TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Rin Tin Tin: Štvornohý hrdina [i] 07:35 Dva a pol chlapa II. 21/24 [i] 07:55 Scooby-Doo 2: Nespútané príšery [i] 09:40 Ali Baba a štyridsať zbojníkov [i] 11:30 Príchod z minulosti [i] 13:40 Monštrá verzus votrelci (HD) [i] 15:40 Čertova nevěsta (HD) [i] 17:55 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Modré z neba [i] 22:30 Srdce pre syna [i] 00:50 Časovaná bomba [i] 02:10 Srdce pre syna [i] 04:00 Bez servítky [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:00 Góly - body - sekundy [i] 06:15 Počasie [i] 06:20 Autosalón [i] 06:45 Taxík [i] 07:15 Biblické príbehy: Postavený na skale [i] 07:40 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Tanec s včielkami [i] 07:55 Willy Fogg:20 000 míľ pod morom [i] 09:10 "Už zase skáču přes kaluže" [i] 10:40 Ťažší ako život [i] 12:10 Tretí princ [i] 13:40 Republika detí [i] 15:20 Armáda v sukniach [i] 17:10 Búrlivé výšiny [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:40 Počasie [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:00 MS v hokeji 2013 [i] 22:45 Deň víťazstva [i] 00:45 Armáda v sukniach [i] 02:40 Búrlivé výšiny [i] 04:25 Ťažší ako život [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Jasovská jaskyňa [i] 05:30 MS v hokeji 2013 [i] 07:00 Športy na Slovensku: Keď na Slovensku vládol hokej - MS „B“ 1995 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Fidlibum [i] 09:00 Jar [i] 09:35 Táraninky: Vojna [i] 09:40 Simultánka s Aľjochinom [i] 10:35 Tajomstvá všetkého 4/6 [i] 11:05 MS v kocke [i] 11:35 Most [i] 12:50 Cesta [i] 13:15 Chodník cez Dunaj [i] 14:45 Test magazín [i] 15:00 MS v hokeji 2013 [i] 18:00 Fotografia: Surrealistická fotografia [i] 18:30 Večerníček: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 18:40 Tempo [i] 19:00 MS v hokeji 2013 [i] 22:00 Polícia [i] 22:15 Profesionál [i] 22:30 Autosalón [i] 23:00 MS v kocke [i] 23:30 Zdravie v Európe: Druhá šanca. Náhle úmrtia v športe [i] 00:15 Medicína: Športom ku zdraviu alebo k trvalej invalidite? [i] 01:15 MS v hokeji 2013 [i] 02:45 Správy RTVS "N" [i] 03:30 ArtSpektrum [i] 03:35 Košice Interface 2013 [i] 03:45 Lesy Slovenska - Klimatická zmena [i] 03:55 Krásna Ves - perla Podhoria [i] 04:25 Televízia po slovensky: 1956-1964 [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 Súdna sieň: Vybielený byt [i] 06:50 Panelák: Dohoda [i] 08:00 Dobrý ročník [i] 10:40 Rabín, kňaz a krásna blondína [i] 13:35 Zbohom, Prada [i] 16:00 Čivava z Beverly Hills [i] 18:00 Súdna sieň: Na nože kvôli bytu [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Nečakaná návšteva [i] 21:40 Môj život v ruinách [i] 00:00 Hawaii 5.0 II. 14 [i] 01:00 Hawaii 5.0 10 [i] 02:00 Zbohom, Prada [i] 03:45 3 libry 2 [i] 04:25 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Kojak [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 Knight Rider 54,55 [i] 10:30 Bandita [i] 12:35 Dlhá cesta za odmenou [i] 14:50 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 18 [i] 15:45 Chatova zem [i] 17:50 Cesta do Sonory [i] 20:00 Deň a Noc 80 [i] 20:30 Kutyil s.r.o.: Vešiak, Ananás [i] 22:50 Planéta bez ľudí 5 [i] 23:45 Črepiny: 2013 - PREMIÉRA [i] 00:30 Špeciálne komando IV. 11 [i] 01:15 Steven Seagal: Muž zákona I. 4,5,6 [i] 02:20 Črepiny: 