Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Záchranári 17/18 [i] 06:45 Scooby-Doo, ako sa máš? [i] 07:05 Tom a Jerry [i] 07:30 Tučniaky z Madagaskaru II. 6-7/39 [i] 08:15 Super pes [i] 09:55 Alf III. 7/25 [i] 10:25 Evolúcia [i] 12:25 SUPERSTAR [i] 15:05 SUPERSTAR - Rozhodnutie [i] 15:40 Moderná Popoluška [i] 17:30 Zita na krku [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Marmaduk (HD) [i] 22:20 S.W.A. . - Jednotka rýchleho nasadenia [i] 00:35 Únos letu 777 [i] 02:10 S.W.A. . - Jednotka rýchleho nasadenia [i] 04:30 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Slovensko v obrazoch [i] 05:35 Svet v obrazoch [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Pinocchio: Pinocchio na súde [i] 07:20 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Kráľ Vilko [i] 07:35 Alica v krajine zázrakov 11/26 [i] 08:00 Fidlibumove rozprávky [i] 08:25 Kvet šťastia 3/3 [i] 09:05 Tanečná akadémia II.: Tancuj, aby sa nikto nedíval 6/26 [i] 09:35 Milujem Slovensko [i] 10:55 Nikto nie je dokonalý [i] 12:00 MS v hokeji 2013 [i] 14:55 Stredomorie [i] 16:40 Hlavne, že sa máme radi: Panda [i] 17:10 Postav dom, zasaď strom [i] 17:55 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: "Trenčianske Teplice" [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:10 Zo života chlapca [i] 22:50 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Svitanie [i] 00:40 Stredomorie [i] 02:20 Inšpektor Rocca III: Výkrik do tmy [i] 03:55 Zo života chlapca [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 MS v hokeji 2013 [i] 07:05 Hviezdy na ľade [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 09:00 Televízny klub nepočujúcich [i] 09:25 Trieda 9.A [i] 10:00 Magazín Ligy majstrov [i] 10:25 MS v kocke [i] 11:00 MS v hokeji 2013 [i] 13:55 Kapura [i] 14:35 Farmárska revue [i] 15:00 MS v hokeji 2013 [i] 18:00 Na ceste II.: Na ceste po Zulii [i] 18:30 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 18:35 Večerníček: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 18:45 Test magazín [i] 19:00 MS v hokeji 2013 [i] 21:55 Osadné [i] 23:00 MS v kocke [i] 23:30 Československý filmový týždenník [i] 23:40 Calder, sochár pohybu [i] 00:30 Koncert tolerancie [i] 01:40 Zdravie v Európe: V srdci Európy [i] 02:35 Správy RTVS "N" [i] 03:15 Srdcové zlyhávanie [i] 03:45 Strom života [i] 04:05 Televízia po slovensky: 1970-1974 [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 05:50 Dobrodružstvá Toma Palčeka a Palculienky [i] 07:35 My Little Pony [i] 08:00 Panna Aquamarine [i] 10:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. 8 [i] 11:00 Nákupné maniačky [i] 12:10 Ty schudni a ty priber! III. [i] 13:20 Septembrový zabijak [i] 15:20 Nebezpečná rýchlosť [i] 18:00 Sladké hviezdy 1,2/14 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Púštny kvet [i] 23:20 Vykoľajení - Hra s neverou [i] 01:40 Aljašský expres [i] 03:25 Vykoľajení - Hra s neverou [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Kojak [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 Policajt z L.A. 17,18 [i] 10:10 Bučkovci 2 - Slnko, seno, dedina [i] 12:00 M*A*S*H 6,7,8,9,10,11 [i] 15:10 Valdez prichádza [i] 17:00 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 16 [i] 