Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Modré z neba [i] 10:45 Svedok v ohrození [i] 12:40 Komisár Rex VIII. 12/17 [i] 13:40 Odložený prípad V. 3/18 [i] 14:40 Monk VII. 7/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa III. 13/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 13/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 REFLEX [i] 17:55 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:40 HORÚCA KRV II. [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 13/24 [i] 00:20 Monk VII. 7/16 [i] 01:05 Odložený prípad V. 3/18 [i] 01:50 Hrozba z temnoty IV. 12-13/22 [i] 03:15 Komisár Rex VIII. 12/17 [i] 04:00 Bez servítky [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Dve tváre Anny 19/60 [i] 06:40 Správy RTVS [i] 07:25 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Počasie [i] 07:40 Občan za dverami [i] 08:10 Duel [i] 08:40 5 proti 5 [i] 09:30 District III: Dedičstvo krvi [i] 10:20 Žena na úteku 147 [i] 11:10 Sila lásky V. 116 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Dámsky klub [i] 14:10 Hurá do záhrady [i] 14:45 Dve tváre Anny 19/60 [i] 15:35 Sila lásky VI. 127 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Toskánska vášeň 7/12 [i] 21:45 Reportéri [i] 22:10 Piráti - stratený poklad: Janésov poklad 2/8 [i] 23:25 District III: Dedičstvo krvi [i] 00:05 Inšpektor Rocca IV: Bez pardónu [i] 01:45 Piráti - stratený poklad: Janésov poklad 2/8 [i] 02:55 Žena na úteku 147 [i] 03:45 Sila lásky V. 116 [i] 04:35 Sila lásky VI. 127 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 08:55 Táraninky: Starí rodičia [i] 09:05 Noc v archíve: Láska, bože láska... [i] 10:05 Pred rokmi... [i] 10:35 Maďarský magazín [i] 11:00 Fokus spotrebiteľ [i] 11:35 Fotografia: Nová vecnosť [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:50 ArtSpektrum [i] 12:55 Čierne a biele [i] 13:25 Polícia [i] 13:40 Profesionál [i] 13:55 Zasľúbená zem, prosím, vystupovať ! [i] 14:45 Celuloid country: Generácia 90 [i] 15:25 Senior klub [i] 15:50 Rómsky magazín [i] 16:20 Mojich sedem divov: Peter Lipa [i] 16:55 Fokus právo [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Encyklopédia slov.obcí: Červený Kláštor [i] 18:00 Svet zvierat II.: Nosáľ koati - drzý medvedík [i] 18:30 Večerníček: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 18:45 Halali [i] 19:05 Koncert zo Schönbrunnu [i] 20:50 Hľadači utajených svetov [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Večer pod lampou [i] 00:05 Jazz pre dvoch: Peter Lipa a Juraj Bartoš [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 07:45 Súdna sieň: Spoveď [i] 08:50 Súdna sieň: Rodinné peklo [i] 10:00 Dom snov V. 28,29 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:50 Súdna sieň: Mňa sa báť nemusí [i] 15:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. 6 [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Silvester [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:05 Riskuj s Wau [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Krokodíl [i] 21:40 ZLODEJI DETÍ: Zlyhanie 4 [i] 23:15 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. - NOVÉ ČASTI 6 [i] 00:15 Kosti III. 6 [i] 01:10 Kšeftári [i] 03:35 NOVINY TV JOJ 04:00 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Diagnóza: Vražda VI. [i] 06:55 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 Knight Rider 86,87 [i] 10:30 Miesto činu: Kvet zla [i] 12:25 Akty X II. 1/25 [i] 13:25 Planéta bez ľudí 8 [i] 14:35 Knight Rider 87 [i] 15:30 Simpsonovci X. 5 [i] 16:00 Simpsonovci XXII. 19 [i] 16:30 Kutyil s.r.o. II. 4 [i] 17:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 6 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli II.: Miňo opäť policajtom 8 [i] 20:00 Deň a Noc 96 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 3 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 4 [i] 22:30 Hawaii 5.0 II. 17 [i] 23:30 Hawaii 5.0 13 [i] 00:30 Klamári III. 12 [i] 01:20 Sanitka 10,11/11 [i] 03:15 Hitman [i] 04:40 Kixšou 11/33 04:55 Kojak 22/22 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zoom Mini Special Edition 2 [i] 07:15 Drzá Jordan VI. 1 [i] 08:15 Ten, kdo tě chrání I. 20 [i] 09:15 Ztracený svět II. 8 [i] 10:15 Tarzan: The Epic Adventures 7 [i] 11:15 Ten, kdo tě chrání I. 21 [i] 12:15 JAG IV. 22 [i] 13:15 Posel ztracených duší V. 4 [i] 14:15 Tarzan: The Epic Adventures 8 [i] 15:15 Na