TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Komisár Rex VIII. 7/17 [i] 06:45 Tom a Jerry [i] 07:00 Tučniaky z Madagaskaru II. 16-17/39 [i] 07:50 Malí géniovia [i] 09:35 Alf III. 12/25 [i] 10:05 Zita na krku [i] 10:45 Rock zo strednej [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 FORMULA 1: Veľká cena Monaka [i] 16:15 Legenda o Zorrovi [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 SUPERSTAR LIVE [i] 23:00 SUPERSTAR - Rozhodnutie LIVE [i] 23:35 Clona [i] 01:15 Piatok trinásteho [i] 03:30 Bez servítky [i] 04:10 Na telo [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Autosalón [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Pinocchio: Je Geppetto naozaj chorý ? [i] 07:20 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Divoká banda [i] 07:35 Alica v krajine zázrakov 16/26 [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:30 Šiel tovariš svetom: Malé čižmy 2/3 [i] 09:00 Rozprávky bratov Grimmovcov: Žabí kráľ [i] 10:00 Zem - história jednej cesty 2/2 [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Ohlásená vražda [i] 15:10 Zlatá klasika - komédie Václava Vorlíčka: "Což takhle dát si špenát" [i] 16:45 Pošta pre teba [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Jana z Arku 1/2 [i] 21:45 Jana z Arku 2/2 [i] 23:15 Góly - body - sekundy [i] 23:30 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Ohlásená vražda [i] 01:05 Jana z Arku 1/2 [i] 02:35 Jana z Arku 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Ventily zeme [i] 07:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín [i] 09:45 Sólo pre Cantus firmus [i] 10:40 Štyri hlasy [i] 11:10 V tomto meste,v tejto chvíli [i] 12:35 Dlhý, Široký, Bystrozraký [i] 13:40 On air [i] 14:00 Orientácie [i] 14:30 Slovo [i] 14:35 Púť do Santiaga de Compostela [i] 15:05 Z hriňovských lazov [i] 15:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Jany Oľhovej [i] 16:20 Família: Família - Sen kráľovnej [i] 16:55 Majstrovstvá SR v desiatich tancoch [i] 17:55 Pred rokmi... [i] 18:25 Otázniky v doprave [i] 18:30 Večerníček: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 18:40 Huby: Huby mája [i] 18:50 Portréty vedcov: prof. Ing. Pavel Fellner, DrSc. [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Colnica alebo Československo po 20 rokoch: Svetoví Česi a Slováci [i] 21:30 Odpískané [i] 21:55 Noc v archíve: Láska, bože láska... [i] 23:00 Umenie 2013: Divadlo a tanec [i] 23:25 Soirée z Mlynskej doliny [i] 00:20 Večer tanečných hviezd [i] 01:30 Správy RTVS "N" [i] 02:15 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 Chameleón [i] 05:50 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 06:50 Timon a Pumbaa II. [i] 07:45 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 08:40 Gumkáči VI. [i] 09:30 Sladké hviezdy 5,6 [i] 10:30 Kde bolo, tam bolo II. 19 [i] 11:30 Keď si Chuck bral Larryho [i] 14:00 Diabol nosí Pradu [i] 16:35 Mama, ožeň ma! [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Toy Story 3 [i] 22:50 Veterán [i] 01:00 Hory majú oči [i] 03:10 Nesmrteľní [i] 04:40 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Kojak [i] 06:05 Diagnóza: Vražda V. [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 Policajt z L.A. 27,28 [i] 10:20 DA VINCI [i] 12:30 Ice Road Truckers: - PREMIÉRA 4 [i] 13:30 Farmár hľadá ženu [i] 15:00 Kutyil s.r.o. II. 15 [i] 