TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 HORÚCA KRV II. [i] 10:40 Záložný plán [i] 12:40 Komisár Rex VII. 8/13 [i] 13:40 Odložený prípad IV. 13/24 [i] 14:40 Monk VI. 9/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa II. 23/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 23/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 REFLEX [i] 17:55 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:40 AKČNÝ PIATOK: Vitajte v džungli [i] 23:50 AKČNÝ PIATOK: Kráčajúca skala 2: Odplata [i] 01:30 Myšlienky vraha V. 10/23 [i] 02:10 Vitajte v džungli [i] 03:55 Komisár Rex VII. 8/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Počasie [i] 06:35 Dve tváre Anny 5/60 [i] 07:20 Správy RTVS [i] 08:05 Počasie [i] 08:10 Duel [i] 08:40 5 proti 5 [i] 09:30 District III: Otázka svedomia [i] 10:20 Žena na úteku 133 [i] 11:05 Sila lásky V. 102 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Dámsky klub [i] 13:40 Nebíčko v papuľke: "Európa na Slovensku" [i] 14:10 Dve tváre Anny 5/60 [i] 15:00 MS v hokeji 2013 [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Milujem Slovensko [i] 21:30 Policajti z centra: Erika 6/14 [i] 22:25 Had [i] 00:20 District III: Otázka svedomia [i] 01:05 Žena na úteku 133 [i] 02:00 Had [i] 03:55 Sila lásky V. 102 [i] 04:45 Beckov - na hrade a v podhradí [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 MS v hokeji 2013 [i] 07:15 Zimák [i] 07:45 Polícia [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Straka Kata a jej deti [i] 08:55 Táraninky: Farby, maliari [i] 09:00 Film o filme: Modrý tiger [i] 09:15 Germinie [i] 10:35 MS v kocke [i] 11:15 Rómsky magazín [i] 11:40 Obete páchateľmi [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 Vitaj,nová jar [i] 13:20 Mama to vie najlepšie [i] 13:50 Kirchhoffov zákon [i] 15:00 Strom života [i] 15:20 Tvárou v tvár [i] 16:00 MS v hokeji 2013 [i] 19:00 MS v hokeji 2013 [i] 22:00 Veda zločinu: Psychologická profilácia [i] 23:00 MS v kocke [i] 23:30 MS v hokeji 2013 [i] 01:00 Calder, sochár pohybu [i] 01:55 Majstrovstvá SR v spoločenských tancoch [i] 02:55 Správy RTVS "N" [i] 03:35 ArtSpektrum [i] 03:50 Veda zločinu: Psychologická profilácia [i] 04:40 Chemox Večer bojových umení [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 07:30 Súdna sieň: Kongo [i] 08:35 Súdna sieň: Upotená láska [i] 09:45 X-Men: Posledný vzdor [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:50 Ty schudni a ty priber! III. 1/11 [i] 15:00 Nákupné maniačky [i] 16:00 Páli vám to? [i] 18:00 Súdna sieň: Ruky preč od môjho syna [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Skazená torta [i] 21:40 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 23:00 Nebezpečná rýchlosť [i] 01:40 Čistič [i] 03:15 Septembrový zabijak [i] 04:40 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Kojak [i] 06:00 Diagnóza: Vražda V. [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 Knight Rider 58,59 [i] 10:30 Miesto činu Frankfurt: Akt na slnku [i] 12:25 Akty X 12 [i] 13:40 Posledný Ninja [i] 15:30 Simpsonovci IX. 16 [i] 16:00 Simpsonovci XXII. 5 [i] 16:30 Profesionáli: Mních 8 [i] 17:30 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 16 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Páli vám to? [i] 20:00 Deň a Noc 82 [i] 20:30 Zviera 2 [i] 22:30 30 prípadov