TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Modré z neba [i] 10:50 Búrka meteorov [i] 12:40 Mentalista I. 1/23 [i] 13:40 Odložený prípad V. 8/18 [i] 14:40 Monk VII. 12/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa III. 18/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 18/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 REFLEX [i] 17:55 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:40 HORÚCA KRV II. [i] 23:05 Nočné Televízne noviny [i] 23:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 18/24 [i] 00:25 Monk VII. 12/16 [i] 01:10 Odložený prípad V. 8/18 [i] 01:55 Hrozba z temnoty IV. 17-18/22 [i] 03:15 Mentalista I. 1/23 [i] 04:00 Bez servítky [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 06:00 Počasie [i] 06:05 Dve tváre Anny 24/60 [i] 06:50 Helenine oči 2/18 [i] 07:35 Správy RTVS [i] 08:15 Góly - body - sekundy [i] 08:30 Počasie [i] 08:35 Občan za dverami [i] 09:05 Duel [i] 09:35 5 proti 5 [i] 10:25 District IV.: Jack sa vracia 1/22 [i] 11:10 Sila lásky V. 121 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Dámsky klub [i] 14:10 Hurá do záhrady [i] 14:45 Dve tváre Anny 24/60 [i] 15:35 Sila lásky VI. 133 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Toskánska vášeň 8/12 [i] 21:40 Reportéri [i] 22:10 Piráti - stratený poklad: Odvážne ženy 3/8 [i] 23:20 District IV.: Jack sa vracia 1/22 [i] 00:05 Inšpektor Rocca IV: Veľká láska [i] 01:50 Piráti - stratený poklad: Odvážne ženy 3/8 [i] 03:00 Helenine oči 2/18 [i] 03:45 Sila lásky V. 121 [i] 04:30 Sila lásky VI. 133 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 09:00 Táraninky: Autobusy [i] 09:05 Noc v archíve: Láska, bože láska... [i] 10:05 Trezor: Najlepšie roky Janka Francisciho [i] 10:30 Maďarský magazín [i] 11:00 Fokus spotrebiteľ [i] 11:35 Fotografia: Inscenovaná fotografia [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Jitka a Jana [i] 13:10 Polícia [i] 13:20 Profesionál [i] 13:40 Obete páchateľmi [i] 14:10 Luník IX. [i] 15:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku - Dvojičkovo [i] 15:40 Senior klub-magazín [i] 16:05 Rómsky magazín [i] 16:35 Na zelenej linke alebo Neseparujte sa - SEPARUJTE! [i] 16:55 Fokus právo [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Encyklopédia slov.obcí: Župčany [i] 18:00 Svet zvierat II.: Roztomilí vlamači [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 18:40 Halali [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Nákazlivá rakovina [i] 20:50 V doline píska JOY [i] 21:10 Parári [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Počasie [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Večer pod lampou [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Samostatný [i] 08:45 Súdna sieň: Mladé ucho [i] 09:50 Panelák: Hriechy minulosti [i] 11:00 Dom snov VI. 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:50 Súdna sieň: Zločinec [i] 15:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. 3 [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 SÚDNA SIEŇ: Rybár [i] 18:00 Výmena [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Sedmokrásky [i] 21:40 ZLODEJI DETÍ: Priznanie 6 [i] 23:15 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. - NOVÉ ČASTI 8 [i] 00:15 Kosti III. 8 [i] 01:10 ZLODEJI DETÍ: Priznanie 6 [i] 02:45 NOVINY TV JOJ 03:15 Zločinné úmysly [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Diagnóza: Vražda VI. [i] 06:55 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 V uliciach San Francisca 6,7 [i] 10:40 Kutyil s.r.o. 8 [i] 11:30 Podporujte svojho šerifa! [i] 13:30 M*A*S*H 31 [i] 14:00 Akty X II. 6 [i] 15:15 V uliciach San Francisca 7 [i] 16:15 Simpsonovci X. 11,12 [i] 17:15 Kutyil s.r.o. 9 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 11 [i] 19:00 Profesionáli II. 13 [i] 20:00 Deň a Noc 101 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 6 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 7 [i] 22:30 Hawaii 5.0 II. 18 [i] 23:30 Hawaii 5.0 14 [i] 00:25 Policajt z L.A. 1/44 [i] 01:25 Simpsonovci X. 12 [i] 01:45 Strach z tmy [i] 03:15 Mŕtva zóna [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedkyně VI. 6 [i] 07:30 Sestra Hawthornová III. 3 [i] 08:25 Drzá Jordan