Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Búrlivé víno [i] 09:45 Skaza zámku Herm [i] 12:40 Komisár Rex VIII. 2/17 [i] 13:40 Odložený prípad IV. 19/24 [i] 14:40 Monk VI. 15/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa III. 5/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 5/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 Lampáreň [i] 17:55 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:40 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 23:45 Nočné Televízne noviny [i] 00:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 5/24 [i] 01:00 Monk VI. 15/16 [i] 01:45 Odložený prípad IV. 19/24 [i] 02:25 Hrozba z temnoty IV. 4/22 [i] 03:15 Komisár Rex VIII. 2/17 [i] 04:00 Bez servítky [i] 04:40 Lampáreň [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Počasie [i] 05:55 Dve tváre Anny 11/60 [i] 06:40 Správy RTVS [i] 07:25 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Počasie [i] 07:40 Slovensko v obrazoch [i] 08:05 Duel [i] 08:35 5 proti 5 [i] 09:25 District III: Malé balíčky [i] 10:15 Žena na úteku 139 [i] 11:05 Sila lásky V. 108 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:40 Dve tváre Anny 11/60 [i] 15:30 Sila lásky VI. 119 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Správy RTVS [i] 17:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Slovenka 2013 [i] 21:40 Vyvolení: Dvojičky 1/12 [i] 22:35 Policajti z centra: Gleb 7/14 [i] 23:30 District III: Malé balíčky [i] 00:15 Vyvolení: Dvojičky 1/12 [i] 01:10 Žena na úteku 139 [i] 02:00 Cirkus, Cirkus Festival [i] 02:55 Vyšné Hágy 1941 - 2011 [i] 03:10 Sila lásky V. 108 [i] 04:00 Sila lásky VI. 119 [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:50 Prešiel som hranicu [i] 06:40 Zdravie v Európe: V mene lásky [i] 07:30 Návraty k paralympiáde 2012 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:50 Táraninky: Stromy [i] 08:55 Zlatá brána [i] 09:45 Miestopis cechov a manufaktúr: Majstri cechu sedlárskeho [i] 10:10 Tvárou v tvár [i] 10:35 Fokus rodina [i] 11:05 MS v kocke [i] 11:45 Herci bez tváre [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Čriepky z hontianskej svadby [i] 13:15 Família: Família - Keď vychádza slnko [i] 13:45 Zadná Poľana [i] 14:00 Odpískané [i] 14:25 Športové ozveny [i] 14:55 Autosalón [i] 15:25 Magazín Ligy majstrov [i] 15:55 Na Makovickej strune [i] 16:55 Fokus práca [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Encyklopédia slov.obcí: Nová Bystrica [i] 18:00 60 zabijakov divočiny 14/26 [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 18:45 GEN.sk: Juraj Pechan [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Najriskantnejšie technické operácie: Jadrová elektráreň [i] 20:50 VAT - Veda a technika: Spájkovanie karosérie laserom [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Chlapec A [i] 23:45 On air [i] 00:10 Televízia po slovensky: Ako si pamätáme STV [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i] 01:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:35 Súdna sieň: Tyran [i] 08:40 Súdna sieň: Chcem byť s bratom [i] 09:50 Panelák: Piate koleso [i] 11:00 SUPERMAMA na JOJke [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:10 Pozná ju ako svoje boty [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Postihnutý syn [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:05 Riskuj s Wau [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Škaredá Betty [i] 21:40 Mama, ožeň ma! [i] 23:15 Haló 10 [i] 00:00 Ako uloviť boháča [i] 02:15 Mama, ožeň ma! [i] 03:30 NOVINY TV JOJ 04:00 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Kojak [i] 06:05 Diagnóza: Vražda V. [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 Knight Rider 70, 71 [i] 10:30 Miesto činu Frankfurt: Nebezpečná svedkyňa [i] 12:25 Akty X 17 [i] 13:25 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 22 [i] 14:35 Posledné minúty 4 [i] 15:30 Simpsonovci IX. 22 [i] 16:00 Simpsonovci XXII. 11 [i] 16:30 Kutyil s.r.o. 13 [i] 17:25 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 22 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli: Kanárik a špargľa 16 [i] 20:00 Deň a Noc 88 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 17 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 20 [i] 22:30 Chicago: Zákon ulice 7 [i] 23:30 Agent IV. 6 [i] 00:25 Zákon gangu III. 4 [i] 01:20 Bez stopy [i] 03:20 Zneužitý 1/2 [i] 04:45 Črepiny [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedkyně V. 6 [i] 07:30 Drzá Jordan V. 14 [i] 08:30 Ten, kdo tě chrání I. 12 [i] 09:30 Ztracený svět I. 22 [i] 10:30 Conan 21 [i] 11:30 Ten, kdo tě chrání I. 13 [i] 12:30 JAG IV. 14 [i] 13:30 Posel ztracených duší IV. 19 [i] 14:25 Conan 22 [i] 15:25 Na lodi I. 6 [i] 17:00 Ztracený svět II. 1 [i] 18:00 JAG IV. 15 [i] 19:00 Posel ztracených duší IV. 20 [i] 20:00 Drzá Jordan V. 15 [i] 21:00 House VIII. 15 [i] 22:00 Sherlock I. 3 [i] 23:45 Doktorka podsvětí I. 7 [i] 00:45 House VIII. 15 [i] 01:40 Sherlock I. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá: Oční protézy, žrádlo pro psy a kočky, zrcadla [i] 06:00 Jak se to dělá 11 [i] 06:25 Rození obchodníci: Lexus LS400 - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Lexus LS400 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro tým pořadu Jon a Kate plus 8 [i] 08:10 Špinavé práce: Lov žížal [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Plavecký klub v Beringově moři [i] 09:55 Nutné k přežití 10 [i] 10:50 Jak to dělají?: Hydroelektrická hráz/Mikročipy [i] 11:15 Jak se to dělá: Zapalovače/Modely dinosaurů/Hokejové puky/Vysokotlakové válce [i] 11:40 Divy světa stvořené člověkem – Asie: HII - kosmická raketa [i] 12:35 Tuning: Challenger kabriolet [i] 13:30 Rození obchodníci: Jag XK8 [i] 14:25 Americký chopper: Motorka pro Gander Mountain - část 1 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Divácký speciál [i] 16:15 Špinavé práce: Odchyt slepic [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Rozhodující zranění [i] 18:05 Nutné k přežití: Arizonské Sky Islands [i] 19:00 Jak se to dělá 10 [i] 19:30 Jak se to dělá: Zapalovače/Modely dinosaurů/Hokejové puky/Vysokotlakové válce [i] 20:00 Bitvy o zavazadla 3 [i] 20:30 Bitvy o zavazadla 4 [i] 21:00 Aljaška: Poslední hranice: Než přijde mráz [i] 22:00 Muži Yukonu: Zaseknutá kláda [i] 23:00 Načerno pálený alkohol: Tickle se osamostatní [i] 00:00 Vězněm v cizině: Mark [i] 00:55 Bitvy o zavazadla 3 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 4 [i] 01:50 Aljaška: Poslední hranice: Než přijde mráz [i] 02:50 Muži Yukonu: Zaseknutá kláda [i] 03:50 Načerno pálený alkohol: Tickle se osamostatní [i] 04:45 Jak to dělají? 14 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Ve vlnách [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:29 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Finley požární autíčko 1/39 [i] 09:25 Silvestrovský koktejl [i] 10:20 Toulavá kamera [i] 10:55 Nemocnice na kraji města "60" Odečítání 20/20 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:40 Nejlepší Bakaláři [i] 15:35 13. komnata Jany Andresíkové [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Cirkus Humberto "60" Konkurence 7/12 [i] 20:55 Rub a líc alternativní léčby [i] 21:38 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:40 Reportéři ČT [i] 22:20 Na stopě [i] 22:45 Taggart: Cíle spravedlnosti 6/6 [i] 23:35 MI5 VIII 1/8 [i] 00:30 Tísňová linka [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Kalendárium [i] 02:00 Sváteční slovo evangelického faráře Miloše Rejchrta [i] 02:10 Banánové rybičky [i] 02:35 Bolkoviny [i] 03:15 Beat Street 2011 [i] 04:00 Manéž Bolka Polívky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Podle práva [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:50 Chcete mě? [i] 09:20 Zeměpis světa: Tropy [i] 09:40 Bohemia Incognita [i] 10:00 Kamera na cestách: Kazachstán, křižovatka Střední Asie [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 11:00 Film 2013 [i] 11:25 Československý filmový týdeník 1963 938/2379 [i] 11:40 Televizní klub neslyšících [i] 12:05 Křesťanský magazín [i] 12:35 Echo Pražského jara 2013 [i] 12:45 Krásný ztráty [i] 13:15 Šumné stopy [i] 13:40 Pravda o sauně [i] 14:35 Stopy, fakta, tajemství [i] 15:05 Na mexicko-americké hranici [i] 15:55 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 19/26 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" Kosí bratři [i] 18:50 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Objevení řeky 8/26 [i] 19:20 Herkules: Herkules a potopené město 49/65 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Konvoje 2/4 [i] 20:55 Harley Davidson [i] 21:45 Velikáni filmu: Peter Yates: Garderobiér [i] 23:45 Grázlové [i] 01:15 Queer: Moravia Magna [i] 01:40 Na stojáka [i] 02:10 Pološero - Nepřítel státu [i] 02:35 Zločin 20/20 [i] 03:35 Babylon [i] 04:00 Klub Netopýr [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2410 [i] 09:50 Ve znamení Merkura: Případ živého muže 3 [i] 11:25 Zpátky do