TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Búrlivé víno [i] 09:40 HORÚCA KRV II. [i] 10:50 Cudzie srdce [i] 12:40 Komisár Rex VIII. 11/17 [i] 13:40 Odložený prípad V. 2/18 [i] 14:40 Monk VII. 6/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa III. 12/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 12/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 REFLEX [i] 17:55 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Modré z neba [i] 22:30 Nočné Televízne noviny [i] 23:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 12/24 [i] 23:55 Monk VII. 6/16 [i] 00:50 Odložený prípad V. 2/18 [i] 01:35 Hrozba z temnoty IV. 11/22 [i] 02:15 Dva a pol chlapa III. 12/24 [i] 02:35 Monk VII. 6/16 [i] 03:15 Komisár Rex VIII. 11/17 [i] 04:00 Bez servítky [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Počasie [i] 06:00 Dve tváre Anny 18/60 [i] 06:45 Správy RTVS "N" [i] 07:25 Góly - body - sekundy [i] 07:40 Počasie [i] 07:45 Autosalón [i] 08:10 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:30 District III: Niet dymu bez ohňa [i] 10:20 Žena na úteku 146 [i] 11:10 Sila lásky V. 115 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Dámsky klub [i] 14:10 Taxík [i] 14:45 Dve tváre Anny 18/60 [i] 15:35 Sila lásky VI. 126 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Mníchov [i] 22:45 Darkyňa [i] 00:15 District III: Niet dymu bez ohňa [i] 00:55 Mníchov [i] 03:35 Sila lásky V. 115 [i] 04:25 Sila lásky VI. 126 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Nebo, peklo, raj 2/2 [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Táraninky: Európa [i] 09:05 Osudy slávnych: Saša [i] 10:20 Ukrajinský magazín [i] 10:50 Fokus zdravie [i] 11:25 Tajomstvá všetkého 6/6 [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Na návšteve v Cíferi [i] 13:10 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:40 Sto hodín do zatmenia [i] 15:00 VAT - Veda a technika: Ako funguje aquapark [i] 15:40 Slováci vo svete: Nemecko [i] 16:05 Maďarský magazín [i] 16:35 Energetika [i] 16:55 Fokus spotrebiteľ [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Encyklopédia slov.obcí: Betliar [i] 18:00 Fotografia: Nová vecnosť [i] 18:25 Otázniky v doprave [i] 18:30 Večerníček: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 18:40 Táraninky: Policajti [i] 18:45 Test magazín [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Zasľúbená zem, prosím, vystupovať ! [i] 20:50 Celuloid country: Generácia 90 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Na križovatke SK+CZ: Eden a potom [i] 23:40 Polícia [i] 23:50 Profesionál [i] 00:10 Autosalón [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:15 ArtSpektrum [i] 01:20 Debut 1997: Pohreb je vlastne premiéra [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 07:15 Súdna sieň: Pohrebníctvo [i] 08:20 Súdna sieň: Si ešte decko [i] 09:25 Panelák: Hľadá sa Denisa [i] 10:30 ZLODEJI DETÍ: Posila 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:50 Súdna sieň: Dieťa má dvojičky [i] 15:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. 5 [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Syn je celý po tebe [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:05 Riskuj s Wau [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kosti VIII. 21,22 [i] 22:30 Vtierka Castle IV. 11 [i] 23:30 Hawaii 5.0 II. 17 [i] 00:30 Hawaii 5.0 13 [i] 01:30 Vtierka Castle IV. 11 [i] 02:30 KRIMI 02:55 NOVINY TV JOJ 03:20 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 Diagnóza: Vražda VI. [i] 06:55 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 Knight Rider 84,85 [i] 10:30 Miesto činu Kolín: Bermudy [i] 12:25 Akty X 24/24 [i] 13:25 Letecke katastrofy IX. 4,5 [i] 15:30 Simpsonovci X. 4 [i] 16:00 Simpsonovci XXII. 18 [i] 16:30 Kutyil s.r.o. II. 3 [i] 17:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 5 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli II.: Károly a Skajka 7 [i] 20:00 Deň a Noc 95 [i] 20:30 Panelák: Pletky s mobilom, Hľadá sa Denisa [i] 22:50 Planéta bez ľudí 8 [i] 23:45 Črepiny: 2013 - PREMIÉRA [i] 00:30 Špeciálne komando IV. 14 [i] 01:20 Steven Seagal: Muž zákona I. 13/13 [i] 01:40 Steven Seagal: Muž zákona II. 1,2/8 [i] 02:25 Prachy, posadnutosť a vražda 3/3 [i] 03:55 Kojak [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan V. 21 [i] 08:00 Ten, kdo tě chrání I. 19 [i] 09:00 Ztracený svět II. 7 [i] 10:00 Tarzan: The Epic Adventures 6 [i] 11:00 Ten, kdo tě chrání I. 20 [i] 12:00 JAG IV. 21 [i] 13:00 Posel ztracených duší V. 3 [i] 14:00 Tarzan: The Epic Adventures 7 [i] 15:00 Na lodi I. 13 [i] 17:00 Ztracený svět II. 8 [i] 18:00 JAG IV. 22 [i] 19:00 Posel ztracených duší V. 4 [i] 20:00 Drzá Jordan VI. 1 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 5 [i] 22:00 Hannibal I. 8 [i] 23:00 CSI: New York VIII. 5 [i] 00:00 Post Mortem II. 8 [i] 01:00 Hannibal I. 8 [i] 02:00 CSI: New York VIII. 5 [i] 02:45 Post Mortem II. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 6 [i] 06:00 Jak se to dělá 7 [i] 06:25 Rození obchodníci: Bond Bug [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro Marka Buehrleho [i] 08:10 Špinavé práce: Stěhování zvířat [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Nic nejde podle plánu [i] 09:55 Nutné k přežití: Muži versus divočina s Jakem Gyllenhaalem [i] 10:50 Jak to dělají? 1 [i] 11:15 Jak se to dělá: Požárnické helmy/Námořnické kompasy/Balicí hadice [i] 11:40 Divy světa stvořené člověkem – Asie: Protipovodňové zabezpečení v Kuala Lumpur [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Darebný dragster [i] 13:30 Rození obchodníci: Ford Mustang [i] 14:25 Americký chopper: Motorka pro výrobce jeřábů Manitowoc Crane [i] 15:20 Bořiči mýtů: Piráti 2! [i] 16:15 Špinavé práce: Exotická chůva [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Škola pro piráty [i] 18:05 Nutné k přežití: Oheň a led na Islandu [i] 19:00 Jak se to dělá: Jogurty, svíčky a neonové nápisy [i] 19:30 Jak se to dělá: Vrtáky/Fotografické budky/Poštovní známky [i] 20:00 Zlatá horečka – džungle [i] 21:00 Zlato Beringova moře 12 [i] 22:00 Uhlí 9 [i] 23:00 Nejsmrtelnější úlovek 16 [i] 00:00 Nebezpečný úlovek – Lovci humrů: Moře nemá vládce [i] 00:55 Zlatá horečka – džungle [i] 01:50 Zlato Beringova moře 12 [i] 02:50 Uhlí 9 [i] 03:50 Nejsmrtelnější úlovek 16 [i] 04:45 Jak to dělají?: Podzemí/výrobci zbraní [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:29 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Finley požární autíčko 8/39 [i] 09:25 Komici na jedničku [i] 10:35 Byli jednou dva písaři: Kozel 4/10 [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Banánové rybičky [i] 14:50 Hvězdy letí do století [i] 15:45 Toulavá kamera ochutnává Česko [i] 16:15 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Neobyčejné životy [i] 21:57 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Tělo jako důkaz: Tělo jako důkaz 1/13 [i] 22:45 Profil zločinu: Temno 15/18 [i] 23:35 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 00:35 13. komnata Jaroslava Holíka [i] 01:00 Sváteční slovo prezidenta Arcidiecézní charity Olomouc Bohumíra Vitáska [i] 01:10 Malá farma: Prasečí orba [i] 01:35 AZ-kvíz [i] 02:05 Banánové rybičky [i] 02:35 Bolkoviny [i] 03:25 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Podle práva [i] 05:25 Putování za vínem: Lisabonské pobřeží [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Náš venkov [i] 09:15 Chcete je? [i] 09:20 Království divočiny: Puja [i] 09:50 Konvoje 3/4 [i] 10:40 Přežít! [i] 11:30 Za vesnickými muzikanty "60" Historie vojenských dechových hudeb aneb Fanfárový pochod. Hudební cyklus o významných osobnostech, které ovlivnily českou dechovou a lidovou hudbu . Připravil a [i] 12:00 Celnice: Světoví Češi a Slováci [i] 13:30 Echo Pražského jara 2013 [i] 13:40 Grotesky: Charlie Chaplin [i] 13:55 Tajemství podzemního království [i] 14:10 Cíl cesty: potápění: Indický oceán 4/4 [i] 15:00 Návraty dokumentaristů: Světlana [i] 15:30 Evropa dnes [i] 16:00 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 16:25 Moje rodina VII: S Abi na věky 7/9 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" Kosí bratři [i] 18:50 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Na širém moři 17/26 [i] 19:15 Herkules: Herkules a dlouhá noční můra 56/65 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kamera na cestách: Bali, mystický ostrov [i] 21:00 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 21:30 Šumné stopy [i] 22:00 Copak bych vám lhal? [i] 22:30 Na stojáka [i] 23:00 Třistatřicettři [i] 23:55 Bratři a sestry IV: Poslední tango v Pasadeně 5/24 [i] 00:35 Hledám ženu. Zn.: Z Východu [i] 02:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:45 Grotesky: Charlie Chaplin [i] 02:50 Regenerace [i] 03:20 Lovy beze zbraní [i] 04:00 Sešli se ... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2417 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Kapr na suchu 419 [i] 11:05 Dva a půl chlapa II 12 [i] 11:25 Zpátky do školy II: Sommeliérský kurs [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Jsem do tebe blázen II 1 [i] 13:05 Ten, kdo tě chrání 11 [i] 13:55 Třetí hlídka 22 [i] 14:45 Odložené případy VII: Skoro jako v ráji 21 [i] 15:40 Dr. House II 2 [i] 16:30 Dva a půl chlapa II 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami II: Velká cena 7 [i] 18:35 Ulice 2418 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Všechno jde 58 [i] 21:25 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:10 Noční televizní noviny [i] 22:40 Nebezpečné hry [i] 00:35 Smallville IX 8 [i] 01:20 Novashopping 01:55 Střepiny [i] 02:20 PRÁSK! [i] 02:55 Áčko: Vychoval jsem sourozence [i] 03:35 Kolotoč [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk V: Proti času 2 [i] 07:20 Kutil Tim IV: Noc před tím, než vypukl chaos 13 [i] 08:05 M*A*S*H 192 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:40 To je vražda, napsala III: Vražda před uzávěrkou 7 [i] 10:45 Julie Lescautová V: Zlobivý syn 11 [i] 12:55 Policie Hamburk V: Hodina duchů 3 [i] 13:55 Walker, Texas Ranger VIII: Úkryt 3 [i] 14:55 Vraždy v Kitzbühelu V: Zprávy o smrti 9 [i] 15:55 Rosamunde Pilcher: Hledači mušlí 1/2 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů: Nejkrásnější miminka 193 [i] 21:45 TOP STAR magazín [i] 22:50 Hawaii 5-0 II: Čistý štít 5 [i] 23:50 Právo a pořádek XX: Obyčejná holka 2 [i] 00:45 Kriminálka Kolín II: Vidím, co ty nevidíš 6 [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Kriminálka Kolín II: Vidím, co ty nevidíš 6 [i] 04:20 Jak se staví sen [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Máša 34/60 [i] 05:55 Skrytá vášeň 138/188 [i] 06:40 Viktória 168-169/171 [i] 08:30 Zakázaná vášeň 86/140 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 Láska a trest [i] 12:25 Tisíc a jedna noc 116 [i] 13:10 SULTÁN [i] 14:20 Rozprávkovo bohaté 9/18 [i] 15:10 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 16/22 [i] 16:00 Teresa 26/152 [i] 16:55 Skrytá vášeň 139/188 [i] 17:50 Tisíc a jedna noc 117 [i] 18:40 Čarodejnice III. 20/22 [i] 19:40 Ja alebo pes [i] 20:30 Vražda podľa plánu [i] 23:05 Sila srdca [i] 01:00 Ally McBealová III. 14/21 [i] 01:45 Sestrička Jackie I. 7/12 [i] 02:10 Adela show [i] 02:45 Čarodejnice III. 20/22 [i] 03:25 L.O.V.E. [i] 04:05 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Napříč časem [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Rize [i] 13:40 Poslední loupež [i] 15:40 Plnou parou vzad! [i] 17:20 Osudové selhání [i] 19:15 Okamžik vzkříšení [i] 21:05 Devět životů [i] 22:40 Halloween 2 [i] 00:25 Planeta Teror [i] 02:05 Tři dny ke svobodě [i] 04:10 Duše jako kaviár [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Formule [i] 09:00 Fotbal [i] 09:15 Tenis [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 21:30 Wednesday Selection [i] 21:35 Jezdectví [i] 22:35 Jezdectví [i] 22:40 Golf [i] 23:40 Golf [i] 00:10 Golf [i] 00:15 Jachting [i] 00:20 Wednesday Selection [i] 00:30 Business Class [i] 00:35 Event Discovery [i] 00:40 Business Class [i] 00:45 Watts [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Květinářka [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 2: Jistý hrdina 19 [i] 09:20 Bratři a sestry 2: 36 hodin 7 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 11: Život v Midsomeru 4 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 1: Důvěřivci 6 [i] 13:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a jeho mistrovské dílo 14 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 2: Podnikavé dívky 20 [i] 15:20 Bratři a sestry 2: Něco nového 8 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 11: Kouzelníkův synovec 5 [i] 18:20 Kauzy podle Kate 1: Návrat domů 7 [i] 19:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk je na útěku (část 1.) 15 [i] 20:20 Agentura Jasno 4: Vlkodlak 8 [i] 21:20 Dračí templáři [i] 23:20 Dobrá manželka 4: Smlouva s ďáblem 16 [i] 00:20 Skandál 2 19 [i] 01:20 Kauzy podle Kate 1: Návrat domů 7 [i] 02:20 Spravedlnost v krvi 2: Podnikavé dívky 20 [i]