TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Búrlivé víno [i] 09:45 HORÚCA KRV II. [i] 10:50 Let 243: Núdzové pristátie [i] 12:40 Komisár Rex VII. 3/13 [i] 13:40 Odložený prípad IV. 9/24 [i] 14:40 Monk VI. 5/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa II. 19/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 19/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 REFLEX [i] 17:55 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:35 AKČNÝ PIATOK: Únos [i] 23:50 AKČNÝ PIATOK: Vtedy v Mexiku [i] 01:30 Myšlienky vraha V. 9/23 [i] 02:10 Únos [i] 03:55 Komisár Rex VII. 3/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Počasie [i] 05:55 McLeodove dcéry 1 [i] 06:40 Správy RTVS [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Počasie [i] 07:40 Reportéri [i] 08:05 Duel [i] 08:40 5 proti 5 [i] 09:25 District II.: Odplata 22 [i] 10:15 Žena na úteku 129 [i] 11:05 Sila lásky V. 98 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Dámsky klub [i] 13:40 Nebíčko v papuľke: Svadobné zvyky [i] 14:10 McLeodove dcéry 1 [i] 15:00 MS v hokeji 2013 [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Milujem Slovensko [i] 21:30 Policajti z centra: Iné svety 5/14 [i] 22:25 Goldman [i] 23:55 Divoký Mesiáš [i] 01:30 District II.: Odplata 22 [i] 02:10 Goldman [i] 03:45 Žena na úteku 129 [i] 04:35 Sila lásky V. 98 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Polícia [i] 07:25 Správy - Hírek [i] 07:30 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Straka Kata a jej deti [i] 08:50 Táraninky: Bývanie [i] 09:00 Myslenie rastlín [i] 09:50 VAT - Veda a technika: Kvalita kávy [i] 10:20 Rómsky magazín [i] 10:45 Fokus právo [i] 11:15 Svet zvierat II.: Škrečky, kde ste? [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:25 Skadiaľže to hudci prišli [i] 13:05 Mama to vie najlepšie [i] 13:30 Polícia [i] 13:45 Profesionál [i] 14:00 Cirkus, Cirkus 2010 [i] 14:50 Futbal - Európska liga - zostrihy [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 16:00 MS v hokeji 2013 [i] 19:00 MS v hokeji 2013 [i] 22:05 Ľudia na hranici [i] 23:00 MS v kocke [i] 23:30 MS v hokeji 2013 [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:45 ArtSpektrum [i] 01:50 Literatúra s náhubkom [i] 02:40 Tanečná skupina roka [i] 03:55 Beckov - na hrade a v podhradí [i] 04:25 Športy na Slovensku: Keď na Slovensku vládol hokej - MS 1959 [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Rozvod s gaunerom [i] 08:50 Súdna sieň: Handrkovanie o syna [i] 10:00 Výpadok prúdu [i] 12:00 NOVINY O 12:00 14:00 Ty schudni a ty priber! II. [i] 15:00 Nákupné maniačky [i] 16:00 Páli vám to? [i] 18:00 Súdna sieň: Syn ma chce vyštvať [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Buď ty, alebo ja! [i] 21:30 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 23:15 Krokodíl Dundee v Los Angeles [i] 01:15 X-Men 2 [i] 03:55 Výpadok prúdu [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Zmätok v srdci 11 [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 Knight Rider 48,49 [i] 10:35 Chameleón 79,80 [i] 12:30 Akty X 8 [i] 13:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 16 [i] 14:40 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. 