Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Ať žijí rytíři! (HD) [i] 08:00 Dva a pol chlapa II. 17/24 [i] 08:20 Scooby-Doo [i] 10:00 Súboj titanov [i] 12:20 Kronika rodu Spiderwickovcov [i] 14:10 Tuxedo [i] 16:05 Kung Fu panda (HD) [i] 17:55 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Modré z neba [i] 22:30 Román pro muže [i] 00:20 V smrteľnom ohrození [i] 01:50 Hrozba z temnoty V. 14/22 [i] 02:25 Tuxedo [i] 04:15 Bez servítky [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Počasie [i] 06:35 Autosalón [i] 07:00 Taxík [i] 07:25 Animované biblické príbehy: Chlieb z neba [i] 07:50 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Cudzinec [i] 08:05 Dartaňan a traja mušketieri [i] 09:40 Prázdniny pre psa [i] 11:00 Náš priateľ Frank [i] 12:35 Jana Eyrová [i] 14:25 Vtedy na západe [i] 17:10 Návrat Sommersbyho [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Liga majstrov - zápasy: Liga majstrov - zápasy [i] 22:45 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:25 Vtedy na západe [i] 02:05 Návrat Sommersbyho [i] 04:00 Jana Eyrová [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Správy - Hírek [i] 06:10 Regionálny denník [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 07:00 Ukrajinský magazín [i] 07:30 Tajomstvá všetkého 3/6 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Táraninky: Láska [i] 09:10 Osudy slávnych: Druhá láska [i] 10:30 60.rokov Československej televízie: Takí sme boli [i] 10:45 Fokus zdravie [i] 11:20 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:45 Ej, máje, máje... [i] 12:30 Takí sme boli: Ľudová hudba a folklór v hudobnej redakcii [i] 12:45 Čierna pani [i] 14:10 Takí sme boli: Tvorba pre deti a festival Cena Dunaja [i] 14:25 Sen noci májovej [i] 15:05 Slováci vo svete 2012: Srbsko - Padina [i] 15:30 Lýra ako ste ju nevideli;Bratislavska lýra 1968 [i] 15:50 Takí sme boli: Horúce leto 1968 [i] 16:10 Ráčte vstúpiť [i] 16:35 Ktosi je za dverami [i] 17:35 Večerné zahlásenie [i] 18:00 Architektúra: Budova Casa Milá v Barcelone [i] 18:30 Večerníček: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 18:40 Táraninky: Práca - 1.máj [i] 18:45 Test magazín [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Chvíľka poézie: Marína [i] 19:50 60.rokov Československej televízie: Televízia po slovensky [i] 20:55 Dôverní nepriatelia [i] 22:35 Slovenské kino: Strach a napätie (o slovenského diváka) [i] 23:30 Noc v archíve: O televízii... [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 06:55 Zálesák [i] 09:05 Večný príbeh [i] 11:50 Zoznámte sa, Joe Black [i] 15:50 Pokoj v duši [i] 18:00 Súdna sieň: Moderný otec [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kosti VIII. 15,16 [i] 22:30 Pravá blondínka 2 [i] 00:45 Hawaii 5.0 9 [i] 01:45 3 libry 7 [i] 02:35 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Zmätok v srdci 9 [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 Knight Rider 44,45 [i] 10:35 Prežiť s vlkmi [i] 13:15 Očovské pastorále [i] 15:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 16 [i] 16:05 Zálesák [i] 18:15 Volanie severu [i] 20:00 Deň a Noc 75 [i] 20:30 Panelák: A víťazom sa stáva... Mona Líza [i] 22:50 Planéta bez ľudí 4 [i] 23:45 Črepiny: 2013 - PREMIÉRA [i] 00:35 Špeciálne komando IV. 10 [i] 01:15 Steven Seagal: Muž zákona I. 1,2,3/13 [i] 02:20 Črepiny: 2013 [i] 02:50 Stefanie II. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zoom Mini Special Edition 4 [i] 07:15 Drzá Jordan V. 1 [i] 08:15 JAG IV. 1 [i] 09:15 King Arthur 1 [i] 11:40 Conan 9 [i] 12:40 Ztracený svět I. 10 [i] 13:40 XXX [i] 16:00 xXx: Nová dimenze 1 [i] 18:00 JAG IV. 2 [i] 19:00 Posel ztracených duší IV. 7 [i] 20:00 Drzá Jordan V. 2 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 1 [i] 22:00 Hannibal I. 4 [i] 23:00 CSI: New York VIII. 1 [i] 00:00 Post Mortem II. 4 [i] 00:55 xXx: Nová dimenze 1 [i] 02:45 Post Mortem II. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Výhodná koupě pro popovou hvězdu [i] 06:00 Jak se to dělá 5 [i] 06:25 Rození obchodníci: MGB GT - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: MGB GT - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro Steva Wyricka a ICEE [i] 08:10 Špinavé práce: Drtič záchodů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Kdo se stane vítězem? [i] 09:55 Nutné k přežití: Guatemala [i] 10:50 Jak to dělají?: Panamský průplav/zavážka odpadu [i] 11:15 Jak se to dělá: Lana/kulečníkové stoly/plachetnice [i] 11:40 Megastavitelé: Stadion na světové úrovni - Jižní Afrika [i] 12:35 Kluci z autobazaru: Sledování vozu Monte Carlo [i] 13:05 Kluci z autobazaru: Výlet do Hamptons [i] 13:30 Rození obchodníci: Frogeye Sprite [i] 14:25 Americký chopper: Austrálie – 1 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Záhadná zkáza vzducholodi Hindenburg [i] 16:15 Špinavé práce: Přehrada Rocky Reach [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Už nejsme v Kansasu [i] 18:05 Nutné k přežití: Jak přežít ve městě [i] 19:00 Jak se to dělá: Kaviár z chovu/přívodní potrubí/motorkářské bundy/lopady a rýče [i] 19:30 Jak se to dělá: Chrániče pro hokejové brankáře/brože/kartónové krabice [i] 20:00 Zlatá horečka – Aljaška: Noční směna [i] 21:00 Zlato Beringova moře: Buď všechno, nebo nic [i] 22:00 Uhlí 5 [i] 23:00 Nejsmrtelnější úlovek 12 [i] 00:00 Nebezpečný úlovek – Lovci humrů: Hra na kočku a myš [i] 00:55 Zlatá horečka – Aljaška: Noční směna [i] 01:50 Zlato Beringova moře: Buď všechno, nebo nic [i] 02:50 Uhlí 5 [i] 03:50 Nejsmrtelnější úlovek 12 [i] 04:45 Jak to dělají? 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pierot principálem [i] 06:00 Popelka [i] 07:35 Lotrando a Zubejda [i] 09:15 Svatební cesta do Jiljí [i] 10:40 Zlatovláska [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:25 Nesmrtelná teta [i] 14:05 Dobrý voják Švejk [i] 15:50 Jak vytrhnout velrybě stoličku [i] 17:15 Peklo s princeznou [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Láska je láska [i] 21:45 Pupendo [i] 23:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:50 Můj soused zabiják 2 [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Sváteční slovo ekologa Petra Birklena [i] 01:55 13. komnata Pavly Jazairiové [i] 02:25 Bolkoviny [i] 03:05 Králíci nemají jména [i] 04:00 Černá země: Plameny 3/5 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Putování za vínem: Donauland, Kamptal, Traisental [i] 06:00 Komanda smrti 3/4 [i] 06:45 Cesty sochaře Vladimíra Preclíka za kameny pokání [i] 07:15 Království divočiny: Šprotci štíhlí [i] 07:40 Česká