TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Búrlivé víno [i] 09:40 HORÚCA KRV II. [i] 10:50 Ukradla si mi môj život [i] 12:40 Komisár Rex VIII. 1/17 [i] 13:40 Odložený prípad IV. 18/24 [i] 14:40 Monk VI. 14/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa III. 4/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 4/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 REFLEX [i] 17:55 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:40 AKČNÝ PIATOK: Lúpež po taliansky [i] 00:00 AKČNÝ PIATOK: Kráčajúca skala 3: Spravodlivosť [i] 01:40 Myšlienky vraha V. 11/23 [i] 02:20 Lúpež po taliansky [i] 04:00 Komisár Rex VIII. 1/17 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Počasie [i] 05:55 Dve tváre Anny 10/60 [i] 06:40 Správy RTVS [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Počasie [i] 07:40 Reportéri [i] 08:05 Duel [i] 08:40 5 proti 5 [i] 09:25 District III: Návrat Kinga [i] 10:15 Žena na úteku 138 [i] 11:05 Sila lásky V. 107 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Dámsky klub [i] 13:55 Nebíčko v papuľke: "Trenčianske Teplice" [i] 14:35 Dve tváre Anny 10/60 [i] 15:25 Sila lásky VI. 118 [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Správy RTVS [i] 17:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Milujem Slovensko [i] 21:30 Policajti z centra: Gleb 7/14 [i] 22:25 Čierny motýľ [i] 00:00 District III: Návrat Kinga [i] 00:45 Žena na úteku 138 [i] 01:35 Čierny motýľ [i] 03:15 Lesy Slovenska - Kríza v lesoch [i] 03:25 Sila lásky V. 107 [i] 04:15 Sila lásky VI. 118 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:45 Polícia [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 U Červeného raka: Čierny Ján [i] 08:55 Táraninky: Kvety [i] 09:05 Potopená katedrála [i] 10:20 Rómsky magazín [i] 10:50 MS v kocke [i] 11:25 Uchopiť dušičku vecí [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:30 Svadobné veselie zo Stredných Plachtiniec [i] 13:05 Mama to vie najlepšie [i] 13:35 Žijú medzi nami - nevidiaci a slabozrakí v Košiciach [i] 14:05 Rozlúčka s Máriou [i] 15:25 Krásna Ves - perla Podhoria [i] 16:05 Tvárou v tvár [i] 16:35 Eurovirtuál [i] 16:55 Fokus rodina [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Televíkend [i] 18:30 Večerníček: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 18:45 Encyklopédia slov.obcí: Zázrivá [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Zem - planéta ľudí: Arktída. Život v treskúcom mraze [i] 20:50 Família: Família - Keď vychádza slnko [i] 21:20 Kino na Dvojke: Henrich V. [i] 23:30 Sicko [i] 01:30 Správy RTVS "N" [i] 02:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 07:45 Súdna sieň: Opravári [i] 08:50 Súdna sieň: Uštvala ma [i] 10:00 Panelák: Zlomené srdce [i] 11:00 Dom snov V. 14 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 14:00 Ty schudni a ty priber! III. 6 [i] 15:00 Nákupné maniačky [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Všetci sú proti matke [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Piate koleso [i] 21:40 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 23:15 Nebezpečná rýchlosť 2 - Zásah [i] 02:00 Červený škorpión [i] 03:45 Predstierané manželstvo [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Diagnóza: Vražda V. [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 Knight Rider 68,69 [i] 10:30 Miesto činu Frankfurt: Piatkový vrah [i] 12:25 Akty X 16 [i] 13:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 19 [i] 14:35 Geissensenovci - Ťažký život milionárov IV. 2 [i] 15:30 Simpsonovci IX. 21 [i] 16:00 Simpsonovci XXII. - PREMIÉRA 10 [i] 16:30 Profesionáli: Kalamita 15 [i] 17:25 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 21 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Páli vám to? [i] 20:00 Deň a Noc 87 [i] 20:30 Far Cry [i] 22:30 30 prípadov majora Zemana: Kliešte - 1955 12 [i] 00:05 Sanitka 6, 7 [i] 02:20 Neverne tvoja [i] 03:50 Chameleón [i] 04:30 Kojak [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zoom Mini Special Edition 11 [i] 07:05 Vražedkyně V. 5 [i] 07:35 Drzá Jordan V. 13 [i] 08:35 Ten, kdo tě chrání I. 11 [i] 09:35 Ztracený svět I. 21 [i] 10:35 Conan 20 [i] 11:35 Ten, kdo tě chrání I. 12 [i] 12:35 JAG IV. 13 [i] 13:35 Posel ztracených duší IV. 18 [i] 14:35 Conan 21 [i] 15:35 Na lodi I. 5 [i] 17:00 Ztracený svět I. 22 [i] 18:00 JAG IV. 14 [i] 19:00 Posel ztracených duší IV. 19 [i] 20:00 Drzá Jordan V. 14 [i] 21:00 Rudá vdova I. 1 [i] 22:00 Forced To Fight 1 [i] 23:55 Cena za lidskost II. 13 [i] 00:55 Rudá vdova I. 1 [i] 01:55 Forced To Fight 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: A je to! [i] 06:00 Jak se to dělá 8 [i] 06:25 Rození obchodníci: Corvette C4 - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Corvette C4 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Motorky Pilot Pen a Ducati [i] 08:10 Špinavé práce: Povrchová úprava betonu [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Testováno mořem [i] 09:55 Nutné k přežití 9 [i] 10:50 Jak to dělají?: Dopravní letadla/řetězová pila [i] 11:15 Jak se to dělá: Silent-bloky/Bonbóny Jawbreakers/Pláště bubnů/Bubny [i] 11:40 Divy světa stvořené člověkem – Asie: Tchajwanský tunel Hsue-šan [i] 12:35 Pátá rychlost 3 [i] 13:05 Pátá rychlost 4 [i] 13:30 Rození obchodníci: G-Wagen [i] 14:25 Americký chopper: Michiganská motorka/Jmenuji se Earl - část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Mýty o basebalu [i] 16:15 Špinavé práce: Lov žížal [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: S odřenýma ušima [i] 18:05 Nutné k přežití 10 [i] 19:00 Jak se to dělá: Dřezy/kůže/pedálové steel kytary [i] 19:30 Jak se to dělá: Obojživelná vozidla/putter/modely lodí/barevné voskovky [i] 20:00 Nebezpečné lety: Přeprava vrtulového letadla [i] 21:00 Berte to jako varování: Nejlepší klipy [i] 22:00 Nejhrůznější záběry 3 [i] 23:00 Cizí předměty v těle: Velké a malé [i] 00:00 Nebezpečné pobřeží 7 [i] 00:30 Nebezpečné pobřeží 8 [i] 00:55 Nebezpečné lety: Přeprava vrtulového letadla [i] 01:50 Berte to jako varování: Nejlepší klipy [i] 02:50 Nejhrůznější záběry 3 [i] 03:50 Cizí předměty v těle: Velké a malé [i] 04:45 Jak to dělají? 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů: Drsná země 15/26 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:29 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tintinova dobrodružství: Tintin v Americe 39/39 [i] 09:25 Neobyčejné životy [i] 10:20 Rub a líc geniality [i] 11:00 Život na zámku "60" Výpověď 19/52 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:55 Nejlepší Bakaláři [i] 16:10 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:05 Malá farma: Známka v uchu [i] 17:25 Besipky: Modré majáky [i] 17:30 Abeceda ČT [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:00 Vyprávěj "60" Jardův pád 18/22 [i] 20:55 13. komnata Ivana Klímy [i] 21:27 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:30 Všechnopárty [i] 22:10 Šoubyznys [i] 23:20 Kriminálka Paříž: Smrt na přehlídce 54/62 [i] 00:05 Deník doktorky III: Skandál! Svatební noc ve třech - 2. část 2/8 [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Sama doma - [i] 02:50 Banánové rybičky [i] 03:30 První pomoc [i] 03:45 Království za koně [i] 04:05 Zkus mít vkus [i] 04:25 Romance do růžova [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Chcete mě? [i] 05:35 Zeměpis světa: Rybáři z písečných přesypů [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Šumné stopy [i] 09:15 Copak bych vám lhal? [i] 09:45 Pravda o sauně [i] 10:40 Návraty dokumentaristů: Andrea [i] 11:05 Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem [i] 11:25 Na plovárně s Gregory Porterem [i] 11:50 Echo Pražského jara 2013 [i] 12:00 Folklorika [i] 12:30 Chcete mě? [i] 13:00 Film o filmu Kovář z Podlesí [i] 13:15 Zeměpis světa: Tropy [i] 13:35 Království divočiny: Psíci mývalovití [i] 14:00 Expedice Tara Oceans: Ztráta souladu 4/4 [i] 14:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:40 Prezidentská limuzína [i] 16:30 Film 2013 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" Kosí bratři [i] 18:50 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Romy v nebezpečí 5/26 [i] 19:15 Herkules: Herkules a děti 48/65 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Zázračná planeta: Medvědí rodina a já: Léto 2/3 [i] 21:00 Vesmír II.: Život na cizích planetách 5/12 [i] 21:45 Velikáni filmu: Billy Wilder: Na titulní straně [i] 23:30 ČT Live - No Name [i] 00:20 Queer: Moravia Magna [i] 00:50 Pološero - Nepřítel státu [i] 01:15 Divadlo žije! [i] 01:45 Stopy, fakta, tajemství [i] 02:10 O zlém snu [i] 03:00 Evropa dnes [i] 03:30 Televizní klub neslyšících [i] 03:55 Postřehy odjinud [i] 04:00 Sešli se... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2409 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Tři kohouti na smetišti 416 [i] 11:05 Dva a půl chlapa II 4 [i] 11:25 Zpátky do školy II: Studie asijské populace [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Jsem do tebe blázen 15 [i] 13:00 Ten, kdo tě chrání 3 [i] 13:50 Třetí hlídka 14 [i] 14:45 Odložené případy VII: Vražedné grafitti 13 [i] 15:40 Dr. House 16 [i] 16:35 Dva a půl chlapa II 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami: Cena útěchy 23 [i] 18:30 Ulice 2410 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Flynn Carsen: Honba za Kopím Osudu [i] 22:10 Dannyho parťáci 3 [i] 00:15 Příliš hlučná samota [i] 01:45 Novashopping 02:20 Gigantický nádor [i] 03:15 Vabank [i] 04:40 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk IV: Bezbranný 19 [i] 07:15 Kutil Tim IV: V očích to není 5 [i] 08:00 M*A*S*H 184 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:40 To je vražda, napsala II: Dokonalý zásah 21 [i] 10:45 Julie Lescautová V: Smrt klenotníka 3 [i] 12:55 Policie Hamburk IV: Žena s tetováním 20 [i] 13:55 Walker, Texas Ranger VII: Není cesty zpátky 18 [i] 14:55 Vraždy v Kitzbühelu V: Vražda byznysmena 1 [i] 15:55 Rosamunde Pilcher: Čtyři roční období - Léto [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Vraždy v Midsomeru XV: Vraždy podle horoskopu 3 [i] 22:20 Show Jana