Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Záchranári 15/18 [i] 06:45 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:05 Tom a Jerry [i] 07:25 Tučniaky z Madagaskaru II. 2-3/39 [i] 08:10 Malá princezná [i] 09:50 Alf III. 4-5/25 [i] 10:50 Zlatíčka pre každého [i] 12:50 SUPERSTAR [i] 15:25 SUPERSTAR - Rozhodnutie [i] 16:00 Strašná haluz [i] 17:40 Zita na krku [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Svadobné trapasy [i] 22:00 Zatiaľ spolu, zatiaľ nažive (HD) [i] 00:10 Policajt v Beverly Hills 3 [i] 01:50 Neľútostný zabijak [i] 03:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 19/24 [i] 04:30 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Slovensko v obrazoch [i] 05:45 Svet v obrazoch [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Pinocchio: Gepetto má návštevu [i] 07:20 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Výzor klame [i] 07:35 Alica v krajine zázrakov: Kapitán Havran 9/26 [i] 08:00 Fidlibum [i] 08:30 Kvet šťastia 2/3 [i] 09:05 Tanečná akadémia II.: Prehliadka 5/26 [i] 09:40 Milujem Slovensko [i] 11:00 Nikto nie je dokonalý [i] 12:05 Reportéri [i] 12:35 Autosalón [i] 13:05 On air [i] 13:25 Toskánska vášeň 4/12 [i] 15:00 Neviditeľný muž na úteku [i] 16:40 Hlavne, že sa máme radi [i] 17:10 Postav dom, zasaď strom [i] 17:50 Taxík [i] 18:20 Nebíčko v papuľke: "Európa na Slovensku" [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:05 MS v hokeji 2013 [i] 21:45 Góly - body - sekundy [i] 21:55 Kandahár [i] 23:35 Ďakujeme, že fajčíte [i] 01:05 Neviditeľný muž na úteku [i] 02:45 Kandahár [i] 04:25 Ďakujeme, že fajčíte [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 MS v hokeji 2013 [i] 06:55 V zakázanom kráľovstve [i] 07:25 Keď dochádza dych [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 09:00 Senior klub-magazín [i] 09:25 Cesta [i] 09:55 Magazín Ligy majstrov [i] 10:20 MS v kocke [i] 11:00 MS v hokeji 2013 [i] 13:55 Separé [i] 14:20 Farmárska revue [i] 14:45 Test magazín [i] 15:00 MS v hokeji 2013 [i] 18:05 MS v hokeji 2013 [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Počasie [i] 19:45 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 20:00 MS v hokeji 2013 [i] 23:00 MS v kocke [i] 23:30 Prvá cesta Milana Rastislava Štefánika okolo sveta [i] 00:05 Československý filmový týždenník [i] 00:15 CE.ZA.AR [i] 01:15 Film o filme: Eštebák [i] 01:30 Ako chutí muzika [i] 01:55 Správy RTVS "N" [i] 02:05 Milan Rastislav Štefánik [i] 03:05 Milan Rastislav Štefánik [i] 03:35 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 03:40 Koncert tolerancie [i] 04:55 Kde ešte podkovy prinášajú šťastie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 To najlepšie z oboch svetov [i] 07:50 My Little Pony [i] 08:15 X-Men 2 [i] 11:15 Nákupné maniačky [i] 12:20 Ty schudni a ty priber! [i] 13:25 Krokodíl Dundee v Los Angeles [i] 15:35 Arthur a súboj dvoch svetov [i] 18:00 KRIMI 18:30 NOVINY TV JOJ 19:00 ŠPORT 19:10 NAJLEPŠIE POČASIE 19:15 NOVINY TV JOJ 20:00 Osudové leto 2 [i] 22:25 Ostreľovač [i] 00:30 Predátor [i] 02:50 Plán pomsty [i] 04:25 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zmätok v srdci 12 [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 Policajt z L.A. 13,14 [i] 10:20 Bučkovci 2 - Slnko, seno, dedina [i] 12:05 M*A*S*H 1,2,3,4,5/256 [i] 14:50 Na