Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Búrlivé víno [i] 09:40 HORÚCA KRV II. [i] 10:50 Panika vo vzduchu [i] 12:40 Mentalista I. 2/23 [i] 13:40 Odložený prípad V. 9/18 [i] 14:40 Monk VII. 13/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa III. 19/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 19/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 REFLEX [i] 17:55 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:40 AKČNÝ PIATOK: Policajti na baterky [i] 23:30 AKČNÝ PIATOK: Agent bez mena [i] 01:15 Myšlienky vraha V. 14/23 [i] 01:55 Panika vo vzduchu [i] 03:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 19/24 [i] 04:05 Myšlienky vraha V. 14/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:05 Počasie [i] 06:10 Dve tváre Anny 25/60 [i] 06:55 Helenine oči 3/18 [i] 07:35 Správy RTVS [i] 08:20 Góly - body - sekundy [i] 08:30 Počasie [i] 08:35 Reportéri [i] 09:05 Duel [i] 09:35 5 proti 5 [i] 10:25 District IV.: Diabol v nás 2/22 [i] 11:05 Sila lásky V. 122 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Dámsky klub [i] 13:55 Nebíčko v papuľke: Čierny Balog [i] 14:45 Dve tváre Anny 25/60 [i] 15:35 Sila lásky VI. 134 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Milujem Slovensko [i] 21:30 Policajti z centra: Utečenci 10/14 [i] 22:30 Americká krása [i] 00:25 District IV.: Diabol v nás 2/22 [i] 01:10 Helenine oči 3/18 [i] 01:55 Americká krása [i] 03:50 Sila lásky V. 122 [i] 04:40 Sila lásky VI. 134 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Polícia [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Banícke rozprávky: Banícke šťastie [i] 09:00 Táraninky: Atletika [i] 09:10 Nákazlivá rakovina [i] 10:00 V doline píska JOY [i] 10:20 Parári [i] 10:35 Rómsky magazín [i] 11:05 Fokus právo [i] 11:40 Svet zvierat II.: Roztomilí vlamači [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:35 Zábava liptovských remeselníkov [i] 13:05 Mama to vie najlepšie [i] 13:30 Večer pod lampou [i] 16:05 Tvárou v tvár [i] 16:35 Eurovirtuál - Ondrej Demo [i] 16:55 Fokus rodina [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Encyklopédia slov.obcí: Kechnec [i] 18:00 Extrémne v horách [i] 18:30 Večerníček: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 18:35 Ovce.sk [i] 18:40 Profesionál [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Zem - planéta ľudí: Trávnate pastviny - korene moci [i] 20:50 Família: Família - Julka [i] 21:20 Kino na Dvojke: Šofér slečny Daisy [i] 22:55 Góly - body - sekundy [i] 23:00 Počasie [i] 23:05 Bratislavské jazzové dni 2012: Dianne Reeves(USA) [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 07:10 Súdna sieň: Nie je to tvoja krv [i] 08:20 Súdna sieň: Chorobná žiarlivosť [i] 09:25 Panelák: Sedmokrásky [i] 10:30 ZLODEJI DETÍ: Priznanie 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:50 Súdna sieň: Deti bezdomovcov [i] 15:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. 