Krause [i] 23:15 Cesty k úspěchu [i] 23:25 Stav obležení [i] 01:45 30 dní dlouhá noc [i] 03:45 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Máša 28/60 [i] 05:45 Skrytá vášeň 126/188 [i] 06:30 Viktória 152-153/171 [i] 08:20 Zakázaná vášeň 78/140 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Láska a trest 113-114 [i] 12:20 Tisíc a jedna noc 108 [i] 13:05 SULTÁN [i] 14:20 Rozprávkovo bohaté 2/18 [i] 15:10 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 8/22 [i] 16:00 Teresa 18/152 [i] 17:00 Skrytá vášeň 127/188 [i] 17:50 Tisíc a jedna noc 109 [i] 18:50 Čarodejnice III. 12/22 [i] 19:50 Smotánka [i] 20:30 Diablov advokát [i] 23:20 Sedem smrteľných hriechov 1-2/2 [i] 02:25 Vražedná hra [i] 04:00 Čarodejnice III. 12/22 [i] 04:40 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Schůzka s Drew [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zkáza rodu Hickmanů [i] 13:50 Camille [i] 15:35 Jeden navíc [i] 17:25 Hranice smrti [i] 19:20 Nine [i] 21:20 Box [i] 23:20 REC [i] 00:40 Krok vpřed [i] 02:30 Voda [i] 04:25 Nelítostná volba [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:30 Cestovní vozy [i] 11:00 Rally [i] 12:00 Fitness [i] 12:15 Atletika [i] 12:30 Cyklistika [i] 13:15 Cyklistika [i] 14:15 Stolní tenis [i] 16:30 Cyklistika [i] 18:00 Fotbal [i] 20:00 Rally [i] 21:00 Stolní tenis [i] 22:15 Cyklistika [i] 23:15 Cyklistika [i] 01:00 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Láska hory přenáší [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 2: Pochůzkář 11 [i] 09:20 Milionový lékař 2: Jednou jsi dole jednou nahoře 17 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 10: Smrt a prach 5 [i] 12:20 Rookie Blue 3: Vnitřní inspekce 12 [i] 13:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a zakopaný poklad 6 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 2: Práce 12 [i] 15:20 Milionový lékař 2: Když dva dělají totéž 18 [i] 16:20 Prozíravost 1: Šestaosmdesátý 3 [i] 17:20 Prozíravost 1: Šifra 4 [i] 18:20 Rookie Blue 3: Já jsem nikdy 13 [i] 19:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a odvážlivec 7 [i] 20:20 Agentura Jasno 3: Evening With Mr. Yang, An 16 [i] 21:20 Prozíravost 1: Šestaosmdesátý 3 [i] 22:20 Prozíravost 1: Šifra 4 [i] 23:20 Skandál 2: Had v ráji 17 [i] 00:20 Dobrá manželka 4: Červený tým, Modrý tým 14 [i] 01:20 Rookie Blue 2: Boží milost 13 [i] 02:20 Spravedlnost v krvi 2: Práce 12 [i] 03:20 Agentura Jasno 3: Evening With Mr. Yang, An 16 [i] 04:15 Láska hory přenáší [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Ledová patrola 4 [i] 06:00 Univerzita vševědoucna 12 [i] 07:00 Současná architektura v Budapešti 14 [i] 07:30 Současná architektura v Budapešti 15 [i] 08:00 Jimmy a geneticky upravené potraviny [i] 09:00 Zvláštní jedlíci 2 [i] 10:10 Jídlo je detektivka II. 9 [i] 10:40 Jídlo je detektivka II. 10 [i] 11:10 Utajený šéf 1 [i] 12:00 Vášnivý jedlík 18 [i] 12:30 Vášnivý jedlík 19 [i] 13:00 Deratizátor 9 [i] 13:30 Deratizátor 10 [i] 14:00 Jak vznikla Země 21 [i] 15:00 Podzemí měst 3 [i] 16:00 Podzemí měst 4 [i] 16:55 Vášnivý jedlík 20 [i] 17:30 Vášnivý jedlík 21 [i] 18:00 Jádro Facebooku [i] 19:00 Zvířecí rekordmani IV. 11 [i] 20:00 Jak vznikla Země 22 [i] 21:00 Vyloučeno 6 [i] 22:00 Louis Theroux: Megavězení v Miami 1 [i] 23:05 Louis Theroux: Nejnebezpečnější mazlíčci Ameriky [i] 00:10 Vítejte v Indii 3