Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Záchranári 16/18 [i] 06:45 Tom a Jerry [i] 07:05 Tučniaky z Madagaskaru II. 4-5/39 [i] 07:55 Šípová Ruženka [i] 09:45 Alf III. 6/25 [i] 10:15 Zita na krku [i] 10:55 Dva a pol chlapa II. 19/24 [i] 11:15 Svadobné trapasy [i] 13:00 Na telo [i] 13:45 Lampáreň [i] 14:10 Mr. Bean [i] 14:40 Policajt v Beverly Hills 3 [i] 16:40 Zatiaľ spolu, zatiaľ nažive (HD) [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 SUPERSTAR LIVE [i] 23:00 SUPERSTAR - Rozhodnutie LIVE [i] 23:30 Invázia [i] 01:15 Vtedy v Mexiku [i] 03:30 Bez servítky [i] 04:10 Na telo [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 On air [i] 06:15 Autosalón [i] 06:40 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Pinocchio: Veľká a malá násobilka [i] 07:25 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Spiaca krásavica [i] 07:40 Alica v krajine zázrakov 10/26 [i] 08:05 Maškrtníček [i] 08:35 Zrkadlo: Zrkadlo pravdy 2/3 [i] 09:15 "Z pekla štěstí" 5/5 [i] 10:10 Planéta Zem zhora IV.: Quebec 2. časť [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Vražda na fare [i] 14:35 Film pre pamätníkov: "Kdo chce zabít Jessii?" [i] 16:00 MS v hokeji 2013 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Kráľovné swingu 1/2 [i] 21:55 Kráľovné swingu 2/2 [i] 23:45 Góly - body - sekundy [i] 23:55 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Vražda na fare [i] 01:30 Kráľovné swingu 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:15 Dotknúť sa Denali [i] 05:40 Krásna Ves - perla Podhoria [i] 06:10 Športy na Slovensku: Keď na Slovensku vládol hokej - MS 1992 [i] 07:10 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 07:35 Farmárska revue [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:15 Test magazín [i] 09:25 Noc v archíve: Klub mladých v archíve [i] 10:25 MS v kocke [i] 11:00 MS v hokeji 2013 [i] 14:00 Zadná Poľana [i] 14:25 Jastrabka [i] 15:00 MS v hokeji 2013 [i] 18:00 Vrana vrane [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 18:40 (Ne)celebrity: Pavol Hadač [i] 18:50 ArtSpektrum [i] 19:00 MS v hokeji 2013 [i] 22:05 MS v hokeji 2013 [i] 23:00 MS v kocke [i] 23:30 Umenie 2013: Hudba [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:35 Slovo [i] 00:40 Orientácie [i] 01:10 Deň Európy: Quo vadis 20.storočie? [i] 02:05 Pozvanie /NATO/ [i] 02:35 Stratený domov 1. [i] 03:00 Stratený domov 2 [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 NOVINY TV JOJ 06:30 Timon a Pumbaa [i] 07:55 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 08:50 Gumkáči [i] 09:50 Kde bolo, tam bolo II. 16 [i] 10:50 Kosti VI. 17 [i] 11:55 Arthur a súboj dvoch svetov [i] 14:15 Osudové leto 2 [i] 16:35 Bučkovci 2 - Slnko, seno, dedina [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Vojak 2 [i] 22:40 Denník nymfomanky [i] 01:00 Kšeftári [i] 03:15 Denník nymfomanky [i] 04:50 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Zmätok v srdci 13/13 [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 Policajt z L.A. 15,16 [i] 10:20 DA VINCI [i] 12:40 Ice Road Truckers IV. 1/16 [i] 13:40 Farmár hľadá ženu [i] 15:00 Kutyil s.r.o. II. 12 [i] 15:50 Podporujte svojho šerifa! [i] 17:50 Cesta do Sonory [i] 20:00 DA VINCI [i] 20:30 Poliš a bandita 2 [i] 23:00 Uväznená na ostrove [i] 00:50 Muž s červenou topánkou [i] 02:25 Navždy Júlia 6/6 [i] 04:35 Návod na vraždu [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Pán