sever Aljašky [i] 17:25 30 prípadov majora Zemana: Loď do Hamburgu - 1952, Vrah sa skrýva v poli – 1953 9,10 [i] 20:15 Podporujte svojho šerifa! [i] 22:15 Mafstory: Oktoberfest [i] 23:00 Haló 7 [i] 23:35 Mafstory: Milanko guvernérom [i] 00:10 Blázni v Amerike 5 [i] 00:40 American Dad II. 10/10 [i] 01:10 Liga snov 2,3,4 [i] 02:25 Keď krása zabíja [i] 03:50 Stefanie [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Advokáti VIII. 20 [i] 07:55 Advokáti VIII. 21 [i] 08:50 Pán šelem III. 20 [i] 09:45 Star Trek: Stanice Deep Space Nine VI. 6 [i] 10:45 Star Trek: Stanice Deep Space Nine VI. 7 [i] 11:45 Merlin III. 9 [i] 12:45 Advokáti VIII. 21 [i] 13:40 Advokáti VIII. 22 [i] 14:35 Posel ztracených duší III. 18 [i] 15:30 Dr. House VII. 1 [i] 16:25 Sue Thomas: Agentka FBI II. 13 [i] 17:25 Ten, kdo tě chrání II. 17 [i] 18:25 Posel ztracených duší IV. 1 [i] 19:25 Luna, El Misterio De Calenda 5 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 18 [i] 22:00 Jak prosté I. 17 [i] 23:00 Hannibal I. 4 [i] 00:00 Doktorka podsvětí I. 1 [i] 01:00 Doktorka podsvětí I. 2 [i] 02:00 Jak prosté I. 17 [i] 02:50 Hannibal I. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Nával lidí v opravně vraků [i] 06:00 Jak se to dělá 8 [i] 06:25 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Tygří vůz [i] 07:15 Pátá rychlost 5 [i] 07:45 Pátá rychlost 6 [i] 08:10 Megastavitelé: Úchvatný fotbalový stadion v Riu [i] 09:05 Impozantní lodě: Cristobal Colon [i] 09:55 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 10:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 11:40 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 12:35 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 13:30 Impozantní lodě: FPSO Maersk Peregrino [i] 14:25 V útrobách měst: Podzemní město – Londýn [i] 15:20 Dílna pro psance Jesseho Jamese: Hot rod pro záhadného klienta [i] 16:15 Pátá rychlost 1 [i] 17:10 Opravna vraků 2016 4 [i] 18:05 Bořiči mýtů: Bourání malých mýtů [i] 19:00 Jak se to dělá: Napodobeniny ryb/poplašná zařízení/balené sendviče/svíce [i] 19:30 Jak se to dělá 65 [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: Žádný podvrh [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích: Zbraně bojů minulosti [i] 21:00 Bitvy o zavazadla 7 [i] 21:30 Bitvy o zavazadla 8 [i] 22:00 Záhada ukřižování [i] 23:00 Zvědavost: Stvořil Bůh vesmír? [i] 00:00 Ve světě gangsterů: Gang Commandos [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Žádný podvrh [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích: Zbraně bojů minulosti [i] 01:50 Bitvy o zavazadla 7 [i] 02:20 Bitvy o zavazadla 8 [i] 02:50 Záhada ukřižování [i] 03:45 Zvědavost: Stvořil Bůh vesmír? [i] 04:40 Opravna vraků 2016 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Ecce homo Šebánek [i] 06:00 Hovory H ještě po dvaceti letech [i] 06:50 Tajemství nových dinosaurů: Bez pádla 2/15 [i] 07:15 Bouřlivák [i] 08:55 Třicet jedna ve stínu [i] 10:15 Hercule Poirot [i] 11:05 Byli jednou dva písaři: Meloun 2/10 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O hloupé havířce [i] 14:00 Princezna za dukát [i] 14:45 Pod jednou střechou [i] 16:20 Čtverec mizení [i] 17:25 Nemocnice na kraji města "60" Oponentura 18/20 [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Galashow 60 [i] 21:30 Silvestrovský koktejl [i] 22:27 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:30 Šakal [i] 00:45 Manéž Bolka Polívky [i] 02:15 Hedvábí a slzy [i] 02:30 Království za koně [i] 02:50 Chalupa je hra [i] 03:10 Bydlení je hra [i] 03:40 Trojhlas ve věži [i] 04:10 Kavárnička dříve narozených [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Děti okamžiku [i] 05:25 Cesty víry: Burjatský buddhismus [i] 06:00 Interpol: Nebezpečný společník [i] 06:45 Chcete je? [i] 06:50 Divadlo žije! [i] 07:20 Vlastní cestou [i] 07:25 Úsměvy "60" Někde na počátku byli pánové Svitáček a Roháč, celá plejáda zpěváků 60. let [i] 08:05 Náš venkov [i] 08:30 Znovu Na Vlachovce [i] 09:05 Folklorní výlety [i] 09:35 Cíl cesty: potápění: Polynésie 1/4 [i] 10:25 Bohemia Incognita [i] 10:45 Fotografové divočiny [i] 11:40 Galerie umění II 7/13 [i] 12:10 Cartouche 1/2 [i] 13:55 Pokušení velkoměsta [i] 14:50 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou 8/8 [i] 15:15 Jistě, pane ministře: Morální rozměr 18/22 [i] 15:45 Tlamy, tlapy, zobáky [i] 16:15 Svět zázraků [i] 16:45 Zázračná planeta: Na ptačích křídlech kolem světa: Létání ve výškách 6/6 [i] 17:40 Pekelná maturita [i] 18:45 Večerníček "60" Krkonošská pohádka [i] 18:55 Willy Fog na cestě kolem světa 18/26 [i] 19:20 Garfieldova show II [i] 19:45 Pat a Mat se vrací 20:00 Mýty a fakta historie: Egypt 3/6 [i] 20:55 Marketa Lazarová [i] 23:35 Ať vejde ten pravý [i] 01:25 Pověsil jsem Eichmanna [i] 02:25 Česká cesta do ráje: Útěk na [i] 03:20 Grotesky: Charlie Chaplin [i] 03:30 Queer: Mráz a slunce ve Vilniusu [i] 03:55 Zahrada do kapsy [i] 04:10 Za tajemstvím zvláštních jmen [i] 04:40 Za svědky minulosti [i] 04:55 Sešli se ... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Pepek námořník [i] 06:30 Looney Tunes: Úžasná Show 9 [i] 06:55 Taz - mania III 18 [i] 07:20 Superpes Krypto 26 [i] 07:45 Batman: Odvážný hrdina 22 [i] 08:10 Želvy Ninja VII 24 [i] 08:35 Tajemství kruhu 6 [i] 09:25 Tajemství jezera Loch Ness [i] 11:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:55 Volejte Novu [i] 12:25 Přednosta stanice [i] 14:00 Kate & Leopold [i] 16:00 Protivný sprostý holky [i] 17:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Babicovy dobroty: Panenka a kouzla z bramborového těsta [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Příšerná tchyně [i] 22:05 Na tuhle nemám [i] 00:00 Americké psycho [i] 01:40 Novashopping 02:15 Protivný sprostý holky [i] 04:15 DO-RE-MI [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Ninjago: Královští kovotepci [i] 07:20 Mickeyho klubík II: Mickeyho den hlouposti 25 [i] 07:50 M*A*S*H 175 [i] 08:25 Autosalon [i] 09:40 Columbo: Smrt v aréně [i] 11:15 Byla jednou jedna láska 500 [i] 13:15 Bohové musí být šílení [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru III: Soudný den [i] 18:00 Reportéři na vaší straně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Polívka na víně [i] 21:25 Prázdniny pana Beana [i] 23:20 Vetřelec vs. Predátor [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:15 Nikdo není dokonalý [i] 04:05 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 SEDEM s r.o. [i] 06:30 Skrytá vášeň 114/188 [i] 07:15 Dokonalý svet 1/16 [i] 08:40 Úbohá Nasťa 112 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Smrtiaci dotyk lásky [i] 12:25 Svedok v ohrození [i] 14:25 