4 [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 SÚDNA SIEŇ: Facky v kabinete [i] 18:00 Výmena [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Osudný pád [i] 21:40 VIP Nákupné maniačky [i] 23:25 Prípad nevernej Kláry [i] 01:30 Honba za Klenotom Nílu [i] 03:50 Kde je ukrytá pravda [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Diagnóza: Vražda VI. [i] 06:55 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 V uliciach San Francisca 8,9 [i] 10:40 Kutyil s.r.o. 9 [i] 11:30 Špinavé dedičstvo [i] 13:30 M*A*S*H 32 [i] 14:00 Akty X II. 7 [i] 15:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 6 [i] 16:15 Simpsonovci X. 13,14 [i] 17:15 Kutyil s.r.o. 10 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 12 [i] 19:00 Profesionáli II.: Poslankyňa 14 [i] 20:00 Deň a Noc 102 [i] 20:30 Policajtka [i] 22:45 30 prípadov majora Zemana: Kvadratúra ženy - 1958 15 [i] 00:25 Psychopat [i] 02:15 Posledný nindža [i] 03:40 Thelma a Louise [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedkyně VI. 7 [i] 07:30 Sestra Hawthornová III. 4 [i] 08:25 Drzá Jordan VI. 8 [i] 09:20 Ten, kdo tě chrání II. 4 [i] 10:15 Ztracený svět II. 14 [i] 11:10 Tarzan: The Epic Adventures 13 [i] 12:05 Sestra Hawthornová III. 5 [i] 13:00 Ten, kdo tě chrání II. 4 [i] 13:55 Posel ztracených duší V. 10 [i] 14:50 Tarzan: The Epic Adventures 14 [i] 15:45 Na lodi II. 7 [i] 17:20 Ztracený svět II. 15 [i] 18:15 Ten, kdo tě chrání II. 5 [i] 19:10 Posel ztracených duší V. 11 [i] 20:05 Drzá Jordan VI. 9 [i] 21:00 Rudá vdova I. 4 [i] 21:55 MUŽI V ČERNÉM II 1 [i] 23:40 House Viii. 3 [i] 00:35 Rudá vdova I. 4 [i] 01:30 MUŽI V ČERNÉM II 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 13 [i] 06:00 Jak se to dělá: Vábničky na zvěř/majonéza/ žiletky/ochranný žiletkový strojek [i] 06:25 Rození obchodníci: Frogeye Sprite [i] 07:15 Americký chopper: Obří dieselová motorka [i] 08:10 Nebezpečné rybaření: Vancouver [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Žádný podvrh [i] 09:30 Bitvy o zavazadla 5 [i] 09:55 Nutné k přežití: Sierra Nevada [i] 10:50 Jak to dělají? 8 [i] 11:15 Jak se to dělá: Baterie/plechovky/ optické čočky [i] 11:40 Mimořádné projekty: Město v pyramidě [i] 12:35 Pátá rychlost 9 [i] 13:05 Pátá rychlost 10 [i] 13:30 Auto budoucnosti: Karosérie [i] 14:25 Rození obchodníci: Triumph Stag [i] 15:20 Bořiči mýtů: Speciál s diváky - část 2 [i] 16:15 Králové aukcí: Kulečníkový stůl Rolling Stones [i] 16:45 Bitvy o zavazadla 5 [i] 17:10 Nebezpečné rybaření: Aljaška [i] 18:05 Nutné k přežití: Horské hřbety Aljašky [i] 19:00 Jak se to dělá: Bubny konga, pokovování a knoflíky [i] 19:30 Jak se to dělá: Profesionální hokejové hole/ pobronzované dětské botičky /šlapadla [i] 20:00 Nebezpečné lety: Úniková cesta [i] 21:00 Přísně tajné – havárie letadel: Terorismus [i] 22:00 Rození obchodníci: Velká Británie [i] 23:00 Rychlokurz: Selhání brzd [i] 23:30 Rychlokurz: Kluci závodníci [i] 00:00 Zvědavost: Jak získala Amerika svůj tvar? [i] 00:55 Nebezpečné lety: Úniková cesta [i] 01:50 Přísně tajné – havárie letadel: Terorismus [i] 02:50 Rození obchodníci: Velká Británie [i] 03:50 Rychlokurz: Selhání brzd [i] 04:20 Rychlokurz: Kluci závodníci [i] 04:45 Jak se to dělá: Nafukovací záchranné pomůcky/Brailleův psací stroj/Cella z uhlíkových vláken [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů: Mužné umění 18/26 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:29 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Finley požární autíčko 15/39 [i] 09:20 Neobyčejné životy [i] 10:20 Rub a líc víry [i] 11:05 Život na zámku "60" Neposkvrněné početí 22/52 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:40 Z Divadélka pod věží [i] 15:40 Toulavá kamera ochutnává Česko [i] 16:10 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:05 Malá farma: Přeštické masíčko [i] 17:25 Besipky: Náraz v padesátce [i] 17:30 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj AD - "60" Dobrý skutek 21/22 [i] 20:55 13. komnata Anife Vyskočilové [i] 21:23 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Všechnopárty [i] 22:05 Král zábavy Vladimír Menšík [i] 23:00 Kriminálka Paříž: Krásnější než já 57/62 [i] 23:50 Deník doktorky III 5/8 [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Sama doma - [i] 02:35 Banánové rybičky [i] 03:00 Pořád se něco děje [i] 03:25 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Chcete mě? [i] 05:35 Zeměpis světa: Korálové útesy [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Coimbra [i] 09:00 Šumné stopy Izrael - Alfred Neumann [i] 09:30 Galerie umění II 10/13 [i] 09:55 Tibet: Vražda ve sněhu [i] 10:50 Návraty dokumentaristů: Daniela [i] 11:15 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 11:35 Na plovárně se Štěpánem Marešem [i] 12:05 Folklorní výlety [i] 12:35 Čmelák [i] 12:45 Chcete mě? [i] 13:10 Zeměpis světa: Vulkány [i] 13:30 Království divočiny: Bratrstvo tajemných mangust 1/8 [i] 14:05 Zásnuby v hlubinách oceánu [i] 14:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:40 Příběhy zbraní: AK-47 [i] 16:30 Film 2013 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" Byla jednou koťata [i] 18:55 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Plán útěku 26/26 [i] 19:20 Herkules: Herkules a pramen Kanatus 63/65 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Zázračná planeta: Podivuhodné přírodní úkazy 2/2 [i] 20:55 Vesmír II.: Jak zastavit Armagedon 8/12 [i] 21:45 Velikáni filmu: Robert Redford [i] 23:30 ČT Live - Rangers - Plavci [i] 00:25 Zpověď muže, který 37 let žil s mužem [i] 00:40 Pološero - Nerovný boj [i] 01:05 Divadlo žije! [i] 01:35 Stopy, fakta, tajemství [i] 02:00 Evropa dnes [i] 02:30 Průzkum umění 1/5 [i] 03:20 Klíč - AD [i] 03:45 Postřehy odjinud [i] 03:50 Blues ze Staré Pekárny [i] 04:30 Aj, stojím u dveří a tluku [i] 04:55 Chrámy v zemi bez víry [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2424 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Museum našeho manželství 422 [i] 11:00 Dva a půl chlapa II 19 [i] 11:25 Zpátky do školy III: Srovnávací ekologie [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Jsem do tebe blázen II 8 [i] 13:00 Ten, kdo tě chrání 18 [i] 13:55 Třetí hlídka II 7 [i] 14:50 Beze stopy 6 [i] 15:40 Dr. House II 9 [i] 16:35 Dva a půl chlapa II 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami II: Paparazzi [i] 18:35 Ulice 2425 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Fantomas [i] 22:15 Na pokraji smrti [i] 23:55 Push [i] 01:50 Novashopping 02:25 Vabank [i] 03:15 Áčko: Živím se vlastním tělem [i] 03:55 Kolotoč [i] 04:35 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Nikdo není dokonalý [i] 06:20 Policie Hamburk V: Horké zboží 9 [i] 07:20 Kutil Tim IV: Nahá pravda 20 [i] 07:50 M*A*S*H 199 [i] 08:40 Prostřeno! [i] 09:35 To je vražda, napsala III: Vražda v mollové tónině 14 [i] 10:40 Julie Lescautová VI: Otcovský instinkt 5 [i] 12:40 Policie Hamburk V: Hoteloví zloději 10 [i] 13:40 Walker, Texas Ranger VIII: Chopit se příležitosti 10 [i] 14:40 Siska I: Ženich na dožití 5 [i] 15:55 Rosamunde Pilcher: Láska navzdory celému světu [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Vraždy v Midsomeru XV: Škola vražd 6 [i] 22:20 Show