Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Záchranári 18/18 [i] 06:45 Tom a Jerry [i] 07:10 Tučniaky z Madagaskaru II. 8-9/39 [i] 08:00 Marmaduk [i] 09:30 Alf III. 8/25 [i] 09:55 Zita na krku [i] 10:35 Dva a pol chlapa II. 23/24 [i] 11:00 Moderná Popoluška [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 FORMULA 1: Veľká cena Španielska [i] 16:45 Yes Man [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 SUPERSTAR LIVE [i] 23:00 SUPERSTAR - Rozhodnutie LIVE [i] 23:30 Nezvratný osud 3 [i] 01:10 Únos letu 777 [i] 03:30 Bez servítky [i] 04:10 Na telo [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Adrenalín je ich život [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Pinocchio: Stále mrzutosti s domácimi úlohami [i] 07:25 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Nočné kvietky [i] 07:35 Alica v krajine zázrakov 12/26 [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:30 Zrkadlo: Otváranie Brány 3/3 [i] 09:10 Rozprávky bratov Grimmovcov: Kráľ drozdia brada [i] 10:10 Planéta Zem zhora IV.: Sopky: nespútaná Zem 2. časť [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Mŕtva v knižnici [i] 15:10 Film pre pamätníkov: "Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky" [i] 16:40 Pošta pre teba [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:05 MS v hokeji 2013 [i] 21:45 A.I. Umelá inteligancia [i] 00:05 Góly - body - sekundy [i] 00:20 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Mŕtva v knižnici [i] 01:55 Občan za dverami [i] 02:20 A.I. Umelá inteligancia [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 MS v hokeji 2013 [i] 06:40 Kultúrna pasovačka [i] 06:45 Extrémne v horách [i] 07:15 Kapura [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Farmárska revue [i] 08:50 Test magazín [i] 09:00 Bohoslužby [i] 11:05 Valika [i] 11:55 MS v kocke [i] 12:25 Encyklopédia slovenských obcí: Krížová Ves [i] 12:40 Princezná v ježovej koži [i] 13:50 Nízke Tatry srdce Slovenska [i] 14:20 Púť do Santiaga de Compostela [i] 14:45 Orientácie [i] 15:10 Slovo [i] 15:25 Folklórny festival Detva: Zahrajže nám Ďatelinka [i] 16:00 MS v hokeji 2013 [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:45 Počasie [i] 20:00 Colnica alebo Československo po 20 rokoch: Naši vedľa nás [i] 21:30 Anjeli strážni: Anjeli strážni Viery Dubačovej [i] 21:55 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 23:00 MS v kocke [i] 23:30 MS v hokeji 2013 [i] 01:00 Zdravie v Európe: Blázon odvedľa [i] 01:55 Správy RTVS "N" [i] 02:35 Slovo [i] 02:45 Prešiel som hranicu [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Chameleón [i] 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:00 Timon a Pumbaa II. [i] 07:50 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 08:50 Gumkáči V. [i] 09:50 Sladké hviezdy 1,2/14 [i] 10:50 Kde bolo, tam bolo II. 17 [i] 11:50 Kosti VI. 18 [i] 12:50 Púštny kvet [i] 15:35 Bučkovci 2 - Slnko, seno, dedina [i] 17:20 Nové bývanie [i] 18:00 KRIMI 18:30 NOVINY TV JOJ 19:00 ŠPORT 19:10 NAJLEPŠIE POČASIE 19:15 NOVINY TV JOJ 20:00 Tiene Toskánska [i] 22:15 Tvárou v tvár [i] 01:10 12 miliónov dolárov [i] 03:00 Čistič [i] 04:25 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Kojak [i] 06:00 Diagnóza: Vražda V. [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 Policajt z L.A. 19,20 [i] 10:10 DA VINCI [i] 12:25 Ice Road Truckers IV. 2 [i] 13:25 Farmár hľadá ženu [i] 15:00 Kutyil s.r.o.: Šípky [i] 15:40 Rodná zem [i] 17:50 Nezmieriteľní [i] 20:00 Zajatci [i] 22:30 12 miliónov dolárov [i] 00:30 Vražedné vidiny [i] 02:00 Žena, ktorú miloval [i] 03:40 Chameleón [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 To je vražda, napsala II. 1 [i] 08:00 Don Matteo V. 1 [i] 09:10 Sherlock I. 1 [i] 10:55 Drzá Jordan IV. 1 [i] 11:50 Námořní vyšetřovací služba LA III. 19 [i] 12:50 Conan 1 [i] 13:50 Posel ztracených duší IV. 3 [i] 14:50 Sestra Hawthornová III. 2 [i] 15:50 Sue Thomas: Agentka FBI II. 16 [i] 16:50 JAG IV. 1 [i] 17:50 Profil zločinu II. 3 [i] 19:00 NCIS V. 4 [i] 20:00 NCIS V. 5 [i] 21:00 Maximum Conviction 1 [i] 23:00 Myšlenky zločince VIII. 2 [i] 00:00 Vražda I. 6 [i] 01:15 Maximum Conviction 1 [i] 03:05 NCIS V. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá: Med, optická vlákna a cihly [i] 06:00 Jak se to dělá 3 [i] 06:25 Jak to dělají? 3 [i] 06:50 Jak to dělají? 4 [i] 07:15 Motory Detroitu: Auto jako pouťová atrakce [i] 08:10 Bořiči mýtů: Výzva prezidenta Obamy [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 52 [i] 09:30 Zničeno ve vteřině 53 [i] 09:55 Mimořádné projekty: Záchrana New Orleans [i] 10:50 Americké zbraně: Zbraň na laviny [i] 11:40 Pátrání po yettim: Bobo si značkuje své území [i] 12:35 Králové aukcí: Týrání, vlaky a miniaturní meč [i] 13:05 Králové aukcí: Foukačka/dřevěný Harley [i] 13:30 Bitvy o zavazadla 9 [i] 14:00 Bitvy o zavazadla 10 [i] 14:25 Zlatá horečka - Aljaška: Bez šance [i] 15:20 Zlato Beringova moře: Žádné fňukání [i] 16:15 Rození obchodníci: Ford Escort Mk1 [i] 17:10 Nutné k přežití: Ostrov v Pacifiku [i] 18:05 Zvědavost: Já, člověk jeskynní 2 [i] 19:00 Jak se to dělá 2 [i] 19:30 Jak se to dělá: Izolace ze skelné vaty/dřevěné kachny/automaty na žvýkačky/výfukové systémy [i] 20:00 Muž, žena a divočina: Čolci a kořínky [i] 21:00 Hlavolamy: Přizpůsobivost [i] 22:00 Podivná těla 2 [i] 23:00 Nebezpečné lety: Přeprava vrtulového letadla [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Smrt v Kortézově moři [i] 00:55 Muž, žena a divočina: Čolci a kořínky [i] 01:50 Hlavolamy: Přizpůsobivost [i] 02:50 Podivná těla 2 [i] 03:50 Nebezpečné lety: Přeprava vrtulového letadla [i] 04:45 Rození obchodníci: Ford Escort Mk1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Už nám byly tři [i] 06:35 Mumínci [i] 06:55 Trojčátka: Alibaba a čtyřicet loupežníků 19/26 [i] 07:20 Dobrodružství Shirley Holmesové III: Případ druhé klapky 6/13 [i] 07:50 Studio Kamarád [i] 09:20 Na cestě po Wellingtonu [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Život na zámku "60" Výpověď 19/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Zelený rytíř [i] 14:05 Láska jako trám [i] 15:35 Pěsti ve tmě [i] 17:15 Doktor z vejminku "60" Nemovitost 6/7 [i] 18:00 Neobyčejné životy [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Ruth to vidí jinak [i] 21:30 168 hodin [i] 21:58 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Musíme si pomáhat [i] 00:00 Komisař Moulin [i] 01:30 Kufr [i] 02:35 Honzík [i] 03:30 Ticho v soudní síni [i] 04:35 Odchod bez řádů [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Recitál Idy Kellarové [i] 06:00 Putování za vínem: Burgenland [i] 06:30 Škoda lásky [i] 07:10 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 