15:50 Mladosť Butcha Cassidyho a Sundance Kida [i] 17:45 Dlhá cesta za odmenou [i] 19:50 DA VINCI [i] 20:30 Umenie boja [i] 23:00 Predátor 2 [i] 01:10 Operácia Blesk [i] 03:35 DA VINCI [i] 04:05 Zajatci [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 To je vražda, napsala II. 3 [i] 08:00 Don Matteo V. 3 [i] 09:20 Sherlock I. 3 [i] 11:05 Drzá Jordan IV. 3 [i] 12:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 21 [i] 13:00 Conan 3 [i] 14:00 Posel ztracených duší IV. 7 [i] 15:00 Sestra Hawthornová III. 4 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 20 [i] 17:00 JAG IV. 3 [i] 18:00 Profil zločinu II. 5 [i] 19:00 NCIS V. 8 [i] 20:00 NCIS V. 9 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 4 [i] 22:00 Six Bullets 1 [i] 00:15 Vražda I. 8 [i] 01:30 Six Bullets 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá: Čerstvě řezané květiny, lepicí páska, tofu a loterijní losy [i] 06:00 Jak se to dělá 4 [i] 06:25 Jak to dělají? 7 [i] 06:50 Jak to dělají? 8 [i] 07:15 Motory Detroitu: Motocykly na led [i] 08:10 Bořiči mýtů: Obličejové masky z filmu Mission Impossible [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 56 [i] 09:30 Zničeno ve vteřině 57 [i] 09:55 Mimořádné projekty: Super rychlá válečná loď [i] 10:50 Americké zbraně: Brokovnice Nock [i] 11:40 Pátrání po yettim: Tajemství lovu [i] 12:35 Králové aukcí: Podomácku zhotovený hot rod/buben ze zebry [i] 13:05 Králové aukcí: Zápasnický pás/strážci chrámu [i] 13:30 Bitvy o zavazadla 1 [i] 14:00 Bitvy o zavazadla 2 [i] 14:25 Zlatá horečka - Aljaška: Úplně na dně [i] 15:20 Zlato Beringova moře: Buď všechno, nebo nic [i] 16:15 Rození obchodníci: Porsche Boxster [i] 17:10 Nutné k přežití: Čína [i] 18:05 Zvědavost: Jak zanikne náš svět? [i] 19:00 Jak se to dělá: Jablečný džus, kosmetika a ocel [i] 19:30 Jak se to dělá: Stožáry z uhlíkových vláken/Čínské sušenky s psaníčky/Promítací zařízení IMAX [i] 20:00 Muž, žena a divočina: Nebezpečí na skotské vysočině [i] 21:00 Hlavolamy: Vidět znamená věřit [i] 22:00 Podivná těla 4 [i] 23:00 Nebezpečné lety: Krize v pilotní kabině [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Sám v Amazonii [i] 00:55 Muž, žena a divočina: Nebezpečí na skotské vysočině [i] 01:50 Hlavolamy: Vidět znamená věřit [i] 02:50 Podivná těla 4 [i] 03:50 Nebezpečné lety: Krize v pilotní kabině [i] 04:45 Rození obchodníci: Porsche Boxster [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Mumínci [i] 06:50 Trojčátka: Don Quijote 21/26 [i] 07:20 Dobrodružství Shirley Holmesové III: Případ Blonďaté bestie 8/13 [i] 07:45 Studio Kamarád [i] 09:15 Na cestě po Colónu [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Život na zámku "60" Ukazatel směru 21/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Začarovaná láska [i] 14:05 Sokratův podzim [i] 15:15 Zánik samoty Berhof [i] 16:55 Slavné historky zbojnické "60" Václav Babinský [i] 18:00 Komici na jedničku [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Hrobník [i] 21:30 168 hodin [i] 21:59 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Je třeba zabít Sekala [i] 23:55 Komisař Moulin [i] 01:30 Zpívá celá rodina [i] 02:55 Vystřiženo z Manéže Bolka Polívky [i] 03:30 Komediograf [i] 04:00 Kouzelnice z Bejrútu: Blanka Matragi [i] 04:25 Jihlavské pověsti [i] 04:45 Manéž Bolka Polívky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Studio