TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Monk VII. 8/16 [i] 06:40 Scooby-Doo, ako sa máš? [i] 07:00 Tom a Jerry [i] 07:30 Tučniaky z Madagaskaru II. 20-21/39 [i] 08:15 Alf III. 14/25 [i] 08:45 Najužitočnejší hráč [i] 10:35 Zita na krku [i] 11:15 Kung Fu Panda 2 (HD) [i] 13:00 Na telo [i] 13:45 Lampáreň [i] 14:30 Sedem statočných [i] 17:05 Medailón [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 SUPERSTAR GRAND FINÁLE LIVE [i] 23:30 Prekliaty ostrov [i] 02:00 Neľútostný zabijak [i] 03:30 Bez servítky [i] 04:10 Na telo [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Autosalón [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Pinocchio: Let na holubici [i] 07:20 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Prasklina [i] 07:35 Alica v krajine zázrakov 18/26 [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:30 Vitaj, Zuzanka! [i] 09:00 Rozprávky bratov Grimmovcov: Šípková Ruženka [i] 10:00 Geo report: Rwanda - krajina žien [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Agatha Christie: Slečna Marpleová II.: Zabudnutá vražda [i] 15:05 Zlatá klasika - Oldřich Lipský: "Zabil jsem Einsteina, pánové" [i] 16:45 Pošta pre teba [i] 17:50 Hurá do záhrady [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Svätý Augustín 1/2 [i] 21:45 Svätý Augustín 2/2 [i] 23:30 Góly - body - sekundy [i] 23:40 Agatha Christie: Slečna Marpleová II.: Zabudnutá vražda [i] 01:15 Svätý Augustín 1/2 [i] 02:50 Svätý Augustín 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Beckov - na hrade a v podhradí [i] 07:10 Jasovská jaskyňa [i] 07:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Kapura [i] 09:25 Farmárska revue [i] 09:45 Test magazín [i] 09:55 Eros a Psyché [i] 11:00 Odysseove cesty [i] 11:30 Alžbeta II: Kráľovná diplomacie [i] 12:20 Miško Drotár a naozajstná princezná [i] 13:25 On air [i] 13:45 Orientácie [i] 14:10 Slovo [i] 14:30 Folklórne slávnosti Heľpa - Horehronské dni spevu a tanca: V premenách času [i] 16:05 Anjeli strážni: Anjeli strážni Ľubomíra Bajaníka [i] 16:35 Família: Família [i] 17:10 Turf Gala [i] 18:35 Večerníček: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 18:50 Portréty vedcov : RNDr. Zuzana Horváthová, PhD. [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Colnica alebo Československo po 20 rokoch: Hovorí Boh po slovensky / po česky ? [i] 21:30 Odpískané [i] 21:55 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 23:00 Umenie 2013: Literatúra [i] 23:25 Nulový bod [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Slovo [i] 01:20 Maliar páter Teodor [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 NOVINY TV JOJ 06:50 Timon a Pumbaa II. [i] 07:45 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 08:40 Gumkáči VI. [i] 09:00 Sladké hviezdy 7,8 [i] 10:10 Dragonball: Evolúcia [i] 12:00 Policajt zo škôlky [i] 14:35 Kuriér 2 [i] 16:35 Mama, ožeň ma! [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kuriér 3 [i] 22:45 Rýchlo a zbesilo 2 [i] 01:25 Obeť kanibala [i] 03:05 KRIMI 03:30 Kamufláž [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Diagnóza: Vražda VI. [i] 06:55 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 Policajt z L.A. 31,32 [i] 10:15 DA VINCI [i] 12:40 Ice Road Truckers IV. 5 [i] 13:40 Farmár hľadá ženu [i] 14:40 Kutyil s.r.o. III. 16 [i] 15:30 Spikesova banda [i] 17:40 Chatova zem [i] 19:50 DA VINCI [i] 20:30 Odhalenie [i] 23:00 Únosca [i] 