VI. 7 [i] 09:20 Ten, kdo tě chrání II. 3 [i] 10:15 Ztracený svět II. 13 [i] 11:10 Tarzan: The Epic Adventures 12 [i] 12:05 Sestra Hawthornová III. 4 [i] 12:55 Ten, kdo tě chrání II. 3 [i] 13:50 Posel ztracených duší V. 9 [i] 14:45 Tarzan: The Epic Adventures 13 [i] 15:40 Na lodi II. 6 [i] 17:20 Ztracený svět II. 14 [i] 18:15 Ten, kdo tě chrání II. 4 [i] 19:10 Posel ztracených duší V. 10 [i] 20:05 Drzá Jordan VI. 8 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 6 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba IV. 19 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba IV. 20 [i] 23:45 Boj o čas III. 20 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 6 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba IV. 19 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba IV. 20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 12 [i] 06:00 Jak se to dělá: Struhadla na sýr/pálivá omáčka/stříbrné klenoty/ mexické židle [i] 06:25 Rození obchodníci: Range Rover [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro firmu Gladiator Garageworks [i] 08:10 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Evropa [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Stratocaster na prodej [i] 09:30 Bitvy o zavazadla 4 [i] 09:55 Nutné k přežití: Poušť Moab [i] 10:50 Jak to dělají? 7 [i] 11:15 Jak se to dělá: Lakrosové pálky/mražené rybí výrobky/kapesní svítilny/malířské štětce [i] 11:40 Mimořádné projekty: Most přes Beringův průliv [i] 12:35 Jízda: Přidat plyn [i] 13:30 Americký chopper: Nová firma [i] 14:25 Rození obchodníci: BMW 840 [i] 15:20 Bořiči mýtů: James Bond speciál - část 2 [i] 16:15 Králové aukcí: Kniha Johna Hancocka [i] 16:45 Bitvy o zavazadla 4 [i] 17:10 Nebezpečné rybaření: Vancouver [i] 18:05 Nutné k přežití: Sierra Nevada [i] 19:00 Jak se to dělá: Vysoce přesné řezací nástroje, barevné sklo, návěsy [i] 19:30 Jak se to dělá: Sifonové bombičky/preclíky/nůžky/ umělé kluziště [i] 20:00 Cizí předměty v těle: Velké a malé [i] 21:00 Superlidé Stana Leeho: Lidský šrotovač [i] 22:00 Podivná těla 6 [i] 23:00 Nejdůležitější bitvy: Bitva o Pacifik [i] 00:00 Zbraně, které změnily svět: Pistole M1911 [i] 00:55 Cizí předměty v těle: Velké a malé [i] 01:50 Superlidé Stana Leeho: Lidský šrotovač [i] 02:50 Podivná těla 6 [i] 03:50 Nejdůležitější bitvy: Bitva o Pacifik [i] 04:45 Jak se to dělá: Pastelky/Dřevěné kajaky/Sekačky na trávu/Zlaté řetízky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:29 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Finley požární autíčko 14/39 [i] 09:25 Pošta pro tebe [i] 10:25 Objektiv [i] 11:00 Cirkus Humberto "60" Rozhodnutí 9/12 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:55 Z Divadélka pod věží [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Kriminálka Staré Město: Případ červeného hada 4/7 [i] 21:00 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:58 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Komisař Montalbano [i] 23:50 MI5 VIII 3/8 [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:15 Banánové rybičky [i] 01:50 Melodie bílého klavíru [i] 02:35 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Folklorní výlety [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 V peřejích Sun Kosi [i] 09:05 Ve stínu Hory duchů [i] 09:25 Facebook Marka Zuckerberga [i] 10:15 Postřehy odjinud [i] 10:20 Poslední dny SSSR [i] 11:15 Vesmír II.: Kolonizace Marsu 7/12 [i] 12:00 Babylon [i] 12:25 Ze sborovny na trůn [i] 12:40 Cesty víry: Třetí varianta [i] 13:10 Chcete je? [i] 13:15 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 13:45 Putování za vínem: Beira-Dao [i] 14:15 Zázračná planeta: Podivuhodné přírodní úkazy 1/2 [i] 15:10 Jednou nohou v pekle [i] 16:25 Klíč - AD [i] 16:50 Vlastní cestou [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" Byla jednou koťata [i] 18:55 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Souboj s chobotnicí 25/26 [i] 19:20 Herkules: Herkules a krutý mstitel 62/65 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Modrá tajemství [i] 21:00 Svět zázraků [i] 21:25 Přežít! [i] 22:15 Kennedyové: Na prahu války 6/8 [i] 23:00 Krásný ztráty [i] 23:30 Pravá krev III: Potíže 5/12 [i] 00:25 Moje