B [i] 06:00 Putování za vínem: Lisabonské pobřeží [i] 06:30 Bonbónky světa [i] 06:45 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 20/26 [i] 07:45 Vlastní cestou [i] 07:50 Československý filmový týdeník 1963 939/2379 [i] 08:05 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 20 [i] 08:25 Mýty a fakta historie: Egypt 6/6 [i] 09:15 Konvoje 2/4 [i] 10:10 Letečtí stíhači v boji: Poslední střelec [i] 10:55 Raport o Velké válce [i] 11:35 Nedej se: Tvář valašské krajiny [i] 12:05 Chcete mě? [i] 12:30 Sváteční slovo prezidenta Arcidiecézní charity Olomouc Bohumíra Vitáska [i] 12:40 Království divočiny: Puja [i] 13:05 Le Mans [i] 14:50 Ježek [i] 15:00 Křesťanský magazín [i] 15:25 Uchem jehly [i] 15:50 Cesty víry: Římský Velehrad [i] 16:20 Tyranosauří smečky 2/2 [i] 17:15 Návraty dokumentaristů: Světlana [i] 17:45 Malý princ I: Planeta času - 2. část 2/26 [i] 18:05 Bert a Ernie 26/26 [i] 18:10 Mikulášovy patálie [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček "60" Kosí bratři [i] 18:50 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Mořská záhada 14/26 [i] 19:15 Garfieldova show II [i] 19:40 Krysáci [i] 19:50 Pat a Mat se vrací 20:00 Navždy svoji 2/6 [i] 20:50 Celnice: Světoví Češi a Slováci [i] 22:25 Na plovárně s Billem Keithem [i] 22:55 Ohnivé léto 1/5 [i] 00:40 Echo Pražského jara 2013 [i] 00:50 Food Design [i] 01:45 Serrallonga 2/2 [i] 03:20 Cesty víry: Římský Velehrad [i] 03:45 Crescendo [i] 04:35 Meteory českého komiksu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:10 Oggy a Škodíci [i] 06:25 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 11 [i] 06:40 Spiderman 7 [i] 07:05 Virus Attack 8 [i] 07:35 Želvy Ninja VIII 4 [i] 08:05 Hannah Montana II 13, 14 [i] 08:55 Víkend [i] 09:40 Jsem agent [i] 11:25 Smrt černého krále [i] 13:35 Velká cena Monaka [i] 16:20 Beze stopy VII 7 [i] 17:10 PRÁSK! [i] 18:00 Ve znamení Merkura: Stopa stříbrných draků 4 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 SUPERSTAR [i] 23:25 Střepiny [i] 23:50 Žalobce a obhájce 10 [i] 00:35 Koření: Všechny vůně světa [i] 01:20 Novashopping 01:55 Smrt černého krále [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Ninjago: Dvojité trable [i] 07:40 Mickeyho klubík II: Goofyho kokosová opička 32 [i] 08:10 Tajemství 2. světové války: Bitva o Guadalcanal 17 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Vraždy mezi muškáty I: Medvěd v ohrožení 13 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Nedělní receptář extra 13:20 Hlava rodiny 2: Tatínek nebo dědeček [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru V: Zvoní ti umíráček [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:20 Operace Zlomený šíp [i] 00:30 Anatomie lži III: Plural majesticus 2 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:10 Vraždy mezi muškáty I: Medvěd v ohrožení 13 [i] 04:00 Tajemství 2. světové války: Bitva o Guadalcanal 17 [i] 04:55 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Bzzz!!! [i] 05:35 SEDEM s r.o. [i] 06:10 Skrytá vášeň 135/188 [i] 06:55 Dokonalý svet 8/16 [i] 08:15 Úbohá Nasťa 119 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Rosamunde Pilcherová: Dlhá cesta ku šťastiu [i] 12:05 Gossip Girl IV. 3-4/22 [i] 14:00 Modré z neba [i] 16:00 Larina voľba 165 [i] 16:55 Skrytá vášeň 136/188 [i] 17:50 Katie Ffordeová: Maják lásky [i] 