TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Búrlivé víno [i] 09:45 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 11:40 Komisár Rex VIII. 15-16/17 [i] 13:40 Odložený prípad V. 6/18 [i] 14:40 Monk VII. 10/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa III. 16/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 16/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 REFLEX [i] 17:55 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:40 HORÚCA KRV II. [i] 23:05 Nočné Televízne noviny [i] 23:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 16/24 [i] 00:25 Monk VII. 10/16 [i] 01:10 Odložený prípad V. 6/18 [i] 01:55 Hrozba z temnoty IV. 15/22 [i] 02:35 Komisár Rex VIII. 15-16/17 [i] 04:00 Bez servítky [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy RTVS "N" [i] 06:00 Počasie [i] 06:05 Dve tváre Anny 22/60 [i] 06:50 Správy RTVS [i] 07:30 Počasie [i] 07:35 Svet v obrazoch [i] 08:00 Duel [i] 08:35 5 proti 5 [i] 09:20 District III: Ella Mae [i] 10:10 Žena na úteku 150 [i] 11:05 Sila lásky V. 119 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:40 Dve tváre Anny 22/60 [i] 15:35 Sila lásky VI. 131 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Nikto nie je dokonalý [i] 21:25 Hlavne, že sa máme radi: Panenka [i] 21:45 Dr.House VIII.: Všetci zomierajú 22/23 [i] 22:30 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Otec 22/24 [i] 23:10 District III: Ella Mae [i] 23:55 Nikto nie je dokonalý [i] 01:05 O 5 minút 12 [i] 02:10 Žena na úteku 150 [i] 03:05 Lesy Slovenska - Klimatická zmena [i] 03:15 Sila lásky V. 119 [i] 04:05 Sila lásky VI. 131 [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop! [i] 08:55 Táraninky: Hory [i] 09:05 Športové ozveny [i] 09:30 Domáce násilie [i] 10:00 Divokí psi [i] 10:35 Národnostný magazín - mix: Mix [i] 11:05 Fokus práca [i] 11:40 60 zabijakov divočiny 16/26 [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Zahrajte mi takúto [i] 13:30 Dozrievanie [i] 15:00 Megakonštrukcie - najextrémnejšia železnica na svete [i] 15:55 Orientácie [i] 16:20 Rusínsky magazín [i] 16:55 Fokus zdravie [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Encyklopédia slov.obcí: Spišský Štvrtok [i] 18:00 Záchranári - pomoc v núdzi 1/12 [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 18:40 Portréty Rómov : Ľudovít [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Veda zločinu: Pochybné dokumenty [i] 20:50 Ambulancia: Bez okuliarov [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Počasie [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Umenie 2013: Vizuálne umenie [i] 22:30 Kinorama [i] 23:00 Colnica alebo Československo po 20 rokoch: Hovorí Boh po slovensky / po česky ? [i] 00:30 Veda zločinu: Pochybné dokumenty [i] 01:20 Správy RTVS "N" [i] 02:05 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 KRIMI 06:00 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Opäť šťastný [i] 08:40 Súdna sieň: Ustráchané deti [i] 09:50 Panelák: Prekliata veštba [i] 11:00 Dom snov VI. 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 14:00 Súdna sieň: Manželstvo na pár dní [i] 15:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. 1/19 [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 SÚDNA SIEŇ: Futbalová hviezda [i] 18:00 Výmena [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Hriechy minulosti [i] 21:40 ZLODEJI DETÍ: Život je krásny 5 [i] 23:15 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. - NOVÉ ČASTI 7 [i] 00:15 Kosti III. 7 [i] 01:10 ZLODEJI DETÍ: Život je krásny 5 [i] 02:40 NOVINY TV JOJ 03:15 Zločinné úmysly [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Diagnóza: Vražda VI. [i] 06:55 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 V uliciach San Francisca 2,3 [i] 10:40 Kutyil s.r.o. 6 [i] 11:30 Zbohom, Sabata [i] 13:30 M*A*S*H 29 [i] 14:00 Akty X II. 4 [i] 15:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 4 [i] 16:15 Simpsonovci X. 8 [i] 16:45 Simpsonovci XXII. 22/22 [i] 17:15 Kutyil s.r.o. 7 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 9 [i] 19:00 Profesionáli II.: Sárin orgazmus 