18:00 30 prípadov majora Zemana: Krížová cesta - 1954 11 [i] 19:50 DA VINCI [i] 20:30 Aljašský expres [i] 22:30 Mafstory: Utopenec na úteku [i] 23:00 Haló 8 [i] 23:50 Mafstory: Oneskorený orgazmus [i] 00:20 Blázni v Amerike 6 [i] 00:45 American Dad III. 1,2/19 [i] 01:30 Liga snov 5,6/6 [i] 02:15 Glee II. 9 [i] 02:55 Chameleón [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zoom Mini Special Edition 8 [i] 07:05 Pán času V. 1 [i] 08:25 Pán času V. 2 [i] 09:25 Star Trek: Stanice Deep Space Nine VI. 10 [i] 10:25 Star Trek: Stanice Deep Space Nine VI. 11 [i] 11:25 Merlin III. 13 [i] 12:25 Merlin IV. 1 [i] 13:25 Ztracený svět I. 1 [i] 14:25 Posel ztracených duší IV. 2 [i] 15:25 Dr. House VII. 2 [i] 16:25 Sue Thomas: Agentka FBI II. 15 [i] 17:25 Ten, kdo tě chrání II. 18 [i] 18:25 Posel ztracených duší IV. 3 [i] 19:25 Luna, El Misterio De Calenda 6 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 19 [i] 22:00 Jak prosté I. 18 [i] 23:00 Hannibal I. 5 [i] 00:00 Doktorka podsvětí I. 3 [i] 01:00 Doktorka podsvětí I. 4 [i] 02:00 Jak prosté I. 18 [i] 02:45 Hannibal I. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Rodinný náklaďák [i] 06:00 Jak se to dělá 2 [i] 06:25 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Rozzlobená žába [i] 07:15 Pátá rychlost 7 [i] 07:45 Pátá rychlost 8 [i] 08:10 Megastavitelé: Obrovský závěsný lanový most: Stonecutters Bridge [i] 09:05 Impozantní lodě: Norwegian Epic [i] 09:55 Podvody Keitha Barryho: Policajti a zloději [i] 10:50 Podvody Keitha Barryho: Randění a smělost [i] 11:40 Podvody Keitha Barryho: Prodejce ojetých aut [i] 12:35 Podvody Keitha Barryho: Tajné operace [i] 13:30 Impozantní lodě: Umiak I [i] 14:25 V útrobách měst: Starobylé město – Řím [i] 15:20 Dílna pro psance Jesseho Jamese 3 [i] 16:15 Pátá rychlost 2 [i] 17:10 Opravna vraků 2016 5 [i] 18:05 Bořiči mýtů: Pod vodou v autě vzhůru nohama [i] 19:00 Jak se to dělá 1 [i] 19:30 Jak se to dělá: Tradiční luky/automaty na kávu/maskoti/houpací sítě [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: Gangsterova whisky [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích: Doma na střelnici [i] 21:00 Bitvy o zavazadla 9 [i] 21:30 Bitvy o zavazadla: Kradená auta [i] 22:00 Ochrana Washingtonu DC [i] 23:00 Sport v ohrožení [i] 00:00 Ve světě gangsterů: Gang Burquenos [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Gangsterova whisky [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích: Doma na střelnici [i] 01:50 Bitvy o zavazadla 9 [i] 02:20 Bitvy o zavazadla: Kradená auta [i] 02:50 Ochrana Washingtonu DC [i] 03:45 Sport v ohrožení [i] 04:40 Opravna vraků 2016 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Ptáček [i] 06:00 Nasredin [i] 06:45 Tajemství nových dinosaurů: Netvor v lese 3/15 [i] 07:10 Poklad bílých sokolů [i] 08:40 Legenda o lásce [i] 10:15 Hercule Poirot [i] 11:10 Byli jednou dva písaři: Návštěva 3/10 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Kryštof a Kristina [i] 14:00 Lhát se nemá, princezno! [i] 14:35 Vzhůru nohama [i] 16:00 Rubikova kostka [i] 17:25 Nemocnice na kraji města: Procento hnisavých komplikací 19/20 [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Kufr [i] 21:00 Silvestrovský koktejl [i] 21:57 