18 [i] 15:35 Simpsonovci IX. 14 [i] 16:05 Simpsonovci XXII. 3 [i] 16:30 Profesionáli: Kroner 4 [i] 17:25 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 12 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Páli vám to? [i] 20:00 Deň a Noc 77 [i] 20:30 Ozajstné zviera [i] 22:35 30 prípadov majora Zemana: Loď do Hamburgu - 1952, Vrah sa skrýva v poli – 1953 9,10 [i] 01:25 Sanitka 3 [i] 02:25 Operácia Blesk [i] 04:45 DA VINCI [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan V. 3 [i] 08:00 Merlin IV. 7 [i] 09:00 Ztracený svět I. 11 [i] 10:00 Conan 10 [i] 11:00 Ten, kdo tě chrání I. 2 [i] 12:00 JAG IV. 3 [i] 13:00 Posel ztracených duší IV. 8 [i] 14:00 Conan 11 [i] 15:00 Ochránce IV. 6 [i] 16:00 Merlin IV. 8 [i] 17:00 Ztracený svět I. 12 [i] 18:00 JAG IV. 4 [i] 19:00 Posel ztracených duší IV. 9 [i] 20:00 Drzá Jordan V. 4 [i] 21:00 Recoil 1 [i] 22:50 True Blood - Pravá krev IV. 11 [i] 23:50 Cena za lidskost II. 11 [i] 00:50 Recoil 1 [i] 02:35 True Blood - Pravá krev IV. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Šéf se vrátil [i] 06:00 Jak se to dělá 7 [i] 06:25 Rození obchodníci: Mazda MX5 - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Mazda MX5 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro Steva Schusslera [i] 08:10 Špinavé práce: Odpalovač ohňostrojů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Druhá šance nepřijde [i] 09:55 Nutné k přežití: Kanadské Skalisté hory [i] 10:50 Jak to dělají?: Elektrická energie/jeřáb [i] 11:15 Jak se to dělá: Vzduchové filtry/kulečníková tága/ledové sochy/obleky [i] 11:40 Megastavitelé: Most který zachrání Hočiminovo město [i] 12:35 Pátá rychlost 9 [i] 13:05 Pátá rychlost 10 [i] 13:30 Rození obchodníci: Dodge Charger [i] 14:25 Americký chopper: Austrálie – 3 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Rychlostní kamery [i] 16:15 Špinavé práce: Sklenář [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Potemnělé moře [i] 18:05 Nutné k přežití: Vůle přežít v extrémních podmínkách [i] 19:00 Jak se to dělá: Štětky na čištění dýmek/sýr Stilton/elektrické měřící hodiny/dalekohledy [i] 19:30 Jak se to dělá: Kuchyňské nože/figuríny/ponožky/jehly pro injekční stříkačky [i] 20:00 Nebezpečné lety: Faktor strachu [i] 21:00 Berte to jako varování: Milovníci výkonu [i] 22:00 Nejhrůznější záběry: Lety [i] 23:00 Cizí předměty v těle: Smrtelný závod [i] 00:00 Nebezpečné pobřeží 3 [i] 00:30 Nebezpečné pobřeží 4 [i] 00:55 Nebezpečné lety: Faktor strachu [i] 01:50 Berte to jako varování: Milovníci výkonu [i] 02:50 Nejhrůznější záběry: Lety [i] 03:50 Cizí předměty v těle: Smrtelný závod [i] 04:45 Jak to dělají? 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů: Splašené stádo 13/26 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:29 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tintinova dobrodružství: Sedm křišťálových koulí - 2. část 30/39 [i] 09:30 O vodě, lásce a štěstí [i] 10:20 Rub a líc modré krve [i] 11:05 Život na zámku "60" Ředitelka 17/52 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Princezny nejsou vždycky na vdávání [i] 15:05 Nejlepší Bakaláři [i] 16:10 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:05 Malá farma: Čekání na jaro [i] 17:25 Besipky: Cyklisté vyjíždějí [i] 17:30 Abeceda ČT [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj "60" Rakovina 16/22 [i] 20:55 13. komnata Bohumila Kludského [i] 21:22 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Všechnopárty [i] 22:05 To je šoubyznys [i] 23:15 Kriminálka Paříž: Alibi 52/62 [i] 00:05 Město žen III: Můj život/tvůj svět - 2. část 15/15 [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Sama doma - [i] 02:30 Banánové rybičky [i] 02:50 Sváteční slovo ekologa Petra [i] 03:00 Zaprášená revue [i] 03:25 Kdo má rád [i] 04:05 Černá