TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Búrlivé víno [i] 09:45 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 11:35 Komisár Rex VII. 10-11/13 [i] 13:40 Odložený prípad IV. 15/24 [i] 14:40 Monk VI. 11/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa III. 1/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 1/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 REFLEX [i] 17:55 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:40 HORÚCA KRV II. [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 1/24 [i] 00:15 Monk VI. 11/16 [i] 01:05 Odložený prípad IV. 15/24 [i] 01:45 Hrozba z temnoty V. 22/22 [i] 02:25 Komisár Rex VII. 10-11/13 [i] 04:00 Bez servítky [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 06:00 Počasie [i] 06:05 Dve tváre Anny 7/60 [i] 06:50 Správy RTVS [i] 07:35 Góly - body - sekundy [i] 07:45 Počasie [i] 07:50 Svet v obrazoch [i] 08:25 District III: Staré rany [i] 09:15 Žena na úteku 135 [i] 10:10 Sila lásky V. 104 [i] 11:00 MS v hokeji 2013 [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:40 Dve tváre Anny 7/60 [i] 15:30 Sila lásky VI. 116 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Správy RTVS [i] 17:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Nikto nie je dokonalý [i] 21:10 Hlavne, že sa máme radi: Anita 19/20 [i] 21:35 Dr.House VIII.: Ani to nevyslov 19/23 [i] 22:20 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Sexbomba 19/24 [i] 23:00 District III: Staré rany [i] 23:45 Nikto nie je dokonalý [i] 00:50 O 5 minút 12 [i] 01:55 Žena na úteku 135 [i] 02:45 Cirkus, Cirkus 2010 - 2.časť [i] 03:40 Sila lásky V. 104 [i] 04:25 Sila lásky VI. 116 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 MS v hokeji 2013 [i] 07:05 Sviatočná exhibícia [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop [i] 08:55 Táraninky: Autá [i] 09:00 Človek uprostred: Peter Scherhaufer [i] 09:15 Šport Festival Slovakia [i] 10:10 Serafínka a Cézar [i] 10:30 MS v kocke [i] 11:05 60 zabijakov divočiny 13/26 [i] 11:35 Živá panoráma [i] 12:00 MS v hokeji 2013 [i] 15:00 MS v hokeji 2013 [i] 18:05 MS v hokeji 2013 [i] 19:00 MS v hokeji 2013 [i] 22:05 MS v hokeji 2013 [i] 23:00 MS v kocke [i] 23:30 Veda zločinu: Identifikácia pozostatkov [i] 00:20 Tempo [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 07:50 Súdna sieň: Zamurovaná [i] 09:00 Súdna sieň: Matka je vždy istá [i] 10:00 Panelák: Starý žiarlivec [i] 11:00 Pred svadbou nie! [i] 13:45 Ty schudni a ty priber! III. 3 [i] 15:00 Nákupné maniačky [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Prečo sme zlí? [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Stará láska nehrdzavie [i] 21:40 Rodinné záležitosti: Opatrovateľka, Robotníci 14 [i] 23:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. - NOVÉ ČASTI 1/16 [i] 00:00 Kosti III. 1/15 [i] 01:00 V mene ľudu [i] 02:55 KRIMI 03:15 3 libry 4 [i] 04:00 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Diagnóza: Vražda V. [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 Knight Rider 62,63 [i] 10:30 Miesto činu Frankfurt: Vražda na parkovisku 10 [i] 12:25 Agent IV. 5 [i] 13:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 18 [i] 14:35 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 16 [i] 15:30 Simpsonovci IX. 18 [i] 16:00 Simpsonovci XXII. - PREMIÉRA 7 [i] 16:30 Profesionáli: Vražda 10 [i] 17:25 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 18 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Páli vám to? [i] 20:00 Deň a Noc 84 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 19 [i] 21:30 Letecké katastrofy VII. 8/8 [i] 22:30 Letecke katastrofy IX. 1/8 [i] 23:45 Hľadá sa dom pre milionárov III. 7 [i] 00:45 Klamári III. 7/13 [i] 01:35 Nezmieriteľní [i] 03:15 Črepiny [i] 03:45 Chameleón [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedkyně V. 2 [i] 07:30 Drzá Jordan V. 10 [i] 08:30 Ten, kdo tě chrání I. 8 [i] 09:30 Ztracený svět I. 18 [i] 10:30 Conan 17 [i] 11:30 Ten, kdo tě chrání I. 9 [i] 12:30 JAG IV. 10 [i] 13:30 Posel ztracených duší IV. 15 [i] 14:30 Conan 18 [i] 15:30 Na lodi I. 2 [i] 17:00 Ztracený svět I. 19 [i] 18:00 JAG IV. 11 [i] 19:00 Posel ztracených duší IV. 16 [i] 20:00 Drzá Jordan V. 11 [i] 21:00 Jak prosté I. 19 [i] 22:00 Doktorka podsvětí I. 7 [i] 23:00 Vražda I. 7 [i] 00:15 Firma I. 6 [i] 01:15 Jak prosté I. 19 [i] 02:15 Doktorka podsvětí I. 7 [i] 03:00 Vražda I. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Procitnutí [i] 06:00 Jak se to dělá 5 [i] 06:25 Rození obchodníci: Jeep CJ7 - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Jeep CJ7 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Teutulové a Triumph [i] 08:10 Špinavé práce: Výroba tofu [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Ztroskotanci [i] 09:55 Nutné k přežití: Extrémní poušť [i] 10:50 Jak to dělají?: Rakety/dalekohledy/stěrače [i] 11:15 Jak se to dělá: Domácí ohřívače vody/airbagy/želé bonbóny s příchutí/úprava ledu [i] 11:40 Megastavitelé: Tunel do minulosti [i] 12:35 Opravna vraků 10 [i] 13:30 Rození obchodníci: BMW M5 [i] 14:25 Americký chopper: Chopper pro americkou Národní gardu - část 1 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Mýty o velkých kolech [i] 16:15 Špinavé práce: Farmář cvrčků [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Zkušební místo [i] 18:05 Nutné k přežití: Fanoušci versus divočina [i] 19:00 Jak se to dělá 4 [i] 19:30 Jak se to dělá: Čelní skla/anglická sedla/máslo/elektrické kytary [i] 20:00 Bořiči mýtů: Oprava prasklé gumy [i] 21:00 Extrémní stroje 8 [i] 22:00 Nejpodivnější na světě: Pracovní místa [i] 23:00 Freddie Flintoff versus svět 5 [i] 00:00 Idiot na cestách: Plavání s delfíny [i] 00:55 Bořiči mýtů: Oprava prasklé gumy [i] 01:50 Extrémní stroje 8 [i] 02:50 Nejpodivnější na světě: Pracovní místa [i] 03:50 Freddie Flintoff versus svět 5 [i] 04:45 Jak to dělají? 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:29 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tintinova dobrodružství: Vzhůru na Měsíc - 2. část 36/39 [i] 09:30 Šoubyznys [i] 10:45 Kluci v akci [i] 11:15 Doktor z vejminku "60" Nemovitost 6/7 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:45 Nejlepší Bakaláři [i] 15:40 13. komnata Zory Jandové [i] 16:10 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:05 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:45 Dobrá čtvrť "60" Poprvé a naposled [i] 22:42 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:45 Tísňová linka [i] 23:15 Hercule Poirot [i] 00:05 Dempsey a Makepeaceová: Krvavé peníze 17/31 [i] 00:50 Rub a líc geniality [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 02:00 Na stopě [i] 02:25 AZ-kvíz [i] 02:50 Banánové rybičky [i] 03:20 Hledač vzdálených světů [i] 03:50 Trojhlas ve věži [i] 04:15 Děti mají zpívat [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Podle práva [i] 05:30 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Japonské obří ponorky [i] 09:35 Expedice Tara Oceans: Ztráta souladu 4/4 [i] 10:30 Chcete je? [i] 10:35 Nedej se: Karviná - prokletí černého zlata [i] 11:05 Prezidentská limuzína [i] 11:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 12:40 Krušné domovy [i] 12:55 Třistatřicettři [i] 13:50 Krásy evropského pobřeží: Stockholmské souostroví [i] 14:00 Vesmír II.: Sex ve vesmíru 4/12 [i] 14:45 Letečtí stíhači v boji: Létající tygři [i] 15:30 Babylon [i] 15:55 Pravda o sauně [i] 16:50 Vlastní cestou [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" Broučci [i] 18:55 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Cesta