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Něžné kuře [i] 23:45 Malý kousek nebe [i] 01:25 Sváteční slovo publicisty a pedagoga Jiřího Zajíce [i] 01:30 Papírový most [i] 02:35 Bolkoviny [i] 03:15 Komtesa Mary [i] 04:50 Radostné události [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Krásy evropského pobřeží: Baskicko [i] 05:30 Cesty víry: Duchovní Španělské synagogy Peter Györi [i] 06:00 Přežít! [i] 06:50 Chcete je? [i] 06:55 Třistatřicettři [i] 07:50 Divadlo žije! [i] 08:15 Vlastní cestou [i] 08:20 Úsměvy [i] 09:00 Náš venkov [i] 09:30 Písnička pro mámu "60" Pozvání J. Zímy při [i] 10:05 Folklorika [i] 10:30 Bohemia Incognita [i] 10:50 Cartouche 2/2 [i] 12:30 Cíl cesty: potápění: Rudé moře 2/4 [i] 13:25 Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem [i] 13:45 Pokušení velkoměsta [i] 14:40 Jistě, pane ministře: Danajský dar 19/22 [i] 15:10 Svět zázraků [i] 15:35 Kamera na cestách: Peru, incký skvost [i] 16:30 Zázračná planeta: Medvědí rodina a já: Jaro 1/3 [i] 17:25 O Háderunovi a víle Elóře - [i] 18:45 Večerníček "60" Broučci [i] 18:55 Willy Fog na cestě kolem světa 25/26 [i] 19:15 Garfieldova show II [i] 19:40 Krysáci [i] 19:50 Pat a Mat se vrací 20:00 Mýty a fakta historie: Egypt 4/6 [i] 20:55 Těžká léta československého filmu: 1969 - 89 12/12 [i] 21:45 Bony a klid [i] 23:20 Erik Viking [i] 00:50 Když odplula loď [i] 01:45 Česká cesta do ráje: Útěk na [i] 02:35 Queer: Riga [i] 03:05 Crescendo [i] 03:50 Rallye Transsylvania 98 [i] 04:10 Párty... tentokrát u Klementů [i] 04:50 Příběhy vyprávěné větru [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Veterinář z Bondi Beach II [i] 06:20 Pepek námořník [i] 06:30 Looney Tunes: Úžasná Show 10 [i] 06:55 Taz - mania III 19 [i] 07:20 Spiderman 2 [i] 07:40 Batman: Odvážný hrdina 23 [i] 08:10 Želvy Ninja VII 26 [i] 08:35 Tajemství kruhu 7 [i] 09:20 Tajemství jezera Loch Ness 2 [i] 11:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Příklady táhnou [i] 14:00 Julie a Julia [i] 16:10 Válka nevěst [i] 17:45 Tipy ptáka Loskutáka [i] 18:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Babicovy dobroty: Poctivá domácí kuchyně [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Morganovi [i] 22:15 Nico - víc než zákon [i] 00:00 Láska krvácí [i] 01:35 Novashopping 02:15 Áčko: Prožil jsem klinickou smrt [i] 03:00 Nová tvář pro Marlie: Čtyři roky poté [i] 04:20 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Ninjago: Všechno, nebo nic [i] 07:25 Mickeyho klubík II: Peteova havajská oslava 27 [i] 07:55 M*A*S*H 179 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:45 Columbo: Posvítit si na vraždu [i] 11:20 Probuzení tmy [i] 13:35 Bohové musí být šílení II [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru IV: Smrtící anděl [i] 18:00 Reportéři na vaší straně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Deník princezny [i] 22:50 Neporazitelný Barbar Conan [i] 01:15 Vetřelci vs. Predátor 2 [i] 03:00 Volejte Věštce [i] 04:45 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Na streche [i] 05:45 SEDEM s r.o. [i] 06:20 Skrytá vášeň 120/188 [i] 07:05 Dokonalý svet 3/16 [i] 08:25 Úbohá Nasťa 114 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Pavučina hrôzy [i] 12:20 