Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Búrlivé víno [i] 09:45 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 11:40 Komisár Rex VIII. 3-4/17 [i] 13:40 Odložený prípad IV. 20/24 [i] 14:40 Monk VI. 16/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa III. 6/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 6/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 REFLEX [i] 17:55 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:40 HORÚCA KRV II. [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 6/24 [i] 00:15 Monk VI. 16/16 [i] 01:00 Odložený prípad IV. 20/24 [i] 01:40 Hrozba z temnoty IV. 5/22 [i] 02:30 Komisár Rex VIII. 3-4/17 [i] 04:00 Bez servítky [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Počasie [i] 05:55 Dve tváre Anny 12/60 [i] 06:40 Správy RTVS [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Počasie [i] 07:40 Svet v obrazoch [i] 08:05 Duel [i] 08:40 5 proti 5 [i] 09:25 District III: Zbohom, Jenny [i] 10:15 Žena na úteku 140 [i] 11:05 Sila lásky V. 109 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:40 Dve tváre Anny 12/60 [i] 15:30 Sila lásky VI. 120 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Správy RTVS [i] 17:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Nikto nie je dokonalý [i] 21:10 Hlavne, že sa máme radi: Anita [i] 21:40 Dr.House VIII.: Po smrti 20/23 [i] 22:20 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Symbol 20/24 [i] 23:05 District III: Zbohom, Jenny [i] 23:50 Nikto nie je dokonalý [i] 00:50 O 5 minút 12 [i] 01:55 Cirkus, Cirkus Festival - 2.časť [i] 02:40 Žena na úteku 140 [i] 03:25 Sila lásky V. 109 [i] 04:15 Sila lásky VI. 120 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop! [i] 09:00 Táraninky: Mlieko [i] 09:05 Športové ozveny [i] 09:30 Jastrabka [i] 10:00 Na Makovickej strune [i] 10:55 Fokus práca [i] 11:30 60 zabijakov divočiny 14/26 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Svadba v Polome [i] 13:00 Miestopis cechov a manufaktúr: Slovenskí bryndziari [i] 13:20 O všetečnom zvedavcovi [i] 14:45 Najriskantnejšie technické operácie: Jadrová elektráreň [i] 15:35 Orientácie [i] 16:05 Rusínsky magazín [i] 16:30 Halali [i] 16:55 Fokus zdravie [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Encyklopédia slov.obcí: Turzovka [i] 18:00 Tajomstvá všetkého 5/6 [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 18:40 Príbehy k Roku dobrovoľníctva [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Veda zločinu: Balistika [i] 20:50 Ambulancia: Ťažkosti s krčnou chrbticou [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Umenie 2013: Divadlo a tanec [i] 22:30 Kvarteto [i] 23:00 Colnica alebo Československo po 20 rokoch: Zdraví - chorí [i] 00:30 Veda zločinu: Balistika [i] 01:25 Správy RTVS "N" [i] 02:05 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 07:40 Súdna sieň: Zhovadil si ma [i] 08:45 Súdna sieň: Skoro ma zabila učiteľka [i] 09:50 Panelák: Škaredá Betty [i] 11:00 Dom snov V. 23 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:50 Ty schudni a ty priber! III. 8 [i] 15:00 Nákupné maniačky [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Otec by sa v hrobe obracal [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:05 Riskuj s Wau [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Neberte nám mop! [i] 21:40 ZLODEJI DETÍ: Únos 1/8 [i] 23:15 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. - NOVÉ ČASTI 3 [i] 00:15 Kosti III. 3 [i] 01:15 Sudkyňa v pokušení [i] 03:10 KRIMI 03:35 3 libry 7 [i] 04:15 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Kojak [i] 06:05 Diagnóza: Vražda V. [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 Knight Rider 72, 73 [i] 10:30 Miesto činu Frankfurt: Vražda na objednávku [i] 12:25 Akty X 18 [i] 13:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 20 [i] 14:35 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 17 [i] 15:30 Simpsonovci IX. 23 [i] 16:00 Simpsonovci XXII. 12 [i] 16:30 Kutyil s.r.o. 14 [i] 17:25 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 23 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli II.: Rabín 1 [i] 20:00 Deň a Noc 89 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 21/21 [i] 21:30 Letecke katastrofy IX. 2, 3 [i] 23:40 Hľadá sa dom pre milionárov III. 8 [i] 00:30 Klamári III. [i] 01:25 Royal Flash [i] 03:00 Zneužitý 2/2 [i] 04:30 Kojak [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedkyně V. 7 [i] 07:30 Drzá Jordan V. 15 [i] 08:30 Ten, kdo tě chrání I. 13 [i] 09:30 Ztracený svět II. 1 [i] 10:30 Conan 22 [i] 11:30 Ten, kdo tě chrání I. 14 [i] 12:30 JAG IV. 15 [i] 13:30 Posel ztracených duší IV. 20 [i] 14:25 Tarzan: The Epic Adventures 1 [i] 15:25 Na lodi I. 7 [i] 17:00 Ztracený svět II. 2 [i] 18:00 JAG IV. 16 [i] 19:00 Posel ztracených duší IV. 21 [i] 20:00 Drzá Jordan V. 16 [i] 21:00 Jak prosté I. 20 [i] 22:00 Doktorka podsvětí I. 8 [i] 23:00 Vražda I. 8 [i] 00:15 Firma I. 7 [i] 01:15 Jak prosté I. 20 [i] 02:15 Doktorka podsvětí I. 8 [i] 03:00 Vražda I. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Návrat starých vozů - Chipův výběr [i] 06:00 Jak se to dělá 12 [i] 06:25 Rození obchodníci: Jensen Interceptor [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro policii v Abu Dhabi [i] 08:10 Špinavé práce: Odchyt slepic [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Arktická výprava [i] 09:55 Nutné k přežití: Arizonské Sky Islands [i] 10:50 Jak to dělají?: Benzín/kapesní zavírací nože [i] 11:15 Jak se to dělá: Balónky/Tapety/Bramborové hranolky/Žárovky [i] 11:40 Divy světa stvořené člověkem – Asie: Mrakodrap Taipei 101 [i] 12:35 Opravna vraků 11 [i] 13:30 Rození obchodníci: Cobra [i] 14:25 Americký chopper: Motorka pro Gander Mountain - část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Pravda o supermanech [i] 16:15 Špinavé práce: Kostní čerň [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Zlodějská partie [i] 18:05 Nutné k přežití: Džungle Bornea [i] 19:00 Jak se to dělá 11 [i] 19:30 Jak se to dělá: Balónky/Tapety/Bramborové hranolky/Žárovky [i] 20:00 Bořiči mýtů: Budiž světlo [i] 21:00 Do extrémů: Nejmrazivější silnice [i] 22:00 Nejpodivnější na světě: Padlí z nebes [i] 23:00 Freddie Flintoff versus svět 6 [i] 00:00 Idiot na cestách: Pozorování velryb [i] 00:55 Bořiči mýtů: Budiž světlo [i] 01:50 Do extrémů: Nejmrazivější silnice [i] 02:50 Nejpodivnější na světě: Padlí z nebes [i] 03:50 Freddie Flintoff versus svět 6 [i] 04:45 Jak to dělají? 15 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:29 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Finley požární autíčko 2/39 [i] 09:25 Šoubyznys [i] 10:30 Kluci v akci [i] 11:05 Doktor z vejminku "60" Půjčka 7/7 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:40 Milí Bakaláři [i] 15:35 13. komnata Martina Zounara [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:30 Dobrá čtvrť "60" Do druhého kola [i] 22:27 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:30 Tísňová linka [i] 22:55 Hercule Poirot [i] 23:50 Dempsey a Makepeaceová: Smrt modelky 18/31 [i] 00:40 Rub a líc alternativní léčby [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Na stopě [i] 02:15 AZ-kvíz [i] 02:40 Banánové rybičky [i] 03:00 Posezení s BROLNEM [i] 03:35 Brno Open 2011 [i] 04:40 Jihlavské pověsti [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Tajemství podzemního království [i] 09:05 Navždy svoji 1/6 [i] 09:50 Tyranosauří smečky 1/2 [i] 10:35 Chcete je? [i] 10:40 Krakonošova zahrada pod zkratkou KRNAP [i] 11:10 Film o filmu Kovář z Podlesí [i] 11:30 Harley Davidson [i] 12:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 13:00 Artmix [i] 13:55 Vesmír II.: Život na cizích planetách 5/12 [i] 14:40 Letečtí stíhači v boji: Guadalcanal [i] 15:25 Babylon [i] 15:55 Planeta Galata [i] 16:50 Vlastní cestou [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" Kosí bratři [i] 18:50 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Ztraceni v pustinách 9/26 [i] 19:15 Herkules: Herkules a velká lež 50/65 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji: Poslední střelec [i] 20:50 Stopy, fakta, tajemství [i] 21:25 Na cestě po Colónu [i] 21:50 Pološero - Zvířecí chůvy [i] 22:20 Chodníky slávy: Matt Damon [i] 00:35 Echo Pražského jara 2013 [i] 00:45 Étienne Daho [i] 01:45 Galerie umění II: Muzeum Bargello a poklady z 8/13 [i] 02:10 Divadlo žije! [i] 02:35 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 03:05 Evropa dnes [i] 03:30 Na plovárně s Ladislavem Vízkem [i] 03:55 Bohemia Incognita [i] 04:15 Chcete je? [i] 04:20 Žijeme s vírou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2411 [i] 09:50 Gympl s (r)učením omezeným: Aprílové