Dve matky môjho muža [i] 16:15 Larina voľba 158 [i] 17:10 Skrytá vášeň 115/188 [i] 18:10 Inga Lindströmová: V letnom dome [i] 20:00 Ukradnutý raj 1-2/2 [i] 23:50 V tieni smrti [i] 01:40 Smrtiace medové týždne [i] 03:00 Svedok v ohrození [i] 04:30 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Ostrov pokladů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Surikaty [i] 13:40 Velmi ženatý Malcolm [i] 15:30 Megalodon [i] 17:00 Napiš si svou smrt [i] 18:50 Sólokapr [i] 20:35 Imigranti [i] 22:35 Machete [i] 00:25 Dlouhý víkend [i] 01:50 Noc patří nám [i] 03:45 Ostrov pokladů [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fitness [i] 08:45 Cyklistika [i] 10:00 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:30 Snooker [i] 18:30 Tenis [i] 19:30 Tenis [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:00 Snooker [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Kdo myslíte, že jste? 1: Brooke Shields 5 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 8: 7. díl 7 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 8: 8. díl 8 [i] 10:00 Milionový lékař 2: Lež je jiná forma fantazie 7 [i] 11:00 Milionový lékař 2: Každý důvod k oslavě je dobrý 8 [i] 12:00 Milionový lékař 2: Na nepřítele se můžeš vždy spolehnout 9 [i] 13:00 Milionový lékař 2: Manželství je jako loterie 10 [i] 14:00 Milionový lékař 2: Jak se do lesa volá 11 [i] 15:00 Moby Dick [i] 17:00 Útěk za spravedlností [i] 19:00 Spy Kids: Špioni v akci [i] 21:00 Notting Hill [i] 23:30 Dobrá manželka 4: Trhlina v kampani 12 [i] 00:30 Skandál 2: Nehrajte si s dynamitem 15 [i] 01:30 Život s nepřítelem [i] 03:00 Moby Dick [i] 04:50 Kdo myslíte, že jste? 1: Matthew Broderick 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Podzemí měst III. 4 [i] 06:00 Velké přírodní události 5 [i] 07:00 Život 9 [i] 08:00 Poslední vyhynutí [i] 09:00 Jak vznikla Země 9 [i] 10:00 Planeta Země po vymření lidstva 11 [i] 10:55 Arktidou s Brucem Parry: Aljaška 3 [i] 12:00 Podzemí měst: Paříž 1 [i] 12:55 Nejtěžší podmínky II.: Popelář v Indonésii 1 [i] 14:00 Hydrotech 5 [i] 15:00 Mizející Antarktida [i] 16:00 Objevy starověku 15 [i] 17:00 Nejdrsnější kamioňáci světa 1 [i] 17:55 Žralok U 1 [i] 18:55 Utajený šéf - Kanada II. 7 [i] 20:00 Tábor pro spratky USA 1 [i] 21:00 Podfuky a podrazy 3 [i] 22:00 Pravdivé příběhy III.: Žralok 4 [i] 23:00 Nejtěžší podmínky II.: Popelář v Indonésii 1 [i] 00:00 Hydrotech 5 [i] 01:00 Mizející Antarktida [i] 02:00 Rekonstrukce zločinu VIII. 2 [i] 02:50 Pravdivé příběhy III.: Žralok 4 [i] 03:45 Objevy starověku 15 [i] 04:40 Mravenci vědí všechno 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Hugo a jeho velký objev [i] 08:05 Prezidentské volby [i] 10:00 Laura, její hvězdička a příšera ze snu [i] 11:05 Kouřová clona [i] 12:30 Železná lady [i] 14:15 Půlnoc v Paříži [i] 15:50 K čertu s ošklivci [i] 17:40 Avengers [i] 20:00 Trhliny [i] 21:45 Vendeta [i] 23:15 Útěk z MS-1 [i] 00:50 Nezvratný osud 5 [i] 02:20 Rub a líc [i] 03:45 Sejmout zabijáka [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn [i] 07:45 Vychovávat Hope III.: Co se stane u Howdyho, nezůstane u Howdyho 13 [i] 08:10 Smrt a život Charlieho St. Clouda [i] 09:50 Letos nepeču [i] 11:15 Kouzlo domova [i] 13:10 Scooby Doo: Legenda o Fantosaurovi [i] 14:25 Caddyshack II. [i] 16:05 Kohout na víně