TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Komisár Rex VIII. 13/17 [i] 06:45 Scooby-Doo, ako sa máš? [i] 07:05 Tom a Jerry [i] 07:35 Tučniaky z Madagaskaru II. 18-19/39 [i] 08:20 Alf III. 13/25 [i] 08:50 Kšefty s otcom [i] 10:55 Bláznivé prázdniny v tábore [i] 12:35 SUPERSTAR [i] 15:10 SUPERSTAR - Rozhodnutie [i] 15:50 Tvoje, moje a naše [i] 17:40 Zita na krku [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Kung Fu Panda 2 (HD) [i] 22:15 Do hlbiny [i] 00:25 Kajínek (HD) [i] 02:20 Do hlbiny [i] 04:15 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Sila lásky VI. 128 [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Počasie [i] 06:50 Pinocchio: Kam zmizla víla [i] 07:15 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Včelie upratovanie [i] 07:25 Alica v krajine zázrakov 17/26 [i] 07:55 Fidlibum [i] 08:20 Výkupné za náčelníka [i] 08:45 Tanečná akadémia II.: Pauza 9/26 [i] 09:10 Tanečná akadémia II.: Dobrý život 10/26 [i] 09:40 Milujem Slovensko [i] 11:05 Nikto nie je dokonalý [i] 12:05 Reportéri [i] 12:35 Autosalón [i] 13:05 On air [i] 13:30 Toskánska vášeň 7/12 [i] 15:10 Generál učiteľ [i] 16:45 Hlavne, že sa máme radi: Anita [i] 17:15 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:30 Nebíčko v papuľke: Čierny Balog [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:10 O konci lásky [i] 22:40 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Tajomstvo záhrady [i] 00:20 Generál učiteľ [i] 01:55 O konci lásky [i] 03:25 Správy RTVS "N" [i] 04:05 Tajomstvo záhrady [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Som závislý? Dym [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:55 Zem - planéta ľudí: Pohoria. Život v riedkom vzduchu [i] 09:45 Ambulancia: Parkinsonova choroba je zlý sochár [i] 10:15 Cesta [i] 10:40 Film o filme: Modrý tiger [i] 10:55 Cengá do triedy [i] 11:30 Trieda 9.A [i] 12:05 5 minút po dvanástej: NA ČO NÁM JE LÁSKA [i] 13:05 Mama to vie najlepšie [i] 13:30 Magazín Ligy majstrov [i] 14:00 Blízki cudzí ľudia [i] 15:25 Kapura [i] 16:05 Farmárska revue [i] 16:30 Test magazín [i] 16:45 Senior klub-magazín [i] 17:15 Čerti nespia [i] 18:00 Na ceste: Na ceste po Senegale [i] 18:25 Otázniky v doprave [i] 18:30 Večerníček: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 18:40 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 18:50 Kultúrna pasovačka [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Národnostné správy [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Alžbeta II: Kráľovná diplomacie [i] 20:50 Anjeli strážni: Anjeli strážni Ľubomíra Bajaníka [i] 21:20 Kinorama [i] 21:45 Pred rokmi... [i] 22:15 Ježiš, ty vieš [i] 23:40 Československý filmový týždenník [i] 23:50 Malinká som, hviezdy pasiem... [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:30 Zamilovaný Romeo [i] 07:20 My Little Pony [i] 07:50 Monsuno [i] 08:15 Beethoven a duchovia pokladu [i] 10:15 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. 