majora Zemana: Krížová cesta - 1954 11 [i] 00:15 Sanitka 4,5 [i] 02:30 Obozretný cudzinec 1,2/2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan V. 8 [i] 08:00 Merlin IV. 12 [i] 09:00 Ztracený svět I. 16 [i] 10:00 Conan 15 [i] 11:00 Ten, kdo tě chrání I. 7 [i] 12:00 JAG IV. 8 [i] 13:00 Posel ztracených duší IV. 13 [i] 14:00 Conan 16 [i] 15:00 Merlin IV. 12 [i] 16:00 Merlin IV. 13 [i] 17:00 Ztracený svět I. 17 [i] 18:00 JAG IV. 9 [i] 19:00 Posel ztracených duší IV. 14 [i] 20:00 Drzá Jordan V. 9 [i] 21:00 The Package 1 [i] 22:55 True Blood - Pravá krev IV. 12 [i] 00:10 Cena za lidskost II. 12 [i] 01:10 The Package 1 [i] 02:55 True Blood - Pravá krev IV. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: S hořkou příchutí [i] 06:00 Jak se to dělá 1 [i] 06:25 Rození obchodníci: Range Rover - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Range Rover - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Jedinečný kousek [i] 08:10 Špinavé práce: Výrobce javorového sirupu [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Hořké slzy [i] 09:55 Nutné k přežití: Západní Pacifik [i] 10:50 Jak to dělají?: Silnice/mince [i] 11:15 Jak se to dělá: Čelní skla/anglická sedla/máslo/elektrické kytary [i] 11:40 Megastavitelé: Extrémní surfování [i] 12:35 Pátá rychlost 1 [i] 13:05 Pátá rychlost 2 [i] 13:30 Rození obchodníci: Fiat Dino Coupe 900 [i] 14:25 Americký chopper: Motorka pro farmářské sdružení Iowa Farm Bureau - část 1 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Chodit po vodě [i] 16:15 Špinavé práce: Umývač oken výškových budov [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Valhalla [i] 18:05 Nutné k přežití: Severní Austrálie [i] 19:00 Jak se to dělá: Gramofonové talíře/parní motory/vybavení hřišť/teflonové hrnce [i] 19:30 Jak se to dělá: Madla eskalátorů/ zvýrazňovače/kytarové struny/paruky [i] 20:00 Nebezpečné lety: Temné nebe [i] 21:00 Berte to jako varování: Králové zmatků [i] 22:00 Nejhrůznější záběry: Útoky zvířat [i] 23:00 Cizí předměty v těle: Interní nepřítel [i] 00:00 Nebezpečné pobřeží 5 [i] 00:30 Nebezpečné pobřeží 6 [i] 00:55 Nebezpečné lety: Temné nebe [i] 01:50 Berte to jako varování: Králové zmatků [i] 02:50 Nejhrůznější záběry: Útoky zvířat [i] 03:50 Cizí předměty v těle: Interní nepřítel [i] 04:45 Jak to dělají? 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů: Rukojmí 14/26 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:29 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tintinova dobrodružství: Šperky operní divy - 2. část 34/39 [i] 09:25 Český Honza [i] 10:20 Loupežnická pohádka [i] 11:05 Život na zámku "60" Havárie 18/52 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 13:50 Vše o vaření [i] 14:05 Vojtík a duchové [i] 14:55 Nejlepší Bakaláři [i] 16:05 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:05 Malá farma: Sýr z koliby [i] 17:25 Besipky: Jízda po dálnici [i] 17:30 Abeceda ČT [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj: Strach 17/22 [i] 20:55 13. komnata Svatopluka Košvance [i] 21:23 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Všechnopárty [i] 22:05 Šoubyznys [i] 23:25 Kriminálka Paříž: Vnitřní oheň 53/62 [i] 00:10 Deník doktorky III: Skandál! Svatební noc ve třech - 1. část 1/8 [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Sama doma - [i] 