TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Búrlivé víno [i] 09:30 Zámena manželiek [i] 10:50 Vráť mi moje deti! [i] 12:40 Komisár Rex VII. 9/13 [i] 13:40 Odložený prípad IV. 14/24 [i] 14:40 Monk VI. 10/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa II. 24/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 24/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 Lampáreň [i] 17:55 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:40 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 23:45 Nočné Televízne noviny [i] 00:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 24/24 [i] 01:00 Monk VI. 10/16 [i] 01:40 Odložený prípad IV. 14/24 [i] 02:25 Hrozba z temnoty V. 21/22 [i] 03:15 Komisár Rex VII. 9/13 [i] 04:00 Bez servítky [i] 04:40 Lampáreň [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:10 Dve tváre Anny 6/60 [i] 07:00 Správy RTVS "N" [i] 07:40 Slovensko v obrazoch [i] 08:05 Duel [i] 08:35 5 proti 5 [i] 09:25 District III: Viera a náboženstvo [i] 10:15 Žena na úteku 134 [i] 11:05 Sila lásky V. 103 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Dámsky klub [i] 13:40 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:20 Dve tváre Anny 6/60 [i] 15:10 Sila lásky VI. 115 [i] 16:00 MS v hokeji 2013 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Láska hory prenáša [i] 21:35 Na krok od neba: Zberateľ 12/12 [i] 22:45 Policajti z centra: Erika 6/14 [i] 23:40 District III: Viera a náboženstvo [i] 00:25 Láska hory prenáša [i] 01:50 Na krok od neba: Zberateľ 12/12 [i] 03:00 Budem ešte vidieť? [i] 03:25 Sila lásky V. 103 [i] 04:15 Sila lásky VI. 115 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 MS v hokeji 2013 [i] 07:05 Riverdance na ľade [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:50 Táraninky: Hygiena [i] 08:55 Zlatá brána [i] 09:45 Miestopis cechov a manufaktúr: Kysuckí drotári [i] 10:10 Tvárou v tvár [i] 10:35 MS v kocke [i] 11:10 Čo nezmazal ani čas: Mikuláš Dohnány [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Svadobné zvyky zo Spiša a Šariša [i] 13:35 Família: Família - Inverzia [i] 14:15 Magazín Ligy majstrov [i] 14:40 Profesionál [i] 15:00 MS v hokeji 2013 [i] 17:55 60 zabijakov divočiny 13/26 [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 18:40 GEN.sk: Milan Profant [i] 19:00 MS v hokeji 2013 [i] 21:55 VAT - Veda a technika [i] 22:25 Noc na Švédskom vale [i] 23:00 MS v kocke [i] 23:30 MS v hokeji 2013 [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:40 ArtSpektrum [i] 01:50 Televízia po slovensky: 1980-1984 [i] 02:50 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 03:50 Z galérie umelcov - Pavol Bagin [i] 04:30 Zdravie v Európe: Tretí vek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:05 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:45 Súdna sieň: Sociálka [i] 08:55 Súdna sieň: Prečo ho tajíš? [i] 10:00 Dom snov V. 15,16 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Tvárou v tvár [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Sexi postavička [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Starý žiarlivec [i] 21:40 Mama, ožeň ma! [i] 23:15 Haló 9 [i] 00:00 Pikantných 10 [i] 02:10 Mama, ožeň ma! [i] 03:25 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Kojak [i] 06:00 Diagnóza: Vražda V. [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 Knight Rider 60,61 [i] 10:30 Miesto činu Frankfurt: Hra na smrť [i] 12:25 Akty X 13 [i] 13:25 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 17 [i] 14:35 Posledné minúty 3 [i] 15:30 Simpsonovci IX. 17 [i] 16:00 Simpsonovci XXII. - PREMIÉRA 6 [i] 16:30 Profesionáli: Dušičky 9 [i] 17:25 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 17 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Páli vám to? [i] 20:00 Deň a Noc 83 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka New York VIII.: - PREMIÉRA 16 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII.: - PREMIÉRA 18 [i] 22:30 Chicago: Zákon ulice 6 [i] 23:30 Agent IV. 5 [i] 00:30 Zákon gangu III.: - PREMIÉRA 3 [i] 01:25 Royal Flash [i] 03:00 Chameleón [i] 04:30 Kojak [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedkyně V. 1 [i] 07:30 Drzá Jordan V. 9 [i] 08:30 Merlin IV. 13 [i] 09:30 Ztracený svět I. 17 [i] 10:30 Conan 16 [i] 11:30 Ten, kdo tě chrání I. 8 [i] 12:30 JAG IV. 9 [i] 13:30 Posel ztracených duší IV. 14 [i] 14:25 Conan 17 [i] 15:25 Na lodi I. 1 [i] 17:00 Ztracený svět I. 18 [i] 18:00 JAG IV. 10 [i] 19:00 Posel ztracených duší IV. 15 [i] 20:00 Drzá Jordan V. 10 [i] 21:00 House VIII. 14 [i] 22:00 Sherlock I. 2 [i] 23:45 Doktorka podsvětí I. 6 [i] 00:45 House VIII. 14 [i] 01:45 Sherlock I. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá: Koberce, pitná voda a akustické kytary [i] 06:00 Jak se to dělá 4 [i] 06:25 Rození obchodníci: Porsche 911 Targa - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Porsche 911 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Motorka k 10. výročí firmy Orange County Choppers [i] 08:10 Špinavé práce: Umývač oken výškových budov [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Den zúčtování [i] 09:55 Nutné k přežití: Severní Austrálie [i] 10:50 Jak to dělají?: Nákladní lodě/nákladní auta [i] 11:15 Jak se to dělá: Individuální dopravní prostředky/pouliční hodiny/bubnové blány/bubny [i] 11:40 Megastavitelé: Závod o včasné dokončení [i] 12:35 Tuning: Nejbáječnější dodávka pro restaurace Taco [i] 13:30 Rození obchodníci: Morgan [i] 14:25 Americký chopper: Motorka pro farmářské sdružení Iowa Bureau Farm - část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Westernové mýty [i] 16:15 Špinavé práce: Výroba tofu [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Endless [i] 18:05 Nutné k přežití: Extrémní poušť [i] 19:00 Jak se to dělá 3 [i] 19:30 Jak se to dělá: Řetězy/cedrové kánoe/gramofonové desky/housky [i] 20:00 Bitvy o zavazadla 1 [i] 20:30 Bitvy o zavazadla 2 [i] 21:00 Amišská mafie 6 [i] 22:00 Muži Yukonu: Vzmuž se a odstěhuj se [i] 23:00 Načerno pálený alkohol: Vyplněné proroctví [i] 00:00 Vězněm v cizině: Sandra Gregory [i] 00:55 Bitvy o zavazadla 1 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 2 [i] 01:50 Amišská mafie 6 [i] 02:50 Muži Yukonu: Vzmuž se a odstěhuj se [i] 03:50 Načerno pálený alkohol: Vyplněné proroctví [i] 04:45 Jak to dělají? 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:29 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tintinova dobrodružství: Vzhůru na Měsíc - 1. část 35/39 [i] 09:30 Silvestrovský koktejl [i] 10:25 Toulavá kamera [i] 10:55 Nemocnice na kraji města: Procento hnisavých komplikací 19/20 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Banánové rybičky [i] 14:45 Nejlepší Bakaláři [i] 15:45 13. komnata Zdenka Merty [i] 16:10 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:05 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Cirkus Humberto "60" Natrvalo 6/12 [i] 20:55 Rub a líc geniality [i] 21:38 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:40 Reportéři ČT [i] 22:20 Na stopě [i] 22:45 Taggart: Krvavý sport 5/6 [i] 23:35 MI5 VII 8/8 [i] 00:30 Tísňová linka [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Sváteční slovo kazatele Církve bratrské Jana Asszonyiho [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Kalendárium [i] 02:10 Banánové rybičky [i] 02:45 Království za koně [i] 03:05 Půlnoční divočák [i] 03:30 Muzikanti: Host z čekárny 1/4 [i] 04:15 Bylo nám s ním dobře [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:45 Počesku [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Chcete mě? [i] 09:15 Zeměpis světa: Rybáři z písečných přesypů [i] 09:30 Bohemia Incognita [i] 09:50 Kamera na cestách: Peru, incký skvost [i] 10:45 Postřehy odjinud [i] 10:50 Film 2013 [i] 11:15 Československý filmový týdeník 1963 937/2379 [i] 11:30 Klíč [i] 12:00 Křesťanský magazín [i] 12:25 Krásný ztráty [i] 13:00 Poslední pouť [i] 13:50 Film o filmu Kovář z Podlesí [i] 14:05 Neznámí hrdinové [i] 14:30 Stopy, fakta, tajemství [i] 15:00 Pokušení velkoměsta [i] 15:55 Příběhy starožitností aneb Víte co máte?: Pořad BBC o kráse a ceně starých věcí 18/26 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" Broučci [i] 18:50 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Kódovaná zpráva 1/26 [i] 19:15 Herkules: Herkules a Gryf 44/65 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Konvoje 1/4 [i] 21:00 Prezidentská limuzína [i] 21:50 Velikáni filmu: Billy Wilder [i] 23:25 Naděje a sláva [i] 01:15 Queer: Riga [i] 01:45 Pološero - Když bolí duše [i] 02:10 Zločin 19/20 [i] 03:10 Babylon [i] 03:40 Postřehy Karla Kyncla [i] 03:45 Děti okamžiku [i] 04:05 Sešli se... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2405 [i] 09:50 Ve znamení Merkura: Léto s Venuší 2 [i] 11:15 Zpátky do školy II: Kooperativní kaligrafie [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Jsem do tebe blázen 11 [i] 13:00 Námořní hlídka V 12 [i] 13:50 Třetí hlídka 10 [i] 14:45 Odložené případy VII: Debatní kroužek 9 [i] 15:40 Dr. House 12 [i] 16:35 Dva a půl chlapa II 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami: Komplic 19 [i] 18:30 Ulice 2406 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Body a fauly 53 [i] 21:30 Helena: Praštěná sestřenice 11 [i] 21:55 Comeback: Obraz paní Rybkové [i] 22:25 Noční televizní noviny [i] 23:00 Šerifové z Texasu 11 [i] 23:45 Strážce pořádku 6 [i] 00:30 Big game [i] 01:20 Novashopping 01:55 Vabank [i] 02:45 Přestávka ve vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk IV: Zázračné dítě 15 [i] 07:15 Kutil Tim IV: Znovu v sedle 1 [i] 08:00 M*A*S*H 180 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:40 To je vražda, napsala II: Vražda na aukci 17 [i] 10:45 Julie Lescautová IV: Voyeur 12 [i] 12:55 Policie Hamburk IV: Medvědí služba 16 [i] 13:55 Walker, Texas Ranger VII: Ředitel 14 [i] 14:55 Vraždy v Kitzbühelu IV: Smrt kuchaře 12 [i] 15:55 Rosamunde Pilcher: A najednou to byla láska [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů: DNA jako důkaz 188 [i] 21:45 Vylomeniny [i] 22:35 Partička [i] 23:20 Ponorka U-571 [i] 01:35 Kriminálka Kolín I: Bez ohledu na ztráty 9 [i] 02:35 Volejte Věštce [i] 04:25 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Skrytá vášeň 122/188 [i] 06:20 Viktória 144-145/171 [i] 08:10 Zakázaná vášeň 74/140 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Inga Lindströmová: Leto na ostrove [i] 12:10 Tisíc a jedna noc 104 [i] 13:05 Čarodejnice III. 7/22 [i] 14:10 O.C. California III. 24/25 [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 4/22 [i] 16:00 Teresa 14/152 [i] 16:55 Skrytá vášeň 123/188 [i] 17:50 Tisíc a jedna noc 105 [i] 18:40 Čarodejnice III. 8/22 [i] 19:40 Ja alebo pes [i] 20:30 SULTÁN [i] 21:40 Láska a trest 109-110 [i] 23:35 Bolesti slávnych II. 15/18 [i] 00:25 Ally McBealová III. 7/21 [i] 01:05 Adela show [i] 01:45 Čarodejnice III. 8/22 [i] 02:25 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 4/22 [i] 03:10 L.O.V.E. [i] 03:45 Na streche [i] 04:50 Máša 25/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Mám rád Huckabees [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Vysněný muž [i] 13:50 Dokonalý manžel [i] 15:40 USA versus John Lennon [i] 17:30 Adolf Eichmann [i] 19:20 Dorian Gray [i] 21:20 Ústav [i] 23:05 22 výstřelů [i] 01:05 Extáze [i] 02:45 Milenec je zločinec! [i] 04:25 Manželská klec [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Fitness [i] 09:00 Cyklistika [i] 09:45 Cyklistika [i] 10:30 Motorky [i] 11:15 Motorky [i] 11:45 Motorky [i] 12:30 Cyklistika [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:15 Snooker [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 18:15 Watts [i] 18:45 Watts [i] 19:00 G-Wars [i] 20:00 Box [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:30 Cyklistika [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:45 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Svazující tajemství [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 2: Klub osamělých srdcí 7 [i] 09:20 Milionový lékař 2: Komu se nelení, tomu se zelení 13 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 8: 8. díl 8 [i] 12:20 Rookie Blue 3: Riskantní rozhodnutí 7 [i] 13:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a raper 2 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 2: Den Díkůvzdání 8 [i] 15:20 Milionový lékař 2: Cestou necestou 14 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 10: Dny bezvládí 1 [i] 18:20 Rookie Blue 3: Dvojí život 8 [i] 19:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a nudista 3 [i] 20:20 Agentura Jasno 3: Earth, Wind and... Wait for It 12 [i] 21:20 PREMIÉRA Dobrá manželka 4: Červený tým, Modrý tým 14 [i] 22:20 Skandál 2: Když uhodí 16 [i] 23:20 Prozíravost 1: Šestaosmdesátý 3 [i] 00:20 Prozíravost 1: Šifra 4 [i] 01:20 Rookie Blue 2: Monstrum 8 [i] 02:20 Spravedlnost v krvi 2: Den Díkůvzdání 8 [i] 03:20 Agentura Jasno 3: Earth, Wind and... Wait for It 12 [i] 04:15 Svazující tajemství [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Žralok U 4 [i] 06:00 Univerzita vševědoucna 8 [i] 07:00 Současná architektura v Budapešti 5 [i] 07:30 Současná architektura v Budapešti 6 [i] 08:00 Jimmyho les: Jaro 1 [i] 09:00 Zvláštní jedlíci III. 6 [i] 10:10 Jídlo je detektivka II. 1 [i] 10:40 Jídlo je detektivka II. 2 [i] 11:10 Utajený šéf - Austrálie II. 5 [i]