11 [i] 11:15 Putá, ktoré zväzujú [i] 13:15 Poslušne hlásim [i] 15:25 Policajt zo škôlky [i] 18:00 Sladké hviezdy 7,8 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kuriér 2 [i] 22:30 Dragonball: Evolúcia [i] 00:20 Clementine [i] 02:45 KRIMI 03:10 Poslušne hlásim [i] 04:45 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Kojak II. 1/24 [i] 06:55 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 Policajt z L.A. 29,30 [i] 10:15 Bučkovci 2 - Slnko, seno, dedina [i] 11:55 M*A*S*H 23,24,25,26,27 [i] 14:40 Alamo [i] 18:05 30 prípadov majora Zemana: Koniec veľkej šance - 1957 14 [i] 19:50 DA VINCI [i] 20:30 Strelení [i] 22:10 Mafstory: Kasíno [i] 22:40 Haló 11 [i] 23:30 Mafstory: Lykožrút [i] 00:25 Blázni v Amerike 9 [i] 00:55 Otec na prenájom I. 8,9,10,11 [i] 02:25 Griffinovci V. 4,5,6 [i] 03:30 Liga snov 1,2,3/6 [i] 04:15 Kojak II. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedkyně VI. 1 [i] 07:30 Pán času V. 7 [i] 08:25 Pán času V. 8 [i] 09:20 Star Trek: Stanice Deep Space Nine VI. 16 [i] 10:20 Star Trek: Stanice Deep Space Nine VI. 17 [i] 11:15 Tarzan: The Epic Adventures 1 [i] 12:10 Merlin IV. 6 [i] 13:05 Ztracený svět I. 4 [i] 14:00 Posel ztracených duší IV. 8 [i] 14:55 Dr. House VII. 5 [i] 15:50 Sue Thomas: Agentka FBI II. 21 [i] 16:45 Ten, kdo tě chrání II. 22 [i] 17:40 Ten, kdo tě chrání II. 23 [i] 18:35 Posel ztracených duší IV. 9 [i] 19:30 Tajemná Calenda I. 9 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 22 [i] 21:55 Jak prosté I. 11 [i] 22:50 Hannibal I. 8 [i] 23:45 Doktorka podsvětí I. 9 [i] 00:40 Doktorka podsvětí I. 10 [i] 01:35 Jak prosté I. 11 [i] 02:30 Hannibal I. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 9 [i] 06:00 Jak se to dělá 10 [i] 06:25 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Hony, střelba, rybolov [i] 07:15 Pátá rychlost 3 [i] 07:45 Pátá rychlost 4 [i] 08:10 Megastavitelé: Živel krade síly [i] 09:05 Impozantní lodě: FPSO Maersk Peregrino [i] 09:55 Bitvy o zavazadla 1 [i] 10:25 Bitvy o zavazadla 2 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla 3 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla 4 [i] 11:40 Bitvy o zavazadla 5 [i] 12:10 Bitvy o zavazadla 6 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla 7 [i] 13:05 Bitvy o zavazadla 8 [i] 13:30 Mimořádné projekty: Londýnský olympijský plavecký stadion [i] 14:25 Nejlepší světová pětka: Nejlepších pět přemisťovačů zeminy na světě [i] 15:20 Skvělé špinavé stroje 1 [i] 16:15 Pátá rychlost 5 [i] 17:10 Americký chopper: Staré rány [i] 18:05 Bořiči mýtů: Výzva prezidenta Obamy [i] 19:00 Jak se to dělá: Koberce, pitná voda a akustické kytary [i] 19:30 Jak se to dělá: Skleněné lahve/pilky na kov/brankářské masky [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: Miamský žár [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích: Mimořádný úspěch v Chicagu [i] 21:00 Králové aukcí: Souprava na upíry [i] 21:30 Králové aukcí: Ruční dělo [i] 22:00 Cíl: Bin Ládin [i] 23:00 Masakr v Norsku: V mysli vraha [i] 00:00 Přestavba Japonska: Sen o utopii [i] 00:30 Přestavba Japonska: Fotky z moře [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Miamský žár [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích: Mimořádný úspěch v Chicagu [i] 01:50 Králové aukcí: Souprava na upíry [i] 02:20 Králové aukcí: Ruční dělo [i] 02:50 Cíl: Bin Ládin [i] 03:45 Masakr v Norsku: V mysli vraha [i] 04:40 Americký chopper: Staré rány [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Hovory H ještě po dvaceti letech [i] 07:00 Tajemství nových dinosaurů: Návštěvníci tábora 6/15 [i] 07:20 Princezna Lillifee [i] 08:35 O nosaté čarodějnici [i] 09:25 Jak vyléčit Ježibabu [i] 10:20 Hercule Poirot [i] 11:10 Byli jednou dva písaři: Likér 5/10 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Fišpánská jablíčka [i] 14:05 O Terezce a paní Madam [i] 14:50 Artuš, Merlin a Prchlíci [i] 16:10 Dařbuján a Pandrhola [i] 17:35 Náhrdelník: Duplikát 2/12 [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Tak neváhej a toč - ještě jednou speciál! [i] 21:00 Silvestrovský koktejl [i] 21:57 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Hrbáč [i] 00:05 Bunkr smrti [i] 01:35 Sváteční slovo prezidenta Arcidiecézní charity Olomouc Bohumíra Vitáska [i] 01:50 První pomoc [i] 02:05 Zkus mít vkus [i] 02:30 Hodinový manžel [i] 02:55 Snář aneb Večer splněných přání [i] 03:55 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 04:25 Halabalašou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Podle práva [i] 05:30 Římský Velehrad [i] 06:00 Přežít! [i] 06:50 Chcete je? [i] 06:55 Třistatřicettři [i] 07:45 Divadlo žije! [i] 08:15 Vlastní cestou [i] 08:20 Úsměvy [i] 09:00 Náš venkov [i] 09:30 Putování za písničkou [i] 09:55 Folklorní výlety [i] 10:20 Modrá tajemství [i] 11:15 Bohemia Incognita [i] 11:35 Průzkum umění 1/5 [i] 12:25 Facebook Marka Zuckerberga [i] 13:15 Galerie umění II 10/13 [i] 13:40 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 14:00 Jistě, pane ministře: Partajní hrátky 22/22 [i] 15:05 Copak bych vám lhal? [i] 15:30 Svět zázraků [i] 16:00 Kamera na cestách: Bali, mystický ostrov [i] 16:55 Zázračná planeta: Podivuhodné přírodní úkazy 1/2 [i] 17:50 Začarovaná láska - [i] 18:45 Večerníček "60" Tuláček [i] 18:50 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Zajatci na Nautilu 20/26 [i] 19:20 Maxova dobrodružství 1/11 [i] 19:40 Pat a Mat se vrací 20:00 Království potoků [i] 21:20 Tohle je přepadení! [i] 22:25 Diamant 13 [i] 00:05 Zlodějíčkové [i] 01:45 Food Design [i] 02:40 Navždy svoji 2/6 [i] 03:25 Zpověď lesbické ženy, která je posledním potomkem šlechtické rodiny [i] 03:40 Sabotáž [i] 04:05 Setkání s černou bohyní [i] 04:30 Sešli se... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Oggy a Škodíci [i] 06:35 Looney Tunes: Úžasná Show 13 [i] 06:55 Taz - mania III 22 [i] 07:20 Batman: Odvážný hrdina II 1 [i] 07:45 Spiderman 8 [i] 08:10 Želvy Ninja VIII 5 [i] 08:35 Tajemství kruhu 10 [i] 09:25 Zapomenutý ostrov [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:55 Volejte Novu [i] 12:25 Prstýnek [i] 13:55 Mr. Bean: Dobrou noc, pane Beane [i] 14:25 Taková normální holka [i] 16:05 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 17:50 Tipy ptáka Loskutáka [i] 18:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Babicovy dobroty: Když přijde návštěva [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 E.T. Mimozemšťan [i] 22:25 Elita armády [i] 00:20 Dážď padá na naše duše [i] 01:45 Novashopping 02:20 Superchirurgie: Čelisti [i] 03:05 Volejte Novu [i] 04:10 Vabank [i] 04:55 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Ninjago: Závod Ninjaball [i] 07:25 Mickeyho klubík II: Záchranářský pes Pluto 33 [i] 07:55 M*A*S*H 194 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:45 Columbo: Zkus mě chytit [i] 11:20 Příšerky s.r.o. [i] 13:25 Sněžní psi [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru V: Vražedný závod [i] 18:00 Reportéři na vaší straně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Letopisy Narnie: Princ Kaspian [i] 23:30 Lovec žraloků [i] 01:35 Zalknutí [i] 03:25 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 L.O.V.E. [i] 06:10 SEDEM s r.o. [i] 06:50 Skrytá vášeň 141/188 [i] 07:35 Dokonalý svet 9/16 [i] 09:00 Úbohá Nasťa 120 [i] 09:50 Veštiareň [i] 10:50 Robin Pilcher: Večnosť oceánu [i] 12:45 Lovkyňa záhad: Víkend plný tajomstiev [i] 14:35 Posadnutá láskou [i] 16:15 Larina voľba 166 [i] 17:10 Skrytá vášeň 142/188 [i] 18:00 Rosamunde Pilcherová: Svetelné hry [i] 20:00 Katie Ffordeová: Liečiteľka koní [i] 21:55 Inga Lindströmová: Letná láska [i] 23:45 Robin Pilcher: Večnosť oceánu [i] 01:25 Lovkyňa záhad: Víkend plný tajomstiev [i] 02:50 Loď snov v Šanghaji [i] 04:25 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Coronado [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ultimate Avengers: konečná pomsta [i] 13:25 Stormbreaker [i] 15:10 Ničivá hrozba [i] 16:50 Útěk ze Sibiře [i] 19:00 Kšeftaři [i] 20:35 Obhájce [i] 22:35 Smrt čeká všude [i] 00:45 Krokodýl:Návrat do krvavé laguny [i] 02:15 Vyprovokovaná [i] 04:10 Sonny Liston: těžká váha [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 21:30 Box [i] 23:00 Box [i] 23:45 Tenis [i] 00:30 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vraždy v Midsomeru 11: Smrt na pokračování 3 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 11: Život v Midsomeru 4 [i] 10:00 Bratři a sestry 2: Na dvou místech 6 [i] 11:00 Bratři a sestry 2: 36 hodin 7 [i] 12:00 Bratři a sestry 2: Něco nového 8 [i] 13:00 Bratři a sestry 2: Svátost manželská 9 [i] 14:00 Bratři a sestry 2: Večerní odhalení 10 [i] 15:00 Dračí templáři [i] 17:00 Mluv [i] 19:00 Prozíravost 1: Nemesis 7 [i] 20:00 Prozíravost 1: Kilimandžáro 8 [i] 21:00 Americký prezident [i] 23:20 Dobrá manželka 4: Smlouva s ďáblem 16 [i] 00:20 Skandál 2: Sedm padesát dva 19 [i] 01:20 Hurá na to! [i] 03:00 Dračí templáři [i] 04:40 Agentura Jasno 4: Vraždy po indicku 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Hyeny, královny Afriky [i] 07:00 Poslední divocí koně Evropy [i] 08:00 Nejteplejší místo na Zemi 1 [i] 09:00 Jak vznikla Země 17 [i] 10:00 Planeta Země po vymření lidstva 9 [i] 11:00 Hughova kampaň za ryby 5 [i] 12:05 Podzemí měst 9 [i] 13:00 Konečná nabídka 5 [i] 14:00 Hydrotech 13 [i] 15:00 Velrybí hlídka 1 [i] 16:00 Arktidou s Brucem Parry: Sibiř 1 [i] 17:00 Katastrofa: Zrození Země 1 [i] 18:00 Nejteplejší místo na Zemi 1 [i] 19:00 Utajený Šéf: Utajený šéf 3 [i] 20:00 Problémové děti 1 [i] 21:00 Největší Loupeže Británie: Bezpečnostní Express- rabování 4 [i] 22:00 Pravdivé Příběhy: Pravdivé příběhy 7 [i] 23:00 Konečná nabídka 5 [i] 00:00 Hydrotech 13 [i] 01:00 Velrybí hlídka 1 [i] 02:00 Rekonstrukce zločinu 6