2013 [i] 02:50 Chameleón [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan V. 6 [i] 08:00 Merlin IV. 10 [i] 09:00 Ztracený svět I. 14 [i] 10:00 Conan 13 [i] 11:00 Ten, kdo tě chrání I. 5 [i] 12:00 JAG IV. 6 [i] 13:00 Posel ztracených duší IV. 11 [i] 14:00 Conan 14 [i] 15:00 Merlin IV. 10 [i] 16:00 Merlin IV. 11 [i] 17:00 Ztracený svět I. 15 [i] 18:00 JAG IV. 7 [i] 19:00 Posel ztracených duší IV. 12 [i] 20:00 Drzá Jordan V. 7 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 2 [i] 22:00 Hannibal I. 5 [i] 23:00 CSI: New York VIII. 2 [i] 00:00 Post Mortem II. 5 [i] 01:00 Hannibal I. 5 [i] 02:00 CSI: New York VIII. 2 [i] 02:45 Post Mortem II. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Krátký žlutý autobus [i] 06:00 Jak se to dělá 12 [i] 06:25 Rození obchodníci: Volkswagen typ 25 - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Volkswagen typ 25 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Motorky rockového festivalu Woodstock a cirkusu Ringling, Barnum a Bailey [i] 08:10 Špinavé práce: Zámečník [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Facka nebo kopanec [i] 09:55 Nutné k přežití: Nejlepších 25 Bearových zážitků [i] 10:50 Jak to dělají?: Potravinové obaly Tetra Pak/dům/sanitka [i] 11:15 Jak se to dělá: Izolace ze skelné vaty/dřevěné kachny/automaty na žvýkačky/výfukové systémy [i] 11:40 Megastavitelé: Gautrain: vysokorychlostní železnice Jihoafrické republiky [i] 12:35 Kluci z autobazaru: Rozhodnutí [i] 13:05 Kluci z autobazaru: Nové místo [i] 13:30 Rození obchodníci: Karmann Ghia [i] 14:25 Americký chopper: Chopper pro Silver State 1 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Hlas jako hasicí přístroj [i] 16:15 Špinavé práce: Sobí farma [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Kain a Ábel [i] 18:05 Nutné k přežití: Gruzie/východní Evropa [i] 19:00 Jak se to dělá: Blistrové obaly/kráječ do lahůdkářství/ústřice/korouhvičky [i] 19:30 Jak se to dělá: Bezpečnostní pásy/okna/voskové figuríny/horkovzdušné balóny [i] 20:00 Zlatá horečka – Aljaška: Problém s podložím [i] 21:00 Zlato Beringova moře: Neraď mi, abych přestal [i] 22:00 Uhlí 6 [i] 23:00 Nejsmrtelnější úlovek: Ve vnitrozemí [i] 00:00 Nebezpečný úlovek – Lovci humrů: Kritický okamžik [i] 00:55 Zlatá horečka – Aljaška: Problém s podložím [i] 01:50 Zlato Beringova moře: Neraď mi, abych přestal [i] 02:50 Uhlí 6 [i] 03:50 Nejsmrtelnější úlovek: Ve vnitrozemí [i] 04:45 Jak to dělají? 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 O chudém královstvíčku [i] 07:05 Plaváček [i] 08:20 O princezně se zlatým lukem [i] 09:25 O Nesytovi [i] 10:30 Zlatí úhoři [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:25 O Šípkové Růžence [i] 13:25 Jak si pan Pinajs kupoval od kocoura sádlo [i] 14:10 Poslušně hlásím ...že jsem opět zde. [i] 15:45 Jak dostat tatínka do polepšovny [i] 17:20 RumplCimprCampr [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Tmavomodrý svět [i] 21:52 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Nenapravitelný [i] 23:30 Klauni a vlastenci [i] 01:05 13. komnata Bohumila Kludského [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Sváteční slovo publicisty a pedagoga Jiřího Zajíce [i] 02:05 Kaktus, bomba, letadlo [i] 03:15 Bolkoviny [i] 04:10 Legenda o živých mrtvých - Zámecká past 3/4 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Putování za vínem: Karnuntum, Thermenregion, Mittelburgenland [i] 06:00 Království divočiny: Ostnojazyčnatec dvouvousý [i] 06:25 Chcete je? [i] 06:30 Cíl cesty: potápění: Polynésie 1/4 [i] 07:20 Fotografové divočiny [i] 08:15 Letopísně: Praha je krásná - 1940 [i] 08:20 O zlém snu [i] 09:10 Komanda smrti 4/4 [i] 10:00 Příběh neznámého vojína [i] 10:20 Japonské obří ponorky [i] 11:10 Tankisté [i] 12:10 Pražské povstání v květnu 1945 aneb Mezi Londýnem a Moskvou [i] 12:50 US-Army v ČSR 1945 [i] 13:15 Návrat domů [i] 14:35 Monarchové stěhovaví! [i] 16:00 Andrzej Wajda natáčí "Katyň" [i] 16:55 Neznámí hrdinové [i] 17:20 Návraty dokumentaristů: Jiří [i] 17:45 České stopy: Karai Pukú [i] 18:45 Večerníček "60" Krkonošská pohádka [i] 18:55 Willy Fog na cestě kolem světa 22/26 [i] 19:20 Herkules: Herkules a Poseidonův pohár 41/65 [i] 20:00 Kamera na cestách: Peru, incký skvost [i] 20:55 Vlaky do nenávratna [i] 21:55 Škoda lásky [i] 22:35 Třistatřicettři [i] 23:30 Bratři a sestry IV: Nové zprávy 2/24 [i] 00:15 Zločin 18/20 [i] 01:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 01:55 Úsměvy [i] 02:35 Brněnské konfrontace [i] 03:00 Jan Novák Chicago USA [i] 03:40 Medailon souboru Zavádka z [i] 04:00 Zvědavá kamera - Záhada pro šest generací [i] 04:40 Okouzlený poutník Jaromír Tomeček [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:20 Život v moři [i] 07:00 Lední medvídek 2: Tajemný ostrov [i] 08:25 Stolečku, prostři se! [i] 09:35 O zatoulané princezně [i] 11:15 Jak ukrást Dagmaru [i] 12:45 Anděl na horách [i] 14:10 Dvojčata [i] 16:05 Forrest Gump [i] 18:35 Ulice 2403 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Dnes je ples 52 [i] 21:25 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:15 Odpor [i] 00:40 Kriminálka New York V 24 [i] 01:25 Novashopping 02:00 Střepiny [i] 02:25 PRÁSK! [i] 03:00 Áčko: Riskuji pro dobrodružství [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Slonisko a Medvídek Pú [i] 08:20 Zvonilka a ztracený poklad [i] 10:10 Prostřeno! [i] 11:05 Kletba kouzelného kamene [i] 13:15 VALL-I [i] 15:25 Obušku, z pytle ven! [i] 16:45 Pekařův císař [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů: Vše pro rodinu 187 [i] 21:45 TOP STAR magazín [i] 22:50 Hawaii 5-0 II: Unesená 2 [i] 23:50 Právo a pořádek XIX: Bláznivý bruslař 21 [i] 00:45 Kriminálka Kolín I: Vražda nechodí nikdy sama 8 [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Kriminálka Kolín I: Vražda nechodí nikdy sama 8 [i] 04:20 Jak se staví sen [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Máša 22/60 [i] 05:50 Skrytá vášeň 118/188 [i] 06:35 Viktória 138-139/171 [i] 08:30 Zakázaná vášeň 71/140 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 Láska a trest 105-106 [i] 12:35 Tisíc a jedna noc 102 [i] 13:20 SULTÁN [i] 14:30 Moja druhá láska [i] 16:25 A potom prišla láska [i] 18:20 Láska prichádza z hôr [i] 20:30 Čierna kniha [i] 23:25 Predčítač [i] 01:25 Čierna kniha [i] 03:40 L.O.V.E. [i] 04:15 Na streche [i] 04:45 Máša 23/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Coronado [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Míša - vodní příšerka [i] 13:50 Lovci dinosaurů [i] 15:40 Krajina střelců [i] 18:05 Kouzelná flétna [i] 20:30 Tmavomodrý svět [i] 22:30 Síla odvahy [i] 00:35 Zběsilý útěk [i] 02:30 Ostrov samoty [i] 04:20 Gambler [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Závody GT [i] 09:00 Motorsport [i] 09:05 Cyklistika [i] 10:15 Snooker [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Tenis [i] 13:15 Cyklistika [i] 14:15 BWF [i] 15:15 Watts [i] 16:00 Fotbal [i] 17:45 Fotbal [i] 19:40 Month Selection [i] 19:45 Wednesday Selection [i] 19:50 Jezdectví [i] 20:50 Jezdectví [i] 21:50 Jezdectví [i] 22:50 Month Selection [i] 22:55 Jezdectví [i] 23:00 Golf [i] 23:55 Golf [i] 00:00 Jachting [i] 00:05 Wednesday Selection 00:15 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Kdo myslíš, že jsi? 2: Tim McGraw 2 [i] 06:20 Kdo myslíš, že jsi? 2: Rosie O'Donnell 3 [i] 07:20 Kdo myslíš, že jsi? 2: Kim Cattrall 4 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 2: Nevinnost 4 [i] 09:20 Milionový lékař 2: Komu se nelení, tomu se zelení 13 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 8: 5. díl 5 [i] 12:20 Rookie Blue 3: Rušení veřejného pořádku 5 [i] 13:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a opravdu, opravdu mrtvý chlap 15 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 2: Noc ve městě 5 [i] 15:20 Milionový lékař 2: Cestou necestou 14 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 8: 6. díl 6 [i] 18:20 Rookie Blue 3: Návrat domů 6 [i] 19:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk jde do nemocnice 16 [i] 20:20 Agentura Jasno 3: Vánoce 9 [i] 21:20 Národ upírů [i] 23:20 Dobrá manželka 4: Pravidlo sedmého dne 13 [i] 00:20 Skandál 2: Když uhodí 16 [i] 01:20 Rookie Blue 3: Návrat domů 6 [i] 02:20 Spravedlnost v krvi 2: Noc ve městě 5 [i] 03:20 Agentura Jasno 3: Vánoce 9 [i] 04:15 Kdo myslíš, že jsi? 2: Rosie O'Donnell 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Podzemí měst III.: Bodrum 7 [i] 06:00 Univerzita vševědoucna 5 [i] 07:00 Top 10 9 [i] 07:30 Top 10 10 [i] 08:00 Jimmova sklizeň 2 [i] 09:00 Zvláštní jedlíci III. 3 [i] 10:10 Jídlo je detektivka 5 [i] 10:40 Jídlo je detektivka 6 [i] 11:10 Utajený šéf - Austrálie II. 2 [i] 12:00 Vášnivý jedlík 4 [i] 12:30 Vášnivý jedlík 5 [i] 13:00 Vražedných top 10 3 [i] 13:35 Vražedných top 10 4 [i] 14:10 Jak vznikla Země 14 [i] 15:05 Mizející Antarktida [i] 16:00 Arktické dilema 1 [i] 17:05 Vášnivý jedlík 6 [i] 17:35 Vášnivý jedlík 7 [i] 18:05 Podzemí měst III.: Etiopie 10 [i] 19:00 Zvířecí rekordmani IV.: Divoká zábava 4 [i] 20:00 Jak vznikla Země 15 [i] 20:55 Neviditelné světy: Rychlostní omezení 1 [i] 22:00 Smrtící válečníci III.: Roosevelt a Lawrence z Arabie 5 [i] 22:55 On the Spot - Reportéři v akci: Rváči 4 [i] 00:00 Raději se bojte 5 [i] 00:55 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny III. 1 [i] 01:55 Neviditelné světy: Rychlostní omezení 1 [i] 02:50 Smrtící válečníci III.: Roosevelt a Lawrence z Arabie 5 [i] 03:40 Předvoj: Městské pumpy 2 [i] 04:05 On the Spot - Reportéři v akci: Rváči 4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:15 Srdce Černobylu [i] 06:00 Moje krásná učitelka [i] 07:35 Vychovávat Hope III.: Taková normální svatba 14 [i] 07:55 Bohémové [i] 10:10 Facebookoví šílenci [i] 11:05 Jak se zamilovat (v osmi lekcích) [i] 12:35 Robbie Williams: Take the Crown [i] 14:05 Piráti [i]