šelem III. 21 [i] 08:00 Pán šelem III. 22 [i] 09:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine VI. 8 [i] 10:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine VI. 9 [i] 11:00 Merlin III. 10 [i] 12:00 Merlin III. 11 [i] 13:00 Merlin III. 12 [i] 14:00 Posel ztracených duší IV. 1 [i] 15:00 Sestra Hawthornová III. 1 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 14 [i] 17:00 JAG III. 24 [i] 18:00 Profil zločinu II. 2 [i] 19:05 NCIS V. 2 [i] 20:00 NCIS V. 3 [i] 21:00 The Mule 1 [i] 23:00 Myšlenky zločince VIII. 1 [i] 23:55 Vražda I. 5 [i] 01:05 The Mule 1 [i] 02:55 NCIS V. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá: Jogurty, svíčky a neonové nápisy [i] 06:00 Jak se to dělá 9 [i] 06:25 Jak to dělají? 1 [i] 06:50 Jak to dělají? 2 [i] 07:15 Motory Detroitu: Otočné auto [i] 08:10 Bořiči mýtů: Zelený sršeň [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 50 [i] 09:30 Zničeno ve vteřině 51 [i] 09:55 Mimořádné projekty: Americká letadlová loď George H. W. Bush [i] 10:50 Americké zbraně 3 [i] 11:40 Pátrání po yettim: Yetti z Indiany [i] 12:35 Králové aukcí: Trojkolka Harley Servi-Car [i] 13:05 Králové aukcí: Přístroj na seance [i] 13:30 Bitvy o zavazadla 7 [i] 14:00 Bitvy o zavazadla 8 [i] 14:25 Zlatá horečka - Aljaška: Konečně zlato! [i] 15:20 Zlato Beringova moře: Chamtivci [i] 16:15 Rození obchodníci: Aston Martin DB7 [i] 17:10 Nutné k přežití: Ze zákulisí [i] 18:05 Zvědavost: Já, člověk jeskynní 1 [i] 19:00 Jak se to dělá: Tapiokový pudink/sněžné pluhy/kolesové parníky [i] 19:30 Jak se to dělá: Tříkolová vozidla/baseballové pálky/umělé bonsaje/pozouny [i] 20:00 Muž, žena a divočina: Medvědí kuchyně [i] 21:00 Špinavé práce u protinožců: Výprava do země krokodýlů [i] 22:00 Podivná těla 1 [i] 23:00 Nebezpečné lety: Temné nebe [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Zranění v horách Rockies [i] 00:55 Muž, žena a divočina: Medvědí kuchyně [i] 01:50 Špinavé práce u protinožců: Výprava do země krokodýlů [i] 02:50 Podivná těla 1 [i] 03:50 Nebezpečné lety: Temné nebe [i] 04:45 Rození obchodníci: Aston Martin DB7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Trojka z mravů [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Už nám byly tři [i] 06:30 Mumínci [i] 06:55 Trojčátka: Sedm samurajů 18/26 [i] 07:25 Dobrodružství Shirley Holmesové: III 5/13 [i] 07:50 Studio Kamarád [i] 09:20 Na cestě po Burkině Faso [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Život na zámku "60" Havárie 18/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O Háderunovi a víle Elóře [i] 14:25 Byl jednou jeden dům "60" Obvaziště Boccaccio 5/5 [i] 15:45 Oznamuje se láskám vašim [i] 17:15 Doktor z vejminku "60" Býk na žír 5/7 [i] 18:00 Příběhy slavných - Karel Hašler [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Dívka a kouzelník [i] 21:35 168 hodin [i] 22:07 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:10 Protektor [i] 23:50 Komisař Moulin [i] 01:15 Galashow 60 [i] 02:45 První pomoc [i] 03:00 Trojhlas ve věži [i] 03:25 Vlasta Redl [i] 03:55 Království za koně [i] 04:20 Činčin [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Putování za vínem: Karnuntum, Thermenregion, Mittelburgenland [i] 06:25 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou 8/8 [i] 06:50 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 17/26 [i] 07:45 Vlastní cestou [i] 07:50 Československý filmový týdeník 1963 936/2379 [i] 08:05 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 17 [i] 08:25 Mýty a fakta historie: Egypt 3/6 [i] 09:15 Komanda smrti 3/4 [i] 10:00 Bohoslužba za sdělovací prostředky [i] 11:35 Letečtí stíhači v boji: Alej Migů [i] 12:20 Nedej se: Hra biliónů [i] 12:50 Chcete mě? [i] 13:15 Sváteční slovo publicisty a pedagoga Jiřího Zajíce [i] 13:20 Království divočiny: Ostnojazyčnatec dvouvousý [i] 13:50 Monte Walsh [i] 15:25 Křesťanský magazín [i] 15:50 Cesty víry: Duchovní Španělské synagogy, Peter Györi [i] 16:20 Expedice Tara Oceans: Velké bujení 3/4 [i] 17:15 Návraty dokumentaristů: Jiří [i] 17:45 Byl jednou jeden... vesmír: Nekonečný vesmír 26/26 [i] 18:10 Bert a Ernie 25/26 [i] 18:15 Ošklivé káčátko a já: Oškliho život 26/26 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček "60" Krkonošská pohádka [i] 18:55 Willy Fog na cestě kolem světa 19/26 [i] 19:15 Garfieldova show II [i] 19:40 Pat a Mat se vrací 20:00 Česká cesta do ráje: Útěk na [i] 20:55 Celnice: Naši vedle nás [i] 22:25 Na plovárně s Petrem Kostkou a [i] 22:55 Zločin 18/20 [i] 23:55 Když odplula loď [i] 00:50 Mořský vlk 1/2 [i] 02:15 ČT Live - Monika Absolonová [i] 03:10 Cesty víry: Duchovní Španělské synagogy, Peter Györi [i] 03:35 V zajetí železné opony [i] 03:50 Psala jsem do pekla [i] 04:20 Sešli se ... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Pepek námořník [i] 06:05 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 8 [i] 06:20 Spiderman 1 [i] 06:45 Virus Attack 5 [i] 07:10 Želvy Ninja VII 25 [i] 07:40 Hannah Montana II 7, 8 [i] 08:30 Popravdě řečeno: K smrti zbožňuji svého mazlíčka [i] 09:15 Víkend: Až zahřmí [i] 10:00 Jen přes její mrtvolu [i] 11:35 Mr. Bean [i] 12:05 Partie krásného dragouna [i] 13:45 Beze stopy VII 4 [i] 14:35 Princezna na hrášku [i] 15:40 Rychlý Stripes [i] 17:25 PRÁSK! [i] 18:00 Ve znamení Merkura: Muzikantský celník 1 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 SUPERSTAR [i] 23:25 Střepiny [i] 23:45 Žalobce a obhájce 7 [i] 00:35 Koření: Všechny vůně světa [i] 01:20 Novashopping 01:55 Partie krásného dragouna [i] 03:25 Volejte Novu [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Ninjago: Zelený nindža [i] 07:40 Mickeyho klubík II: Minnie a duha 26 [i] 08:10 Tajemství 2. světové války: Letadla proti raketám V 14 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Vraždy mezi muškáty I: Skrytá kamera 10 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:15 Nedělní receptář extra 13:40 Líbánky [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru IV: Zahrada smrti [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:20 Denní světlo [i] 00:50 Myšlenky zločince V: Internet je věčný 22 [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Vraždy mezi muškáty I: Skrytá kamera 10 [i] 04:20 Tajemství 2. světové války: Letadla proti raketám V 14 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Bzzz!!! [i] 05:45 SEDEM s r.o. [i] 06:20 Skrytá vášeň 115/188 [i] 07:00 Dokonalý svet 2/16 [i] 08:25 Úbohá Nasťa 113 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Juno: Nezrelá na dieťa [i] 12:10 Melrose Place: Nová generácia 15-16/18 [i] 14:05 Modré z neba [i] 16:00 Larina voľba 159 [i] 16:55 Skrytá vášeň 116/188 [i] 17:50 Rosamunde Pilcherová: Muž mojich snov [i] 20:00 28 dní [i] 22:15 Posadnutá zlom [i] 23:55 Oheň nenávisti [i] 01:35 Posadnutá zlom [i] 02:55 Ružové okuliare [i] 03:35 Bzzz!!! [i] 04:05 