lodi II. 1 [i] 17:00 Ztracený svět II. 9 [i] 18:00 JAG IV. 23 [i] 19:00 Posel ztracených duší V. 5 [i] 20:00 Drzá Jordan VI. 2 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 5 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 17 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 18 [i] 00:00 Boj o čas III. 19 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 5 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 17 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba IV. 18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 7 [i] 06:00 Jak se to dělá 8 [i] 06:25 Rození obchodníci: Land Rover Defender [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro nadaci Hvězda Iráku [i] 08:10 Špinavé práce: Exotická chůva [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Prázdný trůn [i] 09:55 Nutné k přežití: Oheň a led na Islandu [i] 10:50 Jak to dělají? 2 [i] 11:15 Jak se to dělá: Halogenové žárovky/Buničinová izolace/ [i] 11:40 Divy světa stvořené člověkem – Asie: Songdo - velkoměsto budoucnosti [i] 12:35 Jízda: Projetí [i] 13:30 Rození obchodníci: Mercedes SLK [i] 14:25 Americký chopper: Přehlídka ukázkových motorek [i] 15:20 Bořiči mýtů: Spoluviník parní dělo [i] 16:15 Špinavé práce: Válečník z mokřin [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Ostrov [i] 18:05 Nutné k přežití: Území rudých skal [i] 19:00 Jak se to dělá: Uzávěry lahví, čokoláda, pilulky a těstoviny [i] 19:30 Jak se to dělá: Podvozky pro jachty/Lemované koberce [i] 20:00 Cizí předměty v těle: Interní nepřítel [i] 21:00 Superlidé Stana Leeho: Lidský vlk [i] 22:00 Podivná těla 5 [i] 23:00 Nutné k přežití: Jižní ostrov Nového Zélandu [i] 00:00 Dvojí přežití: Ztroskotání [i] 00:55 Cizí předměty v těle: Interní nepřítel [i] 01:50 Superlidé Stana Leeho: Lidský vlk [i] 02:50 Podivná těla 5 [i] 03:50 Nutné k přežití: Jižní ostrov Nového Zélandu [i] 04:45 Jak to dělají?: Bagry/chuť Orientu/do prázdna [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:29 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Finley požární autíčko 9/39 [i] 09:30 Pošta pro tebe [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Cirkus Humberto "60" Láska 8/12 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Banánové rybičky [i] 14:50 Hvězdy letí do století [i] 15:45 13. komnata Aleny Mihulové [i] 16:15 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Kriminálka Staré Město: Případ zlaté smrti 3/7 [i] 21:00 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:59 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Komisař Montalbano: Papírový měsíc 8/8 [i] 23:55 MI5 VIII 2/8 [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:10 Banánové rybičky [i] 01:40 Burza zábavy [i] 02:10 Chalupa je hra [i] 02:35 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Podle práva [i] 05:30 Folklorika [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Kolik šancí tolik životů [i] 09:40 Postřehy odjinud [i] 09:50 Mýty a fakta historie: Egypt 6/6 [i] 10:40 Vesmír II.: Nebezpečné komety a planetky 6/12 [i] 11:25 Raport o Velké válce [i] 12:10 Babylon [i] 12:35 Cesty víry: Římský Velehrad [i] 13:05 Ježek [i] 13:15 Chcete je? [i] 13:20 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 13:45 Putování za vínem: Alentejo [i] 14:15 Zázračná planeta: Medvědí rodina a já: Podzim 3/3 [i] 15:10 Zadrž ten úsvit [i] 16:20 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 16:50 Vlastní cestou [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" Tuláček [i] 18:50 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Obluda z hlubin 18/26 [i] 19:20 Herkules: Herkules a arabská noc 57/65 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Modrá tajemství [i] 21:00 Svět zázraků [i] 21:30 Přežít! [i] 22:20 Kennedyové: Morální problémy a vnitřní kvas 5/8 [i] 23:05 Krásný ztráty [i] 23:35 Echo Pražského jara 2013 [i] 23:45 Jistě, pane ministře: Partajní hrátky 22/22 [i] 00:45 Pravá krev III: Devět zločinů 4/12 [i] 01:40 Moje rodina VII: S Abi na věky 7/9 [i] 02:10 Credo Josefa Hercla [i] 03:00 Ježek [i] 03:10 Náš venkov [i] 03:35 Uchem jehly [i] 04:00 Nedej se: Tvář valašské krajiny [i] 04:30 Sešli se... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2418 [i] 09:50 Gympl s (r)učením omezeným: Všechno jde 58 [i] 11:05 Dva a půl chlapa II 13 [i] 11:25 Zpátky do školy II: Paradigmata lidské paměti [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Jsem do tebe blázen II 2 [i] 12:55 Ten, kdo tě chrání 12 [i] 13:50 Třetí hlídka II 1 [i] 14:45 Odložené případy VII: Rána 22 [i] 15:40 Dr. House II 3 [i] 16:30 Dva a půl chlapa II 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami II: Velký bratr 8 [i] 18:35 Ulice 2419 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Dokonalá láska 420 [i] 21:25 Kriminálka Las Vegas XII 17 [i] 22:20 Noční televizní noviny [i] 22:45 Swordfish: Operace Hacker [i] 00:30 Smallville IX 9 [i] 01:15 Novashopping 01:50 Třetí hlídka II: Pod zemí [i] 02:35 Vabank [i] 03:25 Áčko: Dyslexie mé životní plány nijak nemění [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk V: Hodina duchů 3 [i] 07:15 Kutil Tim IV: Brácho, nemohl bys postrádat závoďák? 14 [i] 08:00 M*A*S*H 193 [i] 08:45 Prostřeno! [i] 09:40 To je vražda, napsala III: Detektiv Magnum na tenkém ledě 8 [i] 10:40 Julie Lescautová V: Sirotek 12 [i] 12:55 Policie Hamburk V: Cena štěstí 4 [i] 13:55 Walker, Texas Ranger VIII: Chování bojovníka 4 [i] 14:55 Vraždy v Kitzbühelu V: Vražda ze vzduchu 10 [i] 15:55 Rosamunde Pilcher: Hledači mušlí 2/2 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 TOP STAR: Ladislav Frej [i] 21:30 Vařte jako šéf! [i] 22:05 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III: Miluj tak, jak lžeš 12 [i] 23:05 Zákon a pořádek: Los Angeles: Harbor City 3 [i] 00:05 Myšlenky zločince I 6 [i] 01:05 Reportéři na vaší straně [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Máša 35/60 [i] 05:55 Skrytá vášeň 139/188 [i] 06:40 Viktória 170-171/171 [i] 08:25 Zakázaná vášeň 87/140 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Dr. Oz [i] 11:20 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 12:25 Tisíc a jedna noc 117 [i] 13:30 McBride: Stratený prípad [i] 15:10 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 17/22 [i] 16:00 Teresa 27/152 [i] 16:55 Skrytá vášeň 140/188 [i] 17:50 Tisíc a jedna noc 118 [i] 18:40 Čarodejnice III. 21/22 [i] 19:40 Ja alebo pes [i] 20:30 SULTÁN [i] 21:40 Láska a trest - FINÁLE [i] 23:30 Ally McBealová III. 15/21 [i] 00:15 Sestrička Jackie I. 8/12 [i] 00:45 Adela show [i] 01:20 Čarodejnice III. 21/22 [i] 02:00 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 17/22 [i] 02:40 L.O.V.E. [i] 03:20 Na streche [i] 04:25 Adela show [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Horší než smrt [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Plnou parou vzad! [i] 13:45 Osudové selhání [i] 15:45 Autopohádky [i] 17:20 Žít po svém [i] 19:10 Bílí zabijáci [i] 20:45 Králičí nora [i] 22:25 Babel [i] 00:45 Halloween 2 [i] 02:25 Devět životů [i] 04:00 Okamžik vzkříšení [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Jezdectví [i] 09:30 Tenis [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 21:30 Box [i] 23:30 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Odcizená identita [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 2: Podnikavé dívky 20 [i] 09:20 Bratři a sestry 2: Něco nového 8 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 11: Kouzelníkův synovec 5 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 1: Návrat domů 7 [i] 13:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk je na útěku (část 1.) 15 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 2: Vedlejší ztráty 21 [i] 15:20 Bratři a sestry 2: Svátost manželská 9 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 11: Dny bezvládí 6 [i] 18:20 Kauzy podle Kate 1: Ultravinyl 8 [i] 19:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk je na útěku (část 2.) 16 [i] 20:20 Agentura Jasno 4: Výstřel do tmy 9 [i] 21:20 Hurá na to! [i] 23:20 Dračí templáři [i] 01:20 Kauzy podle Kate 1: Ultravinyl 8 [i] 02:20 Spravedlnost v krvi 2: Vedlejší ztráty 21 [i] 03:20 Agentura Jasno 4: Výstřel do tmy 9 [i] 04:15 Odcizená identita [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Hydrotech 8 [i] 06:00 Proklepnuto: Proklepnuto 5 [i] 06:35 Proklepnuto: Proklepnuto 6 [i] 07:05 Hugh a kuřata 3 [i] 08:05 Jimmova farma - Trampoty na farmě 1 [i] 09:10 Rybaření na chalupě: Hebridy 2 [i] 10:10 Hugh, kuřata a TESCO [i] 11:10 Utajený Šéf - USA 2 [i] 12:00 Vášnivý jedlík: Vášnivý Jedlík 7 [i] 12:30 Vášnivý jedlík: Vášnivý Jedlík 8 [i] 13:00 Deratizátor 14 [i] 13:30 Deratizátor 15 [i] 14:00 Pozoruhodná cesta planety Země po oběžné dráze: Sklon osy 3