TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 HORÚCA KRV II. [i] 10:45 Sopka v New Yorku [i] 12:40 Komisár Rex VIII. 17/17 [i] 13:40 Odložený prípad V. 7/18 [i] 14:40 Monk VII. 11/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa III. 17/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 17/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 REFLEX [i] 17:55 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Modré z neba [i] 22:30 Nočné Televízne noviny [i] 23:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 17/24 [i] 23:55 Monk VII. 11/16 [i] 00:45 Odložený prípad V. 7/18 [i] 01:35 Hrozba z temnoty IV. 16/22 [i] 02:15 Dva a pol chlapa III. 17/24 [i] 02:35 Monk VII. 11/16 [i] 03:15 Komisár Rex VIII. 17/17 [i] 04:00 Bez servítky [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Počasie [i] 06:00 Dve tváre Anny 23/60 [i] 06:45 Helenine oči 1/18 [i] 07:30 Správy RTVS [i] 08:15 Góly - body - sekundy [i] 08:30 Počasie [i] 08:35 Autosalón [i] 09:00 Duel [i] 09:35 5 proti 5 [i] 10:20 District III: Do západu slnka [i] 11:05 Sila lásky V. 120 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Dámsky klub [i] 14:10 Taxík [i] 14:45 Dve tváre Anny 23/60 [i] 15:35 Sila lásky VI. 132 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Honba za pokladom Nibellungov [i] 22:10 88 minút [i] 00:00 District III: Do západu slnka [i] 00:40 Honba za pokladom Nibellungov [i] 02:40 Helenine oči 1/18 [i] 03:25 Sila lásky V. 120 [i] 04:15 Sila lásky VI. 132 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibum [i] 08:55 Táraninky: Pohyb [i] 09:00 Osudy slávnych: Národný hriešnik 1/2 [i] 10:10 V zakázanom kráľovstve [i] 10:40 Rusínsky magazín [i] 11:10 Fokus zdravie [i] 11:45 Záchranári - pomoc v núdzi 1/12 [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:50 Šariš [i] 13:20 Žena úspešného muža [i] 14:35 Cesta [i] 15:00 VAT - Veda a technika [i] 15:40 Separé [i] 16:05 Maďarský magazín [i] 16:35 Tempo [i] 16:55 Fokus spotrebiteľ [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Encyklopédia slov.obcí: Šarišské Michaľany [i] 18:00 Fotografia: Inscenovaná fotografia [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 18:40 Táraninky: Jaskyne [i] 18:45 Test magazín [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Luník IX. [i] 20:50 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku - Dvojičkovo [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Počasie [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Na križovatke SK+CZ: Balada pro banditu [i] 23:35 Polícia [i] 23:45 Profesionál [i] 00:00 Autosalón [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:10 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 07:15 Súdna sieň: Zaslepený blázon [i] 08:20 Súdna sieň: Zlá poistka [i] 09:25 Panelák: Čo sa má stať, stane sa [i] 10:30 ZLODEJI DETÍ: Život je krásny 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:50 Súdna sieň: Nájomníčka [i] 15:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. 2 [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 SÚDNA SIEŇ: Matka sa zopsula [i] 18:00 Výmena [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kosti VIII. 23,24/24 [i] 22:30 Vtierka Castle IV. 12 [i] 23:30 Hawaii 5.0 II. 18 [i] 00:30 Hawaii 5.0 14 [i] 01:30 Vtierka Castle IV. 12 [i] 02:25 KRIMI 02:50 NOVINY TV JOJ 03:20 Zločinné úmysly [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Diagnóza: Vražda VI. [i] 06:55 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 V uliciach San Francisca 4,5 [i] 10:40 Kutyil s.r.o. 7 [i] 11:30 Spikesova banda [i] 13:30 M*A*S*H 30 [i] 14:00 Akty X II. 5 [i] 15:15 Letecke katastrofy IX. 6 [i] 16:15 Simpsonovci X. 9,10 [i] 17:15 Kutyil s.r.o. 8 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 10 [i] 19:00 Profesionáli II.: Polícia má talent 12 [i] 20:00 Deň a Noc 100 [i] 20:30 Panelák: Čo sa má stať, stane sa..., Hriechy minulosti [i] 22:50 Planéta bez ľudí 9 [i] 23:45 Črepiny: 2013 - PREMIÉRA [i] 00:35 Špeciálne komando IV. 15 [i] 01:25 Simpsonovci X. 10 [i] 01:45 Mladý Billy Young [i] 03:10 Durhamskí býci [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedkyně VI. 5 [i] 07:30 Sestra Hawthornová III. 2 [i] 08:25 Drzá Jordan VI. 6 [i] 09:20 Ten, kdo tě chrání II. 2 [i] 10:15 Ztracený svět II. 12 [i] 11:10 Tarzan: The Epic Adventures 11 [i] 12:05 Sestra Hawthornová III. 3 [i] 13:00 Ten, kdo tě chrání II. 2 [i] 13:55 Posel ztracených duší V. 8 [i] 14:50 Tarzan: The Epic Adventures 12 [i] 15:45 Na lodi II. 5 [i] 17:20 Ztracený svět II. 13 [i] 18:20 Ten, kdo tě chrání II. 3 [i] 19:15 Posel ztracených duší V. 9 [i] 20:10 Drzá Jordan VI. 7 [i] 21:05 Myšlenky zločince VIII. 6 [i] 22:00 Hannibal I. 9 [i] 22:55 CSI: New York VIII. 6 [i] 23:45 Post Mortem II. 9 [i] 00:40 Hannibal I. 9 [i] 01:35 CSI: New York VIII. 6 [i] 02:30 Post Mortem II. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 11 [i] 06:00 Jak se to dělá: Ozdobná sombrera/zálivky na saláty/kapslové pistole/regenerativní léky [i] 06:25 Rození obchodníci: Mini Moke [i] 07:15 Americký chopper: Elektrická motorka pro společnost Schneider Electric [i] 08:10 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Jihoafrická republika [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Ton má zbraň [i] 09:30 Bitvy o zavazadla 3 [i] 09:55 Nutné k přežití: Deštný prales na Kosta Rice [i] 10:50 Jak to dělají? 6 [i] 11:15 Jak se to dělá: Skleněné lahve/pilky na kov/brankářské masky [i] 11:40 Mimořádné projekty: Americká metra [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Dvě problematické Galaxie [i] 13:30 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Ohňostroj z auta [i] 14:25 Rození obchodníci: VW T2 Panel Van [i] 15:20 Bořiči mýtů: Letadlo na dopravním pásu [i] 16:15 Králové aukcí: Růžový Cadillac [i] 16:45 Bitvy o zavazadla 3 [i] 17:10 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Evropa [i] 18:05 Nutné k přežití: Poušť Moab [i] 19:00 Jak se to dělá: Plastové formy, automatické olejové filtry, kartotéky a foukané sklo [i] 19:30 Jak se to dělá: Písty/malířské válečky/padáky/komíny [i] 20:00 Nutné k přežití: Severní Afrika [i] 21:00 Nutné k přežití: Arizonské Sky Islands [i] 22:00 Dvojí přežití: Dva vrcholy [i] 23:00 Nejsmrtelnější úlovek 16 [i] 00:00 Nebezpečný úlovek – Lovci humrů: Kapitán do nepohody [i] 00:55 Nutné k přežití: Severní Afrika [i] 01:50 Nutné k přežití: Arizonské Sky Islands [i] 02:50 Dvojí přežití: Dva vrcholy [i] 03:50 Nejsmrtelnější úlovek 16 [i] 04:45 Jak se to dělá: Nádobí z varného skla/Mýdlové kostky/Ocelové sudy/Požárnické uniformy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:29 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Finley požární autíčko 13/39 [i] 09:25 Neobyčejné životy [i] 10:20 Byli jednou dva písaři: Likér 5/10 [i] 11:15 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:55 Z Divadélka pod věží [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Neobyčejné životy [i] 21:59 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Tělo jako důkaz: Netlačit na pilu 2/13 [i] 22:45 Profil zločinu: Návrat k půdě 16/18 [i] 23:35 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 00:35 13. komnata Dalibora Gondíka [i] 01:00 Malá farma: Ruční dojení [i] 01:25 AZ-kvíz [i] 01:50 Sváteční slovo spisovatelky a výtvarnice Janky Procházkové [i] 01:55 Banánové rybičky [i] 02:35 Bolkoviny [i] 03:25 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Putování za vínem: Alentejo [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Počesku [i] 08:55 Chcete je? [i] 09:00 Království divočiny: Bratrstvo tajemných mangust 1/8 [i] 09:35 Konvoje 4/4 [i] 10:25 Přežít! [i] 11:15 Vínečko [i] 11:45 Celnice: Mluví Bůh česky/slovensky? [i] 13:15 Modrá tajemství [i] 14:10 Návraty dokumentaristů: Daniela [i] 14:40 Evropa dnes [i] 15:05 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 15:35 Průzkum umění 1/5 [i] 16:25 Moje rodina VII: Rozejít se není těžké 8/9 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" Tuláček [i] 18:50 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Na jižním pólu 24/26 [i] 19:20 Herkules: Herkules a Odyssea 61/65 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kamera na cestách: Seychely, ráj uprostřed Indického oceánu [i] 21:00 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 21:25 Šumné stopy [i] 21:55 Copak bych vám lhal? [i] 22:25 Na stojáka [i] 22:55 Artmix [i] 23:50 Bratři a sestry IV: Zen a umění zdravého žití 6/24 [i] 00:30 Kolik šancí tolik životů [i] 01:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:10 Úsměvy [i] 02:45 Žijeme s