02:50 Banánové rybičky [i] 03:30 Deník psaný na vodu [i] 04:30 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Chcete mě? [i] 05:40 Zeměpis světa: Kaučukové království [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Japonské obří ponorky [i] 09:35 Počesku [i] 09:50 Galerie umění II 7/13 [i] 10:15 Poslední pouť [i] 11:05 Návraty dokumentaristů: Jiří [i] 11:30 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou 8/8 [i] 11:55 Na plovárně s Petrem Kostkou a [i] 12:25 Folklorní výlety [i] 12:50 Chcete mě? [i] 13:20 Zeměpis světa: Rybáři z písečných přesypů [i] 13:35 Království divočiny: Ostnojazyčnatec dvouvousý [i] 14:00 Expedice Tara Oceans: Velké bujení 3/4 [i] 14:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:40 Obří mosty 3/3 [i] 16:30 Film 2013 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" Broučci [i] 18:55 Willy Fog na cestě kolem světa 24/26 [i] 19:15 Herkules: Herkules a soumrak bohů 43/65 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Zázračná planeta: Medvědí rodina a já: Jaro 1/3 [i] 20:55 Vesmír II.: Sex ve vesmíru 4/12 [i] 21:45 Velikáni filmu: Jean-Pierre Melville [i] 00:00 Queer: Riga [i] 00:30 Pološero - Když bolí duše [i] 00:55 Divadlo žije! [i] 01:25 Stopy, fakta, tajemství [i] 01:50 Fotografové divočiny [i] 02:45 Klíč [i] 03:10 Postřehy odjinud [i] 03:15 Synkopy 61 aneb Válka je vůl [i] 03:45 Na návštěvě u Horníčků [i] 04:45 Co dítě to muzikant [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2404 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Sbohem, Leo 414 [i] 11:05 Dva a půl chlapa 23 [i] 11:25 Zpátky do školy II: Aerodynamika pohlaví [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Jsem do tebe blázen 10 [i] 13:00 Námořní hlídka V 11 [i] 13:50 Třetí hlídka 9 [i] 14:45 Odložené případy VII: Čínská čtvrť 8 [i] 15:40 Dr. House 11 [i] 16:35 Dva a půl chlapa 24 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami: Únik informací 18 [i] 18:30 Ulice 2405 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Alvin a Chipmunkové 2 [i] 21:45 Dannyho parťáci 2 [i] 00:05 Requiem pro panenku [i] 01:40 Novashopping 02:20 Áčko: Turnerův syndrom [i] 03:05 Vabank [i] 04:05 DO-RE-MI [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk IV: Dobrý plán 14 [i] 07:10 Kutil Tim III: Velký závod 2 25 [i] 07:55 M*A*S*H 179 [i] 08:40 Prostřeno! [i] 09:35 To je vražda, napsala II: Vražda v elektrické katedrále 16 [i] 10:35 Julie Lescautová IV: Zlomené srdce 11 [i] 12:55 Policie Hamburk IV: Zázračné dítě 15 [i] 13:55 Walker, Texas Ranger VII: Zvláštní svědek 13 [i] 14:55 Vraždy v Kitzbühelu IV: Pravá nenávist 11 [i] 15:55 Rosamunde Pilcher: Láska jejího života [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Vraždy v Midsomeru XV: Vražda nevinnosti 2 [i] 22:20 Show Jana Krause [i] 23:15 Cesty k úspěchu [i] 23:25 Muž ve stínu [i] 02:05 Zákeřné dvojče [i] 03:40 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Máša 24/60 [i] 05:45 Skrytá vášeň 119/188 [i] 06:30 Viktória 142-143/171 [i] 08:20 Zakázaná vášeň 73/140 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Láska a trest 107-108 [i] 12:20 Tisíc a jedna noc 103 [i] 13:10 SULTÁN [i] 14:20 O.C. California III. 23/25 [i] 15:10 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 3/22 [i] 16:05 Teresa 13/152 [i] 17:00 Skrytá vášeň 