nachytávky 55 [i] 11:00 Dva a půl chlapa II 6 [i] 11:25 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Jsem do tebe blázen 17 [i] 13:05 Ten, kdo tě chrání 5 [i] 13:50 Třetí hlídka 16 [i] 14:45 Odložené případy VII: Dvě svatby 15 [i] 15:40 Dr. House 18 [i] 16:35 Dva a půl chlapa II 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami II: Pokrevní bratři 1 [i] 18:30 Ulice 2412 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Nemoc z milování 417 [i] 21:30 Víkend [i] 22:15 Noční televizní noviny [i] 22:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: Delikvent 23 [i] 23:30 Nikita II 11 [i] 00:20 Smallville IX 4 [i] 01:00 Novashopping 01:40 Tipy ptáka Loskutáka [i] 01:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:30 Babicovy dobroty: O Jasmínce a chřestu [i] 03:05 Áčko: Imitátoři [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk IV: Případ pro Mattesa 21 [i] 07:20 Kutil Tim IV: Pojďme se dívat na video 7 [i] 08:05 M*A*S*H 186 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:45 To je vražda, napsala III: Smrt si vybírá nejvyšší daň 1/2 [i] 10:45 Julie Lescautová V: Zmizelý 5 [i] 12:55 Policie Hamburk IV: Naháněč 22 [i] 13:55 Walker, Texas Ranger VII: Ovlivňování mysli 20 [i] 14:55 Vraždy v Kitzbühelu V: Smrt na lanovce 3 [i] 15:55 Rosamunde Pilcher: Čtyři roční období - Zima [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Ano, šéfe! [i] 21:30 Polívka na víně [i] 22:35 Sběratelé kostí VI: Nohy na mělčině 17 [i] 23:35 Myšlenky zločince: Chování podezřelých: Osamělé srdce 2 [i] 00:30 Kriminálka Kolín II: Den dětí 2 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:15 Kriminálka Kolín II: Den dětí 2 [i] 04:05 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Máša 29/60 [i] 05:45 Skrytá vášeň 130/188 [i] 06:30 Viktória 156-157/171 [i] 08:20 Zakázaná vášeň 80/140 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Láska a trest 115-116 [i] 12:15 Tisíc a jedna noc 110 [i] 13:05 SULTÁN [i] 14:15 Rozprávkovo bohaté 4/18 [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 10/22 [i] 16:00 Teresa 20/152 [i] 16:55 Skrytá vášeň 131/188 [i] 17:50 Tisíc a jedna noc 111 [i] 18:45 Čarodejnice III. 14/22 [i] 19:40 Ja alebo pes [i] 20:30 SULTÁN [i] 21:40 Láska a trest 117-118 [i] 23:30 Ally McBealová III. 10/21 [i] 00:20 Sestrička Jackie I. 2/12 [i] 00:50 Adela show [i] 01:30 Čarodejnice III. 14/22 [i] 02:10 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 10/22 [i] 02:50 L.O.V.E. [i] 03:25 Na streche [i] 04:10 Adela show [i] 04:55 Máša 30/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Spadl z oblaků [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Sounds Like Teen Spirit [i] 13:50 Cvokař [i] 15:45 Lavina [i] 17:25 Bílá vrána [i] 19:10 Loupež za bílého dne [i] 20:50 Bolero [i] 22:40 Pekelná jízda [i] 00:10 Bestie [i] 01:40 Základní instinkt 2 [i] 03:35 Poslední přání [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Fotbal [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:30 Tenis [i] 10:45 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 20:00 Tenis [i] 20:15 Box [i] 22:15 Cyklistika [i] 23:15 Rally [i] 23:45 Cestovní vozy [i] 00:15 Tenis [i] 01:15 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Láska hory přenáší [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 2: Věc důvěry 13 [i] 09:20 Bratři a sestry 2: Domácí fronta 1 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 10: Podoba nevinosti 6 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 1: Firma - 1 101 [i] 13:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a nesprávný člověk 8 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 2: Rodičovství 14 [i] 15:20 Bratři a sestry 2: Americká rodina 2 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 10: Gilotina 7 [i] 18:20 Kauzy podle Kate 1: Firma - 2 102 [i] 19:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk nemůže v noci spát 9 [i] 20:20 Agentura Jasno 4: Poslední přání 2 [i] 21:20 PREMIÉRA Skandál 2: Molly, děvče, jsi v nebezpečí 18 [i] 22:20 Dobrá manželka 4: Zlatý Gold 15 [i] 23:20 Žiješ jednou, zemřeš dvakrát [i] 01:20 Kauzy podle Kate 1: Firma - 2 102 [i] 02:20 Spravedlnost v krvi 2: Rodičovství 14 [i] 03:20 Agentura Jasno 4: Poslední přání 2 [i] 04:15 Láska hory přenáší [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Hydrotech 1