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Jízda [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Želvy Ninja [i] 13:40 Létající třída [i] 15:45 Coronado [i] 17:20 Kamioňák [i] 19:10 Před svatbou ne! [i] 21:20 Příběh Wendella Bakera [i] 23:10 Úkladná vražda [i] 00:45 Machete [i] 02:30 Imigranti [i] 04:20 Sólokapr [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cestovní vozy [i] 08:45 Cestovní vozy [i] 09:15 Jezdectví [i] 10:30 Snooker [i] 12:00 Motorsport [i] 12:15 Cestovní vozy [i] 13:15 Formule [i] 14:15 Cestovní vozy [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:30 Snooker [i] 18:30 Tenis [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:00 Motorsport [i] 00:15 Snooker [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Agentura Jasno 4: Dva stateční 3 [i] 07:00 Agentura Jasno 3: Největší dobrodružství v dějinách veřejnoprávní televize 4 [i] 08:00 Agentura Jasno 3: Disko nezemřelo, bylo zavražděno 5 [i] 09:00 Agentura Jasno 3: Možná až do krve 6 [i] 10:00 Spy Kids: Špioni v akci [i] 12:00 Vraždy v Midsomeru 15: Smrt a primadony 4 [i] 14:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk se setkává s otcem 9 [i] 15:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a malomocný muž 10 [i] 16:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk má přítele 11 [i] 17:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk je vám k službám 12 [i] 18:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk je ve vysílání 13 [i] 19:00 Skandál 2: Nehrajte si s dynamitem 15 [i] 20:00 Dobrá manželka 4: Trhlina v kampani 12 [i] 21:00 PREMIÉRA Prozíravost 1: Pilot 1 [i] 22:00 PREMIÉRA Prozíravost 1: Tváře 2 [i] 23:00 Notting Hill [i] 01:30 Moby Dick [i] 03:00 Vraždy v Midsomeru 8: 1. díl 1 [i] 04:50 Kdo myslíte, že jste? 1: Brooke Shields 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Žralok U 1 [i] 06:00 Rajky: ptáci z Ráje [i] 07:00 Život 10 [i] 08:00 Nejteplejší místo na Zemi 1 [i] 09:00 Jak vznikla Země 10 [i] 10:00 Planeta Země po vymření lidstva 12 [i] 10:55 Arktidou s Brucem Parry: Kanada 4 [i] 12:00 Podzemí měst 2 [i] 12:55 Nejtěžší podmínky II.: Chcete-li být rybářem v Sierra Leone 2 [i] 14:00 Hydrotech 6 [i] 15:00 Arktické dilema 1 [i] 16:00 Nepotopitelný Titanik [i] 17:00 Nejdrsnější kamioňáci světa 2 [i] 17:55 Žralok U 2 [i] 18:55 Utajený šéf - Kanada II. 8 [i] 20:00 Tábor pro spratky USA 2 [i] 21:00 Podfuky a podrazy II. 1 [i] 22:00 Pravdivé příběhy III.: Titanic 5 [i] 23:00 Nejtěžší podmínky II.: Chcete-li být rybářem v Sierra Leone 2 [i] 00:00 Hydrotech 6 [i] 01:00 Arktické dilema 1 [i] 02:00 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny III. 6 [i] 02:50 Pravdivé příběhy III.: Titanic 5 [i] 03:45 Nepotopitelný Titanik [i] 04:40 Mravenci vědí všechno 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy V. 18 [i] 06:00 Zamilovaný profesor [i] 07:35 Jiná země [i] 09:10 Líbáš jako ďábel [i] 11:05 Tom a Jerry: Čaroděj ze země Oz [i] 12:05 Legendy z Dogtownu [i] 13:55 Bláznivá, zatracená láska [i] 15:55 Happy Feet 2 [i] 17:35 Green Lantern [i] 19:30 Před kamerou X. 18 [i] 20:00 Rebelka [i] 21:35 Hra o trůny III. 4 [i] 22:40 Dvojitý agent [i] 00:15 Dcera nejlepšího kamaráda [i] 01:45 Bucky Larson: Zrozen být hvězdou [i] 03:20 Líbat Jessicu [i] 04:55 Hra o trůny III. 4 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Kohout na víně [i] 08:05 Vyměřený čas [i] 09:50 Stůj, nebo maminka vystřelí! [i] 11:20 LOL