TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Modré z neba [i] 10:50 Paparazzi [i] 12:40 Komisár Rex VII. 13/13 [i] 13:40 Odložený prípad IV. 17/24 [i] 14:40 Monk VI. 13/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa III. 3/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 3/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 REFLEX [i] 17:55 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:40 HORÚCA KRV II. [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 3/24 [i] 00:15 Monk VI. 13/16 [i] 01:00 Odložený prípad IV. 17/24 [i] 01:45 Hrozba z temnoty IV. 2-3/22 [i] 03:15 Komisár Rex VII. 13/13 [i] 04:00 Bez servítky [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:40 Dve tváre Anny 9/60 [i] 06:25 Správy RTVS [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Počasie [i] 07:25 Občan za dverami [i] 07:50 Duel [i] 08:25 5 proti 5 [i] 09:10 District III: Zóna voľnej paľby [i] 10:00 Žena na úteku 137 [i] 10:55 Sila lásky V. 106 [i] 11:45 MS v hokeji 2013 [i] 14:30 MS v hokeji 2013 [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:40 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Toskánska vášeň 5/12 [i] 21:40 Reportéri [i] 22:05 Borgiovci II. 10/10 [i] 23:05 District III: Zóna voľnej paľby [i] 23:50 Inšpektor Rocca III: Tajomstvo kostry [i] 01:25 Borgiovci II. 10/10 [i] 02:20 Šport Festival Slovakia [i] 03:10 Žena na úteku 137 [i] 04:00 Sila lásky V. 106 [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy - Hírek [i] 07:30 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 09:00 Táraninky: Ročné obdobia [i] 09:05 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 10:05 Pred rokmi... [i] 10:35 Maďarský magazín [i] 11:00 Fokus spotrebiteľ [i] 11:35 Fotografia: Surrealistická fotografia [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:50 Omyl nie je v operete [i] 13:20 Nízke Tatry srdce Slovenska [i] 13:50 Ako chutí muzika [i] 14:20 Polícia [i] 14:35 Profesionál [i] 14:50 Noc na Švédskom vale [i] 15:20 Strážcovia noci [i] 16:00 Senior klub [i] 16:25 Rómsky magazín [i] 16:55 Zadná Poľana [i] 17:15 MS v hokeji 2013 [i] 20:00 MS v hokeji 2013 [i] 23:00 MS v kocke [i] 23:30 Správy RTVS "N" [i] 00:10 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 07:50 Súdna sieň: Prosíkanie [i] 08:50 Súdna sieň: Manžela sa nevzdám! [i] 10:00 Dom snov V. 12,13 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 14:00 Ty schudni a ty priber! III. 5 [i] 15:00 Nákupné maniačky [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Skoro ma šľak trafil [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Zlomené srdce [i] 21:40 Rodinné záležitosti: Travestita, Gandža 15 [i] 23:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. - NOVÉ ČASTI 2 [i] 00:00 Kosti III. 2 [i] 01:00 Rančer McCall [i] 02:55 NOVINY TV JOJ 03:25 3 libry 6 [i] 04:00 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Diagnóza: Vražda V. [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 Knight Rider 66,67 [i] 10:30 Miesto činu Frankfurt: Soví hrad: ... 5 [i] 12:25 Akty X 15 [i] 13:25 Planéta bez ľudí 6 [i] 14:35 Špeciálne komando IV. 12 [i] 15:30 Simpsonovci IX. 20 [i] 16:00 Simpsonovci XXII. - PREMIÉRA 9 [i] 16:30 Profesionáli: Narodeniny 14 [i] 17:25 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 20 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Páli vám to? [i] 20:00 Deň a Noc 86 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 20 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII.: - PREMIÉRA 19 [i] 22:30 Hawaii 5.0 II. 15 [i] 23:30 Hawaii 5.0 11 [i] 00:30 Klamári III. 8 [i] 01:15 Al Capone [i] 02:50 Chameleón [i] 04:35 Kojak [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedkyně V. 4 [i] 07:30 Drzá Jordan V. 12 [i] 08:30 Ten, kdo tě chrání I. 10 [i] 09:30 Ztracený svět I. 20 [i] 10:30 Conan 19 [i] 11:30 Ten, kdo tě chrání I. 11 [i] 12:30 JAG IV. 12 [i] 13:30 Posel ztracených duší IV. 17 [i] 14:30 Conan 20 [i] 15:30 Na lodi I. 4 [i] 17:00 Ztracený svět I. 21 [i] 18:00 JAG IV. 13 [i] 19:00 Posel ztracených duší IV. 18 [i] 20:00 Drzá Jordan V. 13 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 3 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 13 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 14 [i] 00:00 Boj o čas III. 17 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 3 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 13 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba IV. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Camaro [i] 06:00 Jak se to dělá 7 [i] 06:25 Rození obchodníci: BMW 635csi - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: BMW 635csi - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Jeskyně Howe Caverns [i] 08:10 Špinavé práce: Odborník na ochranu zvěře [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Ať si zvykají [i] 09:55 Nutné k přežití: Tým 2 [i] 10:50 Jak to dělají?: Halogeny/tlumiče výfuku/zdymadla [i] 11:15 Jak se to dělá: Fotbalové míče/zesilovače/kuličky/letadla [i] 11:40 Megastavitelé: Stavitelé ledového hotelu [i] 12:35 Jízda: Pod tlakem [i] 13:30 Rození obchodníci: Porsche 914 [i] 14:25 Americký chopper: Michigenská motorka/Říkejte mi hrabě [i] 15:20 Bořiči mýtů: Granáty a odvaha [i] 16:15 Špinavé práce: Povrchová úprava betonu [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Kritický okamžik [i] 18:05 Nutné k přežití 9 [i] 19:00 Jak se to dělá 6 [i] 19:30 Jak se to dělá: Domácí ohřívače vody/airbagy/želé bonbóny s příchutí/úprava ledu [i] 20:00 Cizí předměty v těle: Nezvaní hosté [i] 21:00 Superlidé Stana Leeho: Tvrdá palice [i] 22:00 Podivná těla 3 [i] 23:00 Nutné k přežití: Malajské souostroví [i] 00:00 V nejhorším případě: Úraz na horském kole / běžet jako o život [i] 00:30 V nejhorším případě: Rozzuřený řidič / zpanikařený dav [i] 00:55 Cizí předměty v těle: Nezvaní hosté [i] 01:50 Superlidé Stana Leeho: Tvrdá palice [i] 02:50 Podivná těla 3 [i] 03:50 Nutné k přežití: Malajské souostroví [i] 04:45 Jak to dělají? 12 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Cesta do hlubin Lálovy duše [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:29 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tintinova dobrodružství: Průzkumníkem na Měsíci - 2. část 38/39 [i] 09:25 Pošta pro tebe [i] 10:25 Objektiv [i] 11:00 Cirkus Humberto "60" Natrvalo 6/12 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:50 Nejlepší Bakaláři [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Kriminálka Staré Město: Případ petrolejového prince 1/7 [i] 21:00 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:58 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Komisař Montalbano: Motýlí křídla 6/8 [i] 23:55 MI5 VII 8/8 [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:15 Banánové rybičky [i] 01:50 První pomoc [i] 02:05 Království za koně [i] 02:35 Vrať se, vše odpuštěno [i] 03:35 Muzikanti: Guarnerky 4/4 [i] 04:15 Nakloněná rovina Karla Hály [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Podle práva [i] 05:30 Folklorika [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Pokušení velkoměsta [i] 09:40 Postřehy odjinud [i] 09:50 Mýty a fakta historie: Egypt 4/6 [i] 10:40 Vesmír II.: Sex ve vesmíru 4/12 [i] 11:25 České stopy: Karai Pukú [i] 12:20 Babylon [i] 12:50 Cesty víry: Love story ze stacionáře [i] 13:15 Chcete je? [i] 13:20 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 13:50 Putování za vínem: Steiermark [i] 14:20 Zázračná planeta: Medvědí rodina a já: Jaro 1/3 [i] 15:10 Přiznání jedné dívky [i] 16:25 Televizní klub neslyšících [i] 16:50 Vlastní cestou [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" Broučci [i] 18:50 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Spící sopka 4/26 [i] 19:15 Herkules: Herkules a potíže s Pegasem 47/65 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Cíl cesty: potápění: Karibik 3/4 [i] 20:55 Svět zázraků [i] 21:20 Přežít! [i] 22:15 Kennedyové: Neúspěšná invaze, neúspěšná věrnost 3/8 [i] 23:00 Echo Pražského jara 2013 [i] 23:10 Krásný ztráty [i] 23:40 Jistě, pane ministře: Kazatel v lihu 20/22 [i] 00:10 Pravá krev III: Krásně komplikované 2/12 [i] 01:05 Moje rodina VII: Susan Trójská 5/9 [i] 01:35 Psy4 De La Rime [i] 02:35 Náš venkov [i] 03:00 Uchem jehly [i] 03:25 Křesťanský magazín [i] 03:55 Za svědky minulosti [i] 04:10 Sešli se ... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2408 [i] 09:50 Gympl s (r)učením omezeným: Nevítaný host 54 [i] 11:05 Dva a půl chlapa II 3 [i] 11:25 Zpátky do školy II: Abedovy nezvladatelné Vánoce [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Jsem do tebe blázen 14 [i] 13:00 Ten, kdo tě chrání 2 [i] 13:50 Třetí hlídka 13 [i] 14:45 Odložené případy VII: Bunny na útěku 12 [i] 15:40 Dr. House 15 [i] 16:35 Dva a půl chlapa II 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami: Mezi plameny 22 [i] 18:30 Ulice 2409 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Tři kohouti na smetišti 416 [i] 21:30 Kriminálka Las Vegas XII: Bezdomovci 15 [i] 22:20 Noční televizní noviny [i] 22:50 Jezero 3 [i] 00:35 Smallville IX 3 [i] 01:20 Novashopping 01:55 Vabank [i] 02:45 Áčko: Zneužívané děti [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk IV: Strach o Emmu 18 [i] 07:15 Kutil Tim IV: Neříkej to mámě 4 [i] 08:00 M*A*S*H 183 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:40 To je vražda, napsala II: Kdo je v nebezpečí? 20 [i] 10:45 Julie Lescautová V: Piráti silnic 2 [i] 12:55 Policie Hamburk IV: Bezbranný 19 [i] 13:55 Walker, Texas Ranger VII: Livegirls company 17 [i] 14:55 Vraždy v Kitzbühelu IV: Chyba v systému 15 [i] 15:55 Rosamunde Pilcher: Návrat domů 2/2 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 TOP STAR: Lubomír Lipský [i] 21:30 Farmář hledá ženu: Malé návraty [i] 22:50 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III: Srdce jak žhavý kámen 10 [i] 23:45 Zákon a pořádek: Los Angeles 1 [i] 00:40 Myšlenky zločince I 4 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:15 Reportéři na vaší straně [i] 03:55 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Skrytá vášeň 125/188 [i] 06:20 Viktória 150-151/171 [i] 08:05 Zakázaná vášeň 77/140 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Dr. Oz [i] 11:05 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 12:15 Tisíc a jedna noc 107 [i] 13:20 Klub vydieračov [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 7/22 [i] 16:00 Teresa 17/152 [i] 16:55 Skrytá vášeň 126/188 [i] 17:50 Tisíc a jedna noc 108 [i] 18:45 Čarodejnice III. 11/22 [i] 19:40 Ja alebo pes [i] 20:30 SULTÁN [i] 21:40 Láska a trest 113-114 [i] 23:35 Tlkot srdca II. 10/10 [i] 00:20 Ally McBealová III. 9/21 [i] 01:05 Adela show [i] 01:45 Čarodejnice III. 11/22 [i] 02:25 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 7/22 [i] 03:10 L.O.V.E. [i] 03:45 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Zlatý holky [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zmražená pojistka [i] 14:00 Váleční ptáci [i] 15:45 Zkáza rodu Hickmanů [i] 17:35 Camille [i] 19:15 Nelítostná volba [i] 20:55 Voda [i] 23:00 Krok vpřed [i] 00:55 Poslední gang [i] 02:55 Nanosonda [i] 04:25 Surfařská svoboda [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:30 Tenis [i] 10:45 Stolní tenis [i] 12:30 Cyklistika [i] 13:15 Cyklistika [i] 14:15 Stolní tenis [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:30 Stolní tenis [i] 19:00 BWF [i] 20:00 Box [i] 22:15 Cyklistika [i] 23:15 Cyklistika [i] 01:00 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Z jiného úhlu [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 2: Práskač 10 [i] 09:20 Milionový lékař 2: Až naprší a uschne 16 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 10: Vraždy v Midsomeru: Skláři 3 [i] 12:20 Rookie Blue 3: Pravidla 11 [i] 13:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk pomáhá s výchovou 5 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 2: Pochůzkář 11 [i] 15:20 Milionový lékař 2: Jednou jsi dole jednou nahoře 17 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 10: Smrt a prach 5 [i] 18:20 Rookie Blue 3: Vnitřní inspekce 12 [i] 19:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a zakopaný poklad 6 [i] 20:20 Agentura Jasno 3: Tuesday the 17th 15 [i] 21:20 Žiješ jednou, zemřeš dvakrát [i] 23:20 Duchotřesení [i] 01:20 Rookie Blue 2: Okamžitě 12 [i] 02:20 Spravedlnost v krvi 2: Pochůzkář 11 [i] 03:20 Agentura Jasno 3: Tuesday the 17th 15 [i] 04:15 Z jiného úhlu [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Ledová patrola 3 [i] 06:00 Univerzita vševědoucna 11 [i] 07:00 Současná architektura v Budapešti 12 [i] 07:30 Současná architektura v Budapešti 13 [i] 08:00 Jimmyho les: Zima 4 [i] 09:00 Zvláštní jedlíci 1 [i] 10:10 Jídlo je detektivka II. 7 [i] 10:40 Jídlo je detektivka II. 8 [i] 11:10 Utajený šéf - Austrálie II. 8 [i] 12:00 Vášnivý jedlík 16 [i] 12:30 Vášnivý jedlík 17 [i] 13:00 Deratizátor 7 [i] 13:30 Deratizátor 8 [i] 14:00 Jak vznikla Země 20 [i] 14:55 Ledová patrola 1 [i] 15:55 Ledová patrola 2 [i] 16:55 Vášnivý jedlík 18 [i] 17:25 Vášnivý jedlík 19 [i] 17:55 Kde lišky dávají dobrou noc [i] 19:00 Zvířecí rekordmani IV.: Největší tlamy 10 [i] 20:00 Jak vznikla Země 21 [i] 21:00 Vyloučeno 5 [i] 22:00 Louis Theroux: Megavězení v Miami 1 [i]