TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Búrlivé víno [i] 09:25 Zámena manželiek [i] 10:50 Medailón [i] 12:40 Komisár Rex VIII. 14/17 [i] 13:40 Odložený prípad V. 5/18 [i] 14:40 Monk VII. 9/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa III. 15/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 15/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 Lampáreň [i] 17:55 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:40 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 23:45 Nočné Televízne noviny [i] 00:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 15/24 [i] 01:00 Monk VII. 9/16 [i] 01:45 Odložený prípad V. 5/18 [i] 02:25 Hrozba z temnoty IV. 14/22 [i] 03:15 Komisár Rex VIII. 14/17 [i] 04:00 Bez servítky [i] 04:40 Lampáreň [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:10 Dve tváre Anny 21/60 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:35 Počasie [i] 07:40 Slovensko v obrazoch [i] 08:05 Duel [i] 08:35 5 proti 5 [i] 09:25 District III: Nepokoje [i] 10:10 Žena na úteku 149 [i] 11:05 Sila lásky V. 118 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:40 Dve tváre Anny 21/60 [i] 15:35 Sila lásky VI. 130 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Miesto činu Tango pre Borowskeho [i] 21:40 Vyvolení: Znamenia smrti 3/12 [i] 22:40 Policajti z centra: Atentát 9/14 [i] 23:35 District III: Nepokoje [i] 00:15 Miesto činu Tango pre Borowskeho [i] 01:45 Vyvolení: Znamenia smrti 3/12 [i] 02:45 Žena na úteku 149 [i] 03:35 Sila lásky V. 118 [i] 04:25 Sila lásky VI. 130 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Krok za krokom [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:50 Táraninky: Červený kríž [i] 08:55 Zlatá brána [i] 09:45 Miestopis cechov a manufaktúr: Tajomstvo papierových hárkov [i] 10:05 Tvárou v tvár [i] 10:30 Mikuláš Galanda [i] 10:55 Fokus rodina [i] 11:35 Rieky tečú na mieste [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Pramene a premeny [i] 13:15 Umenie 2013: Literatúra [i] 13:40 Família: Família - Haló [i] 14:10 Odpískané [i] 14:35 Športové ozveny [i] 15:00 Autosalón [i] 15:35 Magazín Ligy majstrov [i] 16:00 Národnostný magazín - mix: Mix [i] 16:30 Debut 1996: Volanie rodu [i] 16:55 Fokus práca [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Encyklopédia slov.obcí: Smolník [i] 18:00 60 zabijakov divočiny 16/26 [i] 18:25 Otázniky v doprave [i] 18:30 Večerníček: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 18:45 GEN.sk: Jozef Gruska [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Megakonštrukcie - najextrémnejšia železnica na svete [i] 20:50 VAT - Veda a technika [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Počasie [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Všetko o mojej matke [i] 23:40 On air [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:45 ArtSpektrum [i] 00:55 Majstrovstvá SR v spoločenských tancoch [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Zločinné úmysly IV. 14 [i] 05:45 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 07:25 Súdna sieň: Nervové zrútenie [i] 08:30 Súdna sieň: Život s kriminálnikom [i] 09:40 Rýchlo a zbesilo 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:50 Kuriér 3 [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 SÚDNA SIEŇ: Týraný otec [i] 18:00 Výmena [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Čo sa má stať, stane sa [i] 21:40 Mama, ožeň ma! [i] 23:15 Haló 12/12 [i] 00:05 Vojna upírov [i] 02:15 Mama, ožeň ma! [i] 03:35 KRIMI 03:55 Zločinné úmysly [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Diagnóza: Vražda VI. [i] 06:55 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 Knight Rider 90/90 [i] 09:15 V uliciach San Francisca 1/119 [i] 10:40 Kutyil s.r.o. 5 [i] 11:30 Mladý Billy Young [i] 13:30 M*A*S*H 28 [i] 14:00 Akty X II. 3 [i] 15:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 8 [i] 16:15 Simpsonovci X. 7 [i] 16:45 Simpsonovci XXII. 21 [i] 17:15 Kutyil s.r.o. 6 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 8 [i] 19:00 Profesionáli