na Island 2/26 [i] 19:20 Herkules: Herkules a múza tance 45/65 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji: Guadalcanal [i] 20:50 Stopy, fakta, tajemství [i] 21:25 Na cestě po Ouro Pretu [i] 21:55 Pološero - Nepřítel státu [i] 22:20 Echo Pražského jara 2013 [i] 22:30 Chodníky slávy: Mickey Rourke [i] 00:05 Psy4 De La Rime [i] 01:05 Andrzej Wajda natáčí "Katyň" [i] 02:00 US-Army v ČSR 1945 [i] 02:20 Divadlo žije! [i] 02:45 Na plovárně s Gregory Porterem [i] 03:15 Bohemia Incognita [i] 03:30 Chcete je? [i] 03:35 Na hranici tradic [i] 04:00 Sešli se... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2406 [i] 09:50 Gympl s (r)učením omezeným: Body a fauly 53 [i] 11:00 Dva a půl chlapa II 1 [i] 11:25 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Jsem do tebe blázen 12 [i] 13:00 Námořní hlídka V 13 [i] 13:50 Třetí hlídka 11 [i] 14:45 Odložené případy VII: Vražda na ledě 10 [i] 15:40 Dr. House 13 [i] 16:35 Dva a půl chlapa II 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami: Prachové peří 20 [i] 18:30 Ulice 2407 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Kupecké počty 415 [i] 21:25 Víkend [i] 22:15 Noční televizní noviny [i] 22:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: Dítě 22 [i] 23:30 Nikita II 10 [i] 00:20 Smallville IX 1 [i] 01:05 Novashopping 01:40 Tipy ptáka Loskutáka [i] 01:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:30 Babicovy dobroty: Poctivá domácí kuchyně [i] 03:05 Áčko: Sex nás živí [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk IV: Medvědí služba 16 [i] 07:20 Kutil Tim IV: Není tak zlý, je nezodpovědný 2 [i] 08:10 M*A*S*H 181 [i] 08:55 Prostřeno! [i] 09:50 To je vražda, napsala II: Jedno tělo navíc 18 [i] 10:50 Julie Lescautová IV: Do třetice všeho dobrého 13 [i] 12:55 Policie Hamburk IV: Spi, děťátko, spi 17 [i] 13:55 Walker, Texas Ranger VII: Čerokíjský tým 1/2 [i] 14:55 Vraždy v Kitzbühelu IV: Cesta do nebe 13 [i] 15:55 Rosamunde Pilcher: Křídla naděje [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Ano, šéfe! [i] 21:30 Polívka na víně [i] 22:35 Sběratelé kostí VI: Výpadek proudu ve vánici 16 [i] 23:35 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 1 [i] 00:30 Kriminálka Kolín I: Smrt na Rýnu 10 [i] 01:35 Volejte Věštce [i] 03:20 Kriminálka Kolín I: Smrt na Rýnu 10 [i] 04:10 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Skrytá vášeň 123/188 [i] 06:20 Viktória 146-147/171 [i] 08:10 Zakázaná vášeň 75/140 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Láska a trest 109-110 [i] 12:15 Tisíc a jedna noc 105 [i] 13:00 SULTÁN [i] 14:15 O.C. California III. 25/25 [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 5/22 [i] 16:00 Teresa 15/152 [i] 16:55 Skrytá vášeň 124/188 [i] 17:50 Tisíc a jedna noc 106 [i] 18:45 Čarodejnice III. 9/22 [i] 19:40 Ja alebo pes [i] 20:30 SULTÁN [i] 21:40 Láska a trest 111-112 [i] 23:30 Tlkot srdca II. 9/10 [i] 00:20 Ally McBealová III. 8/21 [i] 01:05 Adela show [i] 01:40 Čarodejnice III. 9/22 [i] 02:20 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 5/22 [i] 03:00 L.O.V.E. [i] 03:35 Na streche [i] 04:55 Máša 26/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Super náhradník [i] 08:55 Teleshopping 12:05 USA versus John Lennon [i] 13:55 Adolf Eichmann [i] 15:50 Hladina adrenalinu [i] 17:30 Sláva vítězům [i] 19:30 Surfařská svoboda [i] 21:10 Výchovný tábor [i] 23:00 Bez soucitu [i] 00:35 22 výstřelů [i] 02:30 Ústav [i] 04:05 Dorian Gray [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:30 Fotbal [i] 11:15 Watts [i] 12:15 Jezdectví [i] 12:30 Cyklistika [i] 13:15 Cyklistika [i] 14:15 Fotbal [i] 15:00 Fotbal [i] 16:00 Fotbal [i] 17:45 Snooker [i] 19:15 Fotbal [i] 20:15 Fotbal [i] 22:15 Cyklistika [i] 23:15 Cyklistika [i] 00:45 Závody GT [i] 01:15