01:05 Ice Road Truckers IV. 5 [i] 02:00 Steven Seagal: Muž zákona II. 3,4,5,6 [i] 03:35 Liga snov 4,5,6/6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 To je vražda, napsala II. 4 [i] 07:55 Don Matteo V. 4 [i] 09:00 Sherlock II. 1 [i] 10:45 Drzá Jordan IV. 4 [i] 11:40 Námořní vyšetřovací služba LA III. 22 [i] 12:35 Conan 4 [i] 13:30 Posel ztracených duší IV. 9 [i] 14:25 Sestra Hawthornová III. 5 [i] 15:20 Sue Thomas: Agentka FBI II. 22 [i] 16:15 JAG IV. 4 [i] 17:10 JAG IV. 5 [i] 18:05 Profil zločinu II. 6 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba V. 10 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba V. 11 [i] 21:00 XXX [i] 23:20 Myšlenky zločince VIII. 5 [i] 00:15 Vražda I. 9 [i] 01:25 XXX [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá: Vysoce přesné řezací nástroje, barevné sklo, návěsy [i] 06:00 Jak se to dělá 11 [i] 06:25 Jak to dělají? 9 [i] 06:50 Jak to dělají? 10 [i] 07:15 Američtí dřevorubci: Dřevo v krvi [i] 08:10 Bořiči mýtů: Běh po vodě [i] 09:05 Extrémní stroje: Tajfun [i] 09:55 Mimořádné projekty: Tunel - úsek prasklin [i] 10:50 Americké zbraně: Winchestrovka pro mladého kovbojského akčního střelce [i] 11:40 Pátrání po Yettim: Špion ze Sierry [i] 12:35 Králové aukcí: Dopis od Jeffersona Davise/ztracená nahrávka Marilyn Monroe [i] 13:05 Králové aukcí: Basebalový míček Cye Younga/televizor z 50. let [i] 13:30 Bitvy o zavazadla 3 [i] 14:00 Bitvy o zavazadla 4 [i] 14:25 Zlatá horečka - Aljaška: Zlato v podloží [i] 15:20 Zlato Beringova moře: Neraď mi, abych přestal [i] 16:15 Rození obchodníci: Morris Minor Traveller [i] 17:10 Nutné k přežití: Guatemala [i] 18:05 Zvědavost: Lze předvídat sopečný výbuch? [i] 19:00 Jak se to dělá: Bubnové sušičky, žvýkačky a rachejtle [i] 19:30 Jak se to dělá: Lakrosové pálky/mražené rybí výrobky/kapesní svítilny/malířské štětce [i] 20:00 Když ryby útočí 1 [i] 21:00 Říční příšery – nejlepší momenty: Smrtící zbraně [i] 22:00 Podivná těla 5 [i] 23:00 Nebezpečné lety: Úniková cesta [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Očkování pro zahraniční dovolenou [i] 00:55 Rození obchodníci: Indie [i] 01:50 Říční příšery – nejlepší momenty: Smrtící zbraně [i] 02:50 Podivná těla 5 [i] 03:50 Nebezpečné lety: Úniková cesta [i] 04:45 Rození obchodníci: Morris Minor Traveller [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Dům plný písniček [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Mumínci [i] 06:50 Trojčátka: Cínový vojáček 22/26 [i] 07:20 Dobrodružství Shirley Holmesové III: Případ pravého podvodníka 9/13 [i] 07:45 Studio Kamarád [i] 09:15 Na cestě po Roatánu [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Život na zámku "60" Neposkvrněné početí 22/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Hospoda U bílé kočky [i] 14:10 Až já budu velká [i] 15:30 Dostih [i] 17:00 Slavné historky zbojnické "60" Šobri Jožka [i] 18:00 Neobyčejné životy [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Bankrotáři [i] 21:40 168 hodin [i] 22:10 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:15 Golet v údolí [i] 23:45 Komisař Moulin [i] 01:20 Tak neváhej a toč - ještě jednou "60" speciál! [i] 02:25 První pomoc [i] 02:40 Melodie bílého klavíru [i] 03:25 Zazpívat si [i] 03:55 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 04:25 Babička [i] 04:55 Snář aneb Večer splněných přání [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Podle práva [i] 06:00 Putování za vínem: Alentejo [i] 06:25 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 06:45 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 21/26 [i] 07:45 Vlastní cestou [i] 07:55 Československý filmový týdeník 1963 940/2379 [i] 08:05 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 21 [i] 08:25 Poslední dny SSSR [i] 09:20 Konvoje 3/4 [i] 10:15 Letečtí stíhači v boji: Zabiják stíhaček Zero [i] 11:00 Nedej se: Břehy pro břehule [i] 11:30 Chcete mě? [i] 12:00 Sváteční slovo spisovatelky a výtvarnice Janky Procházkové [i] 12:05 Království divočiny: Bratrstvo tajemných mangust 1/8 [i] 12:35 Coimbra [i] 12:55 1941 [i] 14:50 Křesťanský magazín [i] 15:15 Uchem jehly [i] 15:40 Cesty víry: Třetí varianta [i] 16:10 Zásnuby v hlubinách oceánu [i] 17:00 Ze sborovny na trůn [i] 17:15 Návraty dokumentaristů: Daniela [i] 17:45 Malý princ I: Planeta Ohnivého ptáka - 1. část 3/26 [i] 18:10 Prasátko Peppa II [i] 18:15 Mikulášovy patálie [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček "60" Tuláček [i] 18:50 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Podmořská procházka 21/26 [i] 19:20 Maxova dobrodružství 2/11 [i] 19:40 Pat a Mat se vrací 20:00 Navždy svoji 3/6 [i] 20:50 Celnice: Mluví Bůh česky/slovensky? [i] 22:25 Na plovárně se Štěpánem Marešem [i] 22:55 Ohnivé léto 2/5 [i] 00:35 Echo Pražského jara 2013 [i] 00:45 Doba měděná [i] 01:40 Spadl z oblaků [i] 03:15 ČT Live - Pavel Sedláček [i] 04:10 Cesty víry: Třetí varianta [i] 04:40 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Novashopping 06:40 Oggy a Škodíci [i] 06:50 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 12 [i] 07:00 Spiderman 9 [i] 07:25 Virus Attack 9 [i] 07:55 Želvy Ninja VIII 6 [i] 08:20 Hannah Montana II 15, 16 [i] 09:15 Víkend: Jasný směr [i] 10:00 Klub odložených žen [i] 11:50 Druhý tah pěšcem [i] 13:15 Mr Bean: Zpátky do školy, pane Beane [i] 13:40 Beze stopy VII 8 [i] 14:30 Kocour v botách [i] 15:35 Dopisy pro Julii [i] 17:25 PRÁSK! [i] 18:05 Ve znamení Merkura: Návrat princezny 5 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 SUPERSTAR: Grand finále [i] 23:25 Střepiny [i] 23:50 Žalobce a obhájce: Ztraceno v překladu 11 [i] 00:35 Koření: Všechny vůně světa [i] 01:20 Novashopping 01:55 Druhý tah pěšcem [i] 03:10 Áčko: Jsem nechtěné dítě [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Trní [i] 06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Ninjago: Dětská hra [i] 07:40 Mickeyho klubík II: Clarabelin klubíkový muzikál 34 [i] 08:10 Tajemství 2. světové války: Létali v čínských službách 18 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Vraždy mezi muškáty II: Venuše z Hengasche 1 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 13:20 Zelená karta [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru V: Obchod se smrtí [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Líbáš jako Bůh [i] 22:55 Déja vu [i] 01:30 Anatomie lži III: Hříšná loajalita 3 [i] 02:25 Volejte Věštce [i] 04:10 Vraždy mezi muškáty II: Venuše z Hengasche 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Bzzz!!! [i] 05:50 SEDEM s r.o. [i] 06:25 Skrytá vášeň 142/188 [i] 07:10 Dokonalý svet 10/16 [i] 08:30 Úbohá Nasťa 121 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Rosamunde Pilcherová: Svetelné hry [i] 12:20 Gossip Girl IV. 5-6/22 [i] 14:10 Modré z neba [i] 16:05 Larina voľba 167 [i] 17:00 Skrytá vášeň 143/188 [i] 