Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 HORÚCA KRV II. [i] 10:45 Odsúdená za vraždu [i] 12:40 Komisár Rex VIII. 7/17 [i] 13:40 Odložený prípad IV. 23/24 [i] 14:40 Monk VII. 3/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa III. 9/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 9/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 REFLEX [i] 17:55 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:40 AKČNÝ PIATOK: Dokonalá lúpež (HD) [i] 23:25 AKČNÝ PIATOK: Rambo IV. [i] 01:15 Myšlienky vraha V. 12/23 [i] 02:00 Umlčaní [i] 03:20 Odložený prípad IV. 23/24 [i] 04:00 Myšlienky vraha V. 12/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Počasie [i] 05:55 Dve tváre Anny 15/60 [i] 06:40 Správy RTVS [i] 07:25 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Počasie [i] 07:40 Reportéri [i] 08:10 Duel [i] 08:40 5 proti 5 [i] 09:30 District III: Úder pod pás [i] 10:20 Žena na úteku 143 [i] 11:05 Sila lásky V. 112 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Nebíčko v papuľke: Trenčianske Teplice [i] 14:35 Dve tváre Anny 15/60 [i] 15:30 Sila lásky VI. 123 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Správy RTVS [i] 17:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Milujem Slovensko [i] 21:35 Policajti z centra: Agent 8/14 [i] 22:30 Zatmievanie [i] 00:10 District III: Úder pod pás [i] 00:55 Žena na úteku 143 [i] 01:45 Zatmievanie [i] 03:25 Sila lásky V. 112 [i] 04:15 Sila lásky VI. 123 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Chemox Večer bojových umení [i] 06:55 Polícia [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 U Červeného raka: Čierny Ján [i] 08:55 Táraninky: Divé zvieratá [i] 09:05 Bábätká vo vode [i] 09:50 Spektrum vedy: Slovenčina a nárečia [i] 10:20 Rómsky magazín [i] 10:45 Fokus právo [i] 11:20 Svet zvierat: O vlkoch, psoch a ľuďoch [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:25 Tadala mamka [i] 12:55 Mama to vie najlepšie [i] 13:20 Večer pod lampou [i] 16:05 Tvárou v tvár [i] 16:30 Človek uprostred: Tibor Huszár [i] 16:55 Fokus rodina [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Encyklopédia slov.obcí: Kráľova Lehota [i] 18:00 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 18:30 Večerníček: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 18:35 Otázniky v doprave [i] 18:40 Profesionál [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Zem - planéta ľudí: Džungle. Stromoví ľudia [i] 20:50 Família: Família - Sen kráľovnej [i] 21:20 Kino na Dvojke: Veľký Gatsby [i] 23:35 Góly - body - sekundy [i] 23:45 Počasie [i] 23:50 Michael Jackson ako ho nepoznáme [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 07:20 Súdna sieň: Zabil mi dieťa [i] 08:20 Súdna sieň: Masér [i] 09:25 Panelák: Na rázcestí [i] 10:30 ZLODEJI DETÍ: Obvinenie 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:50 Ty schudni a ty priber! III. 11/11 [i] 15:00 Nákupné maniačky [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Zadlžení po uši [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:05 Riskuj s Wau [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Bonzák [i] 21:40 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 23:15 Ja, moje druhé ja a Irena [i] 01:40 Totálny úlet [i] 03:35 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Diagnóza: Vražda V. [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 Knight Rider 78,79 [i] 10:30 Miesto činu Frankfurt: Oskar [i] 12:20 Akty X 21 [i] 13:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 21 [i] 14:35 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. 