vírou [i] 03:45 Zahrada 2005 [i] 04:15 Bílá místa [i] 04:45 Vesnická slavnost na Valašsku [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2422 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Střevíček pro princeznu 421 [i] 11:05 Dva a půl chlapa II 17 [i] 11:25 Zpátky do školy III: Úvod do biologie [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Jsem do tebe blázen II 6 [i] 13:05 Ten, kdo tě chrání 16 [i] 13:55 Třetí hlídka II 5 [i] 14:50 Beze stopy 4 [i] 15:40 Dr. House II 7 [i] 16:35 Dva a půl chlapa II 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami II: Svědek vraždy [i] 18:35 Ulice 2423 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Správný směr 60 [i] 21:25 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:10 Noční televizní noviny [i] 22:40 Úlovek [i] 00:30 Smallville IX 11 [i] 01:10 Novashopping 01:45 Střepiny [i] 02:05 PRÁSK! [i] 02:45 Áčko: Jsme zlatí [i] 03:25 Kolotoč [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk V: Karty nelžou 7 [i] 07:20 Kutil Tim IV: Rozdělený dům 18 [i] 07:50 M*A*S*H 197 [i] 08:40 Prostřeno! [i] 09:30 To je vražda, napsala III: Mrtvý letěl první třídou 12 [i] 10:35 Julie Lescautová VI: Bratři ve zbrani 3 [i] 12:40 Policie Hamburk V: Vedlejší účinky 8 [i] 13:40 Walker, Texas Ranger VIII: Zabiják 8 [i] 14:40 Siska I: Smrt hráčky kostek 3 [i] 15:55 Rosamunde Pilcher: Letní slunovrat 2/2 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů: Dětský domov 195 [i] 21:45 TOP STAR magazín [i] 22:50 Hawaii 5-0 II: Pro dobrou věc 6 [i] 23:50 Právo a pořádek XX: Velký Satan 3 [i] 00:45 Kriminálka Kolín II: Tour de Cologne 9 [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Kriminálka Kolín II: Tour de Cologne 9 [i] 04:20 Jak se staví sen [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Skrytá vášeň 145/188 [i] 06:15 Rebeli II. 7-8/225 [i] 08:10 Zakázaná vášeň 91/140 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Perla Orientu - NOVÝ SERIÁL 3-4 [i] 12:20 Tisíc a jedna noc 121 [i] 13:05 SULTÁN [i] 14:20 Rozprávkovo bohaté 13/18 [i] 15:10 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 21/22 [i] 16:00 Teresa 31/152 [i] 16:55 Skrytá vášeň 146/188 [i] 17:50 Tisíc a jedna noc 122 [i] 18:40 Čarodejnice IV. 3/22 [i] 19:40 Ja alebo pes [i] 20:30 Klient [i] 23:05 Volanie o pomoc [i] 00:45 Sestrička Jackie I. 11/12 [i] 01:15 Adela show [i] 01:50 Čarodejnice IV. 3/22 [i] 02:35 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 21/22 [i] 03:15 L.O.V.E. [i] 03:50 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Legenda o Jiřím a drakovi [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Iluzionista [i] 14:00 Město v ohrožení [i] 15:45 Kouzelníci [i] 17:40 Poslední čas na lásku [i] 19:20 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i] 21:00 Rukojmí [i] 22:55 Profesionál [i] 00:30 Elitní jednotka [i] 02:25 Nevinná [i] 04:00 Dokonalá rasa [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Střelba [i] 09:00 Sports Excellence [i] 09:15 Cyklistika [i] 10:00 Tenis [i] 10:30 Tenis [i] 11:30 Cyklistika [i] 12:30 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 14:00 Tenis [i] 20:00 Tenis [i] 20:30 Cyklistika [i] 21:30 Wednesday Selection [i] 21:35 Jezdectví [i] 22:35 Jezdectví [i] 22:40 Golf [i] 23:40 Golf [i] 00:10 Golf [i] 00:25 Golf [i] 00:30 Jachting [i] 00:35 Wednesday Selection [i] 00:40 Watts [i] 00:55 Sports Excellence [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 V očekávání zázraku [i] 08:20 Dobrá manželka 2: Dvojí riziko 2 [i] 09:20 Bratři a sestry 2: Kompromisy 12 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 12: Osudná třináctá jamka 1 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 2: Uspokojení 1 [i] 13:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a psychotronička 2 [i] 14:20 Dobrá manželka 2: Rychlý zvrat 3 [i] 15:20 Bratři a sestry 2: Strach z odloučení 13 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 12: Černá kniha 2 [i] 18:20 Kauzy podle Kate 2: Transplantace 2 [i] 19:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a obr Dale 3 [i] 20:20 Agentura Jasno 4: Smrt je ve vzduchu 13 [i] 21:20 Útok dvojhlavého žraloka [i] 23:20 Dobrá manželka 4: Výzva K Vyšetřování 17 [i] 00:20 Skandál 2: Zhrzená žena 20 [i] 01:20 Kauzy podle Kate 2: Transplantace 2