TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Búrlivé víno [i] 09:50 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 11:40 Komisár Rex VII. 5-6/13 [i] 13:40 Odložený prípad IV. 11/24 [i] 14:40 Monk VI. 7/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa II. 21/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 21/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 REFLEX [i] 17:55 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:40 HORÚCA KRV II. [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 21/24 [i] 00:15 Monk VI. 7/16 [i] 01:00 Odložený prípad IV. 11/24 [i] 01:45 Hrozba z temnoty V. 18/22 [i] 02:30 Komisár Rex VII. 5-6/13 [i] 04:00 Bez servítky [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Dve tváre Anny 3/60 [i] 06:35 Správy RTVS [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Počasie [i] 07:35 Svet v obrazoch [i] 08:05 Duel [i] 08:40 5 proti 5 [i] 09:25 District III: Olej a voda [i] 10:15 Žena na úteku 131 [i] 11:05 Sila lásky V. 100 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:40 Dve tváre Anny 3/60 [i] 15:30 Sila lásky VI. 113 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Správy RTVS [i] 17:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Nikto nie je dokonalý [i] 21:10 Hlavne, že sa máme radi: Panda [i] 21:40 Dr.House VIII.: Telo vs. duša 18/23 [i] 22:25 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Šikana 18/24 [i] 23:05 District III: Olej a voda [i] 23:50 Nikto nie je dokonalý [i] 00:50 O 5 minút 12 [i] 02:00 Žena na úteku 131 [i] 02:50 Správy RTVS [i] 03:30 Počasie [i] 03:35 Sila lásky V. 100 [i] 04:25 Sila lásky VI. 113 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Jastrabka [i] 05:30 MS v hokeji 2013 [i] 07:00 Športy na Slovensku: Keď na Slovensku vládol hokej - MS „C“ 1994 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop [i] 08:55 Táraninky: Lode, vlaky, lietadlá [i] 09:00 Osudy slávnych: Vzkriesenie Míny [i] 10:25 MS v kocke [i] 10:55 Šport Festival Slovakia [i] 11:50 Na jednom dvore [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:55 ArtSpektrum [i] 13:05 Klenotnica ľudovej hudby: Jar [i] 13:30 Majstrovstvá Slovenska v štandardných tancoch 2012 [i] 14:30 Halali [i] 15:00 MS v hokeji 2013 [i] 18:00 Tajomstvá všetkého 4/6 [i] 18:30 Večerníček: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 18:40 Debut 1996: Stopy v piesku [i] 19:00 MS v hokeji 2013 [i] 22:05 Veda zločinu: Daktyloskopia [i] 23:00 MS v kocke [i] 23:30 MS v hokeji 2013 [i] 01:00 Medicína: Astma [i] 02:05 Vyšné Hágy 1941 - 2011 [i] 02:15 Veda zločinu: Daktyloskopia [i] 03:05 Správy RTVS "N" [i] 03:50 ArtSpektrum [i] 03:55 Večer tanečných hviezd [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:05 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:45 Súdna sieň: Otrava na potkany [i] 08:50 Panelák: Všetko je vonku! [i] 10:00 Dom snov 8,9 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:50 Ty schudni a ty priber! II. 8 [i] 15:00 Nákupné maniačky [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Sám vojak v poli [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Dohoda [i] 21:40 Rodinné záležitosti: Tajomná láska 13 [i] 23:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. - FINÁLE SÉRIE 19/19 [i] 00:00 Kosti II. 21/21 [i] 01:00 Neskrotné kočky [i] 03:00 Črepiny [i] 03:30 3 libry 1/8 [i] 04:15 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Kojak 1/22 [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 Knight Rider 52,53 [i] 10:30 Chameleón 83,84 [i] 12:25 Akty X 10 [i] 13:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 17 [i] 14:35 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 15 [i] 15:30 Simpsonovci IX. 15 [i] 16:00 Simpsonovci XXII. 4 [i] 16:30 Profesionáli: Mama a Žeňa 6 [i] 17:30 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 14 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Páli vám to? [i] 20:00 Deň a Noc 79 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 18 [i] 21:30 Letecké katastrofy VII. 6,7 [i] 23:55 Hľadá sa dom pre milionárov III. 6 [i] 00:55 Klamári III. 5 [i] 01:35 Al Capone [i] 03:15 Stefanie II. [i] 04:00 Črepiny PLUS [i] 04:35 Chameleón [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan V. 5 [i] 08:00 Merlin IV. 9 [i] 09:00 Ztracený svět I. 13 [i] 10:00 Conan 12 [i] 11:00 Ten, kdo tě chrání I. 4 [i] 12:00 JAG IV. 5 [i] 13:00 Posel ztracených duší IV. 10 [i] 14:00 Conan 13 [i] 15:00 Ochránce IV. 8 [i] 16:00 Merlin IV. 10 [i] 17:00 Ztracený svět I. 14 [i] 18:00 JAG IV. 6 [i] 19:00 Posel ztracených duší IV. 11 [i] 20:00 Drzá Jordan V. 6 [i] 21:00 Jak prosté I. 18 [i] 22:00 Doktorka podsvětí I. 6 [i] 23:00 Vražda I. 6 [i] 00:20 Firma I. 5 [i] 01:15 Jak prosté I. 18 [i] 02:15 Doktorka podsvětí I. 6 [i] 03:00 Vražda I. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Automobilová šou SEMA [i] 06:00 Jak se to dělá 11 [i] 06:25 Rození obchodníci: Porsche 928 - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Porsche 928 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro NHL/Motorka B-2 Bomber [i] 08:10 Špinavé práce: Výrobce kuliček skla [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Pracovní výluka [i] 09:55 Nutné k přežití: Severní Afrika [i] 10:50 Jak to dělají?: Nepřeřušitelný zdroj energie UPS/uhlí [i] 11:15 Jak se to dělá: Tradiční luky/automaty na kávu/maskoti/houpací sítě [i] 11:40 Megastavitelé: Hloubení tunelu v Bosporu - Turecko [i] 12:35 Opravna vraků 9 [i] 13:30 Rození obchodníci: Nákladní vůz Chevy [i] 14:25 Americký chopper: Byron Nelson 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Přezkoušení dalších mýtů [i] 16:15 Špinavé práce: Zámečník [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Prázdný trůn [i] 18:05 Nutné k přežití: Nejlepších 25 Bearových zážitků [i] 19:00 Jak se to dělá: Manžetové knoflíčky/borůvkové taštičky/přístrojové desky/kameninové zboží [i] 19:30 Jak se to dělá: Lana/kulečníkové stoly/plachetnice [i] 20:00 Bořiči mýtů: Jak se vyhnout kulce [i] 21:00 Extrémní stroje 7 [i] 22:00 Nejpodivnější na světě: V podzemí [i] 23:00 Freddie Flintoff versus svět 4 [i] 00:00 Idiot na cestách: Transsibiřský expres [i] 00:55 Bořiči mýtů: Jak se vyhnout kulce [i] 01:50 Extrémní stroje 7 [i] 02:50 Nejpodivnější na světě: V podzemí [i] 03:50 Freddie Flintoff versus svět 4 [i] 04:45 Jak to dělají? 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:29 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tintinova dobrodružství: Cesta k slunečnímu chrámu - 2. část 32/39 [i] 09:25 To je šoubyznys [i] 10:35 Reportéři ČT [i] 11:15 Doktor z vejminku "60" Býk na žír 5/7 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:55 Nejlepší Bakaláři [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:35 Dobrá čtvrť "60" Nejsmutnější Vánoce [i] 22:29 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:30 Tísňová linka [i] 23:00 Hercule Poirot [i] 23:50 Dempsey a Makepeaceová: Tequila Sunrise 16/31 [i] 00:40 Na stopě [i] 01:05 Rub a líc erotiky [i] 01:45 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:45 AZ-kvíz [i] 03:10 Banánové rybičky [i] 03:45 Manéž Bolka Polívky [i] 04:55 Legenda o živých mrtvých - Štvanice 2/4 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Recitál Wabi Daňka [i] 05:30 Naděžda Hanáková s nápady [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Česká cesta do ráje: Útěk na [i] 09:40 Expedice Tara Oceans: Velké bujení 3/4 [i] 10:35 Chcete je? [i] 10:40 Nedej se: Hra biliónů [i] 11:05 Obří mosty 3/3 [i] 12:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 12:45 Cesty sochaře Vladimíra Preclíka za kameny pokání [i] 13:15 GEN: Vlastimil Brodský očima Jana Špáty [i] 13:35 Vesmír II.: Rychlost světla 3/12 [i] 14:20 Letečtí stíhači v boji: Alej Migů [i] 15:05 Moje rodina VII: Pivo na kuráž a markytánka umění 4/9 [i] 15:35 Babylon [i] 16:00 Poslední pouť [i] 16:50 Vlastní cestou [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" Krkonošská pohádka [i] 18:55 Willy Fog na cestě kolem světa 21/26 [i] 19:20 Herkules: Herkules a Minotaurus 40/65 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji: Létající tygři [i] 20:50 Stopy, fakta, tajemství [i] 21:20 Na cestě po Wellingtonu [i] 21:50 Pološero - Když bolí duše [i] 22:20 Chodníky slávy: George Segal [i] 00:10 Django Reinhardt Tribute [i] 01:15 Galerie umění II 7/13 [i] 01:40 Divadlo žije! [i] 02:05 Na plovárně s Petrem Kostkou a [i] 02:30 Bohemia Incognita [i] 02:50 Chcete je? [i] 02:55 Z očí do očí [i] 03:30 Herbert T. Mandl [i] 03:55 Bratrstvo [i] 04:10 Elba stopami císaře [i] 04:50 Vinárna U královny Elišky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2401 [i] 09:50 Gympl s (r)učením omezeným: Z kopce dolů 51 [i] 11:00 Dva a půl chlapa 21 [i] 11:25 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Jsem do tebe blázen 8 [i] 13:00 Námořní hlídka V 9 [i] 13:50 Třetí hlídka 7 [i] 14:45 Odložené případy VII: Poslední dostih 6 [i] 15:40 Dr. House 9 [i] 16:35 Dva a půl chlapa 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami: Nekalá konkurence 16 [i] 18:30 Ulice 2402 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Kdo lže, do pekla klouže 413 [i] 21:25 Víkend: Promarněná šance [i] 22:15 Nesvatbovi [i] 00:20 Kriminálka New York V 23 [i] 01:05 Novashopping 01:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:35 Babicovy dobroty: Panenka a kouzla z bramborového těsta [i] 03:10 Áčko: Mí rodiče mi nerozumí [i] 03:50 Kolotoč [i] 04:40 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk IV: Ostří hoši 12 [i] 07:15 Kutil Tim III: Čas houpání 23 [i] 08:00 M*A*S*H 177 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:40 To je vražda, napsala II: Příliš rychlé občerstvení 14 [i] 10:45 Julie Lescautová IV: Smrt účetního 9 [i] 12:55 Policie Hamburk IV: Noční můra Melanie 13 [i] 13:55 Walker, Texas Ranger VII: Na hranici 11 [i] 14:55 Vraždy v Kitzbühelu IV: Prsten mrtvých 2/2 [i] 15:55 Rosamunde Pilcher: Kouzelné léto [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Ano, šéfe! [i] 21:30 Polívka na víně [i] 22:35 Sběratelé kostí VI: Zabiják na mušce 15 [i] 23:35 Myšlenky zločince VI: Zákon nabídky a poptávky 24 [i] 00:30 Kriminálka Kolín I: Krvavá stopa 7 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:30 Kriminálka Kolín I: Krvavá stopa 7 [i] 04:20 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Máša 21/60 [i] 05:50 Skrytá vášeň 117/188 [i] 06:30 Viktória 136-137/171 [i] 08:20 Zakázaná vášeň 70/140 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Láska a trest 103-104 [i] 12:15 Tisíc a jedna noc 101 [i] 13:00 SULTÁN [i] 14:10 O.C. California III. 21/25 [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 1/22 [i] 15:55 Teresa 11/152 [i] 16:55 Skrytá vášeň 118/188 [i] 17:50 Tisíc a jedna noc 102 [i] 18:40 Čarodejnice III. 5/22 [i] 19:40 Ja alebo pes [i] 20:30 SULTÁN [i] 21:40 Láska a trest 105-106 [i] 23:35 Tlkot srdca II. 7/10 [i] 00:25 Ally McBealová III. 5/21 [i] 01:10 Adela show [i] 01:50 Čarodejnice III. 5/22 [i] 02:30 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 1/22 [i] 03:15 L.O.V.E. [i] 03:50 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Želvy Ninja [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Shut Up & Sing [i] 13:50 7 trpaslíků [i] 15:40 Před svatbou ne! [i] 17:50 Cizinec u dveří [i] 19:35 Gambler [i] 21:10 Ostrov samoty [i] 23:10 Zběsilý útěk [i] 01:15 Krvavá hostina [i] 02:40 Clerks 2: Muži za pultem [i] 04:15 Šupák [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:15 Fotbal [i] 11:00 Watts [i] 12:00 Tenis [i] 13:15 Cyklistika [i] 14:15 BWF [i] 15:15 Snooker [i] 17:15 Watts [i] 18:00 BWF [i] 19:00 Snooker [i] 19:30 Box [i] 21:30 Cyklistika [i] 22:30 Vytrvalostní závody [i] 22:55 Motorsport [i] 23:00 Motorsport [i] 23:15 Cestovní vozy [i] 23:45 Závody GT [i] 00:00 Závody GT [i] 00:30 Snooker [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Kdo myslíte, že jste? 1: Spike Lee 7 [i] 06:20 Kdo myslíš, že jsi? 2: Vanessa Williams 1 [i] 07:20 Kdo myslíš, že jsi? 2: Tim McGraw 2 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 2: Kritický stav 3 [i] 09:20 Milionový lékař 2: Mlčeti zlato 12 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 8: 4. díl 4 [i] 12:20 Rookie Blue 3: Dámská jízda 4