země: Země duní 5/5 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 05:25 Chcete mě? [i] 05:40 Zeměpis světa: Farma u pralesa [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Štětcem a mačetou [i] 09:45 Galerie umění II: Římská expozice Borghese 6/13 [i] 10:10 20 vteřin štěstí [i] 11:10 Návraty dokumentaristů: Libuše [i] 11:40 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou 7/8 [i] 12:10 Na plovárně s Miroslavem Bártou [i] 12:35 Folklorika [i] 13:05 Chcete mě? [i] 13:20 Zeměpis světa: Kaučukové království [i] 13:35 Království divočiny: Šprotci štíhlí [i] 14:00 Expedice Tara Oceans: Posvátná úmluva 2/4 [i] 14:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:40 Obří mosty 2/3 [i] 16:30 Film 2013 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" Krkonošská pohádka [i] 18:55 Willy Fog na cestě kolem světa 17/26 [i] 19:20 Herkules: Herkules a padající hvězdy 38/65 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Zázračná planeta: Na ptačích křídlech kolem světa: Létání ve výškách 6/6 [i] 20:55 Vesmír II.: Rychlost světla 3/12 [i] 21:45 Velikáni filmu: Juraj Jakubisko 75 let Lepší je být bohatý a zdravý než chudý a nemocný 1992/2002 [i] 23:25 ČT Live - Monika Absolonová [i] 00:20 Queer: Mráz a slunce ve Vilniusu [i] 00:50 Vor v zakoně, vládce podsvětí [i] 02:20 Divadlo žije! [i] 02:45 Goudji [i] 03:40 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 04:05 Postřehy odjinud [i] 04:10 V zajetí železné opony [i] 04:25 Za svědky minulosti [i] 04:40 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2399 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Nikdo nás nerozdělí 412 [i] 11:05 Dva a půl chlapa 19 [i] 11:25 Zpátky do školy II: Zúčtování s právníky [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:40 Jsem do tebe blázen 6 [i] 13:05 Námořní hlídka V 7 [i] 13:55 Třetí hlídka 5 [i] 14:45 Odložené případy VII: Duše 4 [i] 15:40 Dr. House 7 [i] 16:35 Dva a půl chlapa 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami: Spravedlnost 14 [i] 18:30 Ulice 2400 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Alvin a Chipmunkové [i] 21:55 Dannyho parťáci [i] 00:00 Brak [i] 01:30 Novashopping 02:10 Souhvězdí Novy [i] 02:45 Vabank [i] 03:30 Áčko: Stal jsem se obětí šikany [i] 04:35 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk IV: Pohřešované štěstí 10 [i] 07:15 Kutil Tim III: Páté výročí 21 [i] 08:00 M*A*S*H 175 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:40 To je vražda, napsala II: Vražda na zakázku 12 [i] 10:45 Julie Lescautová IV: Zmizení 7 [i] 12:55 Policie Hamburk IV: Nebezpečné fotografie 11 [i] 13:55 Walker, Texas Ranger VII: Rajská stezka 9 [i] 14:55 Vraždy v Kitzbühelu IV: Vražda na zámku 7 [i] 15:55 Rosamunde Pilcher: Cornwallská romance [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Vraždy v Midsomeru XV 1 [i] 22:20 Show Jana Krause [i] 23:15 Cesty k úspěchu [i] 23:25 Krvavý příliv [i] 01:50 Pojídač hříchů [i] 03:40 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Skrytá vášeň 113/188 [i] 06:20 Viktória 132-133/171 [i] 08:10 Zakázaná vášeň 68/140 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Láska a trest 101-102 [i] 12:15 Tisíc a jedna noc [i] 12:55 SULTÁN [i] 14:10 O.C. California III. 21/25 [i] 15:00 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 21/22 [i] 15:50 Teresa 9/152 [i] 16:50 Skrytá vášeň 114/188 [i] 17:45 Bez stopy II. 24/24 [i] 18:40 Čarodejnice III. 3/22 [i] 19:40 Smotánka [i] 20:20 Nočný let [i] 21:55 Smrtiace