18/26 [i] 08:10 Vlastní cestou [i] 08:15 Československý filmový týdeník 1963 937/2379 [i] 08:30 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 18 [i] 08:50 Mýty a fakta historie: Egypt 4/6 [i] 09:40 Komanda smrti 4/4 [i] 10:30 Letečtí stíhači v boji: Létající tygři [i] 11:20 Nedej se: Karviná - prokletí černého zlata [i] 11:45 Chcete mě? [i] 12:15 Sváteční slovo kazatele Církve bratrské Jana Asszonyiho [i] 12:20 Království divočiny: Psíci mývalovití [i] 12:45 Malý velký muž [i] 15:00 Křesťanský magazín [i] 15:25 Uchem jehly [i] 15:50 Cesty víry: Love story ze stacionáře [i] 16:20 Expedice Tara Oceans: Ztráta souladu 4/4 [i] 17:15 Návraty dokumentaristů: Andrea [i] 17:45 Byl jednou jeden... vesmír: Nekonečný vesmír 26/26 [i] 18:10 Bert a Ernie 25/26 [i] 18:15 Ošklivé káčátko a já: Oškliho život 26/26 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček "60" Broučci [i] 18:55 Willy Fog na cestě kolem světa 26/26 [i] 19:15 Garfieldova show II [i] 19:40 Pat a Mat se vrací 20:00 68. mezinárodní hudební festival [i] 22:00 Na plovárně s Gregory Porterem [i] 22:30 Zločin 19/20 [i] 23:30 Králové a královny New Yorku [i] 01:00 Mořský vlk 2/2 [i] 02:30 Cesty víry: Love story ze stacionáře [i] 03:00 Crescendo [i] 03:55 Miniportrét Jiřího Bulise [i] 04:05 Černá hodinka - O štěstí [i] 04:50 Myslím, tedy slam [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:00 Zkáza lodi Costa Concordia [i] 06:45 Pepek námořník [i] 06:50 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 9 [i] 07:05 Spiderman 3 [i] 07:30 Virus Attack 6 [i] 07:55 Želvy Ninja VII 27 [i] 08:25 Hannah Montana II 9, 10 [i] 09:15 Víkend: Promarněná šance [i] 10:00 Ve jménu Angela [i] 11:45 Pěnička a Paraplíčko [i] 13:30 Velká cena Španělska [i] 16:05 Mr. Bean: Pan Bean se vrací [i] 16:35 Beze stopy VII 5 [i] 17:25 PRÁSK! [i] 18:00 Ve znamení Merkura: Léto s Venuší 2 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 SUPERSTAR [i] 23:25 Střepiny [i] 23:50 Žalobce a obhájce: Odložený případ 8 [i] 00:35 Koření: Všechny vůně světa [i] 01:20 Novashopping 01:55 Pěnička a Paraplíčko [i] 03:25 Volejte Novu [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Ninjago: Bájný požírač ožívá [i] 07:40 Mickeyho klubík II: Plutův kamarád na hraní 28 [i] 08:10 Tajemství 2. světové války: Nepřítel pod námi 15 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Vraždy mezi muškáty I: Nadaný žák 11 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:15 Holka na roztrhání [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru IV: Tajemné kruhy v obilí [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:20 Červený drak [i] 00:55 Myšlenky zločince V: Černá hodinka 23 [i] 01:50 Volejte Věštce [i] 03:35 Vraždy mezi muškáty I: Nadaný žák 11 [i] 04:25 Tajemství 2. světové války: Nepřítel pod námi 15 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 SEDEM s r.o. [i] 06:25 Skrytá vášeň 121/188 [i] 07:10 Dokonalý svet 4/16 [i] 08:35 Úbohá Nasťa 115 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Hviezda našej školy [i] 12:10 Melrose Place: Nová generácia 17-18/18 [i] 14:05 Modré z neba [i] 16:05 Larina voľba 161 [i] 17:00 Skrytá vášeň 122/188 [i] 17:55 KONCERT KARLA GOTTA 2012 [i] 20:00 Žiť po svojom [i] 22:05 Skutočný príbeh: Erotománia [i] 23:55 Vzrušujúce zabíjanie [i] 01:30 Skutočný