II.: Hajzlákoví zlodeji 10 [i] 20:00 Deň a Noc 98 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 4 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 6 [i] 22:30 Chicago: Zákon ulice 9 [i] 23:30 Agent IV. 8 [i] 00:30 Zákon gangu III. 6 [i] 01:20 Simpsonovci XXII. 21 [i] 01:45 Strach z tmy [i] 03:10 Durhamskí býci [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedkyně VI. 3 [i] 07:30 Posel ztracených duší V. 6 [i] 08:25 Drzá Jordan VI. 4 [i] 09:20 Ten, kdo tě chrání I. 22 [i] 10:15 Ztracený svět II. 10 [i] 11:10 Tarzan: The Epic Adventures 9 [i] 12:05 Sestra Hawthornová III. 1 [i] 12:55 JAG IV. 24 [i] 13:50 Posel ztracených duší V. 6 [i] 14:45 Tarzan: The Epic Adventures 10 [i] 15:40 Na lodi II. 3 [i] 17:20 Ztracený svět II. 11 [i] 18:15 Ten, kdo tě chrání II. 1 [i] 19:10 Posel ztracených duší V. 7 [i] 20:05 Drzá Jordan VI. 5 [i] 21:00 House Viii. 17 [i] 21:55 Sherlock II. 2 [i] 23:40 Doktorka podsvětí I. 9 [i] 00:35 House Viii. 17 [i] 01:30 Sherlock II. 2 [i] 03:10 Doktorka podsvětí I. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá: Bubny konga, pokovování a knoflíky [i] 06:00 Jak se to dělá 12 [i] 06:25 Rození obchodníci: Subaru Impreza WRX [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro Jeanette Lee [i] 08:10 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Kostarika [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Divoký západ [i] 09:30 Bitvy o zavazadla 1 [i] 09:55 Nutné k přežití: S využitím divočiny [i] 10:50 Jak to dělají? 4 [i] 11:15 Jak se to dělá: Podvozky pro jachty/Lemované koberce [i] 11:40 Mimořádné projekty: Tokijské Sky City [i] 12:35 Tuning: Chevy Nomad Wagon z roku 1958 [i] 13:30 Texaské války aut: Soupeření začíná [i] 14:25 Rození obchodníci: Jensen Interceptor [i] 15:20 Bořiči mýtů: James Bond speciál - část 1 [i] 16:15 Králové aukcí: Souprava na upíry [i] 16:45 Bitvy o zavazadla 1 [i] 17:10 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: USA [i] 18:05 Nutné k přežití: Evropské Alpy [i] 19:00 Jak se to dělá: Oční protézy, žrádlo pro psy a kočky, zrcadla [i] 19:30 Jak se to dělá: Baterie/plechovky/ optické čočky [i] 20:00 Bitvy o zavazadla 7 [i] 20:30 Bitvy o zavazadla 8 [i] 21:00 Aljaška: Poslední hranice: Sníh, zima a tma [i] 22:00 Muži Yukonu: Poslední šance 1 [i] 23:00 Načerno pálený alkohol: Sbohem palírno [i] 00:00 Vězněm v cizině: Venezuely [i] 00:55 Bitvy o zavazadla 7 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 8 [i] 01:50 Aljaška: Poslední hranice: Sníh, zima a tma [i] 02:50 Muži Yukonu: Poslední šance 1 [i] 03:50 Načerno pálený alkohol: Sbohem palírno [i] 04:45 Jak se to dělá: Balónky/Tapety/Bramborové hranolky/Žárovky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:29 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Finley požární autíčko 11/39 [i] 09:30 Šoubyznys [i] 10:30 Toulavá kamera [i] 11:05 Náhrdelník: Duplikát 2/12 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:45 Dařbuján a Pandrhola [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Cirkus Humberto "60" Rozhodnutí 9/12 [i] 20:55 Rub a líc víry [i] 21:37 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:40 Reportéři ČT [i] 22:20 Na stopě [i] 22:45 MI5 VIII 3/8 [i] 23:40 Až já budu velká [i] 00:55 Tísňová linka [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 AZ-kvíz [i] 02:20 Banánové rybičky [i] 02:45 Dům plný písniček [i] 03:25 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Ramro - dobrá plavba [i] 05:30 Podle práva [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Divnopis [i] 08:50 Chcete mě? [i] 09:20 Zeměpis světa: Korálové útesy [i] 09:40 Bohemia Incognita [i] 10:00 Kamera na cestách: Bali, mystický ostrov [i] 10:55 Postřehy odjinud [i] 11:00 Film 2013 [i] 11:30 Československý filmový týdeník 1963 940/2379 [i] 11:40 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 12:10 Křesťanský magazín [i] 12:40 Echo Pražského jara 2013 [i] 12:50 Krásný ztráty [i] 13:20 Šumné stopy [i] 13:50 Energie pro třetí tisíciletí [i] 14:35 Stopy, fakta, tajemství "Che" v Praze [i] 15:05 