestavba Japonska: Návrat japonských K vozů [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Souboj v Chicagu [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích: Machr Ton [i] 01:50 Králové aukcí: Růžový Cadillac [i] 02:20 Králové aukcí: Kniha Johna Hancocka [i] 02:50 Vystopuj mě, když to dokážeš [i] 03:45 Odvážlivci: Návrat lidského pavouka [i] 04:40 Americký chopper: Rozbouřené vody [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Malý televizní kabaret [i] 06:40 Tajemství nových dinosaurů: Domove, drahý a jediný 7/15 [i] 07:05 Dobrodružství Charlotty a Henryho [i] 08:30 O Terezce a paní Madam [i] 09:15 Fišpánská jablíčka [i] 10:15 Hercule Poirot [i] 11:05 Byli jednou dva písaři "60" Anatomie 6/10 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Pohádka o lidské duši [i] 14:00 Vřesový trůn [i] 15:05 Divá Bára [i] 16:20 Kruh [i] 17:35 Náhrdelník: Intrika 3/12 [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Televizní legendy [i] 21:10 Slavné parodie [i] 22:07 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:10 Fanfán Tulipán [i] 23:50 Rychlejší než vlastní stín [i] 01:30 Sváteční slovo spisovatelky a výtvarnice Janky Procházkové [i] 01:45 Bolkoviny [i] 02:35 Zazpívat si [i] 03:05 Bílá místa [i] 03:40 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 04:10 Babička [i] 04:45 Manéž Bolka Polívky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Počesku [i] 05:30 Cesty víry: Třetí varianta [i] 06:00 Přežít! [i] 06:45 Poslední dny SSSR [i] 07:40 Chcete je? [i] 07:45 Artmix [i] 08:40 Divadlo žije! [i] 09:05 Vlastní cestou [i] 09:15 Úsměvy "60" Jaromír Hanzlík nám tentokrát nabídne pohled na soužití divadla a televizního média. Režie P. Vantuch [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:20 Úsměvy Valašského Slavína "60" Nejznámější písničky z [i] 10:55 Folklorika [i] 11:25 Modrá tajemství [i] 12:20 Bohemia Incognita [i] 12:35 Průzkum umění: Auguste Clésinger a Gustave Courbet 2/5 [i] 13:30 Dozorkyní ve Státech 1/2 [i] 14:20 Galerie umění II: Belvedere: Klimtova láska 11/13 [i] 14:50 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 15:10 Copak bych vám lhal? [i] 15:40 Svět zázraků [i] 16:10 Kamera na cestách: Seychely, ráj uprostřed Indického oceánu [i] 17:05 Zázračná planeta: Podivuhodné přírodní úkazy 2/2 [i] 18:00 Anulka a pan Pětiočko [i] 18:45 Večerníček "60" Byla jednou koťata [i] 18:55 Byl jednou jeden... člověk: Byla jednou jedna Země 1/26 [i] 19:20 Maxova dobrodružství 3/11 [i] 19:40 Pat a Mat se vrací 20:00 Mýty a fakta historie: Hrobka faraóna [i] 20:55 Ahoj, Ostravo! [i] 21:50 Poprvé aneb střípky ze života [i] 22:35 Rok ďábla [i] 00:10 Na stojáka [i] 00:35 Adamova jablka [i] 02:10 Doba měděná [i] 03:05 Navždy svoji 3/6 [i] 03:50 Zpověď muže, který 37 let žil s mužem [i] 04:05 Blues ze Staré Pekárny [i] 04:50 Omega [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:15 Oggy a Škodíci [i] 06:35 Looney Tunes: Úžasná Show 14 [i] 07:00 Taz - mania III 23 [i] 07:25 Spiderman 10 [i] 07:45 Batman: Odvážný hrdina II 28 [i] 08:15 Želvy Ninja VIII 7 [i] 08:40 Tajemství kruhu 11 [i] 09:30 Zloději času [i] 11:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Král Šumavy [i] 14:05 Až tak moc tě nežere [i] 16:20 Medailón [i] 17:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Babicovy dobroty: Speciality [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Šifra mistra Leonarda [i] 23:00 Nezvratný osud 4 [i] 00:20 Sedm hříchů 1/2 [i] 01:45 Novashopping 02:20 Až tak moc tě nežere [i] 04:20 Volejte Novu [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:40 Chima: Bitva začíná 1/2 [i] 07:10 Mickeyho klubík II: Mickeyho zpráva z Marsu 35 [i] 07:40 M*A*S*H 199 [i] 08:15 Autosalon [i] 09:30 Columbo: Semínko pochyb [i] 11:05 Hledá se Nemo [i] 13:15 Plán hry [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru V: Smrtelná bylina [i] 18:00 Reportéři na vaší straně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Mumie [i] 22:55 Cesta smrti [i] 01:05 40 dnů a 40 nocí [i] 03:05 Volejte Věštce [i] 04:45 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Na streche [i] 06:00 SEDEM s r.o. [i] 06:40 Skrytá vášeň 148/188 [i] 07:25 Dokonalý svet 11/16 [i] 08:50 Úbohá Nasťa 122 [i] 09:40 Veštiareň [i] 10:40 Danielle Steelová: Tlkot srdca [i] 12:40 Lovkyňa záhad: Tiene [i] 14:30 Blízko smrti [i] 16:10 Larina voľba 168 [i] 17:05 Skrytá vášeň 149/188 [i] 18:00 Inga Lindströmová: Farma pri Mälarskom jazere [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Tajomstvo bielej holubice [i] 21:55 Katie Ffordeová: Slávnostný okamih [i] 23:50 Hlava nehlava [i] 01:50 Lovkyňa záhad: Tiene [i] 03:10 Proroctvo Fatimských rytierov [i] 04:40 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Děkan Spanley [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Pinocchio 3000 [i] 13:35 Tristan a Isolda [i] 15:50 Milosrdné lži [i] 18:30 Můj soused zabiják [i] 20:15 Závěť [i] 22:25 Nejlepší z Brooklynu [i] 00:40 Sejměte Cartera [i] 02:20 Evilenko [i] 04:15 Každý chce být Ital [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:00 Snooker [i] 13:00 Cyklistika [i] 15:00 Tenis [i] 17:00 Tenis [i] 17:15 Tenis [i] 19:00 Plochá dráha [i] 22:00 Jezdectví [i] 22:15 Jezdectví [i] 23:30 Snooker [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:00 Tenis [i] 01:45 Tenis [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vraždy v Midsomeru 11: Hlasy ze záhrobí 7 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 12: Osudná třináctá jamka 1 [i] 10:00 Bratři a sestry 2: Nebezpečné známosti 11 [i] 11:00 Bratři a sestry 2: Kompromisy 12 [i] 12:00 Bratři a sestry 2: Strach z odloučení 13 [i] 13:00 Bratři a sestry 2: Dvojitý negativ 14 [i] 14:00 Bratři a sestry 2: Morální riziko 15 [i] 15:00 Super cyklón [i] 17:00 Zničující střet [i] 19:00 Prozíravost 1: Stín 9 [i] 20:00 Prozíravost 1: Světlo 10 [i] 21:00 Vše o Adamovi [i] 23:00 Dobrá manželka 4: Výzva K Vyšetřování 17 [i] 00:00 Skandál 2: Zhrzená žena 20 [i] 01:00 Dvojník [i] 02:40 Zničující střet [i] 04:20 Agentura Jasno 4: Adrenalinoví blázni 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Hydrotech 2 [i] 06:00 Život 1 [i] 07:00 Země z ptačí perspektivy: Severní Amerika 1 [i] 08:00 Nejteplejší místo na Zemi 3 [i] 09:00 Jak vznikla Země 19 [i] 10:00 Země pod vodou [i] 11:05 Rybaření na chalupě: Hebridy 2 [i] 12:05 Podzemí měst 13 [i] 13:00 Americké aukce 1 [i] 13:30 Americké aukce 2 [i] 14:00 Penn a Teller: Oblafni mě! 1 [i] 15:05 Bunkry pro soudný den 1 [i] 16:00 Arktidou s Brucem Parry: Aljaška 3 [i] 17:00 Katastrofa: Náraz asteroidu 3 [i] 17:55 Nejteplejší místo na Zemi 3 [i] 18:55 Utajený Šéf 5 [i] 19:55 Problémové děti 3 [i] 21:00 Největší Loupeže Británie: Knightsbridge 6 [i] 22:00 Pravdivé Příběhy 9 [i] 23:00 Americké aukce 1 [i] 23:30 Americké aukce 2 [i] 00:00 Penn a Teller: Oblafni mě! 1 [i] 01:05 Bunkry pro soudný den 1 [i] 02:00 Rekonstrukce zločinu 7 [i] 02:55 Pravdivé Příběhy 9 [i] 03:50 Arktidou s Brucem Parry: Aljaška 3 [i] 04:45 Nejteplejší místo na Zemi 3 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Moneyball [i] 08:10 Filmy a filmové hvězdy V. 23 [i] 08:40 Šmoulové [i] 10:20 Solaris [i] 11:55 O tváři: Supermodelky tehdy a nyní