cesta do ráje: Útěk na [i] 08:35 Tlamy, tlapy, zobáky [i] 09:05 Krtek ve snu [i] 09:35 Zázračná planeta: Na ptačích křídlech kolem světa: Asie a Austrálie 5/6 [i] 10:30 Cestománie [i] 11:00 Evropský koncert 2013 [i] 13:00 Austrálie z balónu 3/3 [i] 13:45 Obří mosty 2/3 [i] 14:35 GEN: Vlastimil Brodský očima Jana Špáty [i] 14:55 O čem sní ženy [i] 15:55 GEN: Rudolf Hrušínský očima Milana [i] 16:10 Jára Cimrman [i] 16:50 Teleautomat dokumentu [i] 17:45 Teleautomat zpravodajství a publicistiky [i] 18:45 Večerníček "60" Krkonošská pohádka [i] 18:55 Pat a Mat se vrací 19:05 Jája a Pája [i] 19:10 Maxipes Fík [i] 19:20 Říkání o víle Amálce [i] 19:25 Rákosníček a jeho rybník [i] 19:35 O makové panence [i] 19:40 Mach a Šebestová na cestách 19:45 Bob a Bobek na cestách [i] 20:00 Teleautomat seriálů [i] 21:00 Teleautomat zábavy [i] 22:00 Teleautomat dramatiky [i] 23:00 Česká soda [i] 23:25 Česká soda [i] 23:55 Bratři a sestry IV: Cesta před námi 1/24 [i] 00:40 Pověsil jsem Eichmanna [i] 01:40 Zločin 17/20 [i] 02:35 Návraty dokumentaristů: Libuše [i] 03:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:50 Úsměvy [i] 04:25 Příběhy železné opony [i] 04:40 Sešli se... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:15 Veterinář z Bondi Beach II [i] 06:40 Bolek a Lolek [i] 06:50 Oggy a Škodíci: Hořká čokoláda, Vítejte v Paříži [i] 07:10 Lední medvídek [i] 08:35 Princ Bajaja [i] 10:05 Šmankote, babičko, čaruj! [i] 11:20 Já už budu hodný, dědečku! [i] 12:55 Dovolená s Andělem [i] 14:15 Přes palubu [i] 16:15 Osobní strážce [i] 18:30 Ulice 2398 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Perfect Days [i] 22:20 XXX [i] 00:30 Kriminálka New York V 21 [i] 01:15 Novashopping 01:50 PRÁSK! [i] 02:30 Já už budu hodný, dědečku! [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Plácek 3 [i] 08:30 Zvonilka [i] 10:15 Prostřeno! [i] 11:10 Princezna a žabák [i] 13:15 Agent WC 40 [i] 15:00 Táto, sežeň štěně! [i] 16:30 Císařův pekař [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů: Kdo s koho 185 [i] 21:45 TOP STAR magazín [i] 22:50 Hawaii 5-0 II 1 [i] 23:50 Právo a pořádek XIX: Výměnný pobyt 20 [i] 00:45 Kriminálka Kolín I: Výměna 5 [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:35 Kriminálka Kolín I: Výměna 5 [i] 04:25 Jak se staví sen [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Skrytá vášeň 112/188 [i] 06:25 Viktória 128-129/171 [i] 08:15 Zakázaná vášeň 66/140 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Láska a trest 99-100 [i] 12:10 Tisíc a jedna noc [i] 12:55 SULTÁN [i] 14:10 Osud to chcel [i] 16:00 Americké dievča [i] 17:55 Šíleně smutná princezna [i] 19:45 Ako byť trendy [i] 20:20 Gran Torino [i] 22:40 Pavučina smrti [i] 00:30 Gran Torino [i] 02:25 Pavučina smrti [i] 03:55 L.O.V.E. [i] 04:55 Máša 19/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Tvrdá hra [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Létající třída [i] 14:05 Malí letci [i] 16:00 Jeden a půl rytíře [i] 18:05 Policajtka [i] 20:00 Jízda [i] 21:40 V zajetí rychlosti [i] 23:50 Zredigováno [i] 01:30 Wolf Creek [i] 03:10 Hnízdo neřesti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Formule [i] 09:15 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 00:30 