Hrozba z oblakov [i] 14:20 Nesplnené sľuby [i] 16:10 Larina voľba 160 [i] 17:05 Skrytá vášeň 121/188 [i] 18:05 Rosamunde Pilcherová: Kde sa začala láska [i] 20:00 KONCERT KARLA GOTTA 2012 [i] 22:00 Inga Lindströmová: Leto na ostrove [i] 23:55 Eva [i] 01:45 Rosamunde Pilcherová: Kde sa začala láska [i] 03:10 Nesplnené sľuby [i] 04:40 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Sólokapr [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Pejskové milionáři [i] 13:40 Super náhradník [i] 15:40 Mám rád Huckabees [i] 17:35 Ali [i] 20:15 Máš padáka! [i] 22:00 Ledová sklizeň [i] 23:35 Ráže .45 [i] 01:15 Špatným směrem [i] 03:10 Sedm mečů [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fitness [i] 08:45 Watts [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:30 Kanoistika [i] 12:00 Fotbal [i] 13:15 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:30 Snooker [i] 19:00 Fotbal [i] 19:30 Fotbal [i] 21:15 Box [i] 22:15 Jezdectví [i] 23:30 Jezdectví [i] 23:45 Box [i] 01:30 Watts [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Kdo myslíš, že jsi? 2: Ashley Judd 8 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 8: 4. díl 4 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 8: 5. díl 5 [i] 10:00 Milionový lékař 2: Mlčeti zlato 12 [i] 11:00 Milionový lékař 2: Komu se nelení, tomu se zelení 13 [i] 12:00 Milionový lékař 2: Cestou necestou 14 [i] 13:00 Milionový lékař 2: Zlato v hrdle 15 [i] 14:00 Milionový lékař 2: Až naprší a uschne 16 [i] 15:00 Bouře v Seattlu [i] 17:00 Lhář Lhář [i] 19:00 Prozíravost 1: Pilot 1 [i] 20:00 Prozíravost 1: Tváře 2 [i] 21:00 Simone [i] 23:20 Dobrá manželka 4: Pravidlo sedmého dne 13 [i] 00:20 Skandál 2: Když uhodí 16 [i] 01:20 Nevinnost na prodej [i] 03:00 Bouře v Seattlu [i] 04:40 Kdo myslíš, že jsi? 2: Gwyneth Paltrow 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Podzemí měst III.: San Francisco 13 [i] 06:00 Velké přírodní události 6 [i] 07:00 Hyeny, královny Afriky [i] 08:00 Nejteplejší místo na Zemi 2 [i] 09:00 Jak vznikla Země 11 [i] 10:00 Planeta Země po vymření lidstva 13 [i] 10:55 Arktidou s Brucem Parry: Severní Evropa 5 [i] 12:00 Podzemí měst 3 [i] 12:55 Hodování se smrtí II. 2 [i] 13:55 Hydrotech 7 [i] 14:55 Arktické dilema 2 [i] 15:55 Ledová patrola 1 [i] 16:55 Nejdrsnější kamioňáci světa 3 [i] 17:55 Žralok U 3 [i] 18:55 Utajený šéf - Kanada II. 9 [i] 20:00 Tábor pro spratky USA 3 [i] 21:00 Podfuky a podrazy III. 1 [i] 22:00 Pravdivé příběhy 1 [i] 23:00 Hodování se smrtí II. 2 [i] 00:00 Hydrotech 7 [i] 01:00 Arktické dilema 2 [i] 02:00 Rekonstrukce zločinu VIII. 3 [i] 02:50 Pravdivé příběhy 1 [i] 03:45 Ledová patrola 1 [i] 04:40 Mravenci vědí všechno 3 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Láska a basket [i] 08:00 Změna k lepšímu [i] 09:35 Super 8 [i] 11:25 Rodinná sešlost [i] 12:50 Deník šílené manželky [i] 14:45 Naše máma Georgia [i] 16:15 John Carter: Mezi dvěma světy [i] 18:25 Rebelka [i] 20:00 Spratci na zabití [i] 21:20 Kamarád taky rád [i] 23:10 Kazatel Kalašnikov [i] 01:15 Nebe, Peklo [i] 02:40 Hexina [i] 04:10 Spratci na zabití [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Tintinova dobrodružství [i] 07:45 Vychovávat Hope III.: Taková normální svatba 14