TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Modré z neba [i] 10:30 Rituál [i] 12:40 Komisár Rex VIII. 6/17 [i] 13:40 Odložený prípad IV. 22/24 [i] 14:40 Monk VII. 2/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa III. 8/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 8/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 REFLEX [i] 17:55 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:40 HORÚCA KRV II. [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 8/24 [i] 00:20 Monk VII. 2/16 [i] 01:05 Odložený prípad IV. 22/24 [i] 01:50 Hrozba z temnoty IV. 7-8/22 [i] 03:15 Komisár Rex VIII. 6/17 [i] 04:00 Bez servítky [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Sila lásky VI. 121 [i] 06:15 Dve tváre Anny 14/60 [i] 07:00 Správy RTVS "N" [i] 07:40 Občan za dverami [i] 08:10 Duel [i] 08:40 5 proti 5 [i] 09:25 District III: Obete [i] 10:20 Žena na úteku 142 [i] 11:05 Sila lásky V. 111 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Dámsky klub [i] 14:10 Hurá do záhrady [i] 14:45 Dve tváre Anny 14/60 [i] 15:35 Sila lásky VI. 122 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Správy RTVS [i] 17:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Toskánska vášeň 6/12 [i] 21:35 Reportéri [i] 22:05 Piráti - stratený poklad: Ako sa rodí legenda 1/8 [i] 23:25 District III: Obete [i] 00:10 Inšpektor Rocca III: Posledná výzva [i] 01:55 Piráti - stratený poklad: Ako sa rodí legenda 1/8 [i] 03:15 Sila lásky V. 111 [i] 04:05 Sila lásky VI. 122 [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Krásna Ves - perla Podhoria [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 08:55 Táraninky: Domáce zvieratá [i] 09:05 Noc v archíve: Rozprávok nikdy nie je dosť [i] 10:05 Profily: Martin Hollý [i] 10:45 Maďarský magazín [i] 11:10 Fokus spotrebiteľ [i] 11:45 Fotografia: Primitívi fotografie 1850 - 1860 [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Chvíľa pre pesničku\Disko melódie [i] 13:15 Polícia [i] 13:30 Profesionál [i] 13:45 Počítač [i] 15:00 Tichý zabijak Diabetes melliltus II.typu [i] 15:35 Senior klub-magazín [i] 16:05 Rómsky magazín [i] 16:30 Svet sa pripravuje na život bez ropy [i] 16:55 Fokus právo [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Encyklopédia slov.obcí: Nižná a Vyšná Boca [i] 18:00 Svet zvierat II.: O vlkoch, psoch a ľuďoch [i] 18:30 Večerníček: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 18:40 Halali [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Bábätká vo vode [i] 20:50 Spektrum vedy: Slovenčina a nárečia [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Večer pod lampou [i] 00:05 Šport Festival Slovakia [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 07:45 Súdna sieň: Platí telom [i] 08:50 Súdna sieň: Hanba na sociálnej sieti [i] 10:00 Dom snov V. 25,26 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:50 Ty schudni a ty priber! III. 10 [i] 15:00 Nákupné maniačky [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Tablet [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:05 Riskuj s Wau [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Na rázcestí [i] 21:40 ZLODEJI DETÍ: Obvinenie 2 [i] 23:15 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. - NOVÉ ČASTI 4 [i] 00:15 Kosti III. 4 [i] 01:15 Na mŕtvom bode [i] 03:05 KRIMI 03:30 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Diagnóza: Vražda V. [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 Knight Rider 76, 77 [i] 10:30 Miesto činu Frankfurt: Podľa vlastných zákonov [i] 12:25 Akty X 20 [i] 13:25 Planéta bez ľudí 7 [i] 14:35 Knight Rider 77 [i] 15:30 Simpsonovci IX. 25/25 [i] 16:00 Simpsonovci XXII. 14 [i] 16:30 Kutyil s.r.o. 16 [i] 17:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 1/23 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli II.: Supermegaextrapoliš 3 [i] 20:00 Deň a Noc 91 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 1/25 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 21 [i] 22:30 Hawaii 5.0 II. 16 [i] 23:30 Hawaii 5.0 12 [i] 00:30 Klamári III. [i] 01:30 Muž s červenou topánkou [i] 03:00 Slúžiť a ochraňovať 2/2 [i] 04:30 Kojak [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedkyně V. 9 [i] 07:30 Drzá Jordan V. 17 [i] 08:30 Ten, kdo tě chrání I. 15 [i] 09:30 Ztracený svět II. 3 [i] 10:30 Tarzan: The Epic Adventures 2 [i] 11:30 Ten, kdo tě chrání I. 16 [i] 12:30 JAG IV. 17 [i] 13:30 Posel ztracených duší IV. 22 [i] 14:30 Tarzan: The Epic Adventures 3 [i] 15:30 Na lodi I. 9 [i] 17:00 Ztracený svět II. 4 [i] 18:00 JAG IV. 18 [i] 19:00 Posel ztracených duší IV. 23 [i] 20:00 Drzá Jordan V. 18 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 4 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 15 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 16 [i] 00:00 Boj o čas III. 18 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 4 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 15 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba IV. 16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Šílený dárce ledviny [i] 06:00 Jak se to dělá 1 [i] 06:25 Rození obchodníci: VW T2 Panel Van [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro indiánský kmen Saginaw Chippewa [i] 08:10 Špinavé práce: O 200 zaměstnání později [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Až naprší a uschne [i] 09:55 Nutné k přežití: Malajské souostroví [i] 10:50 Jak to dělají?: Vlaky/kuličková pera [i] 11:15 Jak se to dělá: Nádobí z varného skla/Mýdlové kostky/Ocelové sudy/Požárnické uniformy [i] 11:40 Divy světa stvořené člověkem – Asie: Korejský expres [i] 12:35 Jízda: Foose 1969 [i] 13:30 Rození obchodníci: Willys Jeep – USA [i] 14:25 Americký chopper: Motorky pro Craftsman a DieHard - 2. část [i] 15:20 Bořiči mýtů: Vize z dávné minulosti [i] 16:15 Špinavé práce 26 [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Postupná přeměna [i] 18:05 Nutné k přežití: Světová příručka, jak přežít [i] 19:00 Jak se to dělá 13 [i] 19:30 Jak se to dělá: Nádobí z varného skla/Mýdlové kostky/Ocelové sudy/Požárnické uniformy [i] 20:00 Cizí předměty v těle: Smrtelný závod [i] 21:00 Superlidé Stana Leeho: Lidský zpomalovací práh [i] 22:00 Podivná těla 4 [i] 23:00 Nutné k přežití: Světová příručka, jak přežít [i] 00:00 V nejhorším případě: Toxický únik plynu / hořící muž [i] 00:30 V nejhorším případě: Vloupání do domu / teroristický útok [i] 00:55 Cizí předměty v těle: Smrtelný závod [i] 01:50 Superlidé Stana Leeho: Lidský zpomalovací práh [i] 02:50 Podivná těla 4 [i] 03:50 Nutné k přežití: Světová příručka, jak přežít [i] 04:45 Jak to dělají? 17 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:29 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Finley požární autíčko 4/39 [i] 09:30 Pošta pro tebe [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Cirkus Humberto "60" Konkurence 7/12 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Banánové rybičky [i] 14:45 Milí Bakaláři [i] 15:35 13. komnata Jany Synkové [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Kriminálka Staré Město: Případ vysmátého muže 2/7 [i] 21:00 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:58 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Komisař Montalbano: Stopa v písku 7/8 [i] 23:45 MI5 VIII 1/8 [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:05 Banánové rybičky [i] 01:30 Kronika Olšany Open [i] 02:30 Brno Open 2011 [i] 03:35 Tuhle písničku chtěl bych ti, lásko, dát [i] 04:15 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Folklorní výlety [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Po jantarové stezce [i] 09:40 Na mexicko-americké hranici [i] 10:30 Postřehy odjinud [i] 10:40 Mýty a fakta historie: Egypt 5/6 [i] 11:30 Vesmír II.: Život na cizích planetách 5/12 [i] 12:15 Babylon [i] 12:40 Cesty víry: Modlitba zpěvem [i] 13:10 Chcete je? [i] 13:15 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 13:40 Putování za vínem: Lisabonské pobřeží [i] 14:10 Zázračná planeta: Medvědí rodina a já: Léto 2/3 [i] 15:05 Návnada [i] 16:25 Klíč [i] 16:50 Vlastní cestou [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" Kosí bratři [i] 18:50 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Souboj příšer 11/26 [i] 19:15 Herkules: Herkules a zážitky ze Sparty 52/65 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Cíl cesty: potápění: Indický oceán 4/4 [i] 20:55 Svět zázraků [i] 21:25 Přežít! [i] 22:15 Kennedyové: Porušené sliby a smrtící bariéry 4/8 [i] 23:00 Krásný ztráty "60" Ředitelka Divadla Na zábradlí Doubravka Svobodová s [i] 23:30 Echo Pražského jara 2013 [i] 23:40 Jistě, pane ministře: Kultura má zelenou 21/22 [i] 00:10 Pravá krev III: Mě to taky bolí 3/12 [i] 01:10 Moje rodina VII: Mezi námi kluky 6/9 [i] 01:40 Étienne Daho [i] 02:40 Náš venkov [i] 03:05 Uchem jehly [i] 03:30 Křesťanský magazín [i] 04:00 Krakonošova zahrada pod zkratkou KRNAP [i] 04:25 Živé sny [i] 04:45 Heřman Landsfeld [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2413 [i] 09:50 Gympl s (r)učením omezeným: Mejdan století 56 [i] 11:05 Dva a půl chlapa II 8 [i] 11:25 Zpátky do školy II: Dokumentární film pro středně pokročilé [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Jsem do tebe blázen 19 [i] 13:00 Ten, kdo tě chrání 7 [i] 13:50 Třetí hlídka 18 [i] 14:45 Odložené případy VII: Vzplanutí 17 [i] 15:40 Dr. House 20 [i] 16:30 Dva a půl chlapa II 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami II: Potíže 3 [i] 18:30 Ulice 2414 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Další rána vyšší moci 418 [i] 21:30 Kriminálka Las Vegas XII: Kriminálka nemá šťávu 16 [i] 22:20 Noční televizní noviny [i] 22:50 Peklo [i] 00:35 Smallville IX 6 [i] 01:15 Novashopping 01:55 Vabank [i] 02:40 Áčko: Jak si založit vlastní stát [i] 03:30 Kolotoč [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk IV: Staří přátelé 23 [i] 07:20 Kutil Tim IV: Starý učitel dílen 9 [i] 08:05 M*A*S*H 188 [i] 08:55 Prostřeno! [i] 09:45 To je vražda, napsala III: Jedna bílá růže pro smrt 3 [i] 10:50 Julie Lescautová V: Tajemství dětí 7 [i] 12:55 Policie Hamburk IV: Žena na břehu Labe 24 [i] 13:55 Walker, Texas Ranger VII: Jakobův žebřík 22 [i] 14:55 Vraždy v Kitzbühelu V: Smrt krále krojů 5 [i] 15:55 Rosamunde Pilcher: Zámek Nancherrow 1/2 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 TOP STAR: Petr Muk [i] 21:30 Vařte jako šéf! [i] 22:05 Farmář hledá ženu: Velké návraty [i] 23:25 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III: Společné zadostiučinění 11 [i] 00:25 Zákon a pořádek: Los Angeles: Echo Park 2 [i] 01:20 Myšlenky zločince I 5 [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 04:00 Reportéři na vaší straně [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Máša 31/60 [i] 05:45 Skrytá vášeň 132/188 [i] 06:25 Viktória 160-161/171 [i] 08:15 Zakázaná vášeň 82/140 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Dr. Oz [i] 11:10 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 12:15 Tisíc a jedna noc 112 [i] 13:25 McBride: Záhadné zmiznutie [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 12/22 [i] 16:00 Teresa 22/152 [i] 16:55 Skrytá vášeň 133/188 [i] 17:50 Tisíc a jedna noc 113 [i] 18:40 Čarodejnice III. 16/22 [i] 19:40 Ja alebo pes [i] 20:30 SULTÁN [i] 21:40 Láska a trest 119-120 [i] 23:30 Ally McBealová III. 12/21 [i] 00:20 Sestrička Jackie I. 4/12 [i] 00:50 Adela show [i] 01:25 Čarodejnice III. 16/22 [i] 02:05 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 12/22 [i] 02:50 L.O.V.E. [i] 03:25 Na streche [i] 04:30 Adela show [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Sladkých sedmnáct [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Paparazzi [i] 13:40 Štvaná žena [i] 15:25 Nebezpečná sopka [i] 17:05 Banditi [i] 19:15 Záhady Pittsburghu [i] 20:55 Drsňák [i] 22:40 Beze mě: šest tváří Boba Dylana [i] 00:55 Halloween [i] 02:40 Beowulf: král barbarů [i] 04:25 Divoká krása [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Jezdectví [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:30 Tenis [i] 10:45 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:45 Tenis [i] 18:00 Tenis [i] 18:15 Tenis [i] 20:15 Fotbal [i] 22:30 Cyklistika [i] 23:30 Box [i] 00:15 Fotbal [i] 01:15 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 2012: Doba ledová [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 2: Životní volba 15 [i] 09:20 Bratři a sestry 2: Minulost se opakuje 3 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 10: Kýčovitá vražda 8 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 1: Neocenitelný 2 [i] 13:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a muž, který postřelil Santa Clause 10 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 2: Ženy se zbraní 16 [i] 15:20 Bratři a sestry 2: Státy unie 4 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 11: Krvavá svatba 1 [i] 18:20 Kauzy podle Kate 1: Offside 3