11 [i] 20:00 Deň a Noc 99 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 5 [i] 21:30 Letecke katastrofy IX. 6,7 [i] 23:40 Originály na cestách 1/6 [i] 00:40 Klamári III. 13/13 [i] 01:40 Simpsonovci XXII. 22/22 [i] 02:00 Bat 21 [i] 03:40 Ruský dom [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedkyně VI. 4 [i] 07:30 Sestra Hawthornová III. 1 [i] 08:25 Drzá Jordan VI. 5 [i] 09:20 Ten, kdo tě chrání II. 1 [i] 10:15 Ztracený svět II. 11 [i] 11:10 Tarzan: The Epic Adventures 10 [i] 12:05 Sestra Hawthornová III. 2 [i] 12:55 Ten, kdo tě chrání II. 1 [i] 13:50 Posel ztracených duší V. 7 [i] 14:45 Tarzan: The Epic Adventures 11 [i] 15:40 Na lodi II. 4 [i] 17:20 Ztracený svět II. 12 [i] 18:15 Ten, kdo tě chrání II. 2 [i] 19:10 Posel ztracených duší V. 8 [i] 20:05 Drzá Jordan VI. 6 [i] 21:00 Jak prosté I. 12 [i] 21:55 Doktorka podsvětí I. 10 [i] 22:50 Vražda I. 10 [i] 00:00 Firma I. 9 [i] 00:55 Jak prosté I. 12 [i] 01:50 Doktorka podsvětí I. 10 [i] 02:40 Vražda I. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 10 [i] 06:00 Jak se to dělá 13 [i] 06:25 Rození obchodníci: Jaguár třídy E [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro nadaci Christophera a Dany Reeveových [i] 08:10 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: USA [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Velké terno [i] 09:30 Bitvy o zavazadla 2 [i] 09:55 Nutné k přežití: Evropské Alpy [i] 10:50 Jak to dělají? 5 [i] 11:15 Jak se to dělá: Fotografie/činění kožešin/svářecí elektrody/elektrické housle [i] 11:40 Mimořádné projekty: Transatlantický tunel [i] 12:35 Opravna vraků 13 [i] 13:30 Pátá rychlost 1 [i] 14:25 Rození obchodníci: Ford Sierra Cosworth [i] 15:20 Bořiči mýtů: Olověný balón [i] 16:15 Králové aukcí: Ruční dělo [i] 16:45 Bitvy o zavazadla 2 [i] 17:10 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Jihoafrická republika [i] 18:05 Nutné k přežití: Deštný prales na Kosta Rice [i] 19:00 Jak se to dělá: Čerstvě řezané květiny, lepicí páska, tofu a loterijní losy [i] 19:30 Jak se to dělá: Podkovy/myčky na nádobí/grafitové rybářské pruty/mražená pizza [i] 20:00 Bořiči mýtů: Newtonova houpačka [i] 21:00 Do extrémů: Silnice v džungli [i] 22:00 Nejpodivnější na světě: Vynálezy [i] 23:00 Lidské tělo: dokonalý stroj: Smysly [i] 00:00 Idiot na cestách: Route 66 [i] 00:55 Bořiči mýtů: Newtonova houpačka [i] 01:50 Do extrémů: Silnice v džungli [i] 02:50 Nejpodivnější na světě: Vynálezy [i] 03:50 Lidské tělo: dokonalý stroj: Smysly [i] 04:45 Jak se to dělá: Sirky/Koně z kolotoče/Jemný porcelán/Palivové nádrže [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:29 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Finley požární autíčko 12/39 [i] 09:25 Silvestrovský koktejl [i] 10:20 Kluci v akci [i] 10:55 Slavné historky zbojnické "60" Šobri Jožka [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:40 Hvězdy letí do století [i] 15:40 13. komnata Hany Čížkové [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Zlá minuta [i] 21:30 Dobrá čtvrť "60" Poslední zvonění [i] 22:28 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:30 Tísňová linka [i] 22:55 Hercule Poirot [i] 23:50 Dempsey a Makepeaceová: Muž v červeném kabátě 20/31 [i] 00:35 Na stopě [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Kalendárium [i] 02:10 Sváteční slovo spisovatelky a výtvarnice Janky Procházkové [i] 02:15 Banánové rybičky [i] 02:40 Všechnopárty [i] 03:25 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Krajiny duše Vladimíra Preclíka [i] 05:30 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Náš venkov [i] 09:15 Navždy svoji 3/6 [i] 10:00 Zásnuby v hlubinách oceánu [i] 10:55 Chcete je? [i] 11:00 Nedej se: Břehy pro břehule [i] 11:30 Příběhy zbraní: AK-47 [i] 12:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 13:05 Třistatřicettři [i] 14:00 Vesmír II.: Kolonizace Marsu 7/12 [i] 14:45 Letečtí stíhači v boji: Zabiják stíhaček Zero [i] 15:30 Babylon [i] 16:00 Tibet: Vražda ve sněhu [i] 16:50 Vlastní cestou [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" Tuláček [i] 18:50 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Lovci perel 23/26 [i] 19:20 Herkules: Herkules a školní ročenka 60/65 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji: Smrt japonské flotily [i] 20:50 Stopy, fakta, tajemství [i] 21:20 Na cestě po Ho Či Minově Městě [i] 21:50 Pološero - Nerovný boj [i] 22:20 Chodníky slávy: Kate Winsletová [i] 00:20 Dub Incorporation [i] 01:20 Galerie umění II 10/13 [i] 01:45 Divadlo žije! [i] 02:15 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 02:40 Evropa dnes [i] 03:05 Na plovárně se Štěpánem Marešem [i] 03:35 Bohemia Incognita [i] 03:50 Chcete je? [i] 03:55 Žijeme s vírou [i] 04:55 Slovácká suita [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2421 [i] 09:50 Gympl s (r)učením omezeným: Volný pád 59 [i] 11:00 Dva a půl chlapa II 16 [i] 11:25 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Jsem do tebe blázen II 5 [i] 13:05 Ten, kdo tě chrání 15 [i] 13:55 Třetí hlídka II 4 [i] 14:50 Beze stopy 3 [i] 15:40 Dr. House II 6 [i] 16:35 Dva a půl chlapa II 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami II: Komplikace [i] 18:35 Ulice 2422 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Střevíček pro princeznu 421 [i] 21:25 Víkend: Rodný dům [i] 22:15 Noční televizní noviny [i] 22:45 Vzpomínky 1 [i] 23:30 Nikita II 13 [i] 00:20 Smallville IX 10 [i] 01:00 Novashopping 01:35 Tipy ptáka Loskutáka [i] 01:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:25 Babicovy dobroty: Když přijde návštěva [i] 03:00 Áčko: Astrální cestování [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk V: Vykradač hrobů 6 [i] 07:20 Kutil Tim IV: Super pohárová horečka 17 [i] 07:50 M*A*S*H 196 [i] 08:40 Prostřeno! [i] 09:30 To je vražda, napsala III: Noc bezhlavého jezdce 11 [i] 10:35 Julie Lescautová VI: Spravedlnosti bylo učiněno zadost 2 [i] 12:40 Policie Hamburk V: Karty nelžou 7 [i] 13:40 Walker, Texas Ranger VIII: V podezření 7 [i] 14:40 Siska I: Dcery paní Malowé 2 [i] 15:55 Rosamunde Pilcher: Letní slunovrat 1/2 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Ano, šéfe! [i] 21:30 Polívka na víně [i] 22:35 Sběratelé kostí VI: Šestej smysl 19 [i] 23:35 Myšlenky zločince: Chování podezřelých: Sniper 4 [i] 00:30 Kriminálka Kolín II: Zastřelený kozel 8 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:20 Kriminálka Kolín II: Zastřelený kozel 8 [i] 04:05 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Skrytá vášeň 144/188 [i] 06:05 Rebeli II. 5-6/225 [i] 08:00 Zakázaná vášeň 90/140 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Perla Orientu - NOVÝ SERIÁL 1-2 [i] 12:10 Tisíc a jedna noc 120 [i] 13:00 SULTÁN [i] 14:10 Rozprávkovo bohaté 12/18 [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 20/22 [i] 16:00 Teresa 30/152 [i] 16:55 Skrytá vášeň 145/188 [i] 17:50 Tisíc a jedna noc 121 [i] 18:40 Čarodejnice IV. 2/22 [i] 19:40 Ja alebo pes [i] 20:30 SULTÁN [i] 21:40 Perla Orientu - NOVÝ SERIÁL 3-4 [i] 23:25 Ally McBealová III. 16/21 [i] 00:15 Sestrička Jackie I. 10/12 [i] 00:45 Adela show [i] 01:20 Čarodejnice IV. 2/22 [i] 02:05 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 20/22 [i] 02:45 L.O.V.E. [i] 03:20 Na streche [i] 04:45 Máša 38/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Ničivá hrozba [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Děkan Spanley [i] 13:55 Grace už není [i] 15:35 Iluzionista [i] 17:30 Město v ohrožení [i] 19:10 Dokonalá rasa [i] 20:40 Nevinná [i] 22:20 Elitní jednotka [i] 00:20 Pokoj 1408 [i] 02:00 Pokoj naproti [i] 03:35 Válečníci [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 11:30 Cyklistika [i] 12:30 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 14:00 Tenis [i] 20:00 Tenis [i] 20:30 Cyklistika [i] 21:30 Tenis [i] 23:00 Motorsport [i] 23:15 Formule [i] 23:45 Závody GT [i] 00:15 Motorsport [i] 00:30 Motorsport [i] 00:40 Sports Excellence [i] 00:45 Tenis [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Odcizená identita [i] 08:20 Dobrá manželka 2: Pod kontrolou 1 [i] 09:20 Bratři a sestry 2: Nebezpečné známosti 11 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 11: Hlasy ze záhrobí 7