príbeh: Erotománia [i] 03:00 Ružové okuliare [i] 03:40 Bzzz!!! [i] 04:05 SEDEM s r.o. [i] 04:40 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Tmavomodrý svět [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Iron Man [i] 13:40 Zlatý holky [i] 15:35 Píseň mého srdce [i] 17:25 Schůzka s Drew [i] 19:10 Manželská klec [i] 20:50 Milenec je zločinec! [i] 22:35 Extáze [i] 00:25 Ráže .45 [i] 02:00 Ledová sklizeň [i] 03:30 Máš padáka! [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:00 Formule [i] 09:30 Formule [i] 10:00 Kanoistika [i] 11:00 Watts [i] 12:00 Motorky [i] 13:00 Motorsport [i] 13:15 Motorky [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:30 Motorky [i] 18:15 Motorsport [i] 18:30 Snooker [i] 19:30 Snooker [i] 23:00 Cyklistika [i] 01:00 Motorsport [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Agentura Jasno 3: Když jde Gus do banky 8 [i] 07:00 Agentura Jasno 3: Vánoce 9 [i] 08:00 Agentura Jasno 3: Six Feet Under the Sea 10 [i] 09:00 Agentura Jasno 3: Lassie Did a Bad Bad Thing 11 [i] 10:00 Lhář Lhář [i] 12:00 Prozíravost 1: Pilot 1 [i] 13:00 Prozíravost 1: Tváře 2 [i] 14:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk navštěvuje farmu 14 [i] 15:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a opravdu, opravdu mrtvý chlap 15 [i] 16:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk jde do nemocnice 16 [i] 17:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a jeho fanynka 1 [i] 18:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a raper 2 [i] 19:00 Skandál 2: Když uhodí 16 [i] 20:00 Dobrá manželka 4: Pravidlo sedmého dne 13 [i] 21:00 PREMIÉRA Prozíravost 1: Šestaosmdesátý 3 [i] 22:00 PREMIÉRA Prozíravost 1: Šifra 4 [i] 23:00 Simone [i] 01:20 Národ upírů [i] 03:00 Vraždy v Midsomeru 8: 6. díl 6 [i] 04:40 Kdo myslíš, že jsi? 2: Ashley Judd 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Žralok U 3 [i] 06:00 Madagaskar: Ostrov zázraků 1 [i] 07:00 Nigel Marven a invaze obřích hadů [i] 08:00 Nejteplejší místo na Zemi 3 [i] 09:00 Jak vznikla Země 12 [i] 10:00 Planeta Země po vymření lidstva 14 [i] 10:55 Hughova kampaň za ryby 1 [i] 12:00 Podzemí měst 4 [i] 12:55 Hodování se smrtí II. 3 [i] 13:55 Hydrotech 8 [i] 14:55 Země pod vodou [i] 15:55 Ledová patrola 2 [i] 16:55 Nejdrsnější kamioňáci světa 4 [i] 17:55 Žralok U 4 [i] 18:55 Utajený šéf - Kanada II. 10 [i] 20:00 Tábor pro spratky USA 4 [i] 21:00 Podfuky a podrazy III. 2 [i] 22:00 Pravdivé příběhy 2 [i] 23:00 Hodování se smrtí II. 3 [i] 00:00 Hydrotech 8 [i] 01:00 Země pod vodou [i] 02:00 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny III. 7 [i] 02:50 Pravdivé příběhy 2 [i] 03:45 Ledová patrola 2 [i] 04:40 Mravenci vědí všechno 4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy V. 19 [i] 06:00 Krvavé housle [i] 08:10 Umění zapadnout [i] 09:30 Scooby Doo: Legenda o Fantosaurovi [i] 10:45 Mr. Bean - Největší filmová katastrofa [i] 12:15 Mysli jako on [i] 14:15 Monte Carlo [i] 16:05 Moje krásná učitelka [i] 17:45 Zrození Planety opic [i] 19:30 Před kamerou X. 19 [i] 20:00 Cesta na tajuplný ostrov 2 [i] 21:35 Hra o trůny III. 5 [i] 22:40 Pomáhat a chránit [i] 00:15 Skrýš [i] 02:10 Předměstí [i] 04:10 Věc: Počátek [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Anonym [i] 08:10 Řekni, že to tak není [i] 09:45 Šest žen Henryho Lefaye [i] 11:20 Rio