TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Dva a pol chlapa III. 4/24 [i] 06:20 Tom a Jerry [i] 06:45 Tučniaky z Madagaskaru II. 12-13/39 [i] 07:35 Bud - futbalista [i] 09:05 Alf III. 10/25 [i] 09:35 Zita na krku [i] 10:15 Zorro: Tajomná tvár [i] 13:00 Na telo [i] 13:45 Lampáreň [i] 14:10 Skaza zámku Herm [i] 17:15 Rozhodujúci úder Jackieho Chana [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 SUPERSTAR LIVE [i] 23:00 SUPERSTAR - Rozhodnutie LIVE [i] 23:30 Šťastie v hre [i] 01:45 Telo na telo [i] 03:30 Bez servítky [i] 04:10 Na telo [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Lesy Slovenska - Lesy v chránených územiach [i] 05:10 On air [i] 05:30 Autosalón [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Pinocchio: Ako sa Pinocchio stal strážnym psom [i] 07:20 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Kráľovský výlet [i] 07:30 Alica v krajine zázrakov 14/26 [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:25 Šiel tovariš svetom: Ako sa vojak vartášom stal 1/3 [i] 08:50 Rozprávky bratov Grimmovcov: Smelý krajčír [i] 09:55 Zem - história jednej cesty 1/2 [i] 10:55 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Vlak z Paddingtonu [i] 15:05 Film pre pamätníkov - komédie Václava Vorlíčka: "Pane,vy jste vdova" [i] 16:45 Pošta pre teba [i] 17:50 Hurá do záhrady [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 MS v hokeji 2013 [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:10 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Vlak z Paddingtonu [i] 00:45 Kennedyho mozog 1/2 [i] 02:15 Kennedyho mozog 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:35 Veľká krasokorčuliarska exhibícia [i] 07:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Kapura [i] 09:20 Farmárska revue [i] 09:45 Test magazín [i] 09:55 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 11:00 Zoslanie Ducha Svätého [i] 12:45 On air [i] 13:10 Hitlerove tajné zbrane [i] 13:55 Orientácie [i] 14:20 Slovo [i] 14:35 Folklórny festival Východná: Dvadsaťročná Šaffova ostroha [i] 15:45 MS v hokeji 2013 [i] 18:40 Večerníček: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 18:50 (Ne)celebrity: Daniel Haas Kianička [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Colnica alebo Československo po 20 rokoch: Zdraví - chorí [i] 21:30 Odpískané [i] 21:55 Vladimír Strnisko jubiluje: Mariša [i] 23:40 MS v kocke [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 00:50 Slovo [i] 00:55 Televízia po slovensky: 1990-1999 [i] 02:00 Nebeské geto [i] 02:55 ULI BIAHO [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVINY TV JOJ 06:15 Timon a Pumbaa II. [i] 07:10 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 08:10 Gumkáči VI. [i] 09:00 Sladké hviezdy 3,4 [i] 10:00 Kde bolo, tam bolo II. 18 [i] 11:00 Kosti VI. 19 [i] 12:00 Bravo Girls: Všetko alebo nič [i] 14:20 Šesť dní, sedem nocí [i] 16:35 Mama, ožeň ma! [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Pozná ju ako svoje boty [i] 23:30 Detektív Dee a záhada smrtiaceho ohňa [i] 02:20 Právo na vraždu [i] 04:05 Záhadná neznáma [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Kojak [i] 06:05 Diagnóza: Vražda V. [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 Policajt z L.A. 23,24 [i] 10:20 DA VINCI [i] 12:30 