17:50 Katie Ffordeová: Liečiteľka koní [i] 20:00 Gejša [i] 22:45 Skutočný príbeh: Sex a lži v meste hriechu [i] 00:30 London [i] 02:00 Gejša [i] 04:10 Ružové okuliare [i] 04:55 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Leningrad [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ultimate Avengers II: konečná pomsta II [i] 13:25 Legenda o Jiřím a drakovi [i] 15:10 Nebezpečná sopka [i] 16:50 Obyčejní hrdinové [i] 18:50 Holky v balíku [i] 20:30 Dokonalá partie [i] 22:00 Romance a cigarety [i] 23:50 FILM+ BONUS: Útěk ze Sibiře 00:05 Smrt čeká všude [i] 02:15 Obhájce [i] 04:10 Kšeftaři [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Formule [i] 09:15 Motorsport [i] 09:30 Tenis [i] 10:00 Kanoistika [i] 11:00 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 21:30 Cyklistika [i] 22:45 Formule [i] 23:30 Motorsport [i] 23:45 Tenis [i] 00:45 Tenis [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Agentura Jasno 4: Je těžké sbohem dát 7 [i] 07:00 Agentura Jasno 4: Vlkodlak 8 [i] 08:00 Agentura Jasno 4: Výstřel do tmy 9 [i] 09:00 Agentura Jasno 4: Tenhle případ nevyřešíš 10 [i] 10:00 Mluv [i] 12:00 Prozíravost 1: Nemesis 7 [i] 13:00 Prozíravost 1: Kilimandžáro 8 [i] 14:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a tři Julie 13 [i] 15:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a jeho mistrovské dílo 14 [i] 16:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk je na útěku (část 1.) 15 [i] 17:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk je na útěku (část 2.) 16 [i] 18:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk se seznamuje s kandidátem 1 [i] 19:00 Skandál 2: Sedm padesát dva 19 [i] 20:00 Dobrá manželka 4: Smlouva s ďáblem 16 [i] 21:00 PREMIÉRA POKRAČOVÁNÍ PREMIÉROVÝCH SERIÁLŮ: Prozíravost 1: Stín 9 [i] 22:00 PREMIÉRA Prozíravost 1: Světlo 10 [i] 23:00 Americký prezident [i] 01:20 Dračí templáři [i] 03:00 Vraždy v Midsomeru 11: Kouzelníkův synovec 5 [i] 04:40 Fakta nebo fikce 1: Predátor/Noční červená obloha 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:45 Divoké zločiny 4 [i] 06:00 Hledání legendy: Černý leopard 1 [i] 07:00 Keporkak: Putování od výhně k mrazu 1 [i] 08:00 Nejteplejší místo na Zemi 2 [i] 09:00 Jak vznikla Země 18 [i] 10:00 Planeta Země po vymření lidstva 10 [i] 11:00 Rybaření na chalupě: Normanské ostrovy 1 [i] 12:05 Podzemí měst: Podzemí městí 10 [i] 13:00 Konečná nabídka 6 [i] 14:00 Hydrotech 1 [i] 15:00 Machu Picchu - Rozluštěno 1 [i] 16:00 Arktidou s Brucem Parry: Grónsko 2 [i] 17:00 Katastrofa: Země jako hrouda sněhu 2 [i] 18:00 Nejteplejší místo na Zemi 2 [i] 19:00 Utajený Šéf: Utajený šéf 4 [i] 20:00 Problémové děti 2 [i] 21:00 Největší Loupeže Británie: Securitas- loupež 5 [i] 22:00 Pravdivé Příběhy: Pravdivé příběhy 8 [i] 23:00 Konečná nabídka 6 [i] 00:00 Hydrotech 1 [i] 01:00 Machu Picchu - Rozluštěno 1 [i] 02:00 Chladnokrevně: Kdo zabil Deborah? 2 [i] 02:55 Pravdivé Příběhy: Pravdivé příběhy 8 [i] 03:50 Arktidou s Brucem Parry: Grónsko 2 [i] 04:50 Nejteplejší místo na Zemi 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Zasažen bleskem [i] 07:25 Srdce mužů... a jedna opravdová láska [i] 09:15 Kniha džunglí 2 [i] 10:30 Strom života [i] 12:45 Planeta 51 [i] 14:15 Toulavé boty [i] 15:55 Albert Nobbs [i] 17:45 Nákaza [i] 19:30 Před kamerou X. 22 [i] 20:00 Neuvěřitelně hlasitě & nesmírně blízko [i] 22:10 Hra o trůny III. 8 [i] 23:15 Pařba v Bangkoku