120/188 [i] 17:50 Tisíc a jedna noc 104 [i] 18:50 Čarodejnice III. 7/22 [i] 19:50 Smotánka [i] 20:30 Únos [i] 22:25 Svadba za každú cenu [i] 00:10 Rukojemníci [i] 01:30 V zajatí osudu [i] 02:55 Únos [i] 04:25 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Kamioňák [i] 08:55 Teleshopping 12:05 V zajetí hurikánu [i] 13:45 Krajina střelců [i] 16:15 Vysněný muž [i] 18:00 Dokonalý manžel [i] 19:45 Sedm mečů [i] 22:25 Špatným směrem [i] 00:30 Jezero smrti [i] 02:05 Harry Brown [i] 03:45 Klíč k minulosti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Tenis [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:15 Watts [i] 11:00 Fitness [i] 11:15 Snooker [i] 13:15 Cyklistika [i] 14:15 BWF [i] 15:15 Fotbal [i] 16:45 Snooker [i] 19:00 Watts [i] 20:00 Silové sporty [i] 21:00 BWF [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:15 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Kdo myslíš, že jsi? 2: Steve Buscemi 6 [i] 06:20 Kdo myslíš, že jsi? 2: Gwyneth Paltrow 7 [i] 07:20 Kdo myslíš, že jsi? 2: Ashley Judd 8 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 2: Černá a modrá 6 [i] 09:20 Milionový lékař 2: Zlato v hrdle 15 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 8: 8. díl 8 [i] 12:20 Rookie Blue 3: Riskantní rozhodnutí 7 [i] 13:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a jeho fanynka 1 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 2: Klub osamělých srdcí 7 [i] 15:20 Milionový lékař 2: Až naprší a uschne 16 [i] 16:20 Prozíravost 1: Pilot 1 [i] 17:20 Prozíravost 1: Tváře 2 [i] 18:20 Rookie Blue 3: Dvojí život 8 [i] 19:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a raper 2 [i] 20:20 Agentura Jasno 3: Lassie Did a Bad Bad Thing 11 [i] 21:20 Prozíravost 1: Pilot 1 [i] 22:20 Prozíravost 1: Tváře 2 [i] 23:20 Skandál 2: Když uhodí 16 [i] 00:20 Dobrá manželka 4: Pravidlo sedmého dne 13 [i] 01:20 Rookie Blue 3: Dvojí život 8 [i] 02:20 Spravedlnost v krvi 2: Klub osamělých srdcí 7 [i] 03:20 Agentura Jasno 3: Lassie Did a Bad Bad Thing 11 [i] 04:15 Kdo myslíš, že jsi? 2: Gwyneth Paltrow 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Podzemí měst III.: Egypt 11 [i] 06:00 Univerzita vševědoucna 7 [i] 07:00 Současná architektura v Budapešti 3 [i] 07:30 Současná architektura v Budapešti 4 [i] 08:00 Jimmova sklizeň 4 [i] 09:00 Zvláštní jedlíci III. 5 [i] 10:10 Jídlo je detektivka 9 [i] 10:40 Jídlo je detektivka 10 [i] 11:10 Utajený šéf - Austrálie II. 4 [i] 12:00 Vášnivý jedlík 8 [i] 12:30 Vášnivý jedlík 9 [i] 13:00 Vražedných šedesát 4 [i] 13:35 Vražedných šedesát 5 [i] 14:10 Jak vznikla Země 16 [i] 15:05 Podzemí měst: Paříž 1 [i] 16:00 Podzemí měst 2 [i] 17:00 Vášnivý jedlík 10 [i] 17:30 Vášnivý jedlík 11 [i] 18:00 Podzemí měst III.: San Francisco 13 [i] 18:55 Zvířecí rekordmani IV.: Kočky zabijáci 6 [i] 20:00 Jak vznikla Země 17 [i] 20:55 Neviditelné světy 3 [i] 22:00 Smrtící válečníci III.: Severokorejské speciální jednotky a Rangers 7 [i] 22:55 On the Spot: Hinduistická slavnost Thaipusam [i] 00:00 Raději se bojte 7 [i] 00:55 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny III. 3 [i] 01:55 Neviditelné světy 3 [i] 02:50 Smrtící válečníci III.: Severokorejské speciální jednotky a Rangers 7 [i] 03:40 Předvoj: Nigerijské ropné gangy 4 [i] 04:05 On the Spot: Hinduistická slavnost Thaipusam