Ice Road Truckers IV.: - PREMIÉRA 3 [i] 13:35 Farmár hľadá ženu [i] 15:00 Kutyil s.r.o. II. 14 [i] 15:50 Bandita [i] 18:00 Keď krása zabíja [i] 20:00 Alamo [i] 23:30 Cesta do Sonory [i] 01:20 Neverne tvoja [i] 02:50 Ice Road Truckers IV. 3 [i] 03:50 Chameleón [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 To je vražda, napsala II. 2 [i] 08:00 Don Matteo V. 2 [i] 09:10 Sherlock I. 2 [i] 10:55 Drzá Jordan IV. 2 [i] 11:55 Námořní vyšetřovací služba LA III. 20 [i] 12:55 Conan 2 [i] 13:55 Posel ztracených duší IV. 5 [i] 14:55 Sestra Hawthornová III. 3 [i] 15:55 Sue Thomas: Agentka FBI II. 18 [i] 16:55 JAG IV. 2 [i] 17:55 Profil zločinu II. 4 [i] 19:05 NCIS V. 6 [i] 20:00 NCIS V. 7 [i] 21:00 Pearl Harbor 1 [i] 00:20 Myšlenky zločince VIII. 3 [i] 01:20 Vražda I. 7 [i] 02:30 NCIS V. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá: Bubnové sušičky, žvýkačky a rachejtle [i] 06:00 Jak se to dělá 10 [i] 06:25 Jak to dělají? 5 [i] 06:50 Jak to dělají? 6 [i] 07:15 Motory Detroitu: Pavouk [i] 08:10 Bořiči mýtů: Operace Valkýra [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 54 [i] 09:30 Zničeno ve vteřině 55 [i] 09:55 Mimořádné projekty: Stavba Space Tower [i] 10:50 Americké zbraně: Samopal [i] 11:40 Pátrání po yettim: Světe div se, je to yetti [i] 12:35 Králové aukcí: Sportovní kartičky/Botellův obraz [i] 13:05 Králové aukcí: Potrhlý taxík/meč Olivera Northa [i] 13:30 Bitvy o zavazadla 11 [i] 14:00 Bitvy o zavazadla 12 [i] 14:25 Zlatá horečka - Aljaška: Bez přestání [i] 15:20 Zlato Beringova moře: Jen samý pech [i] 16:15 Rození obchodníci: Range Rover Mk3 [i] 17:10 Nutné k přežití: Země nekonečné oblohy [i] 18:05 Zvědavost: Jak získala Amerika svůj tvar? [i] 19:00 Jak se to dělá 9 [i] 19:30 Jak se to dělá: Silent-bloky/Bonbóny Jawbreakers/Pláště bubnů/Bubny [i] 20:00 Muž, žena a divočina: Odysea chorvatské jeskyně [i] 21:00 Hlavolamy: Morální dilema [i] 22:00 Podivná těla 3 [i] 23:00 Nebezpečné lety: Pořád něco [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: 76 dní zmítaný vlnami [i] 00:55 Muž, žena a divočina: Odysea chorvatské jeskyně [i] 01:50 Hlavolamy: Morální dilema [i] 02:50 Podivná těla 3 [i] 03:50 Nebezpečné lety: Pořád něco [i] 04:45 Rození obchodníci: Range Rover Mk3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Všeuměl [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Mumínci [i] 06:50 Trojčátka: O zlém obrovi 20/26 [i] 07:15 Dobrodružství Shirley Holmesové: III 7/13 [i] 07:45 Studio Kamarád [i] 09:15 Na cestě po Ouro Pretu [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Život na zámku "60" Svedený a opuštěný 20/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Drátařík a hruška moudrosti [i] 14:00 Romeo a Julie na konci listopadu [i] 15:30 Papilio [i] 17:10 Doktor z vejminku "60" Půjčka 7/7 [i] 18:00 Příběhy slavných - Jaroslav Dietl [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Škodná [i] 21:40 168 hodin [i] 22:12 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:15 Krev zmizelého [i] 00:25 Komisař Moulin [i] 02:00 Šance [i] 03:00 Snář aneb Večer splněných přání [i] 03:55 Ženich mezi dveřmi [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Putování za vínem: Steiermark [i] 06:25 Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem [i] 06:45 