TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Búrlivé víno [i] 09:30 Zámena manželiek [i] 10:50 Miami Magma [i] 12:40 Komisár Rex VI. 14/15 [i] 13:40 Odložený prípad IV. 6/24 [i] 14:40 Monk VI. 2/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa II. 16/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 16/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 Lampáreň [i] 17:55 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:35 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 23:35 Nočné Televízne noviny [i] 00:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 16/24 [i] 00:45 Monk VI. 2/16 [i] 01:25 Odložený prípad IV. 6/24 [i] 02:10 Hrozba z temnoty V. 12/22 [i] 03:15 Komisár Rex VI. 14/15 [i] 04:00 Bez servítky [i] 04:40 Lampáreň [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Planéta Zem zhora IV.: Sopky: Nespútaná zem 1. časť [i] 06:00 Doktorka Quinnová VI: Bremeno smútku [i] 06:45 Správy RTVS "N" [i] 07:30 Góly - body - sekundy [i] 07:40 Počasie [i] 07:50 Slovensko v obrazoch [i] 08:10 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:30 District II.: Odtiene šedej 19 [i] 10:20 Žena na úteku 126 [i] 11:05 Sila lásky V. 95 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:40 Doktorka Quinnová VI: Bremeno smútku [i] 15:30 Sila lásky VI. 110 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Správy RTVS [i] 17:00 Medicopter 117: Studené srdce [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Super mama [i] 21:45 Na krok od neba: Včelia kráľovná 10/12 [i] 22:40 Policajti z centra: Časová tieseň 4/14 [i] 23:35 District II.: Odtiene šedej 19 [i] 00:20 Medicopter 117: Studené srdce [i] 01:05 Super mama [i] 02:40 Na krok od neba: Včelia kráľovná 10/12 [i] 03:35 Sila lásky V. 95 [i] 04:20 Sila lásky VI. 110 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Špeciálna integrácia [i] 07:40 Lesy Slovenska - Prečo hynú smreky? [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:50 Táraninky: Hudba, tanec [i] 09:00 Zlatá brána [i] 09:50 Miestopis cechov a manufaktúr: Súkenníci [i] 10:10 Tvárou v tvár [i] 10:35 Fokus rodina [i] 11:15 Sila tanca [i] 11:40 Živá panoráma [i] 12:10 ArtSpektrum [i] 12:20 Z Priechodskej doliny [i] 12:45 Umenie 2013: Vizuálne umenie [i] 13:15 Família: Família - Zahojené láskou a odpustením [i] 13:40 Odpískané [i] 14:10 Športové ozveny [i] 14:35 FIFA magazín [i] 15:05 Autosalón [i] 15:35 Magazín Ligy majstrov [i] 16:05 Národnostný magazín mix: Židovský [i] 16:30 Profesionál [i] 16:55 Fokus práca [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 60 zabijakov divočiny 12/26 [i] 18:25 ***** [i] 18:30 Večerníček: Vodník Rybka a figliar Šupka [i] 18:40 Gen.sk: Juraj Jakubisko [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Najriskantnejšie technické operácie: Výmena vysielača [i] 20:50 VAT - Veda a technika: Kvalita kávy [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Zvuk hluku [i] 23:45 On air [i] 00:05 Tanečná skupina roka [i] 01:20 Správy RTVS "N" [i] 02:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Nevie, čo chce [i] 08:50 Súdna sieň: Za trest [i] 10:00 Páli vám to? [i] 11:00 SUPERMAMA NA JOJKE [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:30 Šanghajskí rytieri [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Nemôže mať dve matky [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: A víťazom sa stáva... [i] 21:30 Bučkovci 2 - Slnko, seno, dedina - PREMIÉRA [i] 23:15 Haló 7 [i] 00:00 Sexi špinavé prachy [i] 02:10 Bučkovci 2 - Slnko, seno, dedina [i] 03:30 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 Knight Rider 40,41 [i] 10:35 Chameleón 73,74 [i] 12:30 Akty X 5 [i] 13:25 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 9 [i] 14:40 Posledné minúty 1/13 [i] 15:35 Simpsonovci IX. 12 [i] 16:05 Simpsonovci XXII. 1/22 [i] 16:30 Profesionáli: Hovorkyňa 1/18 [i] 17:25 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 9 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Páli vám to? [i] 20:00 Deň a Noc 73 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 14 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 15 [i] 22:30 Chicago: Zákon ulice 4 [i] 23:30 Agent IV. 3 [i] 00:25 Zákon gangu III. 1/14 [i] 01:15 Pirát 1/2 [i] 02:50 Stefanie [i] 04:25 Dynastia Straussovcov 12/12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan IV. 20 [i] 08:00 Merlin IV. 3 [i] 09:00 Ztracený svět I. 7 [i] 10:00 Conan 6 [i] 11:00 Drzá Jordan IV. 20 [i] 12:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 12 [i] 13:00 Posel ztracených duší IV. 4 [i] 14:00 Conan 7 [i] 15:00 Ochránce IV. 2 [i] 16:00 Merlin IV. 4 [i] 17:00 Ztracený svět I. 8 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 13 [i] 19:00 Posel ztracených duší IV. 5 [i] 20:00 Drzá Jordan IV. 21 [i] 21:00 House Viii. 12 [i] 22:00 Gauneři 1 [i] 00:00 Doktorka podsvětí I. 4 [i] 01:00 House Viii. 12 [i] 02:00 Gauneři 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá: Kopírovací papír, džíny a počítače [i] 06:00 Jak se to dělá 3 [i] 06:25 Rození obchodníci: Suzuki SJ410 - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Suzuki SJ410 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Pamětní přehlídka vozů RJR [i] 08:10 Špinavé práce: Recyklace matrací [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Arktická výprava [i] 09:55 Nutné k přežití: Země nekonečné oblohy [i] 10:50 Jak to dělají?: Černé skříňky/Parní turbína/Závodní auto [i] 11:15 Jak se to dělá: Tříkolová vozidla/baseballové pálky/umělé bonsaje/pozouny [i] 11:40 Megastavitelé: Brána do Benátek [i] 12:35 Tuning: Vánoční přání Zacha a Codyho [i] 13:30 Rození obchodníci: Mini Moke [i] 14:25 Americký chopper: Peavey - část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Čínský nájezdní poplach [i] 16:15 Špinavé práce: Chovatel velbloudů [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: False Pass [i] 18:05 Nutné k přežití: Čína [i] 19:00 Jak se to dělá: Průmyslová ocelová lana/živé stěny/velký formát [i] 19:30 Jak se to dělá 60 [i] 20:00 Bitvy o zavazadla 9 [i] 20:30 Bitvy o zavazadla 10 [i] 21:00 Amišská mafie: V nemilosti [i] 22:00 Muži Yukonu: Na tenkém ledě [i] 23:00 Načerno pálený alkohol: Schyluje se k bouři [i] 00:00 Ross Kemp - extrémní svět 4 [i] 00:55 Dvojí přežití: Unášeni mořem [i] 01:50 Amišská mafie: V nemilosti [i] 02:50 Muži Yukonu: Na tenkém ledě [i] 03:50 Načerno pálený alkohol: Schyluje se k bouři [i] 04:45 Jak to dělají?: Džínovina/skleničky na víno [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:29 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tintinova dobrodružství: Let číslo 714 - 1. část 27/39 [i] 09:20 Už komedianti jedou [i] 10:30 Kluci v akci [i] 10:55 Nemocnice na kraji města "60" Punkce 17/20 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Nejlepší Bakaláři [i] 15:30 13. komnata Marie Tomsové [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Cirkus Humberto: Nový domov 4/12 [i] 20:55 Rub a líc modré krve [i] 21:37 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:40 Reportéři ČT [i] 22:20 Na stopě [i] 22:40 Taggart: Tichá pravda 3/6 [i] 23:30 MI5 VII 6/8 [i] 00:25 Tísňová linka [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:15 Sváteční slovo ekologa Petra Birklena [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 Kalendárium [i] 02:00 Malá farma: Jehně a pes [i] 02:25 Banánové rybičky [i] 03:00 Černá země: Jakub Oberva 1/5 [i] 04:20 Radost [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Třetí kniha džunglí [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných: Joža Uprka [i] 09:00 Chcete mě? [i] 09:15 Zeměpis světa: Farma u pralesa [i] 09:30 Bohemia Incognita [i] 09:50 Kamera na cestách: Egypt, putování podél Nilu [i] 10:45 Postřehy odjinud [i] 10:50 Film 2013 [i] 11:15 Československý filmový týdeník 1963 935/2379 [i] 11:30 Klíč [i] 12:00 Křesťanský magazín [i] 12:30 Krásný ztráty "60" Čerstvý sedmdesátník kardinál Dominik Duka a dětský [i] 13:05 Návraty dokumentaristů: Libuše [i] 13:35 Aleje [i] 13:50 Pašeráci knih [i] 14:45 Stopy, fakta, tajemství [i] 15:10 Austrálie z balónu 3/3 [i] 15:55 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 16/26 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" Krkonošská pohádka [i] 18:55 Willy Fog na cestě kolem světa 14/26 [i] 19:20 Herkules: Herkules a sportovní hry 35/65 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Komanda smrti 3/4 [i] 20:50 Obří mosty 2/3 [i] 21:45 Velikáni filmu: Juraj Jakubisko 75 let Sedím na konári a je mi dobre [i] 23:45 Na sklonku srpna [i] 01:15 Vor v zakoně, vládce podsvětí [i] 02:45 Zločin 17/20 [i] 03:45 Babylon [i] 04:10 Za svědky minulosti [i] 04:25 Sešli se... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2395 [i] 09:45 Trhala fialky dynamitem [i] 11:25 Zpátky do školy: Moderní vedení války [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Jsem do tebe blázen 3 [i] 13:00 Námořní hlídka V 4 [i] 13:50 Třetí hlídka 2 [i] 14:45 Odložené případy VII: Poslední plavba 1 [i] 15:40 Dr. House 4 [i] 16:35 Dva a půl chlapa 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami: Modelka 11 [i] 18:30 Ulice 2396 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Pod jednou střechou 50 [i] 21:30 Helena: Zločin a trest [i] 22:00 Comeback: Bez kláves neodejdu [i] 22:35 Noční televizní noviny [i] 23:05 Šerifové z Texasu 9 [i] 23:50 Strážce pořádku 4 [i] 00:35 Big game [i] 01:25 Novashopping 02:00 Vabank [i] 02:50 Přestávka ve vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk IV: Zelenáč 7 [i] 07:20 Kutil Tim III: Stavební akce 18 [i] 08:05 M*A*S*H 172 [i] 08:55 Prostřeno! [i] 09:45 To je vražda, napsala II: Jessica za mřížemi 9 [i] 10:50 Julie Lescautová IV: Nejdelší noc 4 [i] 12:55 Policie Hamburk IV: Dvojí život 8 [i] 13:55 Walker, Texas Ranger VII: Halloweenská noc 6 [i] 14:55 Vraždy v Kitzbühelu IV: Pramen smrti 4 [i] 15:55 Rosamunde Pilcher: To hlavní je láska [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů: Společná cela 184 [i] 21:45 Vylomeniny [i] 22:35 Partička [i] 23:20 Věc [i] 01:30 Kriminálka Kolín I: Poslední partie 3 [i] 02:30 Volejte Věštce [i] 04:15 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Skrytá vášeň 110/188 [i] 06:50 Viktória 124-125/171 [i] 08:40 Zakázaná vášeň 64/140 [i] 09:40 Veštiareň [i] 10:40 Zamenené deti [i] 12:30 Emilie Richardsová: Čas odpúšťania [i] 14:30 O.C. California III. 18/25 [i] 15:20 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 18/22 [i] 16:10 Teresa 6/152 [i] 17:05 Skrytá vášeň 111/188 [i] 17:55 Bez stopy II. 21/24 [i] 18:50 Čarodejnice II. 22/22 [i] 19:45 Ako byť trendy [i] 20:20 SULTÁN [i] 21:20 Tisíc a jedna noc [i] 22:05 Láska a trest 97-98 [i] 23:50 Bolesti slávnych II. 13/18 [i] 00:40 Ally McBealová III. 1/21 [i] 01:20 Adela show [i] 02:00 Čarodejnice II. 22/22 [i] 02:40 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 18/22 [i] 03:20 L.O.V.E. [i] 04:00 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Ostrov ztracených duší [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Pan Dokonalý [i] 13:45 Okamžik vzkříšení [i] 15:45 The Doors - When You Are Strange [i] 17:20 Co vlastně ženy chtějí? [i] 19:20 Lars a jeho vážná známost [i] 21:15 Pravidla boje [i] 23:05 Hlad [i] 00:45 Replikant [i] 02:25 Prodám šéfa zn.spěchá [i] 04:00 Povýšení [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Cestovní vozy [i] 09:45 Motorky [i] 10:30 Motorky [i] 11:30 Futsal [i] 12:30 Tenis [i] 13:00 Snooker [i] 14:00 Snooker [i] 17:00 Tenis [i] 17:30 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 18:30 Watts [i] 18:45 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 00:00 Fotbal [i] 00:30 Tenis [i] 00:45 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Fakta nebo fikce 1: Muzikální duch / Létající humanoid 8 [i] 06:20 Kdo myslíš, že jsi? 2: Kim Cattrall 4 [i] 07:20 Kdo myslíš, že jsi? 2: Lionel Ritchie 5 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 1: Vidět pravdu 19 [i] 09:20 Milionový lékař 2: Ve víně je pravda 6 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 8: 6. díl 6 [i] 12:20 Rookie Blue 2: Malověrný 11 [i] 13:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk jde na rockový koncert 8 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 1: Pozlátko a špína 20 [i] 15:20 Milionový lékař 2: Lež je jiná forma fantazie 7 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 8: 7. díl 7 [i] 18:20 Rookie Blue 2: Okamžitě 12 [i] 19:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk se setkává s otcem 9 [i] 20:20 Agentura Jasno 3: Třídní setkání po 13 letech 2 [i] 21:20 PREMIÉRA Dobrá manželka 4: Trhlina v kampani 12 [i] 22:20 Skandál 2: Whiskey Tango Foxtrot 14 [i] 23:20 Tak se měj [i] 01:20 Rookie Blue 2: Okamžitě 12 [i] 02:20 Spravedlnost v krvi 1: Pozlátko a špína 20 [i] 03:20 Agentura Jasno 3: Třídní setkání po 13 letech 2 [i] 04:15 Kdo myslíš, že jsi? 2: Kim Cattrall 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Ostrov Apokalypsy 2 [i] 06:00 Příběh sýra 2 [i] 06:30 Krásný jedlý svět 5 [i] 07:05 On The Spot: Reportéři v akci: New York