medové týždne [i] 23:45 Smrteľný hriech [i] 01:20 Nočný let [i] 02:35 Čarodejnice III. 3/22 [i] 03:15 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 21/22 [i] 04:00 L.O.V.E. [i] 04:35 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Iluze lásky [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Vosy útočí [i] 13:45 Lars a jeho vážná známost [i] 15:45 Orbit [i] 17:25 Z vězení do éteru [i] 19:30 Ostrov pokladů [i] 21:15 Noc patří nám [i] 23:15 Dlouhý víkend [i] 00:50 Kapela přijela [i] 02:15 Tamtamy ticha [i] 04:05 Můj soused zabiják 2 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cestovní vozy [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:00 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Tenis [i] 15:30 Snooker [i] 18:30 Tenis [i] 19:30 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:15 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Kdo myslíte, že jste? 1: Lisa Kudrow 3 [i] 06:20 Kdo myslíte, že jste? 1: Matthew Broderick 4 [i] 07:20 Kdo myslíte, že jste? 1: Brooke Shields 5 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 2: Soucit 1 [i] 09:20 Milionový lékař 2: Manželství je jako loterie 10 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 8: 2. díl 2 [i] 12:20 Rookie Blue 3: Hodina skončila 2 [i] 13:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk je vám k službám 12 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 2: Přátelská střelba 2 [i] 15:20 Milionový lékař 2: Jak se do lesa volá 11 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 8: 3. díl 3 [i] 18:20 Rookie Blue 3: Oprávněná střelba 3 [i] 19:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk je ve vysílání 13 [i] 20:20 Agentura Jasno 3: Možná až do krve 6 [i] 21:20 Vraždy v Midsomeru 15: Psáno ve hvězdách 3 [i] 23:20 Skandál 2: Nehrajte si s dynamitem 15 [i] 00:20 Dobrá manželka 4: Trhlina v kampani 12 [i] 01:20 Rookie Blue 3: Oprávněná střelba 3 [i] 02:20 Spravedlnost v krvi 2: Přátelská střelba 2 [i] 03:20 Agentura Jasno 3: Možná až do krve 6 [i] 04:15 Kdo myslíte, že jste? 1: Matthew Broderick 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Podzemí měst III. 3 [i] 06:00 Univerzita vševědoucna: Hezky spi - noční režim. . 2 [i] 07:00 Top 10 3 [i] 07:30 Top 10 4 [i] 08:00 Jimova továrna na jídlo II.: Obědy v balíčku 5 [i] 08:35 Jimova továrna na jídlo II.: Nedělní oběd 6 [i] 09:10 Zvláštní jedlíci II. 9 [i] 10:15 Sběrači: Paul & Alex 6 [i] 11:05 Utajený šéf - Austrálie 5 [i] 12:00 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 17 [i] 12:30 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 18 [i] 13:00 Predátoři pod lupou 11 [i] 13:35 Predátoři pod lupou 12 [i] 14:10 Jak vznikla Země 11 [i] 15:00 Po proudu Yukonu [i] 16:00 Kde lišky dávají dobrou noc [i] 17:05 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 19 [i] 17:35 Vášnivý jedlík 1 [i] 18:05 Podzemí měst III. 4 [i] 19:00 Zvířecí rekordman IV. 1 [i] 20:00 Jak vznikla Země 12 [i] 20:55 Uvnitř lidského těla: Přežití 2 [i] 22:00 Smrtící válečníci III.: Pancho Villa a Szilaj Ló 2 [i] 22:55 On the Spot - Reportéři v akci: Rváči 1 [i] 00:05 Raději se bojte 2 [i] 01:00 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny II. 6 [i] 01:55 Uvnitř lidského těla: Přežití 2 [i] 02:50 Smrtící válečníci III.: Pancho Villa a Szilaj Ló 2 [i] 03:35 Archeolog bez tajemství 63 [i] 04:00 On the Spot - Reportéři v akci: Rváči 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Zrození Planety opic [i] 07:45 Naše máma Georgia