TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Búrlivé víno [i] 09:45 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 11:35 Komisár Rex VI. 15/15 [i] 12:40 Komisár Rex VII. 1/13 [i] 13:40 Odložený prípad IV. 7/24 [i] 14:40 Monk VI. 3/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa II. 17/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 17/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 REFLEX [i] 17:55 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:35 HORÚCA KRV II. [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 17/24 [i] 00:10 Monk VI. 3/16 [i] 00:55 Odložený prípad IV. 7/24 [i] 01:35 Hrozba z temnoty V. 13/22 [i] 02:30 Komisár Rex VI. 15/15 [i] 03:15 Komisár Rex VII. 1/13 [i] 04:05 Bez servítky [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Doktorka Quinnová VI: Pomsta [i] 06:35 Správy RTVS [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Počasie [i] 07:35 Svet v obrazoch [i] 08:05 Duel [i] 08:35 5 proti 5 [i] 09:25 District II.: Klam 20 [i] 10:10 Žena na úteku 127 [i] 11:00 Sila lásky V. 96 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:40 Doktorka Quinnová VI: Pomsta [i] 15:30 Sila lásky VI. 111 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Správy RTVS [i] 17:00 Medicopter 117: V poslednej sekunde [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Nikto nie je dokonalý [i] 21:10 Hlavne, že sa máme radi [i] 21:40 Dr.House VIII.: Naber odvahu 17/23 [i] 22:20 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Prenasledovanie 17/24 [i] 23:05 District II.: Klam 20 [i] 23:45 Medicopter 117: V poslednej sekunde [i] 00:35 Nikto nie je dokonalý [i] 01:35 O 5 minút 12 [i] 02:40 Žena na úteku 127 [i] 03:30 Ján Ilavský [i] 03:50 Sila lásky V. 96 [i] 04:40 Sila lásky VI. 111 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop [i] 08:55 Táraninky: Knihy [i] 09:00 Juraj Jakubisko jubiluje: Maľované na dreve [i] 09:40 Športové ozveny [i] 10:05 FIFA magazín [i] 10:35 Národnostný magazín mix: Židovský [i] 11:00 Fokus práca [i] 11:35 60 zabijakov divočiny 12/26 [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:45 Z kokavských kolešní [i] 13:15 Juraj Jakubisko jubiluje: Korytári [i] 13:40 Juraj Jakubisko jubiluje: Eva,Eva [i] 14:30 Najriskantnejšie technické operácie: Výmena vysielača [i] 15:30 Orientácie [i] 16:00 Ukrajinský magazín [i] 16:25 Halali [i] 16:55 Fokus zdravie [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Tajomstvá všetkého 3/6 [i] 18:25 Natura 2000: Vihorlat [i] 18:30 Večerníček: Vodník Rybka a figliar Šupka [i] 18:40 Debut 1999: Medzi štyrmi strunami [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Juraj Jakubisko jubiluje: Monológ Juraja J. [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Umenie 2013: Hudba [i] 22:30 Kinorama [i] 23:00 Colnica alebo Československo po 20 rokoch: Svet v nás [i] 00:30 Separé [i] 00:55 Svet sa pripravuje na život bez ropy [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i] 01:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:40 Súdna sieň: Rýchlovka [i] 08:45 Súdna sieň: Ťažný kôň [i] 10:00 Páli vám to? [i] 11:00 Dom snov V. 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 14:00 Ty schudni a ty priber! II. [i] 15:00 Nákupné maniačky [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Odišla z domu [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Mona Líza [i] 21:30 Rodinné záležitosti: Zberateľ, Romeo a Júlia z Lúčok 11 [i] 23:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. - NOVÉ ČASTI 17 [i] 00:00 Kosti II. 19 [i] 01:00 Vražda v Hopeville [i] 02:55 3 libry 6 [i] 03:30 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zmätok v srdci 8 [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 Knight Rider 42,43 [i] 10:35 Chameleón 75,76 [i] 12:30 Akty X 6 [i] 13:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 15 [i] 14:40 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 14 [i] 15:35 Simpsonovci IX. 13 [i] 16:05 Simpsonovci XXII. 2 [i] 16:30 Profesionáli: Semafor 2 [i] 17:25 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 10 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Páli vám to? [i] 20:00 Deň a Noc 74 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 16 [i] 21:30 Letecké katastrofy VII. 4,5 [i] 23:45 Hľadá sa dom pre milionárov III. 5 [i] 00:40 Klamári III. 2 [i] 01:30 Pirát 2/2 [i] 03:05 Stefanie II. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan IV. 21 [i] 08:00 Merlin IV. 4 [i] 09:00 Ztracený svět I. 8 [i] 10:00 Conan 7 [i] 11:00 Drzá Jordan IV. 21 [i] 12:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 13 [i] 13:00 Posel ztracených duší IV. 5 [i] 14:00 Conan 8 [i] 15:00 Ochránce IV. 3 [i] 16:00 Merlin IV. 5 [i] 17:00 Ztracený svět I. 9 [i] 18:00 JAG IV. 1 [i] 19:00 Posel ztracených duší IV. 6 [i] 20:00 Drzá Jordan V. 1 [i] 21:00 Jak prosté I. 17 [i] 22:00 Doktorka podsvětí I. 5 [i] 23:00 Vražda I. 5 [i] 00:15 Firma I. 4 [i] 01:10 Jak prosté I. 17 [i] 02:10 Doktorka podsvětí I. 5 [i] 02:55 Vražda I. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Podivné vozidlo [i] 06:00 Jak se to dělá 4 [i] 06:25 Rození obchodníci: BMW 325i - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: BMW 325i - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro firmu Web: Zvláštní vydání [i] 08:10 Špinavé práce: Chovatel velbloudů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: False Pass [i] 09:55 Nutné k přežití: Čína [i] 10:50 Jak to dělají?: Tryskový motor/ Zbraně/Hořící auto [i] 11:15 Jak se to dělá: Pružiny/dlažební kostky/piána [i] 11:40 Megastavitelé: Most šejka Zayeda v Abu Dhabi [i] 12:35 Opravna vraků: Příliš horké pro učitele [i] 13:30 Rození obchodníci: Range Rover [i] 14:25 Americký chopper: Mikyho speciál [i] 15:20 Bořiči mýtů: Vánoční speciál [i] 16:15 Špinavé práce: Drtič záchodů [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Až naprší a uschne [i] 18:05 Nutné k přežití: Guatemala [i] 19:00 Jak se to dělá: Čokoládové mince/podlahové topení/šlapací auta/latexové meče [i] 19:30 Jak se to dělá 61 [i] 20:00 Bořiči mýtů: Auto pro špióny 2 [i] 21:00 Extrémní stroje 6 [i] 22:00 Nejpodivnější na světě: Vozidla [i] 23:00 Freddie Flintoff versus svět 3 [i] 00:00 Idiot na cestách: Tropický ostrov [i] 00:55 Bořiči mýtů: Auto pro špióny 2 [i] 01:50 Extrémní stroje 6 [i] 02:50 Nejpodivnější na světě: Vozidla [i] 03:50 Freddie Flintoff versus svět 3 [i] 04:45 Jak to dělají?: Navigační systém GPS/hliník [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:29 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tintinova dobrodružství: Let číslo 714 - 2. část 28/39 [i] 09:30 Neobyčejné životy [i] 10:25 Reportéři ČT [i] 11:05 Cirkus Humberto: Nový domov 4/12 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:40 Nejlepší Bakaláři [i] 15:35 13. komnata Elišky Kaplicky [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:25 Dobrá čtvrť "60" Čas adventní [i] 22:22 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:25 Tísňová linka [i] 22:50 Hercule Poirot [i] 23:45 Dempsey a Makepeaceová: Hra nervů 15/31 [i] 00:30 Na stopě [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:15 Po stopách [i] 02:30 Kavárnička dříve narozených [i] 03:10 Banánové rybičky [i] 03:50 Černá země: Hořká léta 2/5 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných: Vladimír Menšík [i] 09:00 Goudji [i] 09:55 Expedice Tara Oceans: Posvátná úmluva 2/4 [i] 10:45 Chcete je? [i] 10:50 Nedej se: Boj o půdu [i] 11:20 Potřebujeme skřivana? [i] 11:40 Dobrodružství vědy a techniky [i] 12:25 Rok pražským arcibiskupem [i] 13:20 Vesmír II.: Paralelní světy 2/12 [i] 14:05 Letečtí stíhači v boji: Operace Bolo [i] 14:50 Babylon [i] 15:20 20 vteřin štěstí [i] 16:20 Moje rodina VII: Znovu a procítěně 3/9 [i] 16:50 Vlastní cestou [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" Krkonošská pohádka [i] 18:55 Willy Fog na cestě kolem světa 15/26 [i] 19:15 Herkules: Herkules a zlomená srdce 36/65 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji: Alej Migů [i] 20:50 Toulavé house [i] 21:45 Chodníky slávy: Alec Guinness Most přes řeku Kwai [i] 00:25 Magical Mystery Tour [i] 01:20 Galerie umění II: Římská expozice Borghese 6/13 [i] 01:45 Divadlo žije! [i] 02:10 Kvarteto [i] 02:35 Na plovárně s Miroslavem Bártou [i] 03:05 Bohemia Incognita [i] 03:20 Chcete je? [i] 03:25 Bonbónky světa [i] 03:40 Grotesky: Charlie Chaplin [i] 04:00 Příběhy železné opony [i] 04:15 Za svědky minulosti [i] 04:30 Sešli se... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2396 [i] 09:50 Gympl s (r)učením omezeným: Pod jednou střechou 50 [i] 11:05 Dva a půl chlapa 17 [i] 11:25 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Jsem do tebe blázen 4 [i] 13:00 Námořní hlídka V 5 [i] 13:50 Třetí hlídka 3 [i] 14:45 Odložené případy VII: Skateborďáci 2 [i] 15:40 Dr. House 5 [i] 16:35 Dva a půl chlapa 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami: Falešný otisk 12 [i] 18:30 Ulice 2397 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Třetí na talíři 411 [i] 21:25 Víkend: Až zahřmí [i] 22:15 Likvidátor [i] 00:20 Kriminálka New York V 20 [i] 01:05 Novashopping 01:40 Tipy ptáka Loskutáka [i] 01:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:30 Babicovy dobroty: Králík a selátko [i] 03:05 Áčko: Sex mi nic neříká [i] 04:15 Střepiny [i] 04:35 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Policie Hamburk IV: Dvojí život 8 [i] 07:25 Kutil Tim III: Výměna pokoje 19 [i] 08:10 M*A*S*H 173 [i] 08:55 Prostřeno! [i] 09:50 To je vražda, napsala II: Domek na pobřeží 10 [i] 10:55 Julie Lescautová IV: Smrtící nože 5 [i] 12:55 Policie Hamburk IV: Rybí válka 9 [i] 13:55 Walker, Texas Ranger VII: Přežití 7 [i] 14:55 Vraždy v Kitzbühelu IV: Přesná rána 5 [i] 15:55 Rosamunde Pilcher: Květiny v dešti [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Nikdo není dokonalý [i] 21:45 Ano, šéfe! [i] 22:55 Sběratelé kostí VI: Bikiny v polévce 14 [i] 23:50 Myšlenky zločince VI: Tajemství mořského dna 23 [i] 00:50 Kriminálka Kolín I: Nepokradeš! 4 [i] 01:50 Volejte Věštce [i] 03:35 Kriminálka Kolín I: Nepokradeš! 4 [i] 04:25 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Máša 17/60 [i] 05:55 Skrytá vášeň 111/188 [i] 06:40 Viktória 126-127/171 [i] 08:30 Zakázaná vášeň 65/140 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Láska a trest 97-98 [i] 12:25 Tisíc a jedna noc [i] 13:10 SULTÁN [i] 14:25 O.C. California III. 19/25 [i] 15:15 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 19/22 [i] 16:10 Teresa 7/152 [i] 17:05 Skrytá vášeň 112/188 [i] 17:55 Bez stopy II. 22/24 [i] 18:45 Čarodejnice III. 1/22 [i] 19:45 Ako byť trendy [i] 20:20 SULTÁN [i] 21:20 Tisíc a jedna noc [i] 22:05 Láska a trest 99-100 [i] 23:55 Tlkot srdca II. 5/10 [i] 00:40 Ally McBealová III. 2/21 [i] 01:25 Adela show [i] 02:00 Čarodejnice III. 1/22 [i] 02:40 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 19/22 [i] 03:20 L.O.V.E. [i] 03:55 Na streche [i] 04:55 Máša 18/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Arthur a souboj dvou světů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 The Doors - When You Are Strange [i] 13:40 Co vlastně ženy chtějí? [i] 15:45 Surikaty [i] 17:20 Zachraňte Emily [i] 19:05 Samec [i] 20:50 Hnízdo neřesti [i] 22:55 Wolf Creek [i] 00:40 Hlad [i] 02:15 Pravidla boje [i] 04:00 Samec [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fitness [i] 08:45 Fotbal [i] 09:30 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 23:00 Cestovní vozy [i] 23:30 Rally [i] 00:00 Formule [i] 00:30 Snooker [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Kdo myslíš, že jsi? 2: Lionel Ritchie 5 [i] 06:20 Kdo myslíš, že jsi? 2: Steve Buscemi 6 [i] 07:20 Kdo myslíš, že jsi? 2: Gwyneth Paltrow 7 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 1: Pozlátko a špína 20 [i] 09:20 Milionový lékař 2: Lež je jiná forma fantazie 7 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 8: 7. díl 7 [i] 12:20 Rookie Blue 2: Okamžitě 12 [i] 13:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk se setkává s otcem 9 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 1: Nešťastný dům 21 [i]