TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Búrlivé víno [i] 09:45 Modré z neba [i] 11:35 HORÚCA KRV II. [i] 12:45 Komisár Rex VII. 2/13 [i] 13:45 Odložený prípad IV. 8/24 [i] 14:40 Monk VI. 4/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa II. 18/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 18/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 REFLEX [i] 17:55 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:35 HORÚCA KRV II. [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 18/24 [i] 00:15 Monk VI. 4/16 [i] 01:00 Odložený prípad IV. 8/24 [i] 01:40 Hrozba z temnoty V. 15-16/22 [i] 03:15 Komisár Rex VII. 2/13 [i] 04:00 Bez servítky [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Doktorka Quinnová VI: Nový začiatok [i] 06:35 Správy RTVS "N" [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Počasie [i] 07:35 Občan za dverami [i] 08:05 Duel [i] 08:35 5 proti 5 [i] 09:25 District II.: Súd 21 [i] 10:15 Žena na úteku 128 [i] 11:05 Sila lásky V. 97 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Dámsky klub [i] 14:05 Hurá do záhrady [i] 14:40 Doktorka Quinnová VI: Nový začiatok [i] 15:30 Sila lásky VI. 112 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Správy RTVS [i] 17:00 Medicopter 117: Let do neba [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Toskánska vášeň 4/12 [i] 21:35 Reportéri [i] 22:05 Borgiovci II. 8/10 [i] 22:55 District II.: Súd 21 [i] 23:40 Medicopter 117: Let do neba [i] 00:25 Inšpektor Rocca II: Zločin v kúpeľoch [i] 02:00 Borgiovci II. 8/10 [i] 02:50 Extrémizmus - iný uhol pohľadu [i] 03:15 Sila lásky V. 97 [i] 04:05 Sila lásky VI. 112 [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Jasovská jaskyňa [i] 06:35 Portrét:Valerián Stražovec [i] 07:30 Slováci vo svete 2012: Srbsko - Padina [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 08:55 Táraninky: Hrady [i] 09:05 Noc v archíve: Kultúrny život [i] 10:10 Život je vábny [i] 10:55 Pred rokmi... [i] 11:30 Architektúra: Budova Casa Milá v Barcelone [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Abraka dabra [i] 13:10 Vymodelujem more [i] 14:25 60.rokov Československej televízie: Televízia po slovensky [i] 15:25 Senior klub [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:20 Som závislý? Nelegálne drogy [i] 16:55 Fokus právo [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Svet zvierat II.: Škrečky, kde ste? [i] 18:30 Večerníček: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 18:40 Halali [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:48 Počasie [i] 19:50 Myslenie rastlín [i] 20:45 Futbal - Európska liga [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Počasie [i] 23:10 Polícia [i] 23:25 Profesionál [i] 23:40 Autosalón [i] 00:05 International Gypsy Fest 2010 [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 07:25 Súdna sieň: Patríme k sebe [i] 08:30 Súdna sieň: Manželka puberťáčka [i] 09:45 Zoznámte sa, Joe Black [i] 13:50 Pravá blondínka 2 [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Babička [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Nečakaný návrh [i] 21:30 Rodinné záležitosti: Dobrá suseda, Manažérka a smrad 12 [i] 23:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. - NOVÉ ČASTI 18 [i] 00:00 Kosti II. 20 [i] 01:00 Hory majú oči [i] 03:10 3 libry 8 [i] 03:55 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Zmätok v srdci 10 [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 Knight Rider 46,47 [i] 10:35 Chameleón 77,78 [i] 12:30 Akty X 7 [i] 13:25 Planéta bez ľudí 4 [i] 14:40 Carpocalypse II. 9 [i] 15:35 Simpsonovci IX. 14 [i] 16:05 Simpsonovci XXII. 3 [i] 16:30 Profesionáli: Klobásy 3 [i] 17:25 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 11 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Páli vám to? [i] 20:00 Deň a Noc 76 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 17 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 16 [i] 22:30 Hawaii 5.0 9 [i] 23:30 Klamári 3,4 [i] 01:10 Akty X 7 [i] 02:05 Stefanie II. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan V. 2 [i] 08:00 Merlin IV. 6 [i] 09:00 Ztracený svět I. 10 [i] 10:00 Conan 9 [i] 11:00 Ten, kdo tě chrání I. 1 [i] 12:00 JAG IV. 2 [i] 13:00 Posel ztracených duší IV. 7 [i] 14:00 Conan 10 [i] 15:00 Ochránce IV. 5 [i] 16:00 Merlin IV. 7 [i] 17:00 Ztracený svět I. 11 [i] 18:00 JAG IV. 3 [i] 19:00 Posel ztracených duší IV. 8 [i] 20:00 Drzá Jordan V. 3 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 1 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 9 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 10 [i] 00:00 Boj o čas III. 15 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 1 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba IV. 9 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba IV. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Hummer Speciál CNN [i] 06:00 Jak se to dělá 6 [i] 06:25 Rození obchodníci: Od brouka po bugatku - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Od brouka po bugatku - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro Aarona [i] 08:10 Špinavé práce: Přehrada Rocky Reach [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Čas vyrovnání účtů [i] 09:55 Nutné k přežití: Jak přežít ve městě [i] 10:50 Jak to dělají?: Nože/diamanty/cihly [i] 11:15 Jak se to dělá: Bezpečnostní pásy/okna/voskové figuríny/horkovzdušné balóny [i] 11:40 Megastavitelé: Vodní elektrárna na kanadské řece Toba [i] 12:35 Jízda: Časové bubliny [i] 13:30 Rození obchodníci: Saab 9-3 [i] 14:25 Americký chopper: Austrálie – 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Auto pod vodou [i] 16:15 Špinavé práce: Odpalovač ohňostrojů [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Zlaté časy [i] 18:05 Nutné k přežití: Kanadské Skalisté hory [i] 19:00 Jak se to dělá: Voskové figuríny/vysouvací rolety/suché pečivo/cínové korbele [i] 19:30 Jak se to dělá: Cement/rakve/limonády/kluzákové střely [i] 20:00 Cizí předměty v těle: Nevytahovat! [i] 21:00 Superlidé Stana Leeho: Muž imunní vůči elektřině [i] 22:00 Podivná těla 1 [i] 23:00 Nutné k přežití: Arizonské Sky Islands [i] 00:00 V nejhorším případě: Selhání brzd auta/ fyzický útok [i] 00:30 V nejhorším případě: Uvězněn v extrémním chladu [i] 00:55 Cizí předměty v těle: Nevytahovat! [i] 01:50 Superlidé Stana Leeho: Muž imunní vůči elektřině [i] 02:50 Podivná těla 1 [i] 03:50 Nutné k přežití: Arizonské Sky Islands [i] 04:45 Jak to dělají? 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Ritz, nebo nic [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:29 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tintinova dobrodružství: Sedm křišťálových koulí - 1. část 29/39 [i] 09:30 Dobrý voják Švejk [i] 11:15 Doktor z vejminku "60" Veřejné osvětlení 4/7 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Vojáček a dračí princezna [i] 15:10 Nejlepší Bakaláři [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Policajti z centra: Hvězda bez nebe 13/14 [i] 21:00 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:57 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Panství Downton II 10/11 [i] 22:45 Komisař Montalbano: Tři karty ve hře 4/8 [i] 00:30 MI5 VII 6/8 [i] 01:20 AZ-kvíz [i] 01:55 Banánové rybičky [i] 02:20 Dědeček [i] 03:10 Černá země: Kuba Sršáň 4/5 [i] 04:15 Vizionář [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Folklorika [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných: Václav Rabas [i] 09:00 Tajemné vraky v hlubinách: Skandál kolem lodi Červeného kříže 3/3 [i] 09:50 Postřehy odjinud [i] 10:00 Interpol: Podvedeni [i] 10:45 Mýty a fakta historie: Egypt 2/6 [i] 11:35 Vesmír II.: Paralelní světy 2/12 [i] 12:20 Babylon [i] 12:50 Cesty víry: Burjatský buddhismus [i] 13:15 Chcete je? [i] 13:20 Náš venkov [i] 13:55 Putování za vínem: Karnuntum, Thermenregion, Mittelburgenland [i] 14:25 Úsměvy Theodora Pištěka [i] 15:05 Hlídač č. 47 [i] 16:25 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 16:50 Vlastní cestou [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" Krkonošská pohádka [i] 18:55 Willy Fog na cestě kolem světa 16/26 [i] 19:20 Herkules: Herkules a epická dobrodružství 37/65 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Cíl cesty: potápění: Polynésie 1/4 [i] 20:55 Svět zázraků [i] 21:20 Interpol: Nebezpečný společník [i] 22:10 Kennedyové: Otcova velká očekávání 1/8 [i] 22:55 Krásný ztráty [i] 23:25 Jistě, pane ministře: Morální rozměr 18/22 [i] 23:55 Zadaní Žádaní Zklamaní 6/6 [i] 00:40 Moje rodina VII: Znovu a procítěně 3/9 [i] 01:10 Magical Mystery Tour [i] 02:05 Náš venkov [i] 02:30 Uchem jehly [i] 02:55 Křesťanský magazín [i] 03:20 Nedej se: Boj o půdu [i] 03:50 V zajetí železné opony [i] 04:00 Za svědky minulosti [i] 04:15 Sešli se ... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2397, 2398 [i] 10:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Třetí na talíři 411 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:40 Jsem do tebe blázen 5 [i] 13:05 Námořní hlídka V 6 [i] 13:55 Třetí hlídka 4 [i] 14:45 Odložené případy VII: Jurisprudence 3 [i] 15:40 Dr. House 6 [i] 16:35 Dva a půl chlapa 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami: Chemik 13 [i] 18:30 Ulice 2399 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Nikdo nás nerozdělí 412 [i] 21:25 Kriminálka Las Vegas XII: Měla vlasy samou loknu 13 [i] 22:20 Noční televizní noviny [i] 22:50 Icarus [i] 00:25 Kriminálka New York V 22 [i] 01:10 Novashopping 01:45 Nová tvář pro Marlie [i] 02:30 Vabank [i] 03:20 Áčko: Jsem alergik [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Policie Hamburk IV: Rybí válka 9 [i] 07:25 Kutil Tim III: To nejlepší a to nejhorší z Tima 20 [i] 08:10 M*A*S*H 174 [i] 08:55 Prostřeno! [i] 09:50 To je vražda, napsala II: Tajemný rituál 11 [i] 10:55 Julie Lescautová IV: Osudová krása 6 [i] 12:55 Policie Hamburk IV: Pohřešované štěstí 10 [i] 13:55 Walker, Texas Ranger VII: Druhá šance 8 [i] 14:55 Vraždy v Kitzbühelu IV: Smrt v kajaku 6 [i] 15:55 Rosamunde Pilcher: Rodný statek [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 TOP STAR: Josef Dvořák [i] 21:35 Farmář hledá ženu: Společný víkend [i] 22:50 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III: Hluboký zářez 8 [i] 23:45 Firma: Kapitola dvacátá první 21 [i] 00:45 Myšlenky zločince I 2 [i] 01:40 Volejte Věštce [i] 03:25 Reportéři na vaší straně [i] 04:05 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Dr. Oz [i] 06:25 Viktória 130-131/171 [i] 08:15 Zakázaná vášeň 67/140 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Dr. Oz [i] 11:00 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 12:10 Americké dievča [i] 14:10 O.C. California III. 20/25 [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 20/22 [i] 15:55 Teresa 8/152 [i] 16:55 Skrytá vášeň 113/188 [i] 17:50 Bez stopy II. 23/24 [i] 18:45 Čarodejnice III. 2/22 [i] 19:45 Ako byť trendy [i] 20:20 SULTÁN [i] 21:20 Tisíc a jedna noc [i] 22:10 Láska a trest 101-102 [i] 00:05 Tlkot srdca II. 6/10 [i] 00:55 Ally McBealová III. 3/21 [i] 01:35 Adela show [i] 02:15 Čarodejnice III. 2/22 [i] 02:55 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 20/22 [i] 03:35 L.O.V.E. [i] 04:50 Máša 20/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Láska a jiné pohromy [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Jeden a půl rytíře [i] 14:10 Policajtka [i] 16:05 Vosy útočí [i] 17:45 Kapela přijela [i] 19:20 Můj soused zabiják 2 [i] 21:05 Tamtamy ticha [i] 23:05 Neviditelné děti [i] 01:15 Zredigováno [i] 02:45 Film o filmu: Czech Made Man [i] 03:15 V zajetí rychlosti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:15 Fitness [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:15 Snooker [i] 14:00 Snooker [i] 17:00 Tenis [i] 19:00 Tenis [i] 19:15 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:15 Box [i] 01:00 Cestovní vozy [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Kdo myslíte, že jste? 1: Sarah Jessica Parker 1 [i] 06:20 Kdo myslíte, že jste? 1: Emmitt Smith 2 [i] 07:20 Kdo myslíte, že jste? 1: Lisa Kudrow 3 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 1: Modrý Templář 22 [i] 09:20 Milionový lékař 2: Na nepřítele se můžeš vždy spolehnout 9 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 8: 1. díl 1 [i] 12:20 Rookie Blue 3: První den tvého dalšího života 1 [i] 13:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk má přítele 11 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 2: Soucit 1 [i] 15:20 Milionový lékař 2: Manželství je jako loterie 10 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 8: 2. díl 2 [i] 18:20 Rookie Blue 3: Hodina skončila 2 [i] 19:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk je vám k službám 12 [i] 20:20 Agentura Jasno 3: Disko nezemřelo, bylo zavražděno 5 [i] 21:20 Život s nepřítelem [i] 23:20 Moby Dick [i] 01:20 Rookie Blue 3: Hodina skončila 2