školy II: Farmakologie hvězd [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Jsem do tebe blázen 16 [i] 13:00 Ten, kdo tě chrání 4 [i] 13:50 Třetí hlídka 15 [i] 14:45 Odložené případy VII: Proměna 14 [i] 15:40 Dr. House 17 [i] 16:35 Dva a půl chlapa II 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami: Uprchlí vězni 24 [i] 18:30 Ulice 2411 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Aprílové nachytávky 55 [i] 21:30 Helena: Bylo tomu 20 let [i] 21:55 Comeback: Zabijačka [i] 22:30 Noční televizní noviny [i] 23:00 Šerifové z Texasu 12 [i] 23:50 Strážce pořádku 7 [i] 00:35 Big game [i] 01:20 Novashopping 01:55 Vabank [i] 02:45 Přestávka ve vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Nikdo není dokonalý [i] 06:20 Policie Hamburk IV: Žena s tetováním 20 [i] 07:20 Kutil Tim IV: Borlendovy ambice 6 [i] 08:05 M*A*S*H 185 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:45 To je vražda, napsala II: Spadla klec 22 [i] 10:45 Julie Lescautová V: Smrt v parku 4 [i] 12:55 Policie Hamburk IV: Případ pro Mattesa 21 [i] 13:55 Walker, Texas Ranger VII: Bratři ve zbrani 19 [i] 14:55 Vraždy v Kitzbühelu V: Vražedné mlčení 2 [i] 15:55 Rosamunde Pilcher: Čtyři roční období - Podzim [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů: Daleko neutečeš 190 [i] 21:45 Vylomeniny [i] 22:35 Partička [i] 23:20 8. míle [i] 01:35 Kriminálka Kolín II: Veselá Marie je mrtvá 1 [i] 02:35 Volejte Věštce [i] 04:20 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Skrytá vášeň 129/188 [i] 06:15 Viktória 154-155/171 [i] 08:10 Zakázaná vášeň 79/140 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Inga Lindströmová: Tajomný dom [i] 12:15 Tisíc a jedna noc 109 [i] 13:05 Čarodejnice III. 12/22 [i] 14:15 Rozprávkovo bohaté 3/18 [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 9/22 [i] 16:00 Teresa 19/152 [i] 16:55 Skrytá vášeň 130/188 [i] 17:50 Tisíc a jedna noc 110 [i] 18:40 Čarodejnice III. 13/22 [i] 19:40 Ja alebo pes [i] 20:30 SULTÁN [i] 21:40 Láska a trest 115-116 [i] 23:30 Bolesti slávnych II. 16/18 [i] 00:20 Sestrička Jackie I. 1/12 [i] 00:50 Adela show [i] 01:25 Čarodejnice III. 13/22 [i] 02:10 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 9/22 [i] 02:50 L.O.V.E. [i] 03:25 Na streche [i] 04:05 Adela show [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Poslední plavky [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Jeden navíc [i] 13:55 Hranice smrti [i] 15:55 Sounds Like Teen Spirit [i] 17:40 Cvokař [i] 19:30 Poslední přání [i] 21:05 Základní instinkt 2 [i] 23:05 Bestie [i] 00:40 Holky na hlídání [i] 02:05 Na území žen [i] 03:45 Prime [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Cestovní vozy [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:30 Cyklistika [i] 11:30 Atletika [i] 11:45 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 20:00 Tenis [i] 20:15 Fotbal [i] 21:00 Wrestling [i] 21:05 Wrestling [i] 21:35 Wrestling [i] 21:45 Wrestling [i] 22:45 Watts [i] 23:00 Jezdectví [i] 23:15 Stolní tenis [i] 00:30 Fotbal [i] 01:15 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:30 Fakta nebo fikce 1: Nevítaná návštěva/Podivná podívaná 2 [i] 06:20 Z jiného úhlu [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 2: Práce 12 [i] 09:20 Milionový lékař 2: Když dva dělají totéž 18 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 10: Smrt a prach 5 [i] 12:20 Rookie Blue 3: Já jsem nikdy 13 [i] 13:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a odvážlivec 7 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 2: Věc důvěry 13 [i] 15:20 Bratři a sestry 2: Domácí fronta 1 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 10: Podoba nevinosti 6 [i] 18:20 Kauzy podle Kate 1: Firma - 1 101 [i] 19:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a nesprávný člověk 8 [i] 20:20 Agentura Jasno 4: Místo určení: Britská Kolumbie 1 [i] 21:20 PREMIÉRA Dobrá manželka 4: Zlatý Gold 15 [i] 22:20 Skandál 2: Had v ráji 17 [i] 23:20 Prozíravost 1: Posel 5 [i] 00:20 Prozíravost 1: Roztoužený 6 [i] 01:20 Kauzy podle Kate 1: Firma - 1 101 [i] 02:20 Spravedlnost v krvi 2: Věc důvěry 13 [i] 03:20 Agentura Jasno 4: Místo určení: Britská Kolumbie 1 [i] 04:15 Z jiného úhlu [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Žralok U 6 [i] 06:00 Univerzita vševědoucna 13 [i] 07:00 Současná architektura v Budapešti 16 [i] 07:30 Současná architektura v Budapešti 17 [i] 08:00 Jimmyho farma 1 [i] 09:10 Na chalupě - Já se svou zeleninou: Přines to ! 1