TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Búrlivé víno [i] 09:40 HORÚCA KRV II. [i] 10:50 Posadnutá láskou [i] 12:40 Komisár Rex VIII. 13/17 [i] 13:40 Odložený prípad V. 4/18 [i] 14:40 Monk VII. 8/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa III. 14/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 14/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 REFLEX [i] 17:55 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:40 AKČNÝ PIATOK: Kajínek (HD) [i] 00:10 AKČNÝ PIATOK: Sám proti gangom [i] 02:00 Myšlienky vraha V. 13/23 [i] 02:40 Sám proti gangom [i] 04:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 14/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:05 Dve tváre Anny 20/60 [i] 06:50 Správy RTVS [i] 07:30 Góly - body - sekundy [i] 07:45 Reportéri [i] 08:10 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:30 District III: Ohrozujúce šialenstvo [i] 10:20 Žena na úteku 148 [i] 11:05 Sila lásky V. 117 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Dámsky klub [i] 13:55 Nebíčko v papuľke: Gazdovský dvor [i] 14:45 Dve tváre Anny 20/60 [i] 15:35 Sila lásky VI. 128 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Milujem Slovensko [i] 21:30 Policajti z centra: Atentát 9/14 [i] 22:25 Klub bitkárov [i] 00:40 District III: Ohrozujúce šialenstvo [i] 01:25 Slovensko v obrazoch [i] 01:45 Svet v obrazoch [i] 02:10 Klub bitkárov [i] 04:25 Sila lásky V. 117 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Kde ešte podkovy prinášajú šťastie [i] 06:35 Stopy [i] 07:05 Polícia [i] 07:20 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 U Červeného raka: Kamilka [i] 09:00 Táraninky [i] 09:10 Bez nároku na obdiv a slávu [i] 09:35 Hľadači utajených svetov [i] 10:05 Rómsky magazín [i] 10:35 Fokus právo [i] 11:10 Svet zvierat II.: Nosáľ koati - drzý medvedík [i] 11:40 Živá panoráma [i] 12:25 Šarišský obrázok [i] 12:50 Mama to vie najlepšie [i] 13:20 Večer pod lampou [i] 15:55 Tvárou v tvár [i] 16:20 Som závislý? Dym [i] 16:55 Fokus rodina [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Encyklopédia slov.obcí: Kurov [i] 18:00 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 18:30 Večerníček: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 18:35 Otázniky v doprave [i] 18:40 Profesionál [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Zem - planéta ľudí: Pohoria. Život v riedkom vzduchu [i] 20:50 Família: Família [i] 21:20 Kino na Dvojke: Gosford park [i] 23:30 Góly - body - sekundy [i] 23:35 Počasie [i] 23:40 Dobrofest Trnava 2000 a jeho hosť-Bob Brozman [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 00:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 07:10 Súdna sieň: Zabila sa sama [i] 08:15 Súdna sieň: Z dcéry mníška nebude! [i] 09:20 Panelák: Krokodíl [i] 10:30 ZLODEJI DETÍ: Zlyhanie 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:50 Súdna sieň: Eskort [i] 15:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. 7 [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Svadobný fotograf [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Prekliata veštba [i] 21:40 VIP Nákupné maniačky [i] 23:15 Vražedné diamanty [i] 01:15 Vendeta [i] 03:25 Dohoda [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 Diagnóza: Vražda VI. [i] 06:55 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 Knight Rider 88,89 [i] 10:30 Miesto činu Kolín: Psí život [i] 12:25 Akty X II. 2 [i] 13:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 4 [i] 14:35 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. 6 [i] 15:30 Simpsonovci X. 6 [i] 16:00 Simpsonovci XXII. 20 [i] 16:30 Kutyil s.r.o. II. 5 [i] 17:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 7 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli II.: Statočné srdce 9 [i] 20:00 Deň a Noc 97 [i] 20:30 Kód Apokalypsy [i] 22:50 30 prípadov majora Zemana: Koniec veľkej šance - 1957 14 [i] 00:30 Budúcnosť nášho syna [i] 02:10 Špinavé dedičstvo [i] 04:00 Na prahu noci [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedkyně VI. 2 [i] 07:30 Drzá Jordan VI. 2 [i] 08:30 Ten, kdo tě chrání I. 21 [i] 09:30 Ztracený svět II. 9 [i] 10:30 Tarzan: The Epic Adventures 8 [i] 11:30 Ten, kdo tě chrání I. 22 [i] 12:30 JAG IV. 23 [i] 13:30 Posel ztracených duší V. 5 [i] 14:25 Tarzan: The Epic Adventures 9 [i] 15:25 Na lodi II. 2 [i] 17:05 Ztracený svět II. 10 [i] 18:05 JAG IV. 24 [i] 19:05 Posel ztracených duší V. 6 [i] 20:00 Drzá Jordan VI. 3 [i] 21:00 Red Widow I. 3 [i] 22:00 Poslední akční hrdina 1 [i] 00:35 House VIII. 2 [i] 01:35 Red Widow I. 3 [i] 02:35 JAG IV. 24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 8 [i] 06:00 Jak se to dělá 9 [i] 06:25 Rození obchodníci: Volvo P1800S [i] 07:15 Americký chopper: Tříkolka OCC [i] 08:10 Špinavé práce: Válečník z mokřin [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Kain a Ábel [i] 09:55 Nutné k přežití: Území rudých skal [i] 10:50 Jak to dělají? 