TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Búrlivé víno [i] 09:45 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 11:40 Komisár Rex VIII. 9-10/17 [i] 13:40 Odložený prípad V. 1/18 [i] 14:40 Monk VII. 5/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa III. 11/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 11/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 REFLEX [i] 17:55 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:40 HORÚCA KRV II. [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 11/24 [i] 00:20 Monk VII. 5/16 [i] 01:05 Odložený prípad V. 1/18 [i] 01:50 Hrozba z temnoty IV. 10/22 [i] 02:30 Komisár Rex VIII. 9-10/17 [i] 04:00 Bez servítky [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy RTVS "N" [i] 06:00 Dve tváre Anny 17/60 [i] 06:45 Správy RTVS [i] 07:25 Góly - body - sekundy [i] 07:40 Svet v obrazoch [i] 08:00 Duel [i] 08:35 5 proti 5 [i] 09:20 District III: Posledný výlet [i] 10:15 Žena na úteku 145 [i] 11:05 Sila lásky V. 114 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:40 Dve tváre Anny 17/60 [i] 15:35 Sila lásky VI. 125 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Nikto nie je dokonalý [i] 21:10 Hlavne, že sa máme radi: Anita [i] 21:40 Dr.House VIII.: Vydržať 21/23 [i] 22:20 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Nenávisť 21/24 [i] 23:05 District III: Posledný výlet [i] 23:50 Nikto nie je dokonalý [i] 00:50 O 5 minút 12 [i] 01:55 Krásna Ves - perla Podhoria [i] 02:25 Žena na úteku 145 [i] 03:20 Sila lásky V. 114 [i] 04:10 Sila lásky VI. 125 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop! [i] 09:00 Táraninky: Hasiči [i] 09:05 Športové ozveny [i] 09:35 FIFA magazín [i] 10:00 V tieni gulagu [i] 10:30 Národnostný magazín mix: Český [i] 10:55 Fokus práca [i] 11:30 60 zabijakov divočiny 15/26 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Piesne a tance [i] 13:20 Kvočka [i] 14:20 Megakonštrukcie - najväčší stan na svete [i] 15:10 Kostol bez veže [i] 15:35 Orientácie [i] 16:05 Ukrajinský magazín [i] 16:30 Halali [i] 16:55 Fokus zdravie [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Encyklopédia slov.obcí: Abrahámovce [i] 18:00 Tajomstvá všetkého 6/6 [i] 18:25 Otázniky v doprave [i] 18:30 Večerníček: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 18:45 Príbehy k Roku dobrovoľníctva [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Veda zločinu: Interpretácia stôp [i] 20:50 Ambulancia: Parkinsonova choroba je zlý sochár [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Umenie 2013: Literatúra [i] 22:30 Kinorama [i] 23:00 Colnica alebo Československo po 20 rokoch: Svetoví Česi a Slováci [i] 00:30 Separé [i] 00:55 Veda zločinu: Interpretácia stôp [i] 01:50 Správy RTVS "N" [i] 02:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 07:40 Súdna sieň: Syna si mi zabil [i] 08:50 Súdna sieň: Nesplnená dohoda [i] 09:50 Panelák: Pletky s mobilom [i] 11:00 Dom snov V. 30 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:50 Súdna sieň: Nezmieriteľní [i] 15:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. 4 [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Koniec sveta [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:05 Riskuj s Wau [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Hľadá sa Denisa [i] 21:40 ZLODEJI DETÍ: Posila 3 [i] 23:15 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. - NOVÉ ČASTI 5 [i] 00:15 Kosti III. 5 [i] 01:05 Plán pomsty [i] 03:00 KRIMI 03:25 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:55 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 Knight Rider 82,83 [i] 10:30 Miesto činu Frankfurt: Posol smrti [i] 12:25 Akty X 23 [i] 13:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 3 [i] 14:35 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 18/18 [i] 15:30 Simpsonovci X. 3 [i] 16:00 Simpsonovci XXII. 17 [i] 16:30 Kutyil s.r.o. II. 2 [i] 17:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 4 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli II.: Vodná kríza 6 [i] 20:00 Deň a Noc 94 