rodina VII: Rozejít se není těžké 8/9 [i] 00:55 Dub Incorporation [i] 01:55 Náš venkov [i] 02:20 Uchem jehly [i] 02:45 Křesťanský magazín [i] 03:15 Nedej se: Břehy pro břehule [i] 03:40 Žijeme s vírou [i] 04:40 V tom kraji bizoním [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2423 [i] 09:50 Gympl s (r)učením omezeným: Správný směr 60 [i] 11:00 Dva a půl chlapa II 18 [i] 11:25 Zpátky do školy III: Geografie globálního konfliktu [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Jsem do tebe blázen II 7 [i] 13:00 Ten, kdo tě chrání 17 [i] 13:55 Třetí hlídka II 6 [i] 14:50 Beze stopy 5 [i] 15:40 Dr. House II 8 [i] 16:35 Dva a půl chlapa II 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami II: Popáleniny [i] 18:35 Ulice 2424 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Museum našeho manželství 422 [i] 21:30 Kriminálka Las Vegas XII 18 [i] 22:20 Noční televizní noviny [i] 22:55 XXX: Nová dimenze [i] 00:40 Smallville IX 12 [i] 01:20 Novashopping 01:55 Vabank [i] 02:45 Áčko: Upsal jsem se sci-fi [i] 03:25 Kolotoč [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk V: Vedlejší účinky 8 [i] 07:20 Kutil Tim IV: Mluv se mnou 19 [i] 07:50 M*A*S*H 198 [i] 08:40 Prostřeno! [i] 09:30 To je vražda, napsala III: Špatné spojení 13 [i] 10:35 Julie Lescautová VI: Klamné zdání 4 [i] 12:40 Policie Hamburk V: Horké zboží 9 [i] 13:40 Walker, Texas Ranger VIII: Bojuj, nebo zemři 9 [i] 14:40 Siska I: Desetiprocentní vyděrači 4 [i] 15:55 Rosamunde Pilcher: Dej, ať je to láska [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 TOP STAR: Petr Janda [i] 21:30 Vařte jako šéf! [i] 22:05 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III: Virtuální láska 13 [i] 23:05 Zákon a pořádek: Los Angeles: Sylmar 4 [i] 00:05 Myšlenky zločince I 7 [i] 01:00 Reportéři na vaší straně [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Máša 39/60 [i] 05:55 Skrytá vášeň 146/188 [i] 06:35 Rebeli II. 9-10/225 [i] 08:35 Zakázaná vášeň 92/140 [i] 09:40 Veštiareň [i] 10:40 Dr. Oz [i] 11:50 Tisíc a jedna noc 122 [i] 12:50 Klient [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 22/22 [i] 16:00 Teresa 32/152 [i] 16:55 Skrytá vášeň 147/188 [i] 17:50 Tisíc a jedna noc 123 [i] 18:40 Čarodejnice IV. 4/22 [i] 19:40 Ja alebo pes [i] 20:30 SULTÁN [i] 21:40 Perla Orientu - NOVÝ SERIÁL 5-6 [i] 23:30 Ally McBealová III. 17/21 [i] 00:25 Sestrička Jackie I. 12/12 [i] 00:55 Adela show [i] 01:30 Čarodejnice IV. 4/22 [i] 02:10 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 22/22 [i] 02:55 L.O.V.E. [i] 03:30 Na streche [i] 04:45 Máša 40/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Nebezpečná sopka [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Kouzelníci [i] 14:00 Poslední čas na lásku [i] 15:45 Fanoušci [i] 17:25 Nowhere Boy [i] 19:10 Svítání [i] 20:50 2 dny v Paříži [i] 22:35 22 výstřelů [i] 00:35 Profesionál [i] 02:05 Rukojmí [i] 03:55 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Formule [i] 09:15 Cestovní vozy [i] 09:45 Jezdectví [i] 10:40 Sports Excellence [i] 10:45 Tenis [i] 11:15 Tenis [i] 12:15 Cyklistika [i] 13:00 Cyklistika [i] 15:00 Tenis [i] 19:00 Tenis [i] 19:30 Box [i] 20:00 Box [i] 21:45 Sports Excellence [i] 22:00 Tenis [i] 23:15 Tenis [i] 00:55 Sports Excellence [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Titanic 2 [i] 08:20 Dobrá manželka 2: Rychlý zvrat 3 [i] 09:20 Bratři a sestry 2: Strach z odloučení 13 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 12: Černá kniha 2 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 2: Transplantace 2 [i] 13:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a obr Dale 3 [i] 14:20 Dobrá manželka 2: Dobré jméno 4 [i] 15:20 Bratři a sestry 2: Dvojitý negativ 14 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 12: Pomsta špionů 3 [i] 18:20 Kauzy podle Kate 2: Podvod 3 [i] 19:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk v lunaparku 4 [i] 20:20 Agentura Jasno 4: Mozkovna 14 [i] 21:20 Dvojník [i] 23:20 Útok dvojhlavého žraloka [i] 01:20 Kauzy podle Kate 2: Podvod 3 [i] 02:20 Dobrá manželka 2: Dobré jméno 4 [i] 03:20 Agentura Jasno 4: Mozkovna 14 [i] 04:15 Titanic 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Hydrotech 13