Příběhy starožitností aneb Víte co máte?: Pořad BBC o kráse a ceně starých věcí 19/26 [i] 07:45 Vlastní cestou [i] 07:50 Československý filmový týdeník 1963 938/2379 [i] 08:05 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 19 [i] 08:25 Mýty a fakta historie: Egypt 5/6 [i] 09:20 Konvoje 1/4 [i] 10:10 Letečtí stíhači v boji: Guadalcanal [i] 11:00 Krakonošova zahrada pod zkratkou KRNAP [i] 11:30 Chcete mě? [i] 11:55 Sváteční slovo evangelického faráře Miloše Rejchrta [i] 12:05 Kurs Karibské ostrovy [i] 12:45 Království divočiny: Síla medu [i] 13:10 Rio Lobo [i] 15:10 Křesťanský magazín [i] 15:35 Uchem jehly [i] 16:00 Cesty víry: Modlitba zpěvem [i] 16:30 Tyranosauří smečky 1/2 [i] 17:15 Návraty dokumentaristů: Jan Mudra [i] 17:45 Malý princ I: Planeta času - 1. část 1/26 [i] 18:05 Bert a Ernie 26/26 [i] 18:10 Mikulášovy patálie [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček "60" Kosí bratři [i] 18:50 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Chidlingova pomsta 7/26 [i] 19:15 Garfieldova show II [i] 19:40 Krysáci [i] 19:50 Pat a Mat se vrací 20:00 Navždy svoji 1/6 [i] 20:50 Celnice: Zdraví nemocní [i] 22:25 Na plovárně s Ladislavem Vízkem [i] 22:50 Echo Pražského jara 2013 [i] 23:00 Zločin 20/20 [i] 00:00 Kapitalismus - naše tajná receptura [i] 01:00 Serrallonga 1/2 [i] 02:25 Po jantarové stezce [i] 03:20 Cesty víry: Modlitba zpěvem [i] 03:45 Sabotáž [i] 04:10 Děti okamžiku [i] 04:30 Sešli se... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:25 Pepek námořník [i] 06:30 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 10 [i] 06:45 Spiderman 5 [i] 07:10 Virus Attack 7 [i] 07:40 Želvy Ninja VIII 2 [i] 08:10 Hannah Montana II 11, 12 [i] 09:00 Víkend [i] 09:45 Rivalové [i] 11:20 Mr. Bean: Utrpení pana Beana [i] 11:50 Vražda v hotelu Excelsior [i] 13:30 Beze stopy VII 6 [i] 14:20 Popelka [i] 15:25 Chceme žít s vámi [i] 15:40 Jako kočky a psi: Pomsta prohnané Kitty [i] 17:10 PRÁSK! [i] 17:50 Ve znamení Merkura: Případ živého muže 3 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 SUPERSTAR [i] 23:25 Střepiny [i] 23:50 Žalobce a obhájce: Mladá láska 9 [i] 00:35 Koření: Všechny vůně světa [i] 01:20 Novashopping 01:55 Vražda v hotelu Excelsior [i] 03:25 Volejte Novu [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Ninjago: Temnota ustoupí [i] 07:40 Mickeyho klubík II: Mickeyho den děkování 30 [i] 08:10 Tajemství 2. světové války: Lovci min 16 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Vraždy mezi muškáty I: Ideální dovolená 12 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:20 Hlava rodiny [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru IV: Temný podzim [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:20 Mercury [i] 00:35 Anatomie lži III 1 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:15 Vraždy mezi muškáty I: Ideální dovolená 12 [i] 04:05 Tajemství 2. světové války: Lovci min 16 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 SEDEM s r.o. [i] 06:15 Skrytá vášeň 128/188 [i] 06:55 Dokonalý svet 6/16 [i] 08:15 Úbohá Nasťa 117 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Protivné baby 2 [i] 12:05 Gossip Girl IV. 1-2/22 [i] 14:05 Modré z neba [i] 16:00 Larina voľba 163 [i] 16:55 Skrytá vášeň 129/188 [i] 17:50 Katie Ffordeová: Matkina túžba [i] 20:00 Náhodné stretnutie [i] 22:40 Skutočný príbeh: Zachráňte môjho syna [i] 00:25 Vraždy vo Wolf Creek [i] 02:05 Skutočný príbeh: Zachráňte môjho syna [i] 03:35 Ružové okuliare [i] 04:15 Bzzz!!! [i] 04:45 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Poslední plavky [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Impyho zázračný ostrov [i] 13:35 Sladkých sedmnáct [i] 15:20 Bláznivej sejf [i] 17:00 Poslední polibek [i] 18:50 Prime [i] 20:40 Na území žen [i] 22:25 Holky na hlídání [i] 00:00 Kráčející skála [i] 01:20 Jonesovi [i] 02:55 Děkujeme, že kouříte [i] 04:25 Iron Man [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cestovní vozy [i] 08:45 Cestovní vozy [i] 09:15 Cyklistika [i] 10:00 Kanoistika [i] 11:00 Stolní tenis [i] 12:30 Cestovní vozy [i] 13:30 Cestovní vozy [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:30 Cyklistika [i] 19:00 Fitness [i] 19:15 Fitness [i] 21:00 Stolní tenis [i] 22:45 Motorsport [i] 23:00 Cyklistika [i] 01:00 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Agentura Jasno 3: Any Given Friday Night at 10pm, 9pm Central 13 [i] 06:55 Agentura Jasno 3: Truer Lies 14 [i] 07:50 Agentura Jasno 3: Tuesday the 17th 15 [i] 08:45 Agentura Jasno 3: Evening With Mr. Yang, An 16 [i] 09:40 Simone [i] 12:00 Prozíravost 1: Šestaosmdesátý 3 [i] 13:00 Prozíravost 1: Šifra 4 [i] 14:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a nudista 3 [i] 15:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a špatná přítelkyně 4 [i] 16:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk pomáhá s výchovou 5 [i] 17:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a zakopaný poklad 6 [i] 18:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a odvážlivec 7 [i] 19:00 Skandál 2: Had v ráji 17 [i] 20:00 Dobrá manželka 4: Červený tým, Modrý tým 14 [i] 21:00 PREMIÉRA Prozíravost 1: Posel 5 [i] 22:00 PREMIÉRA Prozíravost 1: Roztoužený 6 [i] 23:00 Sestřička Betty [i] 01:10 Duchotřesení [i] 02:50 Vraždy v Midsomeru 10: Vraždy v Midsomeru: Skláři 3 [i] 04:40 Fakta nebo fikce 1: Rychlá kola/Super skok 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Žralok U 5 [i] 06:00 Madagaskar: Ztracené světy 3 [i] 07:00 Velký bariérový útes: Útesy a deštné pralesy 2 [i] 08:05 Pozoruhodná cesta planety Země po oběžné dráze 2 [i] 09:05 Jak vznikla Země 14 [i] 10:00 Planeta Země po vymření lidstva 16 [i] 11:00 Hughova kampaň za ryby 3 [i] 12:00 Podzemí měst 6 [i] 13:00 Konečná nabídka 2 [i] 14:00 Hydrotech 10 [i] 15:00 Jak pracuje Země 2 [i] 16:00 Ledová patrola 4 [i] 17:00 Nejdrsnější kamioňáci světa 6 [i] 17:55 Žralok U 6 [i] 18:55 Utajený šéf 2 [i] 20:00 Tábor pro spratky USA 6 [i] 21:00 Největší loupeže Británie: Diamantová loupež v Millenium Domu 1 [i] 22:00 Pravdivé příběhy 4 [i] 23:00 Konečná nabídka 2 [i] 00:00 Hydrotech 10 [i] 01:00 Jak pracuje Země 2 [i] 02:00 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny III. 8 [i] 02:50 Pravdivé příběhy 4 [i] 03:45 Ledová patrola 4 [i] 04:40 Mravenci vědí všechno 6 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy V. 20 [i] 06:00 Můj přítel delfín [i] 07:50 Honičky králíčka Bugse [i] 09:10 Filmy a filmové hvězdy V. 20 [i] 09:35 Barneyho ženy [i] 11:45 K čertu s ošklivci [i] 13:30 Bohémové [i] 15:40 Železná lady