20:00 Neslušný návrh [i] 22:25 Skutočný príbeh: Život nie je rozprávka: Vyhrala som Superstar [i] 00:10 Mafia Love Story [i] 01:55 Neslušný návrh [i] 03:40 Ružové okuliare [i] 04:25 Bzzz!!! [i] 04:50 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Festivalové DEFilé [i] 05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Klepání na nebeskou bránu [i] 08:55 Teleshopping 12:05 (Ne)šťastně až na věky [i] 13:35 Dračí klon [i] 15:15 Bratři Bloomovi [i] 17:15 Horší než smrt [i] 18:55 Náhradnice [i] 20:30 Poslední píseň [i] 22:25 Angel-A [i] 00:00 Špatnej polda [i] 02:00 Apocalypto [i] 04:10 Atentát na střední [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:45 Závody GT [i] 10:30 Tenis [i] 10:45 Tenis [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 21:30 Tenis [i] 22:30 Motorsport [i] 22:45 Formule [i] 23:15 Motorky [i] 00:00 Motorky [i] 00:45 Tenis [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Agentura Jasno 4: Dva stateční 3 [i] 07:00 Agentura Jasno 4: Ďábel se skrývá v dívčím pokoji 4 [i] 08:00 Agentura Jasno 4: Shawn má trému 5 [i] 09:10 Robin Hood: Král zbojníků [i] 12:00 Prozíravost 1: Posel 5 [i] 13:00 Prozíravost 1: Roztoužený 6 [i] 14:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a nesprávný člověk 8 [i] 15:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk nemůže v noci spát 9 [i] 16:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a muž, který postřelil Santa Clause 10 [i] 17:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk vstupuje do sekty 11 [i] 18:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk jde do banky 12 [i] 19:00 Skandál 2: Molly, děvče, jsi v nebezpečí 18 [i] 20:00 Dobrá manželka 4: Zlatý Gold 15 [i] 21:00 Prozíravost 1: Nemesis 7 [i] 22:00 PREMIÉRA Prozíravost 1: Kilimandžáro 8 [i] 23:00 3000 mil na útěku [i] 01:30 Panika na Rock Island [i] 03:10 Vraždy v Midsomeru 10: Kýčovitá vražda 8 [i] 04:50 Fakta nebo fikce 1: Z hlubin/Domácí duch 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Pláž chameleona [i] 07:00 Putování dinosaurů 1 [i] 08:00 Putování dinosaurů 2 [i] 09:00 Jak vznikla Země 16 [i] 10:00 Planeta Země po vymření lidstva 18 [i] 10:55 Hughova kampaň za ryby 5 [i] 12:00 Podzemí měst 8 [i] 13:00 Konečná nabídka 4 [i] 14:00 Hydrotech 12 [i] 15:00 Technika nemožného 3 [i] 16:00 Technika nemožného 4 [i] 17:00 Nejdrsnější kamioňáci světa 8 [i] 17:55 Kde lišky dávají dobrou noc [i] 19:00 Utajený šéf II. 2 [i] 20:00 Jádro Facebooku [i] 21:00 Největší loupeže Británie 3 [i] 22:00 Pravdivé příběhy II. 1 [i] 23:00 Konečná nabídka 4 [i] 00:00 Hydrotech 12 [i] 01:00 Technika nemožného 3 [i] 02:00 Chladnokrevně IV.: Kdo zabil Debru Sue? 1 [i] 02:55 Pravdivé příběhy II. 1 [i] 03:45 Technika nemožného 4 [i] 04:35 Mravenci vědí všechno 8 [i] 04:50 Kde lišky dávají dobrou noc [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy V. 21 [i] 06:00 Bílá hraběnka [i] 08:10 Velká vánoční jízda [i] 09:45 V kůži Johna Malkoviche [i] 11:35 Život podle Iona B. [i] 12:35 Změna k lepšímu [i] 14:10 Prezidentské volby [i] 16:05 Super 8 [i] 17:55 Půlnoc v Paříži [i] 19:30 Před kamerou X. 21 [i] 20:00 Muži v černém 3 [i] 21:45 Hra o trůny III. 7 [i] 22:50 Dům v Bretani [i] 00:25 M. Butterfly [i] 02:10 Texaský kat [i] 03:55 Critters 4 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Srdce mužů... a jedna opravdová láska