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 2 [i] 21:30 Letecke katastrofy IX. 4,5 [i] 23:40 Hľadá sa dom pre milionárov III. 9/9 [i] 00:40 Klamári III. 11 [i] 01:40 Expres foto [i] 03:10 Prachy, posadnutosť a vražda 2 [i] 04:55 Kojak [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedkyně VI. 1 [i] 07:30 Drzá Jordan V. 20 [i] 08:30 Ten, kdo tě chrání I. 18 [i] 09:30 Ztracený svět II. 6 [i] 10:30 Tarzan: The Epic Adventures 5 [i] 11:30 Ten, kdo tě chrání I. 19 [i] 12:30 JAG IV. 20 [i] 13:30 Posel ztracených duší V. 2 [i] 14:25 Tarzan: The Epic Adventures 6 [i] 15:25 Na lodi I. 12 [i] 17:00 Ztracený svět II. 7 [i] 18:00 JAG IV. 21 [i] 19:00 Posel ztracených duší V. 3 [i] 20:00 Drzá Jordan V. 21 [i] 21:00 Jak prosté I. 21 [i] 22:00 Doktorka podsvětí I. 9 [i] 23:00 Vražda I. 9 [i] 00:15 Firma I. 8 [i] 01:15 Jak prosté I. 21 [i] 02:15 Doktorka podsvětí I. 9 [i] 03:00 Vražda I. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 5 [i] 06:00 Jak se to dělá 6 [i] 06:25 Rození obchodníci: Lotus Elan [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro kalifornské záchranáře [i] 08:10 Špinavé práce 28 [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Potemnělé moře [i] 09:55 Nutné k přežití: Země Maorů [i] 10:50 Jak to dělají?: Navigační systém GPS/hliník [i] 11:15 Jak se to dělá: Stožáry z uhlíkových vláken/Čínské sušenky s psaníčky/Promítací zařízení IMAX [i] 11:40 Divy světa stvořené člověkem – Asie: Nejdokonalejší kasino [i] 12:35 Opravna vraků 12 [i] 13:30 Rození obchodníci: BMW Isetta [i] 14:25 Americký chopper: Motorka pro BSN [i] 15:20 Bořiči mýtů: Zastřelit rybu v sudu [i] 16:15 Špinavé práce: Stěhování zvířat [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Víc než popíjení a hraní kostek [i] 18:05 Nutné k přežití: Muži versus divočina s Jakem Gyllenhaalem [i] 19:00 Jak se to dělá: Kopírovací papír, džíny a počítače [i] 19:30 Jak se to dělá: Halogenové žárovky/Buničinová izolace/ [i] 20:00 Bořiči mýtů: Papírové brnění [i] 21:00 Do extrémů: Nejrozpálenější silnice [i] 22:00 Nejpodivnější na světě: Spánek [i] 23:00 Freddie Flintoff versus svět 7 [i] 00:00 Idiot na cestách: Seznámení s gorilou [i] 00:55 Bořiči mýtů: Papírové brnění [i] 01:50 Do extrémů: Nejrozpálenější silnice [i] 02:50 Nejpodivnější na světě: Spánek [i] 03:50 Freddie Flintoff versus svět 7 [i] 04:45 Jak to dělají? 20 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:29 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Finley požární autíčko 7/39 [i] 09:30 Silvestrovský koktejl [i] 10:25 Kluci v akci [i] 10:55 Slavné historky zbojnické "60" Václav Babinský [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Banánové rybičky [i] 15:00 Milí Bakaláři [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Muž a stín [i] 21:30 Dobrá čtvrť "60" Blýskání na horší časy [i] 22:28 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:30 Tísňová linka [i] 22:55 Hercule Poirot [i] 23:45 Dempsey a Makepeaceová: Vražda na objednávku 19/31 [i] 00:35 Na stopě [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Kalendárium [i] 02:00 Banánové rybičky [i] 02:40 Všechnopárty [i] 03:25 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Podle práva [i] 05:25 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Navždy svoji 2/6 [i] 09:35 Tyranosauří smečky 2/2 [i] 10:25 Chcete je? [i] 10:30 Nedej se: Tvář valašské krajiny [i] 11:00 Příběhy zbraní: M-16 [i] 11:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 12:35 Ráj srdce [i] 13:10 Terra musica [i] 14:05 Vesmír II.: Nebezpečné komety a planetky 6/12 [i] 14:50 Letečtí stíhači v boji: Poslední střelec [i] 15:35 Babylon [i] 16:05 Energie pro třetí tisíciletí [i] 16:50 Vlastní cestou [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" Kosí bratři [i] 18:50 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Ned Land, harpunář 16/26 [i] 19:15 Herkules: Herkules a zelenooký netvor 55/65 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji: Zabiják stíhaček Zero [i] 20:50 Stopy, fakta, tajemství "Che" v Praze [i] 21:25 Na cestě po Roatánu [i] 21:55 Pološero - Jizvy na duši [i] 22:20 Chodníky slávy: Antonio Banderas [i] 00:15 Echo Pražského jara 2013 [i] 00:25 Rolling Stones: Exile On Main [i] 01:25 Galerie umění II: Zámek Chantilly na předměstí 9/13 [i] 01:50 Divadlo žije! [i] 02:20 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 02:45 Kvarteto [i] 03:10 Na plovárně s Billem Keithem [i] 03:40 Bohemia Incognita [i] 03:55 Chcete je? [i] 04:00 Sešli se ... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2416 [i] 09:50 Gympl s (r)učením omezeným: Silný kafe 57 [i] 11:00 Dva a půl chlapa II 11 [i] 11:25 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Jsem do tebe blázen 22 [i] 13:00 Ten, kdo tě chrání 10 [i] 13:50 Třetí hlídka 21 [i] 14:45 Odložené případy VII: Volná láska 20 [i] 15:40 Dr. House II 1 [i] 16:30 Dva a půl chlapa II 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami II: Hurikán 6 [i] 18:35 Ulice 2417 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Kapr na suchu 419 [i] 21:25 Víkend: Jasný směr [i] 22:15 Noční televizní noviny [i] 22:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: Pistole 24 [i] 23:30 Nikita II 12 [i] 00:15 Smallville IX 7 [i] 01:00 Novashopping 01:35 Tipy ptáka Loskutáka [i] 01:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:30 Babicovy dobroty: Zdravá strava je pestrá strava [i] 03:05 Áčko: Trest smrti [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk V: Ztracený ženich 1 [i] 07:20 Kutil Tim IV: Cesta všeho zla 12 [i] 08:05 M*A*S*H 191 [i] 08:55 Prostřeno! [i] 09:45 To je vražda, napsala III: Zlato mrtvých 6 [i] 10:50 Julie Lescautová V: Aféra Lerner 10 [i] 12:55 Policie Hamburk V: Proti času 2 [i] 13:55 Walker, Texas Ranger VIII: Odpočítávání 2 [i] 14:55 Vraždy v Kitzbühelu V: Vražedná hra 8 [i] 15:55 Rosamunde Pilcher: Září 2/2 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Ano, šéfe! [i] 21:30 Polívka na víně [i] 22:35 Sběratelé kostí VI: Mýtus a pravda 18 [i] 23:35 Myšlenky zločince: Chování podezřelých: Nevidět zlo 3 [i] 00:30 Kriminálka Kolín II: Samurajův poklad 5 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:20 Kriminálka Kolín II: Samurajův poklad 5 [i] 04:10 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Máša 33/60 [i] 05:50 Skrytá vášeň 137/188 [i] 06:35 Viktória 166-167/171 [i] 08:25 Zakázaná vášeň 85/140 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Láska a trest [i] 12:20 Tisíc a jedna noc 115 [i] 13:05 SULTÁN [i] 14:15 Rozprávkovo bohaté 8/18 [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 15/22 [i] 16:00 Teresa 25/152 [i] 16:55 Skrytá vášeň 138/188 [i] 17:50 Tisíc a jedna noc 116 [i] 18:45 Čarodejnice III. 19/22 [i] 19:40 Ja alebo pes [i] 20:30 SULTÁN [i] 21:40 Láska a trest [i] 23:25 Ally McBealová III. 13/21 [i] 00:15 Sestrička Jackie I. 6/12 [i] 00:45 Adela show [i] 01:20 Čarodejnice III. 19/22 [i] 02:00 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 15/22 [i] 02:45 L.O.V.E. [i] 03:20 Na streche [i] 04:25 Adela show [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Dračí klon [i] 08:55 Teleshopping 12:05 American Teen [i] 13:55 Stíny strachu [i] 15:40 Rize [i] 17:15 Poslední loupež [i] 19:10 Duše jako kaviár [i] 21:05 Tři dny ke svobodě [i] 23:20 Planeta Teror [i] 01:05 96 hodin [i] 02:35 Rize [i] 04:05 Extrémní seznamka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:15 Jezdectví [i] 09:30 Tenis [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 21:30 Box [i] 23:00 Formule [i] 23:30 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Všemocný Thor [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 2: Na nic se neptat 18 [i] 09:20 Bratři a sestry 2: Na dvou místech 6 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 11: Smrt na pokračování 3 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 1: Dva Richardové 5 [i] 13:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a tři Julie 13 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 2: Jistý hrdina 19 [i] 15:20 Bratři a sestry 2: 36 hodin 7 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 11: Život v Midsomeru 4 [i] 18:20 Kauzy podle Kate 1: Důvěři