TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Búrlivé víno [i] 09:50 Legenda o Zorrovi [i] 12:40 Komisár Rex VIII. 8/17 [i] 13:40 Odložený prípad IV. 24/24 [i] 14:40 Monk VII. 4/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa III. 10/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 10/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 Lampáreň [i] 17:55 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:40 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 23:45 Nočné Televízne noviny [i] 00:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 10/24 [i] 01:00 Monk VII. 4/16 [i] 01:45 Odložený prípad IV. 24/24 [i] 02:30 Hrozba z temnoty IV. 9/22 [i] 03:15 Komisár Rex VIII. 8/17 [i] 04:00 Bez servítky [i] 04:40 Lampáreň [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:45 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Počasie [i] 06:00 Dve tváre Anny 16/60 [i] 06:45 Správy RTVS "N" [i] 07:30 Góly - body - sekundy [i] 07:40 Počasie [i] 07:45 Slovensko v obrazoch [i] 08:05 Duel [i] 08:40 5 proti 5 [i] 09:25 District III: Opäť v sedle [i] 10:15 Žena na úteku 144 [i] 11:05 Sila lásky V. 113 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:40 Dve tváre Anny 16/60 [i] 15:35 Sila lásky VI. 124 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Miesto činu: Operácia Jób [i] 21:40 Vyvolení: Kliatba 2/12 [i] 22:40 Policajti z centra: Agent 8/14 [i] 23:35 District III: Opäť v sedle [i] 00:20 Miesto činu: Operácia Jób [i] 01:50 Vyvolení: Kliatba 2/12 [i] 02:50 Žena na úteku 144 [i] 03:40 Sila lásky V. 113 [i] 04:25 Sila lásky VI. 124 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Nebo, peklo, raj 1/2 [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:50 Táraninky: Slnko [i] 08:55 Zlatá brána [i] 09:45 Miestopis cechov a manufaktúr: Majstri gombičkárskeho remesla [i] 10:05 Tvárou v tvár [i] 10:35 Fokus rodina [i] 11:10 Mikuláš Schneider-Trnavský [i] 11:35 Živá panoráma [i] 12:15 ArtSpektrum [i] 12:20 Jako bylo piekne, keď sme sobáš brali [i] 12:50 Umenie 2013: Divadlo a tanec [i] 13:15 Família: Família - Sen kráľovnej [i] 13:40 Odpískané [i] 14:10 Športové ozveny [i] 14:35 FIFA magazín [i] 15:05 Autosalón [i] 15:35 Magazín Ligy majstrov [i] 16:05 Národnostný magazín mix: Český [i] 16:30 Debut 1996: ...z kola von ! [i] 16:55 Fokus práca [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Encyklopédia slov.obcí: Veľké Rovné-Dlhé Pole [i] 18:00 60 zabijakov divočiny 15/26 [i] 18:25 Otázniky v doprave [i] 18:30 Večerníček: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 18:40 GEN.sk: Peter Lipa [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Megakonštrukcie - najväčší stan na svete [i] 20:50 VAT - Veda a technika: Ako funguje aquapark [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Testament [i] 00:05 On air [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:10 ArtSpektrum [i] 01:15 Majstrovstvá SR v desiatich tancoch [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 07:40 Súdna sieň: Pikantné fotky [i] 08:45 Súdna sieň: Nemám čo jesť! [i] 09:50 Panelák: Bonzák [i] 11:00 SUPERMAMA na JOJke [i] 12:00 NOVINY O 12:00 14:00 Aljašský expres [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Ten hajzel ide po mne [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:25 Panelák - Žrebovanie [i] 20:30 Panelák: Pletky s mobilom [i] 21:40 Mama, ožeň ma! [i] 23:15 Haló 11 [i] 00:00 Borat: Nakúkanie do ameryckej kultúry na objednávku slavnoj kazašskoj národa [i] 01:55 Mama, ožeň ma! [i] 03:15 Temná pravda [i] 04:45 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 Diagnóza: Vražda V. 25/25 [i] 06:55 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 Knight Rider 80,81 [i] 10:30 Miesto činu Frankfurt: Ruže pre Naďu [i] 12:25 Akty X 22 [i] 13:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 3 [i] 14:35 Posledné minúty 5 [i] 15:30 Simpsonovci X. 2 [i] 16:00 Simpsonovci XXII. 16 [i] 16:30 Kutyil s.r.o. II. 1/31 [i] 17:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 3 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli II.: PR a očistná diéta 5 [i] 20:00 Deň a Noc 93 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 18/18 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 3 [i] 22:30 Chicago: Zákon ulice 8 [i] 23:30 Agent IV. 7 [i] 00:30 Zákon gangu III. 5 [i] 01:20 Al Capone [i] 02:55 Prachy, posadnutosť a vražda 1/3 [i] 04:25 DA VINCI [i] 04:55 Diagnóza: Vražda VI. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedkyně V. 11 [i] 07:30 Drzá Jordan V. 19 [i] 08:30 Ten, kdo tě chrání I. 17 [i] 09:30 Ztracený svět II. 5 [i] 10:30 Tarzan: The Epic Adventures 4 [i] 11:30 Ten, kdo tě chrání I. 18 [i] 12:30 JAG IV. 19 [i] 13:30 Posel ztracených duší V. 1 [i] 14:30 Tarzan: The Epic Adventures 5 [i] 15:30 Na lodi I. 11 [i] 17:05 Ztracený svět II. 6 [i] 18:05 JAG IV. 20 [i] 19:05 Posel ztracených duší V. 2 [i] 20:00 Drzá Jordan V. 20 [i] 21:00 House VIII. 16 [i] 22:00 Sherlock II. 1 [i] 23:45 Doktorka podsvětí I. 8 [i] 00:45 House VIII. 16 [i] 01:45 Sherlock II. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá: Plastové formy, automatické olejové filtry, kartotéky a foukané sklo [i] 06:00 Jak se to dělá 5 [i] 06:25 Rození obchodníci: Triumph Stag [i] 07:15 Americký chopper: Elektrická motorka od Siemensu [i] 08:10 Špinavé práce 27 [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Zlaté časy [i] 09:55 Nutné k přežití: Jižní ostrov Nového Zélandu [i] 10:50 Jak to dělají?: Džínovina/skleničky na víno [i] 11:15 Jak se to dělá: Nafukovací záchranné pomůcky/Brailleův psací stroj/Cella z uhlíkových vláken [i] 11:40 Divy světa stvořené člověkem – Asie: Opera v Sydney [i] 12:35 Tuning: Escalade a Mercedes Smart [i] 13:30 Rození obchodníci: Triumph TR6 [i] 14:25 Americký chopper: Motorka pro korporaci Viega [i] 15:20 Bořiči mýtů: Výbuch boileru na vodu [i] 16:15 Špinavé práce 28 [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Ptáci, kosti a krev [i] 18:05 Nutné k přežití: Země Maorů [i] 19:00 Jak se to dělá: Naslouchátka, trojrozměrné skládačky a toalety [i] 19:30 Jak se to dělá: Požárnické helmy/Námořnické kompasy/Balicí hadice [i] 20:00 Bitvy o zavazadla 5 [i] 20:30 Bitvy o zavazadla 6 [i] 21:00 Aljaška: Poslední hranice: Přilévání oleje do ohně [i] 22:00 Muži Yukonu 8 [i] 23:00 Načerno pálený alkohol: Neklidné vody [i] 00:00 Vězněm v cizině: Denis a Donald [i] 00:55 Bitvy o zavazadla 5 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 6 [i] 01:50 Aljaška: Poslední hranice: Přilévání oleje do ohně [i] 02:50 Muži Yukonu 8 [i] 03:50 Načerno pálený alkohol: Neklidné vody [i] 04:45 Jak to dělají? 19 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:29 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Finley požární autíčko 6/39 [i] 09:25 Šoubyznys [i] 10:35 Toulavá kamera [i] 11:05 Náhrdelník: Dobyvatel 1/12 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Banánové rybičky [i] 15:00 Milí Bakaláři [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Cirkus Humberto "60" Láska 8/12 [i] 20:55 Rub a líc života single [i] 21:38 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:40 Reportéři ČT [i] 22:20 Na stopě [i] 22:45 MI5 VIII 2/8 [i] 23:40 Městečko na dlani [i] 01:15 Sváteční slovo prezidenta Arcidiecézní charity Olomouc Bohumíra Vitáska [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Tísňová linka [i] 02:15 AZ-kvíz [i] 02:45 Banánové rybičky [i] 03:25 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Starobrněnský klášter [i] 05:35 Vokolek [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Chcete mě? [i] 09:15 Zeměpis světa: Tajemný svět mangrove [i] 09:35 Bohemia Incognita [i] 09:55 Kamera na cestách: Gruzie, nejstřeženější tajemství Kavkazu [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 11:00 Film 2013 [i] 11:25 Československý filmový týdeník 1963 939/2379 [i] 11:40 Klíč [i] 12:10 Křesťanský magazín [i] 12:40 Echo Pražského jara 2013 [i] 12:50 Krásný ztráty "60" Ředitelka Divadla Na zábradlí Doubravka Svobodová s [i] 13:20 Šumné stopy [i] 13:50 Planeta Galata [i] 14:45 Stopy, fakta, tajemství [i] 15:15 Raport o Velké válce [i] 15:55 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 20/26 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" Kosí bratři [i] 18:50 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Staří přátelé 15/26 [i] 19:20 Herkules: Herkules a trápení s Elektrou 54/65 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Konvoje 3/4 [i] 21:00 Příběhy zbraní: M-16 [i] 21:50 Velikáni filmu: Patrice Leconte [i] 23:20 Malé životní etudy [i] 00:55 Zpověď muže, který ještě před několika týdny byl ženou [i] 01:10 Na stojáka [i] 01:35 Pološero - Zvířecí chůvy [i] 02:05 Laurel a Hardy: Bílá křídla [i] 02:10 Dobíjení baterií [i] 03:00 Dubnová inventura [i] 03:35 Babylon [i] 04:00 Sešli se ... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2415 [i] 09:50 Ve znamení Merkura: Stopa stříbrných draků 4 [i] 11:20 Zpátky do školy II: Zákon o péči a východoevropská diplomacie [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Jsem do tebe blázen 21 [i] 13:00 Ten, kdo tě chrání 9 [i] 13:50 Třetí hlídka 20 [i] 14:45 Odložené případy VII: Kulka 19 [i] 15:40 Dr. House 22 [i] 16:30 Dva a půl chlapa II 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami II: Nejlepší obhajoba 5 [i] 18:35 Ulice 2416 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Silný kafe 57 [i] 21:30 Helena: Depky a jiné radosti [i] 21:55 Comeback: Sulc [i] 22:30 Noční televizní noviny [i] 23:00 Šerifové z Texasu 13 [i] 23:45 Strážce pořádku 8 [i] 00:30 Odložené případy IV: Běsnění [i] 01:20 Novashopping 01:55 Vabank [i] 02:45 Přestávka ve vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk IV: Pan Mubiru v ráji 25 [i] 07:20 Kutil Tim IV: Někdo to rád rychle 11 [i] 08:05 M*A*S*H 190 [i] 08:55 Prostřeno! [i] 09:45 To je vražda, napsala III: Krvavý sendvič 5 [i] 10:50 Julie Lescautová V: Bez pardonu 9 [i] 12:55 Policie Hamburk V: Ztracený ženich 1 [i] 13:55 Walker, Texas Ranger VIII: Cestou násilí 2/2 [i] 14:55 Vraždy v Kitzbühelu V: Klinicky testováno 7 [i] 15:55 Rosamunde Pilcher: Září 1/2 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů: Srdce 192 [i] 21:45 Vylomeniny [i] 22:35 Partička [i] 23:20 Vikingové [i] 01:30 Kriminálka Kolín II: Královna swingu 4 [i] 02:30 Volejte Věštce [i] 04:15 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Skrytá vášeň 136/188 [i] 06:25 Viktória 164-165/171 [i] 08:20 Zakázaná vášeň 84/140 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Inga Lindströmová: V letnom dome [i] 12:20 Tisíc a jedna noc 114 [i] 13:10 Čarodejnice III. 17/22 [i] 14:15 Rozprávkovo bohaté 7/18 [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 14/22 [i] 16:00 Teresa 24/152 [i] 16:55 Skrytá vášeň 137/188 [i] 17:50 Tisíc a jedna noc 115 [i] 18:45 Čarodejnice III. 18/22 [i] 19:40 Ja alebo pes [i] 20:30 SULTÁN [i] 21:40 Láska a trest [i] 23:30 Bolesti slávnych II. 17/18 [i] 00:20 Sestrička Jackie I. 5/12 [i] 00:50 Adela show [i] 01:25 Čarodejnice III. 18/22 [i] 02:05 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 14/22 [i] 02:45 L.O.V.E. [i] 03:20 Na streche [i] 04:30 Adela show [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Krotitelé upírů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Poslední obrněný vlak [i] 14:25 Charlie Bartlett [i] 16:15 American Teen [i] 18:05 Stíny strachu [i] 19:45 Extrémní seznamka [i] 21:25 Rize [i] 23:00 96 hodin [i] 00:35 Angel-A [i] 02:05 Poslední píseň [i] 03:55 Náhradnice [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Motorky [i] 09:30 Tenis [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 21:30 Fotbal [i] 21:45 Watts [i] 22:00 Wrestling [i] 22:05 Wrestling [i] 22:35 Wrestling [i] 22:45 Wrestling [i] 23:45 Fotbal [i] 00:00 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 2012: Doba ledová [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 2: Reaganová versus Reagan 17 [i] 09:20 Bratři a sestry 2: Domácí problém 5 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 11: Krvavá svatba 1 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 1: Kuchař 4 [i] 13:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk jde do banky 12 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 2: Na nic se neptat 18 [i] 15:20 Bratři a sestry 2: Na dvou místech 6 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 11: Smrt na pokračování 3