Jana Krause [i] 23:20 Test [i] 01:45 Hory mají oči [i] 03:50 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Skrytá vášeň 147/188 [i] 06:15 Rebeli II. 11-12/225 [i] 08:10 Zakázaná vášeň 93/140 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Perla Orientu - NOVÝ SERIÁL 5-6 [i] 12:20 Tisíc a jedna noc 123 [i] 13:10 SULTÁN [i] 14:25 Rozprávkovo bohaté 14/18 [i] 15:15 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 1/22 [i] 16:00 Teresa 33/152 [i] 16:55 Skrytá vášeň 148/188 [i] 17:50 Tisíc a jedna noc 124 [i] 18:50 Čarodejnice IV. 5/22 [i] 19:50 Smotánka [i] 20:30 Blízko smrti [i] 22:10 Danielle Steelová: Tlkot srdca [i] 00:10 Krvavý zločin [i] 01:40 Proroctvo Fatimských rytierov [i] 03:10 Čarodejnice IV. 5/22 [i] 03:50 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 1/22 [i] 04:35 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Obyčejní hrdinové [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Fanoušci [i] 13:45 Nowhere Boy [i] 15:35 Svět zítřka [i] 17:20 Transamerika [i] 19:10 Každý chce být Ital [i] 21:00 Cesta [i] 22:50 Evilenko [i] 00:45 22 výstřelů [i] 02:40 2 dny v Paříži [i] 04:20 Svítání [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 12:30 Tenis [i] 13:00 Tenis [i] 19:00 Tenis [i] 19:30 Cyklistika [i] 20:30 Tenis [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Tenis [i] 00:55 Sports Excellence [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Smrtelné setkání [i] 08:20 Dobrá manželka 2: Dobré jméno 4 [i] 09:20 Bratři a sestry 2: Dvojitý negativ 14 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 12: Pomsta špionů 3 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 2: Podvod 3 [i] 13:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk v lunaparku 4 [i] 14:20 Dobrá manželka 2: VIP služby 5 [i] 15:20 Bratři a sestry 2: Morální riziko 15 [i] 16:20 Prozíravost 1: Stín 9 [i] 17:20 Prozíravost 1: Světlo 10 [i] 18:20 Kauzy podle Kate 2: Úkryt 5 [i] 19:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk jde do blázince 5 [i] 20:20 Agentura Jasno 4: Zmatek od začátku do konce 15 [i] 21:20 Prozíravost 1: Stín 9 [i] 22:20 Prozíravost 1: Světlo 10 [i] 23:20 Skandál 2: Zhrzená žena 20 [i] 00:20 Dobrá manželka 4: Výzva K Vyšetřování 17 [i] 01:20 Kauzy podle Kate 2: Úkryt 5 [i] 02:20 Dobrá manželka 2: VIP služby 5 [i] 03:20 Agentura Jasno 4: Zmatek od začátku do konce 15 [i] 04:15 Smrtelné setkání [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Hydrotech 1 [i] 06:00 Top 10 - Architekti 1 [i] 06:30 Top 10 - Architekti 2 [i] 07:00 Univerzita Vševědoucna 1 [i] 08:00 Jimmova farma - Farmářské historky: Někdo má víru, jiný vepře 5 [i] 08:35 Jimmova farma - Farmářské historky: Pořiďte si farmu přímo v Londýně 6 [i] 09:10 Sedm podob manželství [i] 10:15 Zvláštní jedlíci 5 [i] 11:15 Utajený Šéf - USA 8 [i] 12:05 Vášnivý jedlík 19 [i] 12:30 Vášnivý jedlík 20 [i] 13:00 Deratizátor 7 [i] 13:30 Deratizátor 8 [i] 14:00 Jurské Bojiště 4 [i] 15:00 Podzemí měst 9 [i] 16:00 Podzemí měst: Podzemí městí 10 [i] 17:00 Vášnivý jedlík uvádí 1 [i] 17:30 Vášnivý jedlík uvádí 2 [i] 18:00 Vesmír 15 [i] 19:00 Objevy starověku 15 [i] 20:00 Jurské Bojiště 5 [i] 21:00 Hydrotech 2 [i] 22:00 Pravdivé Příběhy 10 [i] 23:00 Předvoj 1 [i] 00:00 Nejtěžší podmínky: Sestrou v Mexiku 3 [i] 01:00 Jednotka pro vyšetřování nehod 4 [i] 01:30 Jednotka pro vyšetřování nehod 5 [i] 02:00 Vesmír 15