3 [i] 11:15 Jak se to dělá: Vrtáky/Fotografické budky/Poštovní známky [i] 11:40 Divy světa stvořené člověkem – Asie: Singapurská přístavní hráz [i] 12:35 Pátá rychlost 7 [i] 13:05 Pátá rychlost 8 [i] 13:30 Rození obchodníci: Toyota MRII Mark I 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Toyota MRII Mark I 2 [i] 14:25 Americký chopper: Motorka pro Dryvit Systems [i] 15:20 Bořiči mýtů: Hodina létání [i] 16:15 Špinavé práce: Opravář stavěče kuželek [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Čichám, čichám velké problémy [i] 18:05 Nutné k přežití: S využitím divočiny [i] 19:00 Jak se to dělá: Med, optická vlákna a cihly [i] 19:30 Jak se to dělá: Fotografie/činění kožešin/svářecí elektrody/elektrické housle [i] 20:00 Nebezpečné lety: Krize v pilotní kabině [i] 21:00 Přísně tajné – havárie letadel: Konstrukční chyba [i] 22:00 Rození obchodníci: Indie [i] 23:00 Rychlokurz: Hra s jeřáby [i] 23:30 Rychlokurz: Tryskové motory [i] 00:00 Zvědavost: Proč je sex příjemný? [i] 00:55 Nebezpečné lety: Krize v pilotní kabině [i] 01:50 Přísně tajné – havárie letadel: Konstrukční chyba [i] 02:50 Rození obchodníci: Indie [i] 03:50 Rychlokurz: Hra s jeřáby [i] 04:20 Rychlokurz: Tryskové motory [i] 04:45 Jak to dělají?: Arašídové máslo/bod zlomu [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů: Otcové a synové 17/26 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:29 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Finley požární autíčko 10/39 [i] 09:25 Neobyčejné životy [i] 10:20 Rub a líc života single [i] 11:05 Život na zámku "60" Ukazatel směru 21/52 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Banánové rybičky [i] 14:45 Hvězdy letí do století [i] 15:35 Toulavá kamera ochutnává Česko [i] 16:10 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:05 Malá farma: Ruční dojení [i] 17:25 Besipky: Dohledná vzdálenost [i] 17:30 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj "60" Tsunami 20/22 [i] 20:55 13. komnata Dalibora Gondíka [i] 21:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Všechnopárty [i] 22:05 Šoubyznys [i] 23:10 Kriminálka Paříž: Poslední cesta 56/62 [i] 00:00 Deník doktorky III: Sakra! Zase žabák a ne princ 4/8 [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:15 Sama doma - [i] 02:45 Banánové rybičky [i] 03:10 Po stopách [i] 03:25 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Chcete je? [i] 05:30 Zeměpis světa: Tajemný svět mangrove [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Šumné stopy [i] 09:15 Galerie umění II: Zámek Chantilly na předměstí 9/13 [i] 09:40 Energie pro třetí tisíciletí [i] 10:30 Návraty dokumentaristů: Světlana [i] 10:55 Ráj srdce [i] 11:30 Na plovárně s Billem Keithem [i] 12:00 Echo Pražského jara 2013 [i] 12:10 Folklorika [i] 12:35 Počesku [i] 12:45 Chcete mě? [i] 13:15 Zeměpis světa: Korálové útesy [i] 13:35 Království divočiny: Puja [i] 14:05 Tyranosauří smečky 2/2 [i] 14:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:40 Příběhy zbraní: M-16 [i] 16:30 Film 2013 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" Tuláček [i] 18:50 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Záhadný kapitán 19/26 [i] 19:20 Herkules: Herkules a honba za amforou 58/65 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Zázračná planeta: Podivuhodné přírodní úkazy 1/2 [i] 21:00 Vesmír II.: Kolonizace Marsu 7/12 [i] 21:45 Velikáni filmu: Patrice Leconte [i] 23:15 ČT Live - Pavel Sedláček [i] 00:10 Zpověď lesbické ženy, která je posledním potomkem šlechtické rodiny [i] 00:25 Pološero - Jizvy na duši [i] 00:55 Divadlo žije! [i] 01:20 Stopy, fakta, tajemství "Che" v Praze [i] 01:50 Evropa dnes [i] 02:15 Kolik šancí tolik životů [i] 03:10 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 03:35 Postřehy odjinud [i] 03:40 Pohledy do kolébky [i] 04:05 Sešli se... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2419 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Dokonalá láska 420 [i] 11:05 Dva a půl chlapa II 14 [i] 11:25 Zpátky do školy II: Aplikovaná antropologie a kuchařské umění [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Jsem do tebe blázen II 3 [i] 13:00 Ten, kdo tě chrání 13 [i] 13:55 Třetí hlídka II 2 [i] 14:50 Beze stopy 1 [i] 15:40 Dr. House II 4 [i] 16:30 Dva a půl chlapa II [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami II: Návnada 9 [i] 18:35 Ulice 2420 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Flynn Carsen: Kletba Jidášova kalichu [i] 21:55 Muži v černém 2 [i] 23:25 Maturitní ples [i] 00:55 Novashopping 01:35 Třetí hlídka II: Těžké rozhodnutí [i] 02:15 Vabank [i] 03:05 Áčko: Komunikuji celým tělem [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk V: Cena štěstí 4 [i] 07:20 Kutil Tim IV: Mládenec roku 15 [i] 08:05 M*A*S*H 194 [i] 08:55 Prostřeno! [i] 09:45 To je vražda, napsala III: Nekrolog pro televizní hvězdu 9 [i] 10:50 Julie Lescautová V: Zvláštní mise 13 [i] 12:55 Policie Hamburk V: Rodinný cirkus 5 [i] 13:55 Walker, Texas Ranger VIII: Klub Tall Cotton 5 [i] 14:55 Vraždy v Kitzbühelu V: Smrt klenotníka 11 [i] 15:55 Rosamunde Pilcher: Zimní slunovrat 1/2 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Vraždy v Midsomeru XV: Sicilská obrana 5 [i] 22:20 Show Jana Krause [i] 23:15 Cesty k úspěchu [i] 23:25 Spy Game [i] 02:05 3:15 zemřeš [i] 03:40 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Máša 36/60 [i] 05:45 Skrytá vášeň 140/188 [i] 06:25 Rebeli II. 1-2/225 [i] 08:20 Zakázaná vášeň 88/140 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Láska a trest - FINÁLE [i] 12:20 Tisíc a jedna noc 118 [i] 13:05 SULTÁN [i] 14:20 Rozprávkovo bohaté 10/18 [i] 15:10 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 18/22 [i] 16:00 Teresa 28/152 [i] 16:55 Skrytá vášeň 141/188 [i] 17:50 Tisíc a jedna noc 119 [i] 18:50 Čarodejnice III. 22/22 [i] 19:50 Smotánka [i] 20:30 Mobil [i] 22:25 Loď snov v Šanghaji [i] 00:20 Krutá pomsta [i] 02:10 Mobil [i] 03:40 Čarodejnice III. 22/22 [i] 04:20 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 18/22 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Bratři Bloomovi [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Autopohádky [i] 13:40 Žít po svém [i] 15:35 Lovci bankovek [i] 17:15 Sonny Liston: těžká váha [i] 19:05 Leningrad [i] 21:00 Vyprovokovaná [i] 23:00 Krokodýl:Návrat do krvavé laguny [i] 00:35 Babel [i] 02:50 Králičí nora [i] 04:25 Bílí zabijáci [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 21:30 Silové sporty [i] 22:00 Jezdectví [i] 22:30 Tenis [i] 00:00 Tenis [i] 00:55 Business Class 01:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 V očekávání zázraku [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 2: Vedlejší ztráty 21 [i] 09:20 Bratři a sestry 2: Svátost manželská 9 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 11: Dny bezvládí 6 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 1: Ultravinyl 8 [i] 13:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk je na útěku (část 2.) 16 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 2: Den matek 22 [i] 15:20 Bratři a sestry 2: Večerní odhalení 10 [i] 16:20 Prozíravost 1: Nemesis 7 [i] 17:20 Prozíravost 1: Kilimandžáro 8 [i] 18:20 Kauzy podle Kate 1: Předmanželská smlouva mého nejlepšího přítele 9 [i] 19:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk se seznamuje s kandidátem 1 [i] 20:20 Agentura Jasno 4: Tenhle případ nevyřešíš 10 [i] 21:20 Prozíravost 1: Nemesis 7 [i] 22:20 Prozíravost 1: Kilimandžáro 8 [i] 23:20 Skandál 2 19 [i] 00:20 Dobrá manželka 4: Smlouva s ďáblem 16 [i] 01:20 Kauzy podle Kate 1: Předmanželská smlouva mého nejlepšího přítele 9 [i] 02:20 Spravedlnost v krvi 2: Den matek 22 [i] 03:20 Agentura Jasno 4: Tenhle případ nevyřešíš 10 [i] 04:15 V očekávání zázraku [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Hydrotech 9 [i] 06:00 Proklepnuto: Proklepnuto 7 [i] 06:35 Proklepnuto: Proklepnuto 8 [i] 07:05 Hugh, kuřata a TESCO [i] 08:05 Jimmova farma - Trampoty na farmě 2 [i] 09:10 Rybaření na chalupě: Jihozápadní Anglie 3 [i] 10:10 Jamie vaří pro vás a zdravě 1 [i] 11:10 Utajený Šéf - USA 3 [i] 12:00 Vášnivý jedlík: Vášnivý Jedlík 9 [i] 12:30 Vášnivý jedlík: Vášnivý Jedlík 10