4 [i] 15:30 Simpsonovci X. 1/23 [i] 16:00 Simpsonovci XXII. 15 [i] 16:30 Kutyil s.r.o. 17/17 [i] 17:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 2 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli II.: Raper 4 [i] 20:00 Deň a Noc 92 [i] 20:30 Teror vo vlaku [i] 22:30 30 prípadov majora Zemana: Romanca o nenápadnej pani - 1956 13 [i] 00:00 Sanitka 8,9 [i] 02:15 Žena, ktorú miloval [i] 03:50 Zneužitý 1/2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedkyně V. 10 [i] 07:30 Drzá Jordan V. 18 [i] 08:30 Ten, kdo tě chrání I. 16 [i] 09:25 Ztracený svět II. 4 [i] 10:25 Tarzan: The Epic Adventures 3 [i] 11:25 Ten, kdo tě chrání I. 17 [i] 12:25 JAG IV. 18 [i] 13:25 Posel ztracených duší IV. 23 [i] 14:20 Tarzan: The Epic Adventures 4 [i] 15:20 Na lodi I. 10 [i] 17:00 Ztracený svět II. 5 [i] 18:00 JAG IV. 19 [i] 19:00 Posel ztracených duší V. 1 [i] 20:00 Drzá Jordan V. 19 [i] 21:00 Rudá vdova I. 2 [i] 22:00 Shottas - Jamajský gang 1 [i] 23:55 House VIII. 1 [i] 00:55 Rudá vdova I. 2 [i] 01:55 Shottas - Jamajský gang 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Kojot a Road Runner kabriolet [i] 06:00 Jak se to dělá 2 [i] 06:25 Rození obchodníci: BMW 840 [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro oblíbenou kapelu OCC [i] 08:10 Špinavé práce 26 [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Už nejsme v Kansasu [i] 09:55 Nutné k přežití: Světová příručka, jak přežít [i] 10:50 Jak to dělají?: Zrcadla/reklamní potisk vozidel [i] 11:15 Jak se to dělá: Pastelky/Dřevěné kajaky/Sekačky na trávu/Zlaté řetízky [i] 11:40 Divy světa stvořené člověkem – Asie: Mrakodrap Petronas Towers [i] 12:35 Pátá rychlost 5 [i] 13:05 Pátá rychlost 6 [i] 13:30 Rození obchodníci: Nissan Skyline [i] 14:25 Americký chopper: Motorka pro Klipsch [i] 15:20 Bořiči mýtů: Basketbal - Tým Trail Blazers [i] 16:15 Špinavé práce 27 [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Domácí medicína [i] 18:05 Nutné k přežití: Jižní ostrov Nového Zélandu [i] 19:00 Jak se to dělá: Kontaktní čočky, chléb a fólie [i] 19:30 Jak se to dělá: Pastelky/Dřevěné kajaky/Sekačky na trávu/Zlaté řetízky [i] 20:00 Nebezpečné lety: Pořád něco [i] 21:00 Přísně tajné – havárie letadel: Chyba pilota [i] 22:00 Nejhrůznější záběry 4 [i] 23:00 Oheň v oblacích: Speciál Daily Planet [i] 00:00 Nebezpečné pobřeží 9 [i] 00:30 Nebezpečné pobřeží 10 [i] 00:55 Nebezpečné lety: Pořád něco [i] 01:50 Přísně tajné – havárie letadel: Chyba pilota [i] 02:50 Nejhrůznější záběry 4 [i] 03:50 Oheň v oblacích: Speciál Daily Planet [i] 04:45 Jak to dělají? 18 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů: Železnice 16/26 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:29 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Finley požární autíčko 5/39 [i] 09:25 Neobyčejné životy [i] 10:20 Rub a líc alternativní léčby [i] 11:00 Život na zámku "60" Svedený a opuštěný 20/52 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:40 Milí Bakaláři [i] 15:40 Toulavá kamera ochutnává Česko [i] 16:10 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:05 Malá farma: Prasečí orba [i] 17:25 Besipky: Tandemista [i] 17:30 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj "60" Cesta domů 19/22 [i] 20:55 13. komnata Jaroslava Holíka [i] 21:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Všechnopárty [i] 22:05 Šoubyznys [i] 23:00 Kriminálka Paříž: Prádelna 55/62 [i] 23:50 Deník doktorky III: Proboha! Můj muž mě viděl nahou 3/8 [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:10 Sama doma - [i] 02:40 Banánové rybičky [i] 03:05 Bílá místa [i] 03:35 Vystřiženo z Manéže Bolka Polívky [i] 04:15 Burza zábavy [i] 04:45 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Chcete mě? [i] 05:35 Zeměpis světa: Tropy [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Copak bych vám lhal? [i] 09:15 Šumné stopy [i] 09:45 Galerie umění II: Muzeum Bargello a poklady z 8/13 [i] 10:10 Planeta Galata [i] 11:05 Návraty dokumentaristů: Jan Mudra [i] 11:35 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 11:55 Na plovárně s Ladislavem Vízkem [i] 12:20 Echo Pražského jara 2013 [i] 12:30 Folklorní výlety [i] 13:00 Chcete mě? [i] 13:25 Zeměpis světa: Tajemný svět mangrove [i] 13:45 Království divočiny: Síla medu [i] 14:10 Tyranosauří smečky 1/2 [i] 15:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:45 Harley Davidson [i] 16:30 Film 2013 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" Kosí bratři [i] 18:50 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Bouře 12/26 [i] 19:15 Herkules: Herkules a Gorgona 53/65 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Zázračná planeta: Medvědí rodina a já: Podzim 3/3 [i] 21:00 Vesmír II.: Nebezpečné komety a planetky 6/12 [i] 21:45 Velikáni filmu: Peter Yates [i] 23:50 Zpověď muže, který ještě před několika týdny byl ženou [i] 00:05 Pološero - Zvířecí chůvy [i] 00:30 Divadlo žije! [i] 00:55 Stopy, fakta, tajemství [i] 01:25 Kvarteto [i] 01:50 Requiem pro Detroit [i] 02:50 Klíč [i] 03:20 Postřehy odjinud [i] 03:25 Vranov nad Dyjí [i] 03:50 Crescendo [i] 04:35 Klub Netopýr [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2414 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Další rána vyšší moci 418 [i] 11:05 Dva a půl chlapa II 9 [i] 11:25 Zpátky do školy II: Úvod do politologie [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Jsem do tebe blázen 20 [i] 13:05 Ten, kdo tě chrání 8 [i] 13:55 Třetí hlídka 19 [i] 14:45 Odložené případy VII: Poslední autokino 18 [i] 15:40 Dr. House 21 [i] 16:35 Dva a půl chlapa II 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami II: Smrtící stisk 4 [i] 18:30 Ulice 2415 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Flynn Carsen: Návrat do dolů krále Šalamouna [i] 22:05 Muži v černém [i] 23:45 Kat: Válečná zóna [i] 01:30 Novashopping 02:10 Áčko: Lovci hlav [i] 02:55 Vabank [i] 04:20 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk IV: Žena na břehu Labe 24 [i] 07:20 Kutil Tim IV: Moje večeře s Wilsonem 10 [i] 08:05 M*A*S*H 189 [i] 08:55 Prostřeno! [i] 09:45 To je vražda, napsala III: Nevyřízené účty 4 [i] 10:50 Julie Lescautová V: Soukromá aféra 8 [i] 12:55 Policie Hamburk IV: Pan Mubiru v ráji 25 [i] 13:55 Walker, Texas Ranger VII: Cestou násilí 1/2 [i] 14:55 Vraždy v Kitzbühelu V: Květiny pro divu 6 [i] 15:55 Rosamunde Pilcher: Zámek Nancherrow 2/2 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Vraždy v Midsomeru XV: Smrt a diva 4 [i] 22:20 Show Jana Krause [i] 23:15 Cesty k úspěchu [i] 23:25 Perem markýze de Sade [i] 02:00 Krvavé žně [i] 03:40 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Máša 32/60 [i] 05:50 Skrytá vášeň 133/188 [i] 06:35 Viktória 162-163/171 [i] 08:20 Zakázaná vášeň 83/140 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Láska a trest 119-120 [i] 12:20 Tisíc a jedna noc 113 [i] 13:05 SULTÁN [i] 14:20 Rozprávkovo bohaté 6/18 [i] 15:10 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 13/22 [i] 16:00 Teresa 23/152 [i] 17:00 Skrytá vášeň 134/188 [i] 17:50 Tisíc a jedna noc 114 [i] 18:50 Čarodejnice III. 17/22 [i] 19:50 Smotánka [i] 20:30 Ťažký zločin [i] 22:55 Loď snov v Riu de Janeiro [i] 00:50 Flirtovanie s nebezpečenstvom [i] 02:10 Ťažký zločin [i] 04:00 Čarodejnice III. 17/22 [i] 04:40 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Krycí jméno: Farewell [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Nebezpečná sopka [i] 13:45 Banditi [i] 16:00 Poslední obrněný vlak [i] 18:20 Charlie Bartlett [i] 20:05 Darwinovy ceny [i] 21:40 Pod kontrolou [i] 23:30 Márnice [i] 01:05 Druhý život [i] 02:40 Drsňák [i] 04:20 Záhady Pittsburghu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:30 Tenis [i] 10:45 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 14:00 Cyklistika [i] 16:00 Tenis [i] 18:00 Tenis [i] 18:15 Šipky [i] 21:30 Box [i] 23:30 Cyklistika [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:15 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Všemocný Thor [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 2: Ženy se zbraní 16 [i] 09:20 Bratři a sestry 2: Státy unie 4 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 11: Krvavá svatba 1 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 1: Offside 3 [i] 13:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk vstupuje do sekty 11 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 2: Reaganová versus Reagan 17 [i] 15:20 Bratři a sestry 2: Domácí problém 5 [i] 16:20 Prozíravost 1: Posel 5 [i] 17:20 Prozíravost 1: Roztoužený 6 [i] 18:20 Kauzy podle Kate 1: Kuchař 4 [i] 19:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk jde do banky 12 [i] 20:20 Agentura Jasno 4: Shawn má trému 5 [i] 21:20 Prozíravost 1: Posel 5 [i] 22:20 Prozíravost 1: Roztoužený 6 [i] 23:20 Skandál 2: Molly, děvče, jsi v nebezpečí 18 [i] 00:20 Dobrá manželka 4: Zlatý Gold 15 [i] 01:20 Kauzy podle Kate 1: Kuchař 4 [i] 02:20 Spravedlnost v krvi 2: Reaganová versus Reagan 17 [i] 03:20 Agentura Jasno 4: Shawn má trému 5 [i] 04:15 Všemocný Thor [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Hydrotech 4 [i] 06:00 Krásný jedlý svět 1 [i] 06:30 Krásný jedlý svět 2 [i] 07:00 Krásný jedlý svět 3 [i] 07:35 Krásný jedlý svět 4 [i] 08:05 Jimmyho farma II. 1 [i] 09:05 Na chalupě - Já se svou zeleninou: Síla 5 [i] 10:00 Supermarkety - fabrika na potraviny 5 [i] 10:35 Supermarkety - fabrika na potraviny 6 [i] 11:10 Utajený šéf 6 [i] 12:05 Vášnivý jedlík 2 [i] 13:00 Deratizátor II. 6 [i] 13:30 Deratizátor II. 7 [i] 14:00 Jak vznikla Země 26 [i] 15:00 Podzemí měst 5 [i] 15:55 Podzemí měst 6 [i] 16:55 Vášnivý jedlík III. 1 [i] 17:30 Vášnivý jedlík III. 2 [i] 18:00 Vesmír III. 5 [i] 19:00 Zvířecí rekordmani IV.: Flirtování 16 [i] 20:00 Země pod vodou [i] 21:00 Hydrotech 5 [i] 22:00 Pravdivé příběhy III.: Titanic 5 [i] 23:00 Předvoj II.: Americká tajná válka 1 [i] 23:35 Předvoj II.: Moderní piráti 2 [i] 00:05 Příběh o Indii: Setkání dvou civilizací 5 [i] 01:10 Chladnokrevně IV.: Kdo zabil Shannon? 7 [i] 02:10 Vesmír III. 5 [i] 03:05 Pravdivé příběhy III.: Titanic 5 [i] 04:00 Příběh o Indii: Setkání dvou civilizací 5 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO