Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 HORÚCA KRV II. [i] 10:45 Bolestné odlúčenie [i] 12:40 Komisár Rex VIII. 5/17 [i] 13:40 Odložený prípad IV. 21/24 [i] 14:40 Monk VII. 1/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa III. 7/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 7/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 REFLEX [i] 17:55 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Modré z neba [i] 22:30 Nočné Televízne noviny [i] 23:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 7/24 [i] 23:55 Monk VII. 1/16 [i] 00:45 Odložený prípad IV. 21/24 [i] 01:30 Hrozba z temnoty IV. 6/22 [i] 02:10 Dva a pol chlapa III. 7/24 [i] 02:30 Monk VII. 1/16 [i] 03:15 Komisár Rex VIII. 5/17 [i] 04:00 Bez servítky [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Počasie [i] 05:55 Dve tváre Anny 13/60 [i] 06:40 Správy RTVS [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Počasie [i] 07:40 Autosalón [i] 08:05 Duel [i] 08:40 5 proti 5 [i] 09:25 District III: Nedotknuteľný [i] 10:15 Žena na úteku 141 [i] 11:05 Sila lásky V. 110 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Dámsky klub [i] 14:05 Taxík [i] 14:40 Dve tváre Anny 13/60 [i] 15:30 Sila lásky VI. 121 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Správy RTVS [i] 17:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Chyť ma, ak to dokážeš [i] 22:25 Vrah s kamerou [i] 00:00 District III: Nedotknuteľný [i] 00:45 Chyť ma, ak to dokážeš [i] 03:00 Vrah s kamerou [i] 04:35 Sila lásky V. 110 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:35 Extrémizmus - iný uhol pohľadu [i] 07:00 Lesy Slovenska - Prečo hynú smreky? [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibum [i] 08:55 Táraninky: ZOO [i] 09:00 Osudy slávnych: Náš pán doktor [i] 09:45 Jasovská jaskyňa [i] 10:05 Rusínsky magazín [i] 10:35 Fokus zdravie [i] 11:10 Tajomstvá všetkého 5/6 [i] 11:40 Živá panoráma [i] 12:10 ArtSpektrum [i] 12:15 Svadobné fragmenty [i] 12:45 Cesta: Choroba, ktorá podráža nohy. [i] 13:10 Prvé hlásky lásky [i] 14:10 VAT - Veda a technika: Spájkovanie karosérie laserom [i] 14:40 Paradoxy života a smrti Martina Kukučína [i] 15:40 Separé [i] 16:05 Maďarský magazín [i] 16:35 Tempo [i] 16:55 Fokus spotrebiteľ [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Encyklopédia slov.obcí: Lietava [i] 18:00 Fotografia: Primitívi fotografie 1850 - 1860 [i] 18:25 Otázniky v doprave [i] 18:30 Večerníček: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 18:40 Táraninky: Huby [i] 18:45 Test magazín [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Ako sa varia dejiny [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Na križovatke SK+CZ: Iná láska [i] 23:15 Polícia [i] 23:30 Profesionál [i] 23:45 Autosalón [i] 00:10 Svedok [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:20 Súdna sieň: Špiónka [i] 08:25 Súdna sieň: Špinavé svedomie [i] 09:25 Panelák: Neberte nám mop! [i] 10:30 ZLODEJI DETÍ: Únos 1/8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:50 Ty schudni a ty priber! III. 9 [i] 15:00 Nákupné maniačky [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Cyklista [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:05 Riskuj s Wau [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kosti VIII. 19,20 [i] 22:30 Vtierka Castle IV. 10 [i] 23:30 Hawaii 5.0 II. 16 [i] 00:30 Hawaii 5.0 12 [i] 01:30 Vtierka Castle IV. 10 [i] 02:35 KRIMI 03:00 NOVINY TV JOJ 03:25 3 libry 8/8 [i] 04:05 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Diagnóza: Vražda V. [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 Knight Rider 74, 75 [i] 10:30 Miesto činu Frankfurt: Vražedná noc [i] 12:25 Akty X 19 [i] 13:25 Letecke katastrofy IX. 2,3 [i] 15:30 Simpsonovci IX. 24 [i] 16:00 Simpsonovci XXII. 13 [i] 16:30 Kutyil s.r.o. 15 [i] 17:25 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 24/24 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli II.: Reklama 2 [i] 20:00 Deň a Noc 90 [i] 20:30 Panelák: Škaredá Betty, Neberte nám mop! [i] 22:50 Planéta bez ľudí 7 [i] 23:45 Črepiny: 2013 - PREMIÉRA [i] 00:40 Špeciálne komando IV. 13 [i] 01:30 Steven Seagal: Muž zákona I. 10, 11, 12 [i] 02:30 Slúžiť a ochraňovať 1/2 [i] 03:50 Chameleón [i] 04:35 Kojak [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedkyně V. 8 [i] 07:30 Drzá Jordan V. 16 [i] 08:30 Ten, kdo tě chrání I. 14 [i] 09:30 Ztracený svět II. 2 [i] 10:30 Tarzan: The Epic Adventures 1 [i] 11:30 Ten, kdo tě chrání I. 15 [i] 12:30 JAG IV. 16 [i] 13:30 Posel ztracených duší IV. 21 [i] 14:25 Tarzan: The Epic Adventures 2 [i] 15:25 Na lodi I. 8 [i] 17:00 Ztracený svět II. 3 [i] 18:00 JAG IV. 17 [i] 19:00 Posel ztracených duší IV. 22 [i] 20:00 Drzá Jordan V. 17 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 4 [i] 22:00 Hannibal I. 7 [i] 23:00 CSI: New York VIII. 4 [i] 00:00 Post Mortem II. 7 [i] 01:00 Hannibal I. 7 [i] 02:00 CSI: New York VIII. 4 [i] 02:45 Post Mortem II. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Komfortní auto [i] 06:00 Jak se to dělá 13 [i] 06:25 Rození obchodníci: Ford Cosworth [i] 07:15 Americký chopper: První motorka na stlačený přírodní plyn [i] 08:10 Špinavé práce: Kostní čerň [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: False Pass [i] 09:55 Nutné k přežití: Džungle Bornea [i] 10:50 Jak to dělají?: Koberec/lego [i] 11:15 Jak se to dělá: Sirky/Koně z kolotoče/Jemný porcelán/Palivové nádrže [i] 11:40 Divy světa stvořené člověkem – Asie: Okinawské akvárium [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Oldsmobile pro Australany [i] 13:30 Rození obchodníci: Jag MK II [i] 14:25 Americký chopper: Motorky pro Craftsman a DieHard - 1. část [i] 15:20 Bořiči mýtů: Červený prapor pro býka [i] 16:15 Špinavé práce: O 200 zaměstnání později [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Závěrečná oslava [i] 18:05 Nutné k přežití: Malajské souostroví [i] 19:00 Jak se to dělá 12 [i] 19:30 Jak se to dělá: Sirky/Koně z kolotoče/Jemný porcelán/Palivové nádrže [i] 20:00 Zlatá horečka – Aljaška: Bohaté ložisko [i] 21:00 Zlato Beringova moře 11 [i] 22:00 Uhlí 8 [i] 23:00 Nejsmrtelnější úlovek 15 [i] 00:00 Nebezpečný úlovek – Lovci humrů: Bouře sezony [i] 00:55 Zlatá horečka – Aljaška: Bohaté ložisko [i] 01:50 Zlato Beringova moře 11 [i] 02:50 Uhlí 8 [i] 03:50 Nejsmrtelnější úlovek 15 [i] 04:45 Jak to dělají? 16 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bolkoviny [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:29 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Finley požární autíčko: Animovaný seriál pro předškolní děti 3/39 09:30 Příběhy slavných - Jaroslav Dietl [i] 10:25 Byli jednou dva písaři: Návštěva 3/10 [i] 11:15 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Banánové rybičky [i] 15:00 Milí Bakaláři [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Neobyčejné životy [i] 21:57 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 O mrtvých jen dobře [i] 23:20 Profil zločinu: Tsunami 14/18 [i] 00:15 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:15 13. komnata Ivana Klímy [i] 01:40 Malá farma: Známka v uchu [i] 02:05 AZ-kvíz [i] 02:30 Sváteční slovo evangelického faráře Miloše Rejchrta [i] 02:35 Banánové rybičky [i] 03:15 Kouzelnice z Bejrútu: Blanka Matragi [i] 03:40 Posezení s BROLNEM [i] 04:15 Na návštěvě v rodném městě [i] 04:45 Manéž Bolka Polívky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Putování za vínem: Steiermark [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Kurs Karibské ostrovy [i] 09:25 Náš venkov [i] 09:50 Chcete je? [i] 09:55 Království divočiny: Síla medu [i] 10:25 Konvoje 2/4 [i] 11:15 Přežít! [i] 12:05 Ta naša kapela [i] 12:30 Celnice: Zdraví nemocní [i] 14:05 Echo Pražského jara 2013 [i] 14:15 Cíl cesty: potápění: Karibik 3/4 [i] 15:05 Návraty dokumentaristů: Jan Mudra [i] 15:30 Kvarteto [i] 16:00 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 16:25 Moje rodina VII: Mezi námi kluky 6/9 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" Kosí bratři [i] 18:50 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Podzemní moře 10/26 [i] 19:15 Herkules: Herkules a školní ples 51/65 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kamera na cestách: Gruzie, nejstřeženější tajemství Kavkazu [i] 21:00 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 21:30 Šumné stopy [i] 22:00 Copak bych vám lhal? [i] 22:30 Na stojáka [i] 23:00 Terra musica [i] 23:50 Bratři a sestry IV: Pozdrav z Francie 4/24 [i] 00:35 Requiem pro Detroit [i] 01:35 Zločin 20/20 [i] 02:35 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:20 Úsměvy "60" Jaromír Hanzlík bude tentokrát vzpomínat na [i] 03:55 Žijeme s vírou [i] 04:55 Vinohrady, vinohrady [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2412 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Nemoc z milování 417 [i] 11:05 Dva a půl chlapa II 7 [i] 11:25 Zpátky do školy II: Raný romantismus 21.století [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Jsem do tebe blázen 18 [i] 13:00 Ten, kdo tě chrání 6 [i] 13:55 Třetí hlídka 17 [i] 14:45 Odložené případy VII: Osudový pád 16 [i] 15:40 Dr. House 19 [i] 16:35 Dva a půl chlapa II 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami II: Poklad 2 [i] 18:30 Ulice 2413 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Mejdan století 56 [i] 21:25 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:15 Noční televizní noviny [i] 22:45 Trust [i] 00:30 Smallville IX 5 [i] 01:15 Novashopping 01:50 Střepiny [i] 02:15 PRÁSK! [i] 02:50 Áčko: Léčím lidské duše [i] 03:35 Kolotoč [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk IV: Naháněč 22 [i] 07:20 Kutil Tim IV: Problémy s potomky 8 [i] 08:05 M*A*S*H 187 [i] 08:55 Prostřeno! [i] 09:45 To je vražda, napsala III: Smrt si vybírá nejvyšší daň 2/2 [i] 10:50 Julie Lescautová V: Zrádné pátrání v minulosti 6 [i] 12:55 Policie Hamburk IV: Staří přátelé 23 [i] 13:55 Walker, Texas Ranger VII: Stateční andělé 21 [i] 14:55 Vraždy v Kitzbühelu V: Magická vražda 4 [i] 15:55 Rosamunde Pilcher: Čtyři roční období - Jaro [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů: Poslední velkej případ 191 [i] 21:45 TOP STAR magazín [i] 22:50 Hawaii 5-0 II: Lovci pokladů 4 [i] 23:50 Právo a pořádek XX: Vyšší princip 1 [i] 00:45 Kriminálka Kolín II: Piercing 3 [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Kriminálka Kolín II: Piercing 3 [i] 04:20 Jak se staví sen [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Skrytá vášeň 131/188 [i] 06:25 Viktória 158-159/171 [i] 08:15 Zakázaná vášeň 81/140 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Láska a trest 117-118 [i] 12:15 Tisíc a jedna noc 111 [i] 13:00 SULTÁN [i] 14:15 Rozprávkovo bohaté 5/18 [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 11/22 [i] 16:00 Teresa 21/152 [i] 16:55 Skrytá vášeň 132/188 [i] 17:50 Tisíc a jedna noc 112 [i] 18:45 Čarodejnice III. 15/22 [i] 19:40 Ja alebo pes [i] 20:30 Rituál [i] 22:40 Malý svedok [i] 00:20 Ally McBealová III. 11/21 [i] 01:10 Sestrička Jackie I. 3/12 [i] 01:35 Adela show [i] 02:10 Čarodejnice III. 15/22 [i] 02:50 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 11/22 [i] 03:35 L.O.V.E. [i] 04:10 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Poslední polibek [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Lavina [i] 13:45 Bílá vrána [i] 15:35 Paparazzi [i] 17:10 Štvaná žena [i] 18:50 Divoká krása [i] 20:30 Beowulf: král barbarů [i] 22:20 Halloween [i] 00:10 Pekelná jízda [i] 01:35 Bolero [i] 03:20 Loupež za bílého dne [i] 04:55 Festivalové DEFilé [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cestovní vozy [i] 09:00 Atletika [i] 09:30 Extrémní sporty [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Tenis [i] 11:15 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:45 Tenis [i] 20:00 Tenis [i] 20:10 Event Discovery [i] 20:15 Business Class [i] 20:20 Wednesday Selection [i] 20:25 Jezdectví [i] 21:25 Alexia's Selection [i] 21:30 Jezdectví [i] 21:35 Golf [i] 22:30 Golf [i] 22:55 Golf [i] 23:00 Jachting [i] 23:05 Wednesday Selection [i] 23:10 Business Class [i] 23:15 Cyklistika [i] 00:15 Atletika [i] 00:45 Cyklistika [i] 01:15 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Interní záležitost [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 2: Rodičovství 14 [i] 09:20 Bratři a sestry 2: Americká rodina 2 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 10: Gilotina 7 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 1: Firma - 2 102 [i] 13:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk nemůže v noci spát 9 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 2: Životní volba 15 [i] 15:20 Bratři a sestry 2: Minulost se opakuje 3 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 10: Kýčovitá vražda 8 [i] 18:20 Kauzy podle Kate 1: Neocenitelný 2 [i] 19:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a muž, který postřelil Santa Clause 10 [i] 20:20 Agentura Jasno 4: Dva stateční 3 [i] 21:20 Panika na Rock Island [i] 23:20 Dobrá manželka 4: Zlatý Gold 15 [i] 00:20 S