Facebook Marka Zuckerberga [i] 15:55 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 21/26 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" Tuláček [i] 18:50 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Na pevnině 22/26 [i] 19:20 Herkules: Herkules a Římané 59/65 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Konvoje 4/4 [i] 20:55 Příběhy zbraní: AK-47 [i] 21:45 Velikáni filmu: Robert Redford [i] 23:20 Sloní muž [i] 01:20 Zpověď lesbické ženy, která je [i] 01:35 Na stojáka [i] 02:05 Pološero - Jizvy na duši [i] 02:30 Babylon [i] 03:00 Klub Netopýr [i] 04:25 Dostaveníčko v Luhačovicích [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2420 [i] 09:50 Ve znamení Merkura: Návrat princezny 5 [i] 11:25 Zpátky do školy II: Hrst kuliček na paintball [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Jsem do tebe blázen II 4 [i] 13:05 Ten, kdo tě chrání 14 [i] 13:55 Třetí hlídka II 3 [i] 14:50 Beze stopy 2 [i] 15:40 Dr. House II 5 [i] 16:35 Dva a půl chlapa II 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami II: Extrém [i] 18:35 Ulice 2421 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Volný pád 59 [i] 21:30 Helena: Volba partnerky [i] 21:55 Comeback: Holter [i] 22:30 Noční televizní noviny [i] 23:00 Šerifové z Texasu 14 [i] 23:50 Strážce pořádku 9 [i] 00:35 Odložené případy IV: Po porodu [i] 01:20 Novashopping 01:55 Vabank [i] 02:45 Přestávka ve vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Tajemství 2. světové války: Létali v čínských službách 18 [i] 06:20 Policie Hamburk V: Rodinný cirkus 5 [i] 07:20 Kutil Tim IV: To je můj večírek 16 [i] 07:50 M*A*S*H 195 [i] 08:40 Prostřeno! [i] 09:30 To je vražda, napsala III: Vražda na jevišti 10 [i] 10:35 Julie Lescautová VI: Dvojí život 1 [i] 12:40 Policie Hamburk V: Vykradač hrobů 6 [i] 13:40 Walker, Texas Ranger VIII: Sestry Lynnovy 6 [i] 14:35 Siska I 1 [i] 15:55 Rosamunde Pilcher: Zimní slunovrat 2/2 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů: Kočka 194 [i] 21:45 Vylomeniny [i] 22:35 Partička [i] 23:20 Max Payne [i] 01:25 Kriminálka Kolín II: Anděl smrti 7 [i] 02:20 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Skrytá vášeň 143/188 [i] 06:20 Rebeli II. 3-4/225 [i] 08:15 Zakázaná vášeň 89/140 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Inga Lindströmová: Letná láska [i] 12:15 Tisíc a jedna noc 119 [i] 13:10 Čarodejnice III. 22/22 [i] 14:15 Rozprávkovo bohaté 11/18 [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 19/22 [i] 16:00 Teresa 29/152 [i] 16:55 Skrytá vášeň 144/188 [i] 17:50 Tisíc a jedna noc 120 [i] 18:45 Čarodejnice IV. 1/22 [i] 19:40 Ja alebo pes [i] 20:30 SULTÁN [i] 21:40 Perla Orientu - NOVÝ SERIÁL 1-2 [i] 23:25 Bolesti slávnych II. 18/18 [i] 00:15 Sestrička Jackie I. 9/12 [i] 00:45 Adela show [i] 01:20 Čarodejnice IV. 1/22 [i] 02:00 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 19/22 [i] 02:45 L.O.V.E. [i] 03:20 Na streche [i] 04:35 Máša 37/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Stormbreaker [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Lovci bankovek [i] 13:45 Sonny Liston: těžká váha [i] 15:40 Děkan Spanley [i] 17:30 Grace už není [i] 19:05 Válečníci [i] 21:05 Pokoj naproti [i] 22:45 Pokoj 1408 [i] 00:30 Romance a cigarety [i] 02:15 Dokonalá partie [i] 03:40 Holky v balíku [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Sports Excellence [i] 09:00 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 21:30 Watts [i] 21:45 Wrestling [i] 22:15 Wrestling [i] 23:15 Jezdectví [i] 23:30 Cyklistika [i] 00:15 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Květinářka [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 2: Den matek 22 [i] 09:20 Bratři a sestry 2: Večerní odhalení 10 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 11: Dny bezvládí 6 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 1: Předmanželská smlouva mého nejlepšího přítele 9 [i] 13:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk se seznamuje s kandidátem 1 [i] 14:20 Dobrá manželka 2: Pod kontrolou 1