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Kdo myslíš, že jsi? 2: Gwyneth Paltrow 7 [i] 06:20 Kdo myslíš, že jsi? 2: Ashley Judd 8 [i] 07:20 Kdo myslíte, že jste? 1: Sarah Jessica Parker 1 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 1: Nešťastný dům 21 [i] 09:20 Milionový lékař 2: Každý důvod k oslavě je dobrý 8 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 8: 8. díl 8 [i] 12:20 Rookie Blue 2: Boží milost 13 [i] 13:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a malomocný muž 10 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 1: Modrý Templář 22 [i] 15:20 Milionový lékař 2: Na nepřítele se můžeš vždy spolehnout 9 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 8: 1. díl 1 [i] 18:20 Rookie Blue 3: První den tvého dalšího života 1 [i] 19:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk má přítele 11 [i] 20:20 Agentura Jasno 3: Největší dobrodružství v dějinách veřejnoprávní televize 4 [i] 21:20 Moby Dick [i] 23:20 Dobrá manželka 4: Trhlina v kampani 12 [i] 00:20 Skandál 2: Nehrajte si s dynamitem 15 [i] 01:20 Rookie Blue 3: První den tvého dalšího života 1 [i] 02:20 Spravedlnost v krvi 1: Modrý Templář 22 [i] 03:20 Agentura Jasno 3: Největší dobrodružství v dějinách veřejnoprávní televize 4 [i] 04:15 Kdo myslíš, že jsi? 2: Ashley Judd 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Podzemí měst III. 2 [i] 06:00 Vesmír IV. 12 [i] 06:55 Vesmír IV. 13 [i] 07:55 Vesmír IV. 14 [i] 08:55 Vesmír IV. 15 [i] 09:55 Sedm divů sluneční soustavy: Říše Slunce 1 [i] 11:00 Sedm divů sluneční soustavy: Chaos 2 [i] 12:00 Sedm divů sluneční soustavy: Tenká modrá linie 3 [i] 13:00 Sedm divů sluneční soustavy: Mrtvý nebo živý 4 [i] 14:00 Sedm divů sluneční soustavy: Cizinci 5 [i] 15:00 Uvnitř Mléčné dráhy [i] 16:00 Když se Země zatřese: Jak byl stvořen Západ 5 [i] 17:00 Když se Země zatřese: Hrozba Slunce 6 [i] 18:00 Když se Země zatřese: Spálená Země 7 [i] 19:00 Vesmír IV.: Výzkum v hvězdokupách 16 [i] 20:00 Vesmír IV. 17 [i] 20:55 Záchrana pro Hubble [i] 22:00 Vesmír IV. 18 [i] 22:55 Vesmír IV. 19 [i] 23:50 Uvnitř Mléčné dráhy [i] 00:55 Sedm divů sluneční soustavy: Říše Slunce 1 [i] 01:55 Sedm divů sluneční soustavy: Chaos 2 [i] 02:55 Sedm divů sluneční soustavy: Tenká modrá linie 3 [i] 03:55 Sedm divů sluneční soustavy: Mrtvý nebo živý 4 [i] 04:55 Sedm divů sluneční soustavy: Cizinci 5 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Animální přitažlivost [i] 07:35 Vychovávat Hope III.: Co se stane u Howdyho, nezůstane u Howdyho 13 [i] 08:00 Green Lantern [i] 09:50 Jiná země [i] 11:25 Zamilovaný profesor [i] 13:00 Umění zapadnout [i] 14:25 John Carter: Mezi dvěma světy [i] 16:35 Monte Carlo [i] 18:25 Změna k lepšímu [i] 20:00 Avengers [i] 22:20 2 dny v New Yorku [i] 23:50 Critters 3 [i] 01:15 Dvojitý agent [i] 02:50 Pomáhat a chránit [i] 04:25 Em a On [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Tintinova dobrodružství [i] 07:45 Před kamerou X. 17 [i] 08:10 Evropské filmové ceny 2012 [i] 09:40 Šest žen Henryho Lefaye [i] 11:15 Generace Singles [i] 12:40 Tintinova dobrodružství [i] 14:25 Deník malého poseroutky 2 [i] 16:05 Anonym [i] 18:15 Šest žen Henryho Lefaye [i] 19:50 Switch.com [i